CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: miss_mulan77

Super Junior SS4 tour confirmed this year? 2011?? pg67

kat paper metro sikit jah cerita nyer..

entah apa apa tah..

kite ngan kawan datang lambat lepas 8.30 sebab gi masjid sultan mizan dulu, pastu kite gi bersesak kat celah2 orang sampai dapat dok agak depan..

Reply 1563# nata_girl

ade budak pitam???? mcm dekat aje dgn kitorg (saya, nurulwookie dan 2 org lagi kawan).....

budak tu duduk dpn belah kiri kitorg......nampak la ader sorg boy tu pimpin dia kluar dr tempat yg sesak tu....

boyfriend dia kot......kitorg sampai dlm pukul 3 ptg....dpt duduk dlm kemah yg ader kipas tu, sblh mat salleh.....

yg best bila pengacara tu jerit satu, mat salleh tu pun sambung jerit malaysia......siap angkat tangan lagi tu..... bangga kejap..

lepas aje pm berucap kitorg terus aje ke dpn......tp dgn penuh sopan la.....hehehe sbb ader ketua polis negara dgn

timbalan dia x gerak lagi.....nak mampus nanti ditangkapnyer sbb tolak dia......hehehe. bila diorg dah blah kitorg pun ke dpn

lagi...ingatkan nak duduk kat kerusi tp x jadi......nasib baik x duduk kat situ sbb lepas tu dtg rela, halau sesiapa yg duduk kat situ.  

diorg kata utk media.....nasib baik.....

dlm masa tu kitorg pun duduk la bersila.....x thn tau berdiri lama sgt....pastu diorg mula bertolak dr arah dpn....yg buat

kitorg angin satu badan ader sorg mamat cina tu marah group kitorg duduk.....siap jerit 'bangun la....' pastu bila kitorg

bangun dia plak boleh duduk kat situ....dah kitorg plak yg diri.....rasa nak baling aje kat dia tp mengenangkan kat tgn ader light

stik aje (mahal light stik tu....pegang 2 plak tu....semangat suju m punya pasal) jadi yg sempat baling kat dia maki hamun

aje la......

dlm pukul 8 mlm tu farah asyikin kot nyanyi.....saya dgr suara aje sbb masih lagi duduk bersila....yg lain dah berdiri.....

sempat lagi snap gambar nurulwookie dr belakang.....hehehe.....dia x bg letak kat sini, dia kata x lawa......pastu snap

kaki minah mana tah punya la seksi pakai seluar pendek giler(hehehe dia x tau).....ingatkan cina rupanya melayu....(jap lagi ader

citer ttg minah ni)....bila time artis af nyanyi baru la berdiri....(sorry saya x berapa kenal dgn artis af).....tp ader la elf mana yg

sengal pegi angkat fan chart suju.....mmg meremang aje dibuatnyer.....dah kitorg kat belakang ni x nampak artis tu

nyanyi...bertimbang rasa la sikit.....bukannyer suju yg perform. dah ramai yg kat belakang kitorg jerit suruh turun kan dulu chart tu....tp dia x dgr dan buat x tau aje......pastu ader mamat kat dpn kitorg tu baling batu tp batu kecik la kat chart tu ......kena!!!!! hahaha ketawa besar saya tp x turun lagi chart tu.....

pastu tunggu lagi.....dgr la beberapa org merungut bila suju m nak kluar ni.....saya dah bersila balik....sambil tgk bangunan dan

carik bintang kat langit.....perasan jugak ader 3 4 org tgh tgk kat atas bangunan tu....dlm masa tu dok resah jugak sbb bateri

video cam dah nak kong.....pukul 10 baru la kluar suju dgn lagu perfection......masa ni rasanyer nak pecah video cam saya dgn

jeritan org ramai (termasuk nurulwookie)......nurulwookie siap nyanyi sampaikan ader sorg minah cina tu tertoleh tgk dia....

masa 6 elf yg bertuah kena peluk dgn suju m tu saya x rasa aper2 sgt tp sampai la masa eunhyuk peluk minah tu dr belakang
baru la saya jerit 'dah la tu....' padahal eunhyuk tu bukan bias saya (leeteuk is my bias!!!!)....pastu bila suju m nyanyi lagi,
minah melayu yg pakai sluar pendek giler x ingat tu siap berbual dlm telefon.......antara perbualan dia yg sempat ditangkap oleh
kawan saya ialah ' ko tau x lagu ni aku x tau la'. la....rupenyar dia bukan nya elf......saje aje interframe kat situ.....dah la tinggi,
duduk tepi la bg elf mcm kitorg ni duduk kat tgh tu......angin lagi.....

