CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

"Tak Habis-Habis. Umur Saya Dah 48, Dah Bertahun Bercerai." – Rita Rudaini Rimas Orang Sekeliling Sibuk Tanya Anak-Anak Tentang Bapa

putericahaya999 replied at 8-3-2024 03:23 PM
Sy sokong pendapat ni... rita dh xpndng belakang dh .. moveon dh dia... tp org suka usik usik sara ...

Ye ke dah move on?. Berapa Kali jugak dia dok ulang kisah cinta jagung dia tu. Ai igt lagi dia dok galak throwback kisah dia dgn aidil. kemain galak dgn tololwers dia . Tuptup Aidil umum dapat baby girl. Kahkahkahkah terus senyap

abadi84 replied at 8-3-2024 05:09 PM
Yg suka usik dia pun netizen dan dia melayan saja..
Klu move kn cuba jgn memanjang trobek berkeluh ...

Dd tu lagi susah daripda dia kan. Tak pernah pun busukkan arwah. Dlu org igt arwah tak jumpa anak walhal mmg jumpa dari kecik (anak2 dia throwback) .
Anak2 dd dah terbukti berjaya. Anak2 Royani baru sekolah menengah.
Dia jugak yg selalu throwback,bila org petik Aidil rindu anak melenting pulak. Berapa Kali dia ckp Aidl tak igt kat anak.
Masa Dd dlu ada org Tanya pasal arwah? Dd pun lama jugak menjanda sebelum kawin.
Sebenarnya royani belum move on .

Orenn1 replied at 8-3-2024 10:49 PM
Masa acik janda rita royani kena ceraii sms, aku tepuk tangan raya hindu kat bod gossip ni lol kohko ...

Masa AcikRude bantah, edel pun dah tarik handbrake taknak cerai.
Nak berbaik demi anak. Mak bapak edel pun setuju.
Tp apa yg AcikRude buat lepastu?
Dgn drama dia saya bkn tak nak cerai, cuma minta sebab saja.. tah hape2.

Orenn1 replied at 9-3-2024 12:57 AM
Aku dr awal dah detect kejahatan rita royani ni sbb th tak pernah sokong dia. Masa tu satu bod gos ...

Org puja acit rud pasal dia cantik padahal muka buatan now dh mcm rupa nenek sihir acit rud mulut paling puaka dan hati jahat... sengaja nk pisahkan anak2 dari bapa kerana dendam kesumat tp dlm masa yg sama masih gila talak kat exlaki setiap tahun flashback kisah cinta gudang beras...kalau aku malu ooo dh berpuluh tahun nk ungkit lagi pun org tu pun tak hingin pandang kau, bini dia jauh beribu batu lebih elok perangai dari kau nenek sihir...mulut puaka

love_warrior replied at 9-3-2024 06:08 AM
Sambil promote sambal Ayu

Tapi aku selalu gak tgok Live zakuan lawak jgak dia.lpas dia ajar aidil buat live lagi lawak si aidil tu x larat gelak.

abadi84 replied at 9-3-2024 08:43 AM
Nak berbaik demi anak. Mak bapak  ...

Aku ada dengar benda ni.Aidil beralah je masa tu mybe sbb tgok anak baby lagi ending Ritrud teringin jd rosmah mansor

Follow Us
abadi84 replied at 9-3-2024 12:43 AM
Nak berbaik demi anak. Mak bapak  ...

Oh ye ke, aku tak perasan pulak part aidil nak dia balik, yg aku tahu aidil dah nekad nak cerai tak tahan dgn mulot puaka dia tiap2 minggu keluar paper bagi interview kat wartawan psl rmhtangga, pongpang pongpang psl rmhtangga satu malaysia, budak jantan tu main bola mestilah terganggu dan malu dgn pengurusan n team dia bini bermulott puaka tahap langot ketujuh seantaro malaya, mana nak letak muka, takde tanda2 langsung dia akan berhenti. Sampai skrg pun tak berhenti Siap pernah trap aidil lagi, bila adili balik kerja wartawans dah ada dlm rmh nak interview psl rmhtangga. Budak tu baru nak hidop dpt bini puaka sejahat tu mmg tertekan giler lah, ujung2 budak tu tak tahan bungkos kain baju keluar rmh, apa lagi ada benda baru royani nak meroyann satu msia kohkoh klu aku pun belah dr duduk dlm rmh dgn pompuan toxic mcm tu, sebelum jadi depression teruk baik keluar dr environment tu, mental health kena jaga. Bukan calang2 pompuan tu punya perangaiii puaka. Ssherammm

