CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Zaheera

JYJ S'case Tour 10 Live In M'sia ~ FAN ACCOUNT

Reply 1565# JUSTcircle

Very well said . Even if Junsu was tired, he shouldn't show that kind of face to fans. Maybe just smile a little and wave.

Reply  JUSTcircle

Very well said . Even if Junsu was tired, he shouldn't show that kind of fac ...
lwyl Post at 22-10-2010 01:11 PM

yerp.. he not smiling but he waving to us after that,,

ye.....sedgkan group lain pon komen panas..
bukan ke summer diorg lgi terik dri kte nye average ...
momoko Post at 22-10-2010 12:51

teringat abe B2ST n ukiss... alang2 panas, bukak aje kot, tinggal t's ala2 pagoda or singlet tuh.. fuhh fan serbis sungguh rasanya moahaha...dah sejuk, saruk balik jaket hehe..  abe jae tu pakai aje singlet mcm dlm klia tu pun kan bley,.. kecoh lak panas... huhu.. sabo aje... kang aku kasi hadiah ekon baru taw wakaka..

teringat abe B2ST n ukiss... alang2 panas, bukak aje kot, tinggal t's ala2 pagoda or singlet ...
Hana_Hirokawa Post at 22-10-2010 14:38

dr td dok membaca luahan prasaan korang smua....
me pn rasa yg sama... kuciwa pn de.... tp hepi le dpt gak jmp dorg...
muaha abe jae ala2 sopan pakai jaket bagai... skali kt dlm singlet jek... sopan kekdahnya...
aiii risau dedah2 lak ke....

teringat abe B2ST n ukiss... alang2 panas, bukak aje kot, tinggal t's ala2 pagoda or singlet ...
Hana_Hirokawa Post at 22-10-2010 02:38 PM

nak bergaya sakan.. x pasan cuaca sini x sesuai... hehehe! tapi x per.. panas tu gak yg buat mata2 kiter nih semua bulat jerk..

me pn rasa yg sama... kuciwa pn de.... tp he ...
moondance Post at 22-10-2010 14:46

abg jae takut kang dia bukak awal2 kang kena terkam ngan aku kekekeke... terus tak balik mamat jelita tu kang... masing terkenang2 scene bukak jaket.. pesal aku tak lepak tpt bese aku.. leh lak dok tunggu kat depan.. opss lupe, migrain ahaha otak pun tak baper nk betul..

Follow Us
me pn rasa yg sama... kuciwa pn de.... tp he ...
moondance Post at 22-10-2010 02:46 PM

luahan aku pun lebih2 gak walopun bukan VIPs.. ekeke! tapi aku tetap x puas ngan rege rm259 tuh dpt degar lagu sikit camtu jerk.. ames pun x byk..sesi interview plak skit.. kot la macam FM kan best.. ada games2 ke.. tengok JYJ lukis2 sumthink ker.. mcm BigEast nyer FM.. tapi.. nak wat camner kan.. ni bukan FM.. ni showcase..

*sedang upload video.. apsal lembab sgt nak upload nih? x paham aku*

nak bergaya sakan.. x pasan cuaca sini x sesuai... hehehe! tapi x per.. panas tu gak yg bu ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 14:53

mata sume buntang mcm ikan uji rashi puahaha, fan serbis tak hengat... abe jae versi mesia pun aku tgk lepak dlm kete bukak jaket, pakai singlet gaks sambil berekon n kipas ahahah... adehhh kulit bawang aaa diaorg nih....

abg jae takut kang dia bukak awal2 kang kena terkam ngan aku kekekeke... terus tak balik  ...
Hana_Hirokawa Post at 22-10-2010 14:53

abe jae x dedah2 pn dh nk terkam... ni kn plak kalo dedah...
sopan kekdahnya.... pakai gak tshirt time nyanyi chajatta tu... kalo gamak die nk pakai singlet jek pn aku alu2kn lg

luahan aku pun lebih2 gak walopun bukan VIPs.. ekeke! tapi aku tetap x puas ngan rege rm25 ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 14:55

tu arr 45 min tu dh termasuk interbiu... mmg x puas ati ngan rege tix 259 tu...
tu yg sian sgt ngan VIPs smua... wakak motip ko hangin cam ko lak yg amik tix 800 tu...

aku selalu gak lepak DBSKnight tu dlu...
wakakaka! aku x tahan satu jerk.. We know what t ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:27

tau xpe....aku dah nak tergelak pun ade...mcm la derang tau kisah dlm kain budak2 nie...
kot yea pun nak worship jyj tue, agak2 la....derang tue manusia...non muslim lagik..*motipp*
derang nie mmg elok tgk video sorang music critic nie..ade aku post kat fesbuk aku..mmg kaw2 die kasi masa review pasal album jyj nie..pada aku la, mmg ape yg die ckp sgt2 betul..tade salah pun cuma fans jer kekadang susah nak terima/buat2 x nampak..
paling best masa die kate why fans bazirkan duit pre order the beginning sampai cecah ratus2 copis even blm tau hasil die mcm mane...*sekali ade autotune daaa* lebih baik beli album yg dah released..yg terbukti best..
tapi itu hak memasing la..die ckp dari sudut pandangan die...die pun ngaku die fangirl JYJ cuma die berpijak dibumi yg nyata...pesan die BE AN EXECUTIVE FANGRIL..part nie mmg best!!!!

