CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: RatuDunia94

UPDATE : Hatta Dolmat Dah Temui Hanak Hekanz nya! (GAMBAR - PG:14)

axl_bach posted on 15-4-2014 12:26 PM
mmg x amik roid amat susah nak naik, terutama genetik cam org melayu nih....usually yg amik nih yg ...

owhh yeke?? tp gen ase mcm bhgian tgn tu tak susah sgt kot nak build muscle..
mskd gen area lengan.. maaf gen teda taw apa nama dia.. biseps yg dari bahu tu kan?
kalo rajin g gym dumbell dan apa stu lagik tuh.. blh nak ade ketak .. tp kalo ripped body tu dgn six pax tu payah
gen pun ase seksa gak hohoh.. cma bantuan roid akan lbh memudahkan prjlanan bntok muscle btol?

yela2... dorang bersusah payah gak.. cma masa sngkat la dpt body gtu banding yg tanpa roid ..
tp gen tak setuju kalo mmber orang kenalan rapat amek roid ni.. biar tak sixpax mcm model dolce n gabanna tuh
jnji bdn yu fit.. perot tak boroi.. dah ckp baik

jap2 tp uols boroi kan? Last edited by genchi on 15-4-2014 12:35 PM

genchi posted on 15-4-2014 12:32 PM
owhh yeke?? tp gen ase mcm bhgian tgn tu tak susah sgt kot nak build muscle..
mskd gen area lenga ...

biasa laa typical nubie dlm gym, asal masuk gym jer main biceps curl utk besarkan otot lengan......aku pun masa memula main camtu gak obses dgn lengan, but ekceli badan akan nampak pelik if tumpukan biceps jer yg senornya otot yg kecik berbanding msucle 2 yg lain...

nak badan yg nampak segak kene tebalkan dada, besarkan bahu dan belakang, kasi ada V-shaped kata org.....

mmg nak dptkan 6 pack tu yg paling teruk, n if dpt mmg satu bonus laa utk yg x amik roid langsung........yg penting bila dada dah tebal akan nampak perut flat......

tu pandangan ko, tp utk org yg main gym nih, dpt 6pack tu cam kepuasan terbaik laa sbb yg tu laa yg paling obvious bila topless tepi pantai kelak,muhahahahahahahahhayaaaaaaa

haah, aku mmg boroi, bkn takat boroi, hitam, pendek dan botak....pendek kata xder kualiti sorg lelaki idaman gadis2 laa kat aku nih,hahahahahaha

semakin bermaharajalela gay boy kat msia ni ish ish ish. lesbian kena tangkap gayboy selamber badak...

axl_bach posted on 15-4-2014 12:38 PM
biasa laa typical nubie dlm gym, asal masuk gym jer main biceps curl utk besarkan otot lengan..... ...

ahahha beselah.. sbb tang lengan tu nmpk dulu kalo pki tshirt kan?
so itu yg dikejar dulu.. nak naikkan dada tu susah juga tuh.. huhuhu.. tp gen salute gak
sama orang yg gym based on protein n diet saja... tak amek jln singkat.. lgipun roid tu bhya gak kan?
tak clp gen boleh sbbkn mslh pd orang laki gak..

btol.. sapa tanak sixpax bang.. pmpan pun nak gak perot gitu.. apatah laki.. stu kepuasan.. dpt
skit2 pun jdk la.. owang kata bayang2 pun dah ckp terbaik akakka.. dpt 2 pax pun dah cukup hepi kan ahhaha..

eceeeecehhh... itam boroi pendek botak tuh.. so kira tu ciri lelaki yg pling huduh la ni.. tp dlm ciri2 tu gen suke part itam tu

axl_bach posted on 15-4-2014 11:56 AM
aku nak sentuh??mmg xder hari laaaa....tp ramai jer yg nak sentuh aku,wakakakakakkakakakaka

wahhhhh....kelllas uolss

genchi posted on 15-4-2014 12:43 PM
ahahha beselah.. sbb tang lengan tu nmpk dulu kalo pki tshirt kan?
so itu yg dikejar dulu.. nak n ...

tu laa silapnya, if badan mmg dah sedia atheletic xper laa nak main lengan jer.....kalo yg kerempeng cam labacekeding nak main lenagn jer besarkan biceps mmg akan nampak weird laaaa...

main muscle besar cam chest, back n deltoid nih akan hit gak muscle2 kecik cam biceps n triceps so dgn sendirinya muscle tu pun akan terbentuk....

haah, mmg kesan jangka panjang roid tu yg wat aku x berani nak sentuh langsung...ikutkan ati mmg nak woooo, member2 aku yg sama2 start main sumer dah tahap dewa punya badan aku jer x byk perubahan cuma nampak shape laaaa, nak kata ripped sgt xlah tp org tgk 1st tym pun akan tanya " ko main gym ker badan camnih",hehehehehehheh

yg 6 pack tu mmg idaman sumer org, tipu laa kalo ada yg cakap xnak badan camtu...tu sumer sbb pemalas ker aku rasa...

yup, mmg aku itam, pendek, gemuk, boroi dan botak,wakakakakakakakkakak........

