CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kroit92

kebolehan istimewa..

HMMM BRO CUBA  BOLEH BACA TINGKAH LAKU ORG JER!! DARI GERAK GAYA CAKAP SAMADA DIA MEMERLI ATAU IKHLAS BERCAKAP...BNYK YG BRO BOLEH BACA BAHASA BADAN TAPI BRO X PERNAH CAKAP DGN ORANG...

KALAU ORG TU NAK MENIPU BRO TAHU,BRO TAHU MACAM MANA GAYA ORANG BODEK,DAN BRO BOLEH TAHU APA YG ORANG TU DAH BUAT!!...PERNAH BRO TENGOK BENTUK BADAN ORANG DAN DALAM HATI BRO KATA DIA NIE DAH MACAM PELACUR WALAUPUN ORANG KUAT SEMBAHYANG...LAMA2 BRO DAPAT TAHU DARI MAID DIA MMG ORANG TU PERNAH 'MAIN' DGN BNYK LELAKI..TAPI BRO SIMPAN RAHSIA TU X SIAPA TAHU!!

BANYAK LA YG BRO BOLEH TANGKAP!! DULU SUAMI CUBA2 MAIN SMS PUN BRO DAPT TGKP WALAUPUN DIA DELETE SMS TU!!

ENTAHLAH INI SEMUA KUASA TUHAN..DIA BG KAT BRO UNTUK BRO GUNAKAN SECARA ELOK KALAU ADA ORANG NAK MUSUH KAT KITA AWAL2 LAGI BRO DAH BOLEH TAHU..MASA TU CEPAT2 LAH JAUHKAN DIRI!...

kalo bb brong tgk nyet apa yg brong leh ulaskan di sini?

Reply #22 c===8's post

mana leh ckp!! yg bro tahu mesti abe nyit ridu kat bro skrg nie

brong...dgn kuasa baca gerak badan ko,ko rasa dgn gerak badan
tenok yg encem tu,aanu dia beso tak?
lagi satu,tenok tu terer main gitar tak?tgk jari pun ko mesti tau kan
kalau di hidupkan semula,ko nak tak kat tenok tu?

p/s- wa mcm tpaaksa je posting aib ni.

ninjamerah This user has been deleted
Originally posted by kroit92 at 24-1-2007 05:03 PM

setiap kurniaan yang istimewa pasti ada misi tersendiri..seperti saya, belum tahu lagi apa misi saya

With Great Powers, Comes Great Responsibilities.....demikinalah kata-kata pakchik spiderman.

Kepada prototaip: itu sebenarnya orang lain bleh wat gak, ke-empat2 pilihan salah..ianya disebabkan gerak hati seorang ayah terhadap anaknya..dan awak telah pun membalas jawapan itu..dan lagi 1, perkara yang istimewa amat senang berlaku semasa kita akil baligh..

kepada bro: waa, hebat la bro, bagus! kalau bro teruskan, pasti akan mastery kebolehan tu..cuba try camni nanti, tanya orang sesuatu soalan, contoh,"Wei, ko ada terambik duit aku tak?", then try baca gerak badan dia..sebab manusia akan berfikir apabila diaju soalan..dia akan cuba mengingat disamping itu akan dia akan melakukan banyak gerak tangan..pastu tengok sekali mata dia..

to ninjamerah: :setuju:  haha! betul ayat tu! tepat! setiap manusia pasti ada misi tersendiri..bagus ninja merah!

Follow Us
sorry tak dapat stay ngan korang lelame ..saya terpaksa disconnect dengan korang semua untuk beberape bulan, bersedia untuk PMR..oleh itu, saya akan tinggalkan homework untuk u alls!(cam cikgu lak)..layari laman web nih dan pastikan homework siap! bulan 11 submit post yang korang dah mastery teknik nih! ekekek

siapkan tau>http://home.xtra.co.nz/hosts/Wingmakers/Telekinesis.html

Originally posted by baby_bro85 at 24-1-2007 11:36 PM
HMMM BRO CUBA  BOLEH BACA TINGKAH LAKU ORG JER!! DARI GERAK GAYA CAKAP SAMADA DIA MEMERLI ATAU IKHLAS BERCAKAP...BNYK YG BRO BOLEH BACA BAHASA BADAN TAPI BRO X PERNAH CAKAP DGN ORANG...