bila suju m dah abis dlm pukul 11 mlm tu ramai la elf2 nak balik......siap bertolak2 lagi sampaikan saya jerit 'woi!!!! jgn tolak la.....'
jadi pada sesiapa yg terasa kena jerit dgn saya tu mintak maaf la banyak2.....siap nurulwookie cakap 'akak, slow sikit' hahaha.....x pasal2 gaduh plak nanti, emo sikit mlm tu.....sampai saya cakap 'peminat super junior ni semuanya ganas2'
(termasuk la diri ini).....

sempat lagi tu bentang tikar baring kat atas rumput sambil dgr farah asyikin nyanyi......bila toleh kat pentas tu hampir separuh org
dah xde...masa menapak nak balik ke kereta nurukwookie baru perasan dier parking jauh......tadi masa dtg x rasa jauh sgt.....
pastu tinggal kereta dia aje kat parking tu......sempat lagi kena sergah dgn mamat2 yg naik satu kereta kancil, aper yg diorg jerit
pun kitorg x dgr sgt tp sempat la saya dgn nurulwookie balas balik 'woi!!!! giler ker?????' hahaha tu la sape suruh sergah org
memalam buta (sebenarnya pagi dlm pukul 12 lebih)......lepas tu cecepat masuk kereta sbb ader nampak sorg mamat india yg dlm
keadaan yg mencuriga kan tgh baring kat kerusi.....nurulwookie sempat suluh dgn lampu kereta dia lagi kat mamat india tu......

akhirnya saya sampai umah dlm pukul 2 pagi, terus tido.....pastu baru perasan 1 hari x makan cuma sempat makan wantan
cucuk tu aje......boleh kurus ni..... wahahaha.....sekian, terima kasih kerana membaca (hehehe )

p/s: tq bebanyak kat nurulwookie sbb bawak saya sekali lagi tgk suju .....(1st dulu masa konsert)....esok2 kalau jadi suju dtg dlm bln 10 ni kita pegi lagi yek......(doa bnyk2)....

untuk nurulwookie.....

clip2 dr YTV boleh nampak betapa ramainya org

Post Last Edit by gjoy_chester at 6-6-2011 10:49

Reply 1567# apple_hijau5

alamak...rasanya korang same area dengan aku la...aku la mamat yang balik syiling (bukan batu) kat kadboard yang besar tu..pastu salah sorang drpd korang nyanyi Perfection sampai habis kan...impress jap time tu...

minah melayu pakai seluar pendek tinggi kan?? asyik bercall dengan kawan dia??

Follow Us
Reply 1570# gjoy_chester

la....ko ke???? yg pegang light stik tu.....kitorg ber4 mmg ingat dgn ko.......terima kasih bebanyak la sbb baling kat chart org tu.......hehehe
kitorg ingatkan ko bercouple dgn minah tinggi pakai sluar seksi tu........patut la x bercakap langsung.........
kawan saya kirim salam......dia cakap terasa tgk konsert suju m kat celah bangunan klcc plak sbb dia dok kat belakang......hehehe...
korg berdua plak sama tinggi.........

Reply  nata_girl

ade budak pitam???? mcm dekat aje dgn kitorg (saya, nurulwookie dan 2 org lagi  ...
apple_hijau5 Post at 5/6/2011 10:24 PM

welcome ler kak ! huhuuuu~ jgn duk letak pic blkg sye tuh.. kang ade yg sye letak pic baring kt tikar tuh hahaa~
thanks la bg pic wookie sye tuh.. uhhhhh~ wendu plak kt dier kikikiiiii~ :p

lupa plak nak cakap.....
yg nyanyi lagu perfection sampai habis tu Nurulwookie.....sedap x suara dia???

Reply 1571# apple_hijau5

hoho..sayala tu yang pegang lightstick 2 ketul..pakai baju biru..

tak kenal sesapa pun kat situ..asalnya nak sekali dengan boboy tapi tak jumpa plak kat crowd ramai2 tu..so layan sorang2 jer la..tapi korang selamba je paut kat bahu aku time konsert tu kan...SUJU M punya penangan..hehe

suara nurulwookie tu sedap...impress pasal dia hafal satu lagu...

