CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: comel91

[Tempatan] MH370: Serpihan kedua pesawat ditemui di Reunion Selanjutnya di : http://www...

Edited by dodolgemok at 9-3-2016 11:28 AM
belilies replied at 9-3-2016 11:17 AM
Ko ni twisted mind dah sebenonye. Dulu kemain bangkang gomen. Pastu tetibe progomen. Tayah le nak  ...

Cakap pasal realiti dan fakta sebenar maksudnya terus sokong gomen terus comolot dgan najib bangsat? Fyi, aku xpernah langsung undi umngok bangsat dan tetap akan sumpit jubo najib smpai mampos. Kau tuh lah yg twisted mind dan berfikiran sempit sikit2 nak libat politik dalam semua hal. Kau ingat australia china tu bodoh2 nak buang duit pergi hantar pasukan SAR semata2 nak coverline najib cilake punya asshole??

Aku cakap berdasarkan fakta sebenar dari sumber luar negara yg dipercayai. Bukan percaya cakap menteri jubo umngok dan teori konspirashit mokcit2 felda.  Takkan semua yg berkait dgan isu mh370 kena libatkan politik negara jugak? Come on la!

dodolgemok replied at 9-3-2016 11:24 AM
Cakap pasal realiti dan fakta sebenar maksudnya terus sokong gomen terus comolot dgan najib bang ...

Aku tau aku sapa. And you simply judge me, dgn melabel aku macit felda.

Thank you yea. Lagi aku sronok baca. Sbb stiap kali ko label, tiap kali tu ko salah. Tekekeh kekeh aku ketawa. Ape sumbangan ko ngan negara, ngan rakyat mesia? Atleast aku ada buat something, walaupun cuma pekerja swasta. Aku bangga, xcam kau, pemalas.. Meleret2 bambu orang sana sini kat forum. Sampah.

Anyhoooo, klu korg nak ripot, pergilah. Aku xkesah. Xde maknanya hadap tapak selipar cam ko nih dodol. Kengkunun fakta, but you know nothing - tapi buat2 taaau. Haru. I have seen alot of thing, bukan nak cedok je berita celah tenet pastu caya je cam ko.

Cakap pasal realiti dan fakta sebenar maksudnya terus sokong gomen terus comolot dgan najib bang ...

konsep otak tak bercantum sis..
akal boleh fikir sampai part najib jah... lebih daripada itu akak pening kepala katanya

kumen2 replied at 7-3-2016 12:25 PM
dh dkt 2 tahun x kan rangka tu masih elok... muskil ngat aihhh

genap dua tahun, jumpa rangka

nanti kalau panjang umur, genap tiga tahun, jumpa lagi skit serpihan...

tak paham...

belilies replied at 9-3-2016 11:32 AM
Aku tau aku sapa. And you simply judge me, dgn melabel aku macit felda.

Thank you yea. Lagi aku ...

Sentap nyah? Aku cakap pemikiran kau cam felda pprt pastu kau kait dgan org felda? Dah tu tiba2 masuk sumbangan negara pelbagai. Org cerita pasal fakta kes mh370 kau merapu ke lobang jamban? Pemikiran sama macam macai suluk simunggu dan macai abadi dijek. Bikin malu jah. Kahkahkah..

dodolgemok replied at 9-3-2016 10:11 AM
Sis xperlu tggu tahun depan. Serpihan pertama tahun lepas, kedua di mozambique mggu lepas dan keti ...

ermmm.. hanya macai kekal abadi je percaya segala teori teori yg dah dirancang

Follow Us
dh jemu dgn berita2 mcm ni

dodolgemok replied at 9-3-2016 12:39 PM
Sentap nyah? Aku cakap pemikiran kau cam felda pprt pastu kau kait dgan org felda? Dah tu tiba2 ma ...

Hmmm... Bak sini aku karang khas untuk ko.

Setakat yang ko klem sebagai fakta tu, sampah je. Ntah sisa taik mana ko hangkut ambik jadi fakta, buat malu je. Pastu menonong kat forum kata fakta, org lain rumors. Same thing lah. Ko pun post it based on other article yg kita tatau sahih ke tak, janji nampak manis dlm otak ngko sooo ko jadikan fakta.

Shallow minded soab.