Yg paking kelakar masa royani berlakon dgn uncle aaron aziz, dia cuba flirting dgn jantan tu kononnya dialah terpaling cantik n terpaling howtt masa tu keluar paler setiap minggu, ujung2 kena tengking dgn uncle tu lol kohkohkohh malunya jantan hensem sampai tengking dia kat settt, padan muka

Time berlakon dgn sol cuba menggoda sol jugak, konon demi menjiwai watakk, yg sebenarnya betina garitt ni lapar perhatian jantan hensem, nak buat kontrobesi dgn hero2 tu tapi tak menjadi kohkohkohh padan muka

justchu replied at 8-3-2024 12:17 PM
kenapakah?

Alah dh ada thread lain mendonia

justchu replied at 8-3-2024 07:40 PM
korang tayah kahkah sgt, aku bukan buta peghot
perangai puaka, tak senonoh layak dicerca

Yg adik2 sebapa dok sebut ada abang pun acik rude dah panjang meroyan membebel seantero maya... Kang tak pasal2 royanan lain pulak.

Ada lah tu sbbnya tak berbukti tak berphoto tak bergambar bagai ke apa ke.. hanya tuan badan je tahu.
Tindakan bijaklah bapak budak2 tu dan mak tiri diam jer walaupun ntah2 ada je jlnkan tanggungjawab as bapak. Org mcm acik rude ni, kena ikut je peel dia kalau tak nak dimalukan seantero duniawi.

Umur mcm ni mmg dah x pikir kawin da..Ade adelah...

tasha replied at 9-3-2024 10:07 AM
Org puja acit rud pasal dia cantik padahal muka buatan now dh mcm rupa nenek sihir acit rud mu ...

Hasil meroyan so dapat job anak beranak hahaha

Piramida replied at 9-3-2024 01:53 PM
Yg adik2 sebapa dok sebut ada abang pun acik rude dah panjang meroyan membebel seantero maya... Ka ...

Kata lah adik2 cakap xde abang ke hape mesti dia akan kata jgak...aidil x ingat ada anak lagi 2 org bdk2 tu ada abang...senang citer x bleh nk ckp apa langsung

AWEKSAMURAI replied at 9-3-2024 03:01 PM

Alhamdulillah dpat juga job anak beranak
....
Dapat la tampung mana yg x cukup

Semoga terus kental rita dan anak2 nyA

Tiap2 tahun mmg adalah job ni

Edited by mojarean_X at 9-3-2024 05:08 PM

Segaknya rayyan dh ala2 aidil muda2. Menjadi betul baka aidil ngan acik rit ni. Btw ngan zarema pun anak2 cantik juga. Cuma ngan rita ni dia ada aura sikit mcm aidil dulu

Muka ank sulung tu aku tgk sejibik muka citrud dgn hidong, mulut, gigi kopipes mak habis.. edel masa baya2 ank dia ni lain ye mukanye.. rayyan ni mmg kopipes citrud sgt.. harap perangai 3 suku pn tak menurun mcm omaknya ye

abangadek replied at 9-3-2024 05:18 PM
Muka ank sulung tu aku tgk sejibik muka citrud dgn hidong, mulut, gigi kopipes mak habis.. edel masa ...

Depa dok kata ank dia tu muka kopipes Aidil aku ni pi lh belek tang mna muka Aidil....xde pon muka aidil...aidil ni muka dia dpt kt ank pompuan tunggal dia tu je ..yg lelaki sume pkat ikut muka mak dorang

Edited by Minami2013 at 9-3-2024 10:09 AM

Video acik ritrud yg ckp menjawab di pdg mahsyar tu dah nampak rambut beruban. Kalo tak color rambut tu dah byk putih