ntah la.. tok attitude dia masa tuh.. mayB aku kureng terima.tapi perf dia.. aku tetap aka ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:29

attitude tue bukan kite yg patut betulkan..derang sendiri...pandai2 la derang nak control mcm mane kalo nak lame dlm industry..
tapi kalo derang buat show/concert ke hape..aku mmg pergi sbb time tue derang give all out as an artists..derang dibayar untuk entertain and aku beli tiket show untuk dientertain..ceh.....hehehe....

tu arr 45 min tu dh termasuk interbiu... mmg x puas ati ngan rege tix 259 tu...
tu yg sian sg ...
moondance Post at 22-10-2010 03:05 PM

akhirnya.. aku ras mcm.. 259 aku camtu jerk abih?
aku x puas ati gak sbb 259 tuh still byk bg aku.. pastu nak sibuk2 x puas ati ngan VIPs gak.. sbb bukan semua bekerja. ada yg dari kalangan student yg kompol duit bagai nak rak semata2 ni..

kan? ko mesti paham kan? sbb ko pun kijer kena service kan?

oo kes YC tuh.. wakaka! aku ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:33

pada aku, dua2 salah and x salah...
fan tue salah sbb die approach mengejut mcm tue..yc dah baik ati kasi die lepas dulu, alih2 die buat mcm tue and die pun x salah sbb eksaited dpt tgk retis pujaan dpn mata..sedekat2 nya pulak tue..maybe die nak snap and simpan as kenangan...
yoochun salah dari side as an artist, dah name artist..ko lak glamer...tetiba buat action mcm tue..mmg terkejut la sume yg kat situ..yg fans pikir kalo selama nie ko leh bertahan tiap kali kena kejar kat mane2..xkan mende kecik nie pun ko nak marah..tapi dari segi normal human being, yoochun x salah..maybe la die baru tido..mamai2...pastu kena naik flight...member otak blm betul...mcm kite la..kalo tgh mamai, tetiba kena approach mcm tue, opkos la naik darah..tetiba dari jarak dekat ade flash camera...
well, tapi kes tue pun dah lame lepas...

tau xpe....aku dah nak tergelak pun ade...mcm la derang tau kisah dlm kain budak2 nie...
kot ye ...
amyhisashi Post at 22-10-2010 03:08 PM

senang citer... berpijaklah di bumi nyata.. mayB ada cassie yg akan marah ngan aku sbb aku citer pasal JunSu tu semua.. but how? aku yg nampak.. aku yg tengok.. aku yg lihat.. aku sendiri yg rasa.. bakper aku nak tipu kan?
serius.. tapi dari segi tu mmg x puas ati.. tapi kalo dr segi performance.. mmg aku x kan teragak2 tok nak tengok dorg perform live lagik!!!

I Miss DBSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesimpulannya saper yg salah? dorg ke yg tamak sgt nak buat sampai 3 tempat dlm 3 ari? :sh ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:34

bak kate kittie, dari management sampai la ke jyj memasing ade hak bersuara...cuma peluang tue x digunakan dengan sebaik mungkin...mende dah lepas pun kan..

eh, kalo JJ ngan YC.. dorg siap ada satu galery laik fans dorgnyer gift.. serius.. aku ada ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:38

yg tue aku pun perasan....kalo baju mmg la derang pakai sajer...tapi mane la tau..kot2 dah overloaded.... memandai jer aku wat assumption.. hahaha

lagi satu apa yg buatkan dorg dok asyik komplen malaysia panas.. dah tau panas.. janganla  ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 12:42

aku tgk summer derang mcm lagik teruk dari mesia ade la....
tapi itu la..next time suh derang google mesia nie mcm mane..tade la kuar ayat klise tiap kali..
what do you think about malaysia ?
jawabnya - it's a little bit hot...
dari dulu..jawapan yg same aku dgr dari mane2 retis luar yg dtg sini...

senang citer... berpijaklah di bumi nyata.. mayB ada cassie yg akan marah ngan aku sbb aku citer ...
JUSTcircle Post at 22-10-2010 15:18

khen.....senang cite..anggap jer la kite x bertuah nak tgk junsu senyum....
sbb kite x berada dlm keadaan dorang....so, kite tatau...
agaknye derang punye penat same mcm mane kite posa ari last kot....dah la posa..nak kena masak untuk raya esok...
die punye penat tue mmg over the limit..
eh..ade kena mengena ke?? hahahah

amy
tu jawapan wajib kot.. mesia ni panas... please aaaaaaaa .... s'pore n bangkok tu agik panas... bangkok tu panas kering lak tu.. kejap dah lobam... tp mmg teringat dulu Junsu penah gak ckp masa dia wat cf kat bkn bintang, dia ckp gituk gaks.. ahahah... sapa lah soh berjemur ..... tu aje aaa jawapan yg paling bosan aku dengar... len kali nk sejuk kena wat kat genting mcm WG wakakaka...