CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: blankie

[SBS] 49 Days (Lee YoWon, Jo HyunJae, Jung IlWoo, Nam GyuRi)

Jakku nunmuri nanda..sirin nunmuri nanda..gaseum apaseo neotemuene apawaseo...
lagu sedih..scene sedih..

omg..bergelen2 airmata sbb cerita ni walau dah 2 kali nengok..

soryyy..tibe2 lak boleh menyampuk kat sini..

daaaaaaaaaa abis citer ni kat astro one HD

dah tgk byk kali..
tp bila tgk kat tv .. pun bulih nangis lagik..

dh tgk ep last mlm td..... dh puas nangis2... at last dpt trima gak ending gitu... masa memula tau ending JH mati tu cam x mo tgk jek ep last... ep lyn mlm td ok arr ending gitu... smua org leh trima kenyataan JH g gak... masa JH koma kn smua pakat dok meroyan x hengat....

mlm tadi adalah episode finale. dan ai lihat dengan penuh hati yang sendu.  tatkala jh nak pinjam han gang sehari tu, semua moment mereka bersama terasa sgt2 memilukan , tapi bahagia.

dan apabila jh mati, entah bagaimana, tak rasa apa2 pun.....  sebelum ni, hati ai remuk redam dan menganggap penulis skrip ini sudah tidak betul buat sad ending....

mmm, tapi deep in my heart, ai lebih suka kalau jh itu hidup wataknya, dan dapat bersama dengan han gang sehingga beranak pinak macam cerita Secret Garden.

So untuk ini ai terpaksa membayangkan demi kerana kasih sayang Han Gang kepada JH, maka Han Gang decided untuk tidak berkahwin seumur hidup.........

In Jeong pula berkahwin dgn min ho lepas min ho keluar dari penjara.

Y Gyeong pula, ai rasa, dia akan jumpa someone , mungkin si doktor dia tu.

Rate

1

lps preview ep last, tros cadang tanak tgk dh sbb tak sanggup nk tgk… memula ok sbb endingnya yg sedih n bukan yg spt kuharapkan…. Berminggu jugak la aku tak tgk ending dia.. N baru ni aku tgk ending dia…. kesimpulannye, aku tabahkan hati aku utk terima ending yg sedih camtu... aku suker citer ni sbb jln citer dia lain dari yg lain n ending dia pon samer skrg kalo org tanye, sure aku rekemen citer ni TAPI aku akan bgtau dulu utk bersedia ngan ending yg sedih gitu

cumil giler ar heroin dia neh.. sape tah nape dia tak hengat... tp sore dia nangis, gelak, bercakap tersangat cumilllllllll

Rate

1

Follow Us
hai, mungkin agak ketinggalan.. beru nak tgk episode pertama... huhuhu

suka ngan scheduler tu...

Buang masa jek ep20..In jung tu flashback keakraban time sekolah kena denda & kongsi kuih tu!!!Tension tul x puashati ending cam tu!Jalan citer dah best ending kelam kabut!Patutnya HK tu kawen@bercinta la dgn KY..dah alang2 Han Kang tu bersusah pyh selamatkan company bapak dia!!Siap mtk tolong bapak dia kat U.S melabur lagi...Sian Han KangMula2 speku YK couple dgn doktor dia...tp bila tau dia kakak HJ... rasa nak tukar lak doktor tu bagi kat kawan baik HJ yg dok syok kat HK tu..sebab dia setia berkawan dan berhak dpt yg terbaik sebab HK pn rasanya pandang sebelah mata jerk kat dia!!!Yg happy ahjussi & ahjumma tu jerk bahagia...siap ngandung bagai...tension tul!!!

Rate

1

bestttttttttt.... me ske citer tu.....
Hana_Hirokawa Post at 11-5-2011 17:17

fashion 70's lg sedih dan lg best dr citer ni...sape yg blm tgk kena tgk

ni yg mls tgk sbb sad ending tp tula x tahu nk tgk citer mane dh sbb citer yg best2 dh hbs tgk

dari segi lakonan, mereka tidak sehebat, pelakon secret garden.  kecuali untuk han kang dan ji hyun. ...
AuReusium Post at 9-5-2011 21:54

bg aku,secret garden x sehebat citer2 yg pernah aku tgk mcm yi san,dong yi,legend...dn byk lg

daebak.. baru tgk sede gan yi soo n yi kying.. btw sape hero sbnrnye..

tiga2 hero...yujin tgk citer ni last2 stop tgh jln mcm boring jer

Citer ni diulangtayang lagik kat One HD..setiap ahad..2 episode sekali jalan..o.k la tu..Harap2 kali ni ai x nangis lagik....Bg ai ni antara citer sedih (terbaru) terbaik..selain autumn in my heart,stairway to heaven, sad sonata..chuno dll..

dulu malas tengok sbb layan variety.. tp sejak ulangtayang ni, gagahkan diri.. rasa tak lengkap lak list drama wajib kalau x tengok since ramai yg suggest

bru abis melayan cerita nie....punyala ketinggalan..eheh

tk puas ati ngan ending dia...tpi saya suka jihyun mati... sbnarnya sa agak tk sukan ngan si pemegang watak jihyun tu..nampak fake dn mengada2...swaktu jihyun dlm badan kiyung sya bnyak fwad2 jer...ehhe... sya suka karekter yikyung yg depress tuh...

satu kemusykilan....sapa sebenarnya yg peluk hankang waktu yikyung pindah heaven tu yer? tak macam jihyun pon....

ending yg merugikan dok flashback watak injung tuh....cuba la buat susulan pasal yikyung ngan han kang.....

Kenapa la aku suka sgt citer ni..time download dulu nangis sakan..masuk onehd nanges..sekarang ni sekali lagik msk one hd kali ni x mo nangis2..

Kenapa la aku suka sgt citer ni..time download dulu nangis sakan..masuk onehd nanges..sekarang ni se ...
rosmahisham Post at 11-12-2011 23:00

salam kak ros!!!!!!!
hehehe....lama tak jumpa kt porem kan..
hari ni baru start masuk sini sbb tgh carik2 info kdrama yg best...
cite ni sy lom tgk lagi la...ni yg gigih nak tgk ni...

Reply 618# mimiekiut

Salam gak kat mimi..sihat??dah bersalin ke??Citer ni best..byk yg x terduga/x sangka..dlm citer x mcm citer kdrama yg lain!!!Nanti kita pm yek!

Reply 619# rosmahisham

ni tengah dalam pantang la ni...rasa cam dah sihat sikit ni..tengah nak adjust2 time nak start tgk kdrama balik...ehehehe...