Follow Us
axl_bach posted on 15-4-2014 12:49 PM
tu laa silapnya, if badan mmg dah sedia atheletic xper laa nak main lengan jer.....kalo yg kerempe ...

ahaha kalo body cekedin mmg la pelik.. ttp lengan saja kan?
suka yg jnis bdn sedap2 tu.. pstu dia men gym.. so nmpk body dia fit gitu.. untung orng gtu..
cma kene kontrol perot saja jgn boroi hahahaha...

ahahaha... mmg boleh cam orang men gym ni.. pes yg nmpk lengan.. pstu kalo salam
kasar gila tgn.. tol tak?? ke uols sapu losen memalam

yee... mmg boroi botak pndek dan itammm... gedikkkkkkkkkkkkk

genchi posted on 15-4-2014 12:53 PM
ahaha kalo body cekedin mmg la pelik.. ttp lengan saja kan?
suka yg jnis bdn sedap2 tu.. pstu dia ...

ceh, xder hari nak sapu losyen kasi tangan lembut....biasa laa laki kalo tgn kasar baru bertambah kelakian,hahahahah

tp mmg laaa kalo pakai baju biceps tu yg org suka tgk, tp kalo aku suka besarkan triceps (part otot belakang lenagn) sbb yg tu akan watkan lengan nampak besar dlm keadaan lurus...biseps just menyerlah if kita bengkokkan lengan.......

gedik plak dah dia kata??igt aku Emma Maembong ke nak gedik2 comel cun giler tu,hahahahah

axl_bach posted on 15-4-2014 12:55 PM
ceh, xder hari nak sapu losyen kasi tangan lembut....biasa laa laki kalo tgn kasar baru bertambah  ...

ahahahha... gen stuju.. laki biar tgn kasar.. gelap.. baru nmpk jntan gagah perkosa
owhh mcm dlm abata tu ek?? gen tak reti sgt bicep trisep neh hohoh..
mende ni kene keep on doing.. barula menten.. kalo tak nnt.. layut tak? hahaha.. sbb kita dah telan protein kan?
korang g gym ade partner tak?? ke sndrian aje?

hahahaha.. ni gedik versi jantan.. takde nak kiyut miyut mcm emma melambong tuh

genchi posted on 15-4-2014 12:59 PM
ahahahha... gen stuju.. laki biar tgn kasar.. gelap.. baru nmpk jntan gagah perkosa
owhh mcm d ...

yg dlm abata tu pun x nampak triceps,just biceps jer...triceps tu bahagian belakang lengan yg membentuk 2/3 dari ukur lilit berbanding biceps yg hanya 1/3....tp mmg biasanya biceps lebih jelas sbb tu ramai yg obses dgn biceps....

yup, mmg kene menten, kene disiplin if not akan jadi cam biasa or worse if penah main roid akan jadi memboyot,hahahahahha

aku gi gym sorg2 jer tp ramai jer yg kenal kat gym so dorg laa tolong jadi spotter aku masa main heavy....

tu yg tepi tu triceps laaa

Last edited by axl_bach on 15-4-2014 01:33 PM

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

axl_bach posted on 15-4-2014 01:28 PM
yg dlm abata tu pun x nampak triceps,just biceps jer...triceps tu bahagian belakang lengan yg memb ...

owhh ic.. siap ada gambo lg hehehe..

okeh gen ase.. jrg  nmpk ni  kt lengan2.. org.. mgkn susah mo dpt kot ekk...

tp body gmba pes da ckp cun bg gen... just nice.. slim perotnya adala byg2 pax dia.. n tgm=n yg nmpk gagah tanpa perlu angkat ahahah

tu la buruknya amek roid kan?? sbb tu better old skul ehh.. natural way build muscle..
biar lmbt asalkn tak mudarat kendian ari..

pnh ada yg ajak gen join jd partner siap nk byakan.. tp gen pak malu hahahaa

genchi posted on 15-4-2014 01:38 PM
owhh ic.. siap ada gambo lg hehehe..

okeh gen ase.. jrg  nmpk ni  kt lengan2.. org.. mgkn susah ...

triceps tu xder laa susah nak dpt, cuma dah org ramai obses dgn biceps jer so cam terlps pandanhg laaa triceps tu

ekceli gambo yg atas tu nampak ripped sbb dia wat pose utk triceps sbb tu nampak triceps menonjol,hheheheheheh

mmg biar lambat asal x mudarat, tp kadang2 tu terbako gak tgk progress org yg amik roid berbanding kita yg clean nih,heheheheh

loh, masuk gym pun malu....org nak sponsor lagi tu....hayyyaaaaa

axl_bach posted on 15-4-2014 01:53 PM
triceps tu xder laa susah nak dpt, cuma dah org ramai obses dgn biceps jer so cam terlps pandanhg  ...

