CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: mea

Peminat Kritik Foto Suami Datuk Siti Nurhaliza Di Instagram

yang merah2 tu bite love mak iti ke??? iti ganas eh...wa caya sama lu siti...wa caya luuuuuuuuuuuuuuu ...wooooooohoooooooooo

sebenarnya dia nk tunjuk...yg merah2 tu..tanda siti dan datuk K dah aktif having seks balik..tu je..korang tk nampak tk faham ke?

lahhh..bior la kt dia...
bkn bkak aurat pon..aurat laki kan dr pusat smpi lutut..
ke ade org dengki or inzal tgk blkg bdn camni?
adoi...taw la siti tuh top..tp dia bkn maksum bagai..trima jer la kkurangannya..
yg dok kutuk bagai tuh elok sgt ka?
boh spotlight tang badan tuh..usha skit sempurna kah??

pakwetizzaqyah posted on 13-7-2013 12:00 AM
yang merah2 tu bite love mak iti ke??? iti ganas eh...wa caya sama lu siti...wa caya luuuuuuuuuuuuuu ...

hahaha..melampau kauu!

mrsrezza posted on 12-7-2013 08:41 PM
iols x suka sbb dia fake sgt...konon suci padahal kuat merokok..kakak kawan iols sendiri nmpak ct  ...

I dr dulu dgr pasal gosip ct meroko.. Tapi yg i pelik takde pula org yg nmpk she merokok ambil pic/ video.

maybe terkejut sgt tgk ct merokok sampai tergamam terlupa ambil pic

tololnya..org cerita pasal ketidaksesuaian..karat mereput crita pasal inzal

juliez posted on 13-7-2013 12:16 AM
I dr dulu dgr pasal gosip ct meroko.. Tapi yg i pelik takde pula org yg nmpk she merokok ambil ...

haha mungkin juga..tp ni citer dr kawan iols..kalo dia tipu maka tipu jugalah iols pada warga porum...(cliche sgt ayt iols..tp itulah kenyataannya)

Follow Us

HI!!!

SEDEY tgk org yg suka kutuk2x nih...tak kiralah kutuk CT ke, SAKINAH ke (tetiba)...ShilaAmzah ke...Fazura ke...sesapa la....antara FORUMER2x yg aku perasan selalu kutuk2x org nih. Malas nak sebut nama....nanti aku masuk kategori mcm depa gak...tak nak aku...hahaha

Pic blkg tu pun cuma sebahagian je nampak....banyak nampak bahu je pun.

FORUMER yg ckp CT FAKE tu, lagi kesian aku tgk sbb dlm fikiran mesti jenis yg SENTIASA BERSANGKA BURUK kat org lain...hahaha. SEDEY...bak kata Michael Ang. Kalau CT fake pun, biarlah...bukan dia fake depan2x baik, belakang2x rupa2xnya bunuh org...or merompak...cthnya la...haha.

yg ckp MELUAT tgk IG CT tu, aku rasa pelik...still FOLLOW jugak...hahaha...mmg kelakarla org mcm nih...cuba tgk satu FORUMER tu, dia UNFOLLOW dah sbb annoyed dgn CT....kan bagus.

CT gedik? biasalah pompuan....tapi x la gedik2x manja Ella...hehe. Gedik sbb selalu CAM-WHORING? org CHANTIK, bisalah....ramai yg suka selfie....even yg HUD (kurang chantik...hehehe) selalu gak cam-whoring....zaman CT muda remaja dulu, mana ada lagi tech ni....

