CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: azura30

Tuhan bagi "CASH" kat dunia

COME ON LA . GET A LIFE!!! tuan rumah tak cakap apa-apa pun ttg butir2 diri perempuan tersebut. Kalau nak sue masuk court pun tak laku.
Bell Post at 29-9-2009 18:21

I'm sorry pak cik, but I'm quite sure that an irksome person who fervently wishes for a big dick (despite of having the little billy's willy) and what's more believes in trashy mythic minyak lintah would have no idea what Medicolegal stuff is all about:re:

nk kongsi pengalaman pn xboleh..ade jer yg tunjuk pandai cakap tu xboleh ni xboleh..bukan dia memburuk2kan orang yg kite kenal pn..dia soh kite amik pengajaran dari cite tu...
wanburn Post at 28-9-2009 13:48

belajaq la bioethics dolu seblom hang yang memandai nk tunjok pandai...setakat cerita murahan lagu ni, sapaddia nk insap...buat stok dosa jah:re:

Allah kata ap?weilul li kulli Humazatil lu Mazah:re:

aduila..tuan tanah nk share citer je kot. at least terkesan gak la utk segelintir masyarakat
xkn bnd ni pon langgar etika...

setakat share takpa la....lagipun bukannya dia mendedahkan details pesakit ngan klinik kakak die kerja tuh...tujuannya nak bagi tau zina tuh haram...sama gak kalau kita dengar ustaz-ustaz cerita tentang kejahatan & keburukan umat nabi terdahulu yg mana dapat pembalasan dari Allah...so takdak masalah untuk kita share kalau tak mengaibkan org lain pun...cuma untuk pedoman & panduan hidup untuk kita semua la...tahniah tuan rumah...

belajaq la bioethics dolu seblom hang yang memandai nk tunjok pandai...setakat cerita murahan lagu ni, sapaddia nk insap...buat stok dosa jah:re:

Allah kata ap?weilul li kulli Humazatil lu Maza ...
nanat87 Post at 29-9-2009 19:56

nanat... ko lagi...... psl privacy ni aku teringat satu skrip.

nanat, if u want urself to win harper avery, u need to master the basic of privacy.......

apa la korang ni...cite ni bkn nya nk aibkan org..aku ni student medic.selagi org2 medic ni x bagi butir2 penuh mcm nama,alamat umah ker..no telefon pesakit ker kat org lain..selagi tu la dorang masih ...
azura30 Post at 28-9-2009 10:47

u  iyakan jela si nanat tu ckp........ kalo x nnt bersusun ayat2 quran hadis dia kuarkan....... tp last2 dia ngaku kesalahan gak...... so u buat dunno je

Follow Us
citer yg boleh menjadi ilmu buat kita semua...LU PIKIR LA SENDIRI

u  iyakan jela si nanat tu ckp........ kalo x nnt bersusun ayat2 quran hadis dia kuarkan....... tp last2 dia ngaku kesalahan gak...... so u buat dunno je
micha Post at 31-10-2009 15:02

wakakaka....bukan apo micha, cerita2 lagu nih, biasa kita dengaq lah...tak porlu nak tunggu doktor atau nurse pi habaq cerita lagu nih utk insapkan kita....ang pi dkt kampong, makcik2 habaq pasai ni belambak jah...

wakakaka....bukan apo micha, cerita2 lagu nih, biasa kita dengaq lah...tak porlu nak tunggu doktor atau nurse pi habaq cerita lagu nih utk insapkan kita....ang pi dkt kampong, makcik2 habaq pasai  ...
nanat87 Post at 31-10-2009 19:42

and then what's ur problem kalau tuan tanah nak share cite pn?nape cam tak puas ati smcm je
kau tgk la dari baik2 tuan tanah bkk topik ni dgn niat murni nak bg penginsafan dah bertukar brcakap hal2 bodo tentang isu yg kau bgkit nih

kalau kau terer sgt hal2 etika medic ni bleh tak kau listkan kat section mane sekian2 kat mane yg menyatakan berkongsi cite2 gini kat public dikira sbgai melanggar etika?
if kau bleh bg solid evidence and then we all bleh request kat mod utk close this topic.
isuini bkn main2.

wakakaka....bukan apo micha, cerita2 lagu nih, biasa kita dengaq lah...tak porlu nak tunggu doktor atau nurse pi habaq cerita lagu nih utk insapkan kita....ang pi dkt kampong, makcik2 habaq pasai  ...
nanat87 Post at 31-10-2009 19:42

jahat tau....... makcik2 tau ke.......

