CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 51164|Reply: 111

Isteri Orang Tapi Gatal! Tolong Aku!

Aku just nak share satu citer benar, yg memang berlaku depan mata aku...org yg ada pertalian bau-bau bacang dengan aku....aku share citer ni just nak mintak idea bernas korang arrr....

mungkin orang biasa dengar suami curang, suami gatal miang dan yg sewaktu dengannya...tapi zaman skrg ni, bini orang pun dah tak boleh percaya...sama jer naiknya!

ada satu kakak ni, umur awal 40-an,aku namakan dia as Kak Jay, ada rupa & menarik, ada kerjaya, ada anak2 remaja 2 orang, kewangan mantap, suami gaji lumayan....kelebihan dia ialah dia pandai berkomunikasi...mungkin juga sbb faktor kerjayanya yg selalu conduct kursus dsbnya. Kalau ditengok dari mata kasar kehidupan dia amat sempurna, anak sepasang comel2 belaka...tapi, sayangnya dia susah utk setia!

Dia dah bernikah lebih kurang 15 thn lamanya, dan dalam tempoh itu dia pernah bercerai sekali dgn suaminya angkara ada org ke-3 (pakwe dia lah). Lepas tu nikah semula dgn ex-hubby demi anak2...tapi, kadangkala rumahtangga yg telah retak tu sukar utk disambung dgn sempurna....selepas bernikah semula pun dia buat pe'el lama....bercintan cintun dan melayan perasaan suami orang!

Kak Jay dari zaman remajanya memang ramai peminat, orang lawa katakan...ke mana pun dia pergi dia mudah menarik perhatian orang...aku sendiri pernah jadi posmen dia masa kecik2 dulu...Kak Jay bukan kategori perempaun ayu & pemalu...dia seorang yg ada talent penggoda....dalam sehari dia boleh goda sesiapa yg dia suka, dgn lirikan mata dan senyum menggoda dia...ditambah suara yg merengek manja...siapa yg tak cair beb!

Kak Jay pernah kena tangkap khalwat masa dia mula2 kerja merantau di tempat orang...dgn suami orang pulak tu...berantakan rumahtangga kawan tu dibuatnya....hish, teruk betul pe'el kak Jay sorang ni....dan sehingga dia bernikah dengan suaminya...Kak Jay ada 2-3 skandal...semuanya dengan laki orang...mmg selera dia dgn jantan2 pertengahan usia yg gersang dan ada bini over sized kat rumah!

Masa kak Jay berusia 30-an dulu, Kak Jay sekali lagi dilamun centaa...kali ni bukan dgn laki orang as usual ...tapi, dgn budak bujang umur awal 20-an...org kata stok anak ikan lah, so.....bercintan cintun dgn alasan adik angkat bagai.....akhirnya suami Kak Jay tahu....perang besar meletus...dan mereka bercerai...kesian suami kak Jay, dia yg merana sampai badan slim melimmm dari size L jadi size S sbb makan hati dgn Kak Jay..lepas berpisah 2 thn dan demi anak2 suami kak Jay pujuk Kak jay bernikah semula sbb anak2 depa merusuh sepanjang ibu bapa depa berpisah...

dan kenapa aku bukak topic ni, sbb baru2 ni aku dapat tau Kak Jay buat skandal lagi dgn laki orang...masalahnya bini orang tu staf opis Kak Jay sendiri...aku pun kenal sgt dgn akak yg teraniaya tu....aramakkkkk...apa aku nak buat ni....kalau aku bg tau bini orang tu takut berantakan pulak family dia org...almaklumlah anak dah 5....kang disebabkan mulut celupar aku, runtuh pulak rumahtangga yg dah berbelas2 thn dibina.....mosykel betul aku....yg aku kenal suami org pak we terbaru Kak Jay ni baik orangnya....berbudi bahasa dan bertanggungjawab...biasalah kontraktor, bini kena sporting sbb suami sllu balik lambat...masalahnya abang ni dah terjebak dgn jerat Kak Jay...kesian sungguh, lemah sgt abg tu!....almaklumlah kak Jay memang penggoda terhebat!

apa aku patut buat?.....abg ipar aku sendiri pun pernah bagi tau yg kak Jay pernah menggoda dia....jahat sungguh Kak Jay ni tau! dan keje aku memang ada kena mengena dgn Kak Jay....kang tak pasal2...aku terinvolved....miss lah project aku..... sedangkan Kak Jay mmg banyak bagi project mega kat opis aku ni.....dilema woiiii...tapi, aku sure kak Jay tengah hanyut asyik masyukkk dgn abg lembek ni...aduhai geng...bagi idea sikit! nasib baik laki aku kategori average jer...Kak Jay tak minat nak goda!...ishhhh jauhkanlah!

