CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: RaRa87

Rumah Hantu RaRa!! Ngee Latest~~[25 cerita dikongsiBersama]

Kisah 19

Rara tak tahu la kalau dah ade cite ni ke x kan.. tapi ni kisah akak2 senior yang cerita...
Kisah nye mcm ni... Ni mingu orientasi.. so ramai le akak2 & abg2 facy ni.. Yang terjadi ni dekat asrama laki...
Diorg ni dah plan la nak sakat budak2 junior yang baru masuk ni.. So diorg nak sakat budak2.. Ada le 4,5 orang yang plan.. Yang2 lain just stand by je.. So diorng pown buat le plan diorng ni.. sorang berlakon jadik cik cong.. lagi 4 org tu.. jadi tukang bawak cik cong tu.. kira mcm time org meningal le.. kan ada pengusung sumer2 tu.. Ha baru teringat.. yang abg facy lain2 tu diorng tgah buat explorace kowt. tgah2 mlm2 dalam pukul 12 macm tu..
So ramai yg nampk abg2 facy n cik cong ni lintang pukang le lari.. mula2 okeh je.. then suddenly tengah seronok dok menyakat org.. abg2 facy yg bawak cik cong ni eksiden dengan lagi satu tukang bawak cik cong.. dah tu tertukar la cik cong ni,, ha yang part ni le.. abg2 facy tu mula pelik.. diorg ingt ada lagi facy2 yg buat mcm diorng so diorng abaikan je.. la.. Last2 dah tamat semua.. diorng pon bukak le pakai cik cong ni.. tau tak ada ape.. jeng2..

Kosong!!.. member diorng tak tahu pergi mana..
Tak tahu ape yg jadik lepas tu.. Lupa lak.. dah lame dah cite ni.. Time form 3 dulu nun..

Main2 la lagi mcm ni

Kisah 20
Keyh ni cita pasal member Rara yg alami sendiri..
Ni cita dekat skool perlis.. Ala budak ni yg pengawas asrama tu. dia le cerita.. Hehe..
Keyh satu mlm ni diorng wat orientasi gak ni.. Tapi ni pown sakat org gak,, jahat diorng ni,, Siap pakai telekung pastu duk dalam dorm gelap jewp.. Pastu takpe la.. Budak junior ni diorg lepas berdua2 je.. tak kasi naik ramai2. kira lepas 2 org tu naik tingkat satu.. Baru lepas yang lain... Keyh tengah best dok menyakat tu.. ada warden pompuan tu Cik Timah.. Cik T ni naik g ronda2 le kat atas tu.. Member rara ni nampak so dia tegur la "cik buat ape kat sini?" Cik T tu diam je tengak2 pastu blah naik tingkt ats2.. sowang2 lak tu.. Yang member rara ni xpe la diam je la.. Pastu Ramai le kene sakat time smpai kat dorm kawan rara ni Yela sape tak takut,, pakai telekung. eii scarry.. Ada yg smpai tergolek2 nagis.. takut nye pasal.. mcm2..
Pastu dah abih.. member g tanye kawan dia yg jage bawah tu.. "oi. tadi cik T naik atas le ronda sorang". Yang Si jage kat bawah ni terkejut la.. dia ckp le "Mende nye Cik T dok lepak baik je kat bawah ni dari mula tadi".. Perghh.. terkedu member rara tu.. hehe.. scary2..
Sape sebenar nye yg naik tadi tu???
Saka? Cik Ya? or Else??

Kisah 21

Kisah ni dah lame berlaku tak tahu la ada org pernah degr ke x agy kan.. anyway.. akak senior2 gak yang cerita. hehe ramai kawan ngan akak lagi kawan ngan umr sendiri..[xbest ]
Keyh cite ni pasal budak ni.. Katil dia ni dekat dengan siling yg ada lubang yg buleh panjat ke bumbung tu..
Mula biasa je dia dok atas katil tu.. Dia ni jenis stay back smpai tengah pagi lew.. study2.. kira kuat study le ngan member dia.. tapi member dia tu lain2 bilik..
So satu mlm/pagi dia pon balik dari study... dah siap nak tido sume tetiba.. dia nampk mcm ada perumpuan turun dari lubang tu.. dia ni pon ketar abih satu badan lew... pastu cept2 le bace ape yg patut... Ta sudah mcm tu je.. Gurl tu siap pusing2 lagi sekliling katil dia.. sbb dgr bunyi rantai kaki.. eiii Takut nye..
Dia bace2 doa pejam mata sekuat ati.. last2 tertidor mcm tu je..
Sape perumpuan tu.. Put3 Bunian ke.. Dia tak kacau pown just pusing2 dekat situ je. Pergh kalu rara sure la.. pengsan ats katill tetiba esok pagi dah lenjun Ngee..