KALAU  ...

terrer la bro...

tapi bukan wa nak ckp apa la....kalo pelacur ke atau perempuan simpanan, kita tgk org , gaya percakapan, dan gerak geri kita dah dpt syak yg diorang buat kerja tu...tak perlu kuasa2 misteri atau psikik utk tau benda ni.......

wa ada gak kawan atas kawan ( perempuan la ) yg kenal kan pada kawan dia, tgk gaya wa dah tau dia GRO karaoke ( paham2 sendiri la , tak sanggup wa nak tulis pelacur ) last2 kawan wa tu cakap yg dia pernah gi jupe bomoh mintak laris kan diri....dan pernah sekali dlm keadaan minah tu di bawah pengaruh alkohol ( dan mungkin juga ice )  ( dia je minum wa tak ) dia bukak semua rahsia, yg ada customer badan berbau la, customer tak leh naik la, ( pun nak main jugak ), badan gemuk la...

dan sebelum tu dia ada kenal kan satu pompuan yg bertudung , tapi dari gerak geri wa rasa cam dia nie ayam @ bekas ayam.... last 2 memang betul dia bekas...........

byk la benda2 yg kita dpt tau kalo diorang menipu cth cam, kalo bercakap diorang byk mencarut, pakaian kita pun tau ( walopun sesetengah dpt cover tak pakai seksi ke ) cara hidup...- yea la umur baru  21 , kerja tak tetap, siang2 duk melepak , malam2 menghilang, pastu kehidupan malam yg sgt aktif, tapi dpt duduk kondo, duit byk, buleh enjoy minum arak mahal2

lagi satu org cam ni kalo tanya diorang byk menipu cth cam tanya kerja mana ..diorang ckp kerja kedai henfon, kerja kedai komputer, tapi tanya pasal komputer langsung tak tau.......pastu kejap kerja sana , kejap kerja sini.....

moral nyer......pilih la pekerjaan yg lain....jgn jadi kan pelacuran sebagai satu kerjaya.......

Reply #25 ninjamerah's post

Tuan rumah..
Ada kelebihan mcm ni tak..

Masa tgh drive ..tiba-tiba rasa mcm ada naluri suruh berenti
tepi...rupenyer..kat depan tu berlaku accident..lori besar terbalik..

ekekek..saya rasa saya lupa nak bagitau ar..saya baru 15..tapi naluri semacam tu memang ader, slalu gak dapat..cth, kalau kt dlm kelas, tgh syiok main2, sembang2, tiba2 automatik saya terasa lain macam such as darah menderau tetiba, ataupun masa ngah kelip mata nampak pengetua ngah ronda kat aras tu, dan mengesan kalau ader perkara yang tak elok atau tak kena..that's why i become prefect! heheh
senang jek kesan bebudak wat salah..lagi2 time spotcheck, dapt rampas manyak handphone!

huhuhu salim bnyk lagi ler....aku leh rasa..

contoh cam masa arwah somi adik ipar aku nak meninggal..
tetiba jer aku cakap kalo somi dia meninggal mcm mana?

tapi masa tu aku sebut dalam hati...x lama lepas tu dapat panggilan mmg somi dia accident and meninggal..

pas tu cam adik somi aku lak kuat sgt gaduh dgn abgnya sampai x tegur..

pas tu dalam hati aku cakap diorg nie kalo nak baik mesti salah sorg di tempah musibah..x lama beberapa hari lepas tu mmg adik dia accident and terus baik ngan abgnya..

bnyk lagi tapi aku dah tak ingat...tapi apa yg aku terfikir tetiba jer akan jd kenyataan..sllnya benda tu akan jd tak lama lepas aku fikir..tapi tu semua kuasa tuhan!!

bukan sll kita boleh tafsir...kadang2 jer dia datang!

saya pun heran la.
kadang2 saya rasa mcm saya encem jer.
bila tgk kat cemin mmg encem pun.
lagi 1 kebolehan saya ialah cepat belajar main gitar.
belajar sikt je terus terer giler.

tenok, tenok...

pening paler aku dengan ko nih..