-electrifying- replied at 9-3-2016 02:25 PM
dh jemu dgn berita2 mcm ni

Tapayah percaya ngan news ginih. Dah jadik port untuk para FALSAMPAH CAM SI DODOL GEMOK untuk tunjuk skill fakta hauk. Jangan sesekali caya. Kengkunun simpati ngan mangsa. Ptuih.

dodolgemok replied at 9-3-2016 12:39 PM
Sentap nyah? Aku cakap pemikiran kau cam felda pprt pastu kau kait dgan org felda? Dah tu tiba2 ma ...

DAH PUKUL LIMA NIH. DAH PUNCH OUT KEEE? AKU SIAP GANTUNG KAKI TENGOK #555, SIARAN KHAS MH370.

hyie replied at 9-3-2016 09:57 AM
camne nak percaya noks dah menteri2 asik dok cakap benda yang x benar saja...bila timbul isu yang  ...

So if menteri u tipu u, yg menteri dkt pulau reunion, menteri dkt oz, menteri dkt france semua ni pun pakat tipu sekali la? Kiranya apa yg org negara luar & berita luar ckp about mh370 pun semua tipu juga ker?

Kalau mcm tu simpati sungguh i dgn rakyat msia. Tiap hari kena tipu dgn menteri sampai semuanya jd bengap belaka

belilies replied at 9-3-2016 11:15 AM
Tau takpe. Betul ko jwp dia gituh. Dia hengat aku nih set2 baca siakapkeli ke hape. Nak caya ape d ...

Amboi kesiannya jadi mangsa penipuan menteri2, sampai otak pun dah tak pandai nak guna

belilies replied at 9-3-2016 11:17 AM
Ko ni twisted mind dah sebenonye. Dulu kemain bangkang gomen. Pastu tetibe progomen. Tayah le nak  ...

Ni la dia minda & cara pemikiran rakyat dunia ke tiga pprt yg tetiap hari di tipu menteri. Asal ada je org yg nmpk pro gomen, semua kena chop macai.. sedeyyy betul org mcm ni.

Fyi, oz china france and segala negara yg spent duit negara dorang utk cari mh370 pun semuanya di tipu oleh menteri negara kita

Tak paham kan dengan perangai orang2 macam ni, as you have said earlier on, Najib tu bukannya besar sangat pengaruh / kuasanya, sampaikan satu dunia bersengkokol dengan dia.

rock_stars_roll replied at 9-3-2016 07:23 PM
Tak paham kan dengan perangai orang2 macam ni, as you have said earlier on, Najib tu bukannya besa ...

kalau betul sheols mampu tipu semua kuasa besar dan berjaya sorok mh370 celah cekpit heshe... kita patut bangga ada PM sehebat ini malah kekuasaan heshe ini dah macam elohim.

Edited by Changa at 9-3-2016 07:29 PM
hyie replied at 9-3-2016 09:57 AM
camne nak percaya noks dah menteri2 asik dok cakap benda yang x benar saja...bila timbul isu yang  ...

sis mesti stok baca harian metro jah kan???
segala penemuan itu first keluar dari media asing... media lokal ujung2 jah baharu dapat hidu berita.

luang2 kan la dek baca berita media asing sekali sekala untuk luaskan minda,, kalau tak sis dok buat statement bimbo kat sini jah sebab dok hadap baca utuusan dan harian metro jah sebagai rujukan berita utama tak pun sumber berita sis hanya yg di share oleh puak2 pprt sunni di whatsapp dan facebook jah

sedeh la kau ni dek

yg flaperon jumpa dolu.. sehari dua sebelum di hidu media mainstream antarabangsa, ianya dah di laporkan oleh media lokal pprt di sana...so???
sama jua yang jumpa di mozambique itu, dah jumpa pada waktu weekend.. a few days later baharu media antarabangsa dapat berita.

Binci2 aku dengan kerajaan pun,

Takda la aku buta2 terima teori konspurashit tu.

Changa replied at 9-3-2016 01:09 AM
konsep nya sis dalam otak kakak2 bimbo konspirasi teori ini, selagi najib jadi PM< segala debris M ...

Hehehehe Najib juga yg salah. Heols Ada cekpitkah?

Dari mula mh370 lagi wana dah kata
Amat la besar kuasa najib kalo dapat menipu sema negara.. Bukan sikit negara terlibat dalam SAR.. Amerika pun terlibat juga
So najib lagi hebat Dari Obama la kalo betul2 semua ni plan gomen
Jangan bimbo sangat boleh x??