Reply 1574# gjoy_chester

ha... yg tang paut bahu tu bukan kitorg tau....
kitorg x main la paut2 bahu...kitorg terus peluk aje....
hehehe x de la, gurau aje.....tp mmg bukan kitorg yg paut bahu ko...
mgkn bebudak skolah yg ader kat sblh kitorg x????

Reply  apple_hijau5

hoho..sayala tu yang pegang lightstick 2 ketul..pakai baju biru..
...
gjoy_chester Post at 6/6/2011 03:14 PM

alah nyanyi gitu2 je gjoy .. sekali combine ngn dak cina sblh wat fan chant hahahaa ~
gjoy.. yg awek diri sebelah tuh bukan minat suju pn ! semak je.. org nk nyanyi pn ssh asyik call je.. huhuu~
sikit2 buat 3G tunjuk kt membe padahal die x knl pn dak2 suju tuh haishhh..
tp pasal yg baling syiling tuh mmg terbaek la tepat sekali balingan nyer wahahaha~
aritu dtg sorg je ke? sbb perasan gak cm ade 2 girls dtg jmpe gjoy

alah nyanyi gitu2 je gjoy .. sekali combine ngn dak cina sblh wat fan chant hahahaa ~
gjoy..  ...
NurulWookie Post at 6-6-2011 16:59

ko ni yang pakai spek tu ke??

datang 2 orang dengan member tapi dia tak minat K-Pop, so dia tunggu bawah khemah tu..hehe..so sorang2 je kat crowd ramai2 tu...salah orang kot...xde pun member pompuan datang jumpa...maybe guy lain kot, dia pakai baju kotak2...aku berdiri dekat2 dia gak..aku pakai baju biru + spec...pegang lightstick 2 ketul...hehe

ko ni yang pakai spek tu ke??

datang 2 orang dengan member tapi dia tak minat K-Pop, so di ...
gjoy_chester Post at 6/6/2011 05:05 PM

a'ahh aku le tuh.. kikikiii~ dasyat ah membe ko leh siap tgu tuh.. tp mmg panas takut membe ko x tahan plak klo dorg join sekali.. yayayaaa br teringat yg dtg girls tuh kt dak laki bju kotak2.. gjoy seyes kteorg leh knl ko kn sbb bwk lightstick 2 ketol tu la   tp ku rse mlm tuh la yg paling best dekat ngn dak2 sjm tuh.. mse ss3 pn x sedekat neh

waaaa...... lawak la korang...... kahkahkahkahkah....

aku pun hari tu tak jumpa sesape pun budak2 cari... selalunya mesti dpt jumpa jugak la yg otai2... hari tu sbb ramai sgt org kot... lagi pun bersesak2 & takmo terlepas port baik.... nak call / hantar sms pun mcm tak lepas2... jam kot...

a'ahh aku le tuh.. kikikiii~  dasyat ah membe ko leh siap tgu tuh.. tp mmg panas takut m ...
NurulWookie Post at 6-6-2011 17:33

memang sangat panas...terpaksa kipas guna lightstick jer..bau pun dah macam2...tak tahu la bau sendiri atau bau orang lain..hehe

Post Last Edit by NurulWookie at 7-6-2011 16:50
waaaa...... lawak la korang...... kahkahkahkahkah....

aku pun hari tu tak jumpa sesape pun budak2 ...
eyka Post at 6/6/2011 08:04 PM

eyka mmg lawakk.. kteorg x knl pn sblm ni tp tetibe terjmpe dlm cari ni mmg terbaek la kn hahaa ~ ko pn ade ye kt konsert  tu syok kn.. tp letih la.. esk nye aku kne masuk air kt HKL sbb x mkn 1 hari SJM nye psl la ni uhhhh~

memang sangat panas...terpaksa kipas guna lightstick jer..bau pun dah macam2...tak tahu la bau s ...
gjoy_chester Post at 7/6/2011 12:31 PM

hahahaa ko kipas pakai lightstick mmg terbaek la

dah g..mmg best!dapat jumpe sume2 yg aku mnat..kyuhyun, ryeowook, leeteuk n ramai lagi!!!best nk g lagi..

ss4 mmg stat this year tp akn arrive msia 2012.. cm time ss2 n ss3 dulu...mesti akan rindu heechul giler2 ni..harap2 sempat jumpa e-teuk gak...ape2 pn yg penting my eunhyuk oppa ade..kekeke  :p