aku tak tahu lah sama ada nak kata "kebolehan" yang aku miliki ni boleh dikategorikan sebagai sesuatu yang luar biasa ataupun tidak, tetapi ia berlaku secara kebetulan kot ataupun tidak tetap. baru-baru ni semasa berjalan kaki ke office entah mcm mana aku teringatkan seorang kawan lama yang sudah 5 tahun tidak bersua dan hanya 3 minit selepas itu aku terserempak dengannya di persimpangan jalan. itu..pertama, yang kedua baru-baru ni juga...berlaku denyutan di mata dan kulit aku (tak ingat bahagian mana tapi mmg ada) dan beberapa waktu dalam minggu yang sama jiran aku meninggal dunia, ingatkan dah berhenti denyutan tu dan masih berlaku lagi dan seorang lagi jiran meninggal dunia beberapa hari selepas itu. yang ketiga, masa di sekolah menengah..tengah berjalan-jalan aku teringatkan seorang warden (tak tahu mcm mana boleh teringat datang secara semulajadi mcm tu) dan hanya beberapa saat/minit kemudian seorang tukang masak panggil aku supaya memanggil warden yang baru aku fikir tadi untuk satu urusan. yang terakhir, aku fikirkan sesuatu perkara contohnya "mati" semasa menonton t.v dan entah bagaimana ada tulisan dan suara dari t.v yang mengeluarkan perkataan serupa atau hampir serupa.

kebetulan kot tapi selalu sangat berlaku.

[ Last edited by  SHAHKAMIL at 28-1-2007 06:40 PM ]

to SHAHKAMIL

ntah ar, aku pon tak tau nak cakap camner..tapi apapun ko ni memang unik dan best, pasal bahagian2 yang berdenyut2 tu kat kening and bahukan? Aku selalu kena gak, slalunya dia datang time2 urgent or emergency..pelik tul..

tapi bagi sesiape di luar sana yang beragama islam, yang mempunyai kebolehan untuk melihat makhluk halus, jangan takut kerana ALLAH telah memberi kamu peluang untuk melihatnya, hanya umat yang terpilih sahaja mendapatnya(the chosen one lar), ianya bernama 'KASYAF'..ekekek, ader la aku baca dalam Mastika, bulan brape ntah..

Originally posted by TENOK at 27-1-2007 04:19 PM
saya pun heran la.
kadang2 saya rasa mcm saya encem jer.
bila tgk kat cemin mmg encem pun.
lagi 1 kebolehan saya ialah cepat belajar main gitar.
belajar sikt je terus terer giler.

duhh..tenok tue tenok gak la

to Gess

huish, tak baik cakap camtuh, kecik hati kawan tuh..minta maaf balik..kesian tul, mana ko tau dia tenok tue, ntah2 dia tenok lagi hensem/cantik daripada ko, hah? padan muka ko plak..

Masa aku kat kolej dulu ada sorang lecturer mat saleh hensem. Masa tunggu bas nak balik hostel, aku pun imagine alangkah bestnyakalau  lecturer ensem tu lalu kat situ, berentikan keretanya danoffer aku naik.  Tak abis lagi imagination aku tu, tiba2 dah bunyihon kereta, lecturer tu dah berenti pun betul2 kat depan aku (aku taknampak sebab tengah berangan), dan offer nak antar aku balik.

Walaupun aku teringin sangat2, tapi terpaksa tolak sebab tau jugak ledosa pahala ni suma.  Lebih2 lagi aku ajk tinggi  persatuanislam kat situ.

Masa kat kolej tu pun aku selalu mimpi benda2 yg memang betul2 happenesoknya.  Tapi semua tu tinggal kenangan aje, agaknya masa tu akumasih bersih belum banyak dosa.  Sekarang ni dah berkarat, dosapun dah menggunung, dah hilang semua peristiwa misteri dan aneh dalamhidup aku.

aku xda ape2 yg istimewa..tapi kdg2 ada gak berlaku cam klu aku mengidam nak mkn sesuatu..pastu ada org/family bawakan ataupon sediakan...pastu bila teringat kt sesiapa..pastu org tu pon contact ar..kebetulan je kot..

Originally posted by ninjamerah at 24-1-2007 08:31 AM
kalau buleh , tolong la tulis dalam ejaan bahasa malaysia yang biasa.....bahasa sms ni memeningkan kep[ala aku laa.

tu kebolehan spesel dia la tu..