Kesimpulan yg aku tgk org2x yg suka KUTUK2x di IG (regardless):
- suka KUTUK ckp org lain GEDIK, tapi bila aku tgk acc IG org tu....mak Aii...lagilah feeling2x GEDIK...siap buat video parody gentlemen...Kalau CHAN tak pe gak..ini, no komen
- ramai yg suka memberi nasihat agama, tapi bila tgk balik IG org yg memberi nasihat tu...2x5 jugak...haha...tapi, bak kata seorang Ustaz time aku blja dulu "Kite mnedengar apa yg dicakap, bukan melihat siapa yg bercakap"....yg penting, cara nak menegur kena betul.. ;)

dahliateck posted on 12-7-2013 04:25 PM
ni mesti ct dok baca org tulis dk dah x mampu berkuasa kuda, ct gersang

dan2 pos gambo gagah pe ...

ha ah..mungkin jugak..sebab pelik jugak tetiba duk upload gmbr dgn caption mcm tu..kesian kdg dgn siti ni..

lepapilon posted on 13-7-2013 12:19 AM
tololnya..org cerita pasal ketidaksesuaian..karat mereput crita pasal inzal

hahaha tulah pasal tololan bahlullan bkn isunya bab aurat pon..karat kelaut..ct pon dh sebiiji perangai missfake..komen tak memuji muji haruslah diblock katanya..

jangan nanti datuk  k pula ambil gambar siti dlm posisi dan kedaan yg sama .. almaklumlah nak update for peminat .. uwek

Apa yg nak dikecohkan...Gambar bahagian belakang lelaki sedang bersenam.... Yang berlambak2 artis pompuan hantar gambar  dgn payudara selambak tu takde pulak nak kecoh.....

Gmbr gini pun jadi isu..

tunjuk depan lah tunjuk belakang tak rembes pun

wahh CT.. mesti suka kan tgk ramai fans dia duk gadoh2.. ada menangkan dia.. ada yg mengata dia..

xkisah la ct oi.. suka ko laa.. even bg aku dgn status ko sebagai datok tu sgt la x seswai dgn cara ko camwhoring yg mcm budak umur 15thn..

ni laa agaknyer kesannyer sbb xmerasa zaman remaja..

kakikuDibibirmu posted on 12-7-2013 09:26 AM
tunjuk depan lah tunjuk belakang tak rembes pun

can you not see what the body looks like unless you have the whole picture?                       

Dato ct pasni please fokus tang perut.. Ai nak tgk six pack dato k hehehe

Sedeyh aku dgn kaum aku sendiri.. otak kampung giler.. ini pun nak jadi isu.. yg karatz Siti pun aku nyampah gak.. asal ape2 je nak gado.. ade satu post CT tulis U're in CANDID CAMERA.. aku betulkan la U're ON candid camera.. then ade org lain pun betulkan gak.. then karatz2 situ pun x puas aty.. bodo ke ape? Mengajar and belajar tak salah.. mmg bodo karatz siti ni.. aku pun minat gak Siti tapi xde la tahap jakun nak cari gado kat IG je memanjang LOL

Ferr_Remy posted on 13-7-2013 03:08 AM
Sedeyh aku dgn kaum aku sendiri.. otak kampung giler.. ini pun nak jadi isu.. yg karatz Siti pun aku ...

maybe kalau DCT reply thank you kerana betulkan ayat, karaz dia tentu tak upsets...i tak tau karaz dier begitu obsessive cam tu skali...   rajinnyer uols baca komen2 kat IG.. p.s. ada update cete hantu? Last edited by mrsLucky on 13-7-2013 04:04 AM

aurat ke urat ke
rembes ke inzal ke
yg pasti siti semakin kebudak-budakan

Pada pandangan i, jangan terlalu taksub pada artis kerana mereka seperti kita tidak sempurna dan menegur bukan bermakna kita benci... sekadar mengingati...

Neway..
i selalu dengar rumors dia fake, smoking ect tapi those rumors tak pernah buat i benci dier..
i just know apa yang i nampak  which she upload sendiri yang buat some people rasa...eeeeuuu.....  
but tak bermakna tu orang benci...coz apa yang orang lain rasa acceptable some people rasa sebaliknya....
Besalah tu..dan coz dia artis ia takkan berakhir...

Ruang ni pon dipanggil gossip..kalau tak nak tau gossip dan tak leh terima artis kesayangan digossip.....i think better hindari masuk nanti sakit hati jer...