Kisah 22

Kisah ni akak angkat rara agy yg cerita. hehe.
Kisah pasal Katil digoyang terukk.. Budak ni.. dia ni selalu le kene kacau .. Si K ni akibat selalu kene kacau dek makhluk2 ni dia pon tak tahan le.. Mana nye tak.. Hari2 kene smpai nak tido pon tak buleh.. esok g skolah je. mata lebam pastu ayik tido je dalam kelas So dia pon amik jalan nak 'pagar' katil dia.. Salah dia gak akibat tak halau dulu 'makhluk2' tu.. Sekali dia pagar.. Malam tu katil dia bergoyang bagai nak pecah/patah/runtuh/terbalik/tumbang/kemek/penyet/reban/retak/ semua ada lah..
Perghh dah 'pagar' lagi teruk kene.. Adoiyai.. tula... Kene tanye pada yg pakar dulu sblom buat.. ni tak suka suki je..
Last2 dia tak tido dah dekat katil tu.. Huhu.. Tak ada sape yg berani..Tidor atas katil tu..
Bawak  g humban dalam stor..
The end..

ngee gitar.. tak ada pape la.. hehe.. cindai tu sbnar nye nama kain..

actually rara ada  ...
RaRa87 Post at 26-4-2010 10:57

sapo yg sroh rara amek kursus taip tuh???...meh kta lahar dia sma2
yg psal cik cong tuh btul ker???...ape jdik kat bdak tuh???
prnah gak dgr crita psal org nyamar jdik cik cong...last2 hilang xdpt ksan bila cik cong tulen dtg btul2

rara, GP ader tanya2 org semalam.. dorg penah dgr citer pasal cindai x... dorg cakap, penah dengar but xsure citer tu btol or x... dorg cakap cindai ni nama cik pon... tp, dorg pon xbraper clear kisah sebenar disebalik cik pon @ cindai tu... ada yg ckp, penah terjadi, sorg student mandi kat bilik air... dier p la menyanyi2 lagu cindai tu sambil manadi coz masa tu lagu tu mmg tgh tip top sgt2... pastu, tiber2 ada org ngikut dier nyanyi sx lagu tu... biler dier kuar dr bilik air, dier masuk 1-1 toilet kat situ... rupenyer xder org... dier da seram sejuk, terus cabut balik bilik dier.. hm.. tp, tataw r citer nie btol ker x... rara ada citer lain pasal cindai nie ker?

Follow Us
erk..off topic sat...guitarpurple in adek badek ngan selimutpurple ke?

Reply 105# MrF

uwa soli lama tak masuk blog ni.. sakit T.Ttak tau le Mr.. yea kowt.. akak senior yg cite.. huhu

Reply 106# gitarpurple

aah lebih kurang mcm tu lew.. adess seram nyew nk mandi mlm2 huhu

Post Last Edit by RaRa87 at 27-5-2010 09:35

Kisah 23

Kisah ni berlaku kat member rara nye sepupu la..Si f..Dia ni dah kerja.. n ada rumah sendiri... Si F ni ada habit tau.. iaitusuke sangant tido telanjang.. Kira tido tak pakai ape2... PErghdasyat.. kalau Pencuri masuk bukan setakan duit.. sekali pree showdpt.. hehe... Ni la cite nye.. Akibat suke tido ta pakai baju.. mula2tu tadak ape2 la kan.. Then satu hari tu.. tengah sedah tido.. Dia rasaada tangan berbulu-bulu.. sedang meraba2nye. pastu perghh Bendaberbulu2 tu hempap dia.. Wah bila dia bukak mata.. benda tu besar...Pengsan~~.. Esok pagi bangun.. badan lebam sana sini... Mula2 dia ingtmimpi.. mlm Kedua pon same jadi lagi.. Dah tak tahan asyik kene hempapje.. dia g jumpa sowang ustaz... ustaz ni pon ikthiar2.. last2 ustaz tuckp... sblom tido baca la surah2.. ke ayat qursi sume2 tu.. and lastustaz tu pesan.. Kalau tido kalau boleh biar la mcm ttp badan gak le..coz benda tu suke... kalau kite ni separuh bogell example mcm mandibogel, tido bogel.. etc. So after that Si F ni tak berani dah nak tidobogel n mule solat tak tgal dan ngaji selalu..Tu la.. haizz nak sexy2sgt time tito.. hehe.. kan dah ada yg suke... Eii.. even kite mandi ponsbnarnye tak buleh bogel tau.. bahaya ooo.. mende3 tu suke sgt la..kang senang2 je dia menumpang badan kite.. bukan kita sedar pown...huhu... tengak2 dah berbulan2 dia suka.. lebih2 lagi org yang sukelewat mandi wajib or mandi junub ke.. ape2 je yg boleh membuat kite tasolat
Tamat~~