and then what's ur problem kalau tuan tanah nak share cite pn?nape cam tak puas ati smcm je
kau tgk la dari baik2 tuan tanah bkk topik ni dgn niat murni nak bg penginsafan dah bertukar brcakap ...
maxim Post at 31-10-2009 23:06

ek eleh, aku habaq jah...bukannya aku soh tutop thread nih...the damage has been done pom...buang masa aku nk pi tempek kalu org pom tak paham dr awai...mcm ang tempek ayat quran kt hindu, bukan depa tau apo...kalu nak terasa insap sangat aah insap la...silahkan bu:re:

lorr, penyakit STD memang lagu tuh...akak si pembuka thread nih nurse ka?kalu nurse awat gaya dia bau busuk tuh mcm dia nih lay man person yg tak dok base dlm medik jah...plus siap menceritakan detail ...
nanat87 Post at 25-9-2009 13:16

betul apa yang hang cakap tu...kerahsiaan pesakit tidak boleh di ceritakan kpd org lain..kalau mak datin itu tau akak kau cerita pasal penyakit dia dgn org lain dia boleh suu..akak kau tau.
cuba ubah sedikit cara kau nak bukak thread kau itu.. tak payah cerita akak kau tengok benda itu.. aku pasti akak kau ini nurse.  kalau dia nurse ..bererti dia dah melanggar kod etika jururawat . boleh di ambil tindakantatatertib oleh lembaga jururawat.

biar la dia nak bagi pengajaran. kita bukan kenal dia pon. yg emosional sgt apasal. cita ko ke??

benda2 mcm ni pun korang kecoh
xsuka jgn baca laaaaa
hampeh btl laaaaaaaa

regards

like i said, kalu habaq pasai bioethics ka, confidentiality ka, medicolegal ka, ang bukan paham pom...mcm hindu ditunjok ayat quran la...tekebil kebil....dah tak paham awat nak larang aku?ni forum kan...ikot suka ati aku la nak habaq benda yg bidang aku...choi sgt melayu bangsat nih:re:

feeling ustad ustazah la kot kalu habaq ppeepek datin (perlu ka nak mention datin?) bekulat berulat pasai kena jolok batang2 jantan melayu bangsat gitu kekdahnya

geli aku ngn ajaran melayu isele bangsat nenek moyang.....kisah pompuan bezina pom depa jadikan kitab atau surah utk insapkan diri...bengong punya org...aku syorkan angpa pi kt board religion n belief, ang pi sana bukak thread yg bincang pasai ayat2 lucah dlm bible...

org2 kristian, depa kata ayat2 yg dok habaq pasai pompuan bezina ngn laki2 yg berbatang sebesaq batang keledai dan pancot sepancot kuda liaq tuh sebagai ayat yg menginsapkan diri...sama la kekdahnya dgn mentaliti melayu islam bangsat kan.....jadikan kisah2 lucah utk insapkan diri...

no wonder dlm masyarakat melayu islam bangsat lah paling banyak belaku pesundalan..pasai dok baca kisah2 ni....org lein dok kaji apa itu STD, retroviral infection, depa amek kisah aibkan org tuh utk jadi amalan betaubat.choooooooooooooooooooooy sangat

like i said, kalu habaq pasai bioethics ka, confidentiality ka, medicolegal ka, ang bukan paham pom...mcm hindu ditunjok ayat quran la...tekebil kebil....dah tak paham awat nak larang aku?ni forum kan ...
nanat87 Post at 1-11-2009 17:54

yg ko emo sgt nape nanat....... dlm bnyk2 yg ko tulis kat atas tu, smwhat aku stuju, tp some part aku x setuju....... tp mls la aku nk wat rumusan kat sni....... lantak u all la, adat berporum kan.......

tp ader sorg porumer tu (bkn ko) kalo nk berporum kat sni, kne la ingt, forum ni kan open, x sume ader medical base. so term yg nk pkai tu biar la sume phm. kalo nk tulis medical term tu bg mksd blk...... sbb di sini bkn medical lecture.

nanat ni pmpuan yang diceritakan oleh tuan tanah tak?
tu sebabb emoo jee

apadahhhhhhhh

like i said, kalu habaq pasai bioethics ka, confidentiality ka, medicolegal ka, ang bukan paham pom...mcm hindu ditunjok ayat quran la...tekebil kebil....dah tak paham awat nak larang aku?ni forum kan ...
nanat87 Post at 1-11-2009 17:54

Poning pala din baco kau punya ayat

nanat ni pmpuan yang diceritakan oleh tuan tanah tak?
tu sebabb emoo jee

apadahhhhhhhh
peret Post at 2-11-2009 02:18

setuju..contoh melayu bangsat pepek bernanah

hahah...
klaka laa korang ni...
x bek gado2...
bg scha...
selagi die x gtau name sebenar pesakit tu, xkn ade sape yg tau siapakah gerangan sebenar subjek dlm cite ni...
lagikpon,if datin tu bc psl ni...
die nk ke saman akak TT ni??
kang elok2 akak TT jek yg tau,abes 1 mesia tau cite die...
hahah...
if i'm that datin, i wouldn't do that...
malu besar siot!!