owhh ic.. sbb nak dptkan tu kene teknik yg lain la gitu?? means kalo pokus on bicep mmg takkan wujud la triceps neh?
hahaha slh pndg ke? tp bg pndgn mata gen.. that just nice.. n kalo nak lbh more workout la.. n menten dan disiplin..
even baya gym ni mahal kan? uols ade trainer tak?? kang men bantai kang hahaha lain jadinya..

aiyoo gen seorang pengmalu la.. segan owhh.. kita neh gomot itam tinggi dan boncet

tunjuk keti le tunjuk pusat le

genchi posted on 15-4-2014 02:06 PM
owhh ic.. sbb nak dptkan tu kene teknik yg lain la gitu?? means kalo pokus on bicep mmg takkan wuj ...

yup, biceps dgn triceps nih antagonist muscle laa.....kalo main biceps mana nak kena triceps n vice versa.....

gym mahal ker??yg tu aku tatau laa sbb aku kat utara nih ok jer, walk-in RM3-10....if member plak dlm RM50-100 jer sebulan

trainer??x payah, kawan jer dgn org2 dlm tu byk laa ilmu deme bleh dpt......in fact aku pun jadi trainer x berbayo dkt bebudak nubie di gym aku pegi tu,hahahahahah

axl_bach posted on 15-4-2014 03:18 PM
yup, biceps dgn triceps nih antagonist muscle laa.....kalo main biceps mana nak kena triceps n vic ...

owhh ic.. kene work on certain part tuk dptkan certain muscle gitu la kan?
kalo nak dptkan flat tummy tu bese orang wat apa ek?? takkan dok sii up n pmping saja? hohoho

owhhh mgkn utara sana murah kot wei.. tataw la gen tak brani nak tanya ahah.. malu dan takot jua..
kalo snsorang mmg idok lew teman.. kalo ade kwn ok la.. tp kalo kwn jnis yoyo mmg kelaut lew..

genchi posted on 15-4-2014 03:22 PM
owhh ic.. kene work on certain part tuk dptkan certain muscle gitu la kan?
kalo nak dptkan flat t ...

yup, every part of the body ada specific rutin...chest ada flye cable,bench press, dumbell press, incline n decline press, back ada bent over row, deadlift, pull-up, kalo triceps ada dip, extension,close-grip press dll.....haa, baru ko tau susah nak dpt body yg ripped, bukan main masuk roid terus voila dpt cam abatar aku tu

nak flat tummy???kene bykkan jogging or skipping laaa...sit-up tu utk tegangkan muscle utk keraskan pack2 yg 6, tp utk kempis dan ilangkan lemak tetap kene jogging or skipping or cycling.....push up tu utk dada mana kena perut sgt.....

rutin utk perut selain sit-up, bleh wat crunches,plank.....

axl_bach posted on 15-4-2014 03:36 PM
yup, every part of the body ada specific rutin...chest ada flye cable,bench press, dumbell press,  ...

perghh tak terhadam gen wakakkaka.. byknya nama waduh.. yela2 gen tarik balek kata2 yang mempilukan hati uols tadik tuh
kene buat memacam tuk dpt body cam abata uols neh haa..

owhh ic.. jogging gen taleh la. gen kaki da tak kuat.. byk kecederaan.. skipping pun pki kaki hentak2.. gen skunk kalo nak pun swimming. je
kalo rajin ke gym upis leh la mo lari skit atas mill tuh..

owhh planks n crunches okeh.. tu boleh buat.. thanks for the tips.. perot musuh utama neh.. boncit

genchi posted on 15-4-2014 03:42 PM
perghh tak terhadam gen wakakkaka.. byknya nama waduh.. yela2 gen tarik balek kata2 yang mempiluka ...

alah, x payah igt nama pun dh ok...yg penting tau wat rutin udah, nama tu mmg pelbagai x perlu igt sgt pun..

ok penarikan kenyataan ko diterima.....igt bukan senang woooo nak dpt body cung, even dgn roid pun amat susah n menyakitkan seluruh badan

x semestinya kene jogging or skipping, aku cakap yg aku selalu wat, bleh jer ko nak cycling or swimming...in fact swimming pun dah ok utk dpt figure yg menarik...aku x berenang sbb akux pandai berenang...kalo aku terrer dah lama aku cardio dgn berenang jer sesambil berenang bleh cuci mata n tayang body,wakakakakakakak

axl_bach posted on 15-4-2014 03:52 PM
alah, x payah igt nama pun dh ok...yg penting tau wat rutin udah, nama tu mmg pelbagai x perlu igt ...

hahaha.. kalo nak ingat nama n pergerakan jenoh jah yg pntg cara execute tu ..
kdg slh cara jd tak berkesan gak kan? mcm crunches tu.. kalo men buat hantam saja
leher yg skit .. hahahaha.. adoi.. ritu gen nak try yg 30 days abs celen.. skali bila terskip sehari dua trus cam ilang mood <alasan>

owhh tak reti berenang ke?? aloh.. meh gen nak bg tuition pree.. hahahaha.. nayang body yang gemok boroi tu ke?