hushhh takot nya ...
kita neh mmg suke manDi bOgel dusss

Reply 111# damian1812

ni laki ke pompuan nie.. musykil~~

Reply 112# RaRa87

Rara kita nie gaL lah yang oii ...

jgn mandi bogel, tambah lg kalau kat hotel
mane le tau kot ade hidden camera ke
heee tatotnyee
jahatnye depa ni suka skodeng org mandi
alamak sori, off topik jap

jgn mandi bogel, tambah lg kalau kat hotel
mane le tau kot ade hidden camera ke
heee tatotnyee
ja ...
lemonjus Post at 25-5-2010 10:50

hehe betul2... bahay gak tu.. skrunk ni kan ramai manusia yg berperangai mcm hantu~~ hehe:@

Reply  RaRa87

Rara kita nie gaL lah yang oii ...
damian1812 Post at 25-5-2010 10:42

sowi.. mane i tau.. selalu nama damien laki ... sowi baru nak ngorat2 tadi haha~~ off topic~~

Reply 116# RaRa87

no worries

fuh~
banyak gak koleksi citer antu rara ea..
semalam nak baca, tapi seramsejuk plak...yela..tido sorg..
ari ni baru khatam semua hehe.
n ada gak cite yg dah penah dengar.
poi pon banyak gak cite2 antu time sekolah dulu.
biasa la kan, duk sekolah asrama lumrah la bnyk cite antu. hehe

tiba2 aku tringat kisah masa kat asrama dulu.. masa tu aku kat uitm... masa minggu

orientasi (kita org panggil MWS -Minggu Wawasan Siswa), mmg jadual pack sgt.abis

aktiviti pun sampai malam... masa mlm keberapa aku pun x ingat, abis aktiviti tu sumer

lampu dipadamkan.. aku ni x tahan nk gi kencing.. aku trus je gi toilet sbb x tahan dh,

masa tu lampu mmg x de la.. aku terdengar org berus kain... rasa takut mmg ada tp dh

darurat aku redah je la.. aku on suis lampu.. nmpak sorang budak  ni tgh basuh baju..

rambut dia sampai paras pinggang... aku ni x la keras hati, tapi wat2 brani tanya, nape

berus baju dlm gelap? dia kata kakak senior marah kalo bukak lampu.. mmg pun x leh

bukak lampu.aku pun pikir positif jelah.. aku mcm penah tgk budak tu, so, rasa takut pun

berkurangan... bila dh selesai buang air aku balik ke bilik, aku citer la kat roomate aku hal

yg berlaku masa aku gi toilet td...tapi kan kata2 kawan aku yg sorang ni membuatkan aku

terpikir sejenak... "ko yakin ke dia tu org? bukan ke group kita yg sampai paling awal ke

kolej nih td? ko tu lagi la awal sbb ko berlari x ingat nk ke toilet td smpai x hirau org lain"

aku pun terpikir, ye x ye gak... so... saper yg aku tegur td???

* untuk pengetahuan korang, lepas minggu orientasi, kitaorg ditukarkan ke bilik lain...

puas juga aku cari budak tu... dlm 2-3 bulan baru aku terserempak ngan pompuan yg aku

jumpa dalam toilet tu... aku tanya dia   pasal hal masa minggu orientasi tu, dia kata x

ingat.. seingat dia dia x penah basuh baju memlm gitu.. tambahan pula masa minggu

orientasi... masa tu nk pengsan rasanya aku...

tiba2 aku tringat kisah masa kat asrama dulu.. masa tu aku kat uitm... masa minggu

orientasi (ki ...
jeriah_md Post at 25-5-2010 14:21

uwah.. lagi tatowt... huhu... eii meremang mulu roma~~