errr...kalo aku, lantak ler, soon wife mamat tu & asben k jay akan tau gaks...

pendapat aku baik ko senyap pekak kan telinga tutup mata....kalau you say something nanti lagi besar akan jadi nya so biar lah kak jay nie akan kena perangkap dia sendiri ...aku believe tuhan maha kuasa....

huh..dasat nyer kak jay tuh...tak takut dosa erk...

bg dia tin coke,tgk berapa byk dia blh

bg dia coke dlm tin,tgk berapa byk dia blh

Follow Us
pendapat aku baik ko senyap pekak kan telinga tutup mata....kalau you say something nanti lagi besar akan jadi nya so biar lah kak jay nie akan kena perangkap dia sendiri ...aku believe tuhan maha kua ...
sueism Post at 5-8-2009 14:53

aku ni bukan apa...rasa mcm bersubahat jer, dgn laki kak jay aku rasa bersalah...dgn bini abg tu pun aku kesian.....

kami pernah lepak kat cafe bertiga...selamba kak jay letak tangan dia atas paha abg tu....aku yg terkujat beruk! abg tu malu2 gitu...malu + seronok agaknya....

em..ko tgok la dlu sampai tahap mana diorg nk pi..klu x kritikal..duk diam2 dlu la..btul x kekwn..

bg dia coke dlm tin,tgk berapa byk dia blh
mlsnklyn Post at 5-8-2009 15:04

wah, ini test utk org2 gatal ker?....

sbb tu kan, aku anti betul dgn bini2 org yg buat hal.....bukan satu rumahtangga yg akan terganggu gugat...tapi dua!...tu belum kes anak2 terabai lagi....menyampah tau!

wah, ini test utk org2 gatal ker?....
greydove Post at 5-8-2009 15:07

blh try la kalo nak tau kelanjutannnya

sbb tu kan, aku anti betul dgn bini2 org yg buat hal.....bukan satu rumahtangga yg akan terganggu gugat...tapi dua!...tu belum kes anak2 terabai lagi....menyampah tau!
greydove Post at 5-8-2009 03:12 PM

jangan nyampah bini org tu je, nyampah gak dgn laki org yg layan tu .....

susah gak kan..hmm kalau aku jadik ko..aku diamkan jer la..
bukan suka.. tapi takut nanti diorang gaduh kejap je..rumahtangga ok then kita disalahkan..
hopefully lelaki tuh and Kak Jay sedar laa kesilapan diorang..

hmm dasat tul kak jay tu..apa dia tak takut mati ker??

bini kawan tu (teman ofis ko tu) over size jugak ke ...??
apapun..nasihat aku...tutup mulut....
kekdg niat baik kita akan disalah ertikan..
dr elok2 tak de masalah..nanti diheretnya kita dlm masalah diaorg...
moga2 dia mendapat hidayah dr Allah utk merubah..

biasa r skang dunia nak kiamat..banyak benda cani berlaku

Kak Jay....umur dah 40an....rasanya dah x berapa lama dah nak monopose tu....la ni mungkin dia rasa baguih sangat le tu.....saba jelah....
xleh nk salahkan pompun ni je..........yg jantan tu pun sama......melayan...mende2 cam ni sume pasal nafsu je....bukan nk sungguh2 tu....

apalah yg dicari kak jay nie....x ingin ka nak cari keredhoan tuhan...bulan mulia dah x berapa lama lg nak menjelma...hrp2 allah bukakanlah pintu hati kat jay....

bini kawan tu (teman ofis ko tu) over size jugak ke ...??
apapun..nasihat aku...tutup mulut....
kekdg niat baik kita akan disalah ertikan..
dr elok2 tak de masalah..nanti diheretnya kita dlm masala ...
mami_kepo Post at 5-8-2009 15:32

memang bini abg tu gebuss sikit, tapi muda sikit dr kak jay...cuma kak jay lebih comel tulus muluss ler....sian org plus size ni kan...laki suka pandang yg lain....

Kak Jay....umur dah 40an....rasanya dah x berapa lama dah nak monopose tu....la ni mungkin dia rasa baguih sangat le tu.....saba jelah....
xleh nk salahkan pompun ni je..........yg jantan tu pun sama ...
dayangsenandung Post at 5-8-2009 15:45

sejarah hidup abg tu aku tak tau lah....entah mmg species gatal ke tak sblm ni...tapi, kak jay memang terkenal sgt....cuma mungkin office mate kak jay tu tak tau sejarah hidup kak jay....disebabkan aku tau dan kenal sesangat kak jay tu....tu yang kau geram benor dgn kelaku dia tu....