CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

‘Umar Cakap Ibu Belilah Robot Abah Dekat Shopee’ – Nurul Shuhada

matjerk replied at 26-3-2024 01:24 PM
Alolololo ye ke anak2 hang kata gitu??
So bg la hak lawatan bermalam kat abah kandung dorang... kena ...

Kena pndai pilih jugak sbb kaksenah pnh citer vibrator penyanyi tsohor pnh meletop. Smpai skang aku ingt. Mn la kak senah. Rindu aku celoteh dia

tipah89 replied at 26-3-2024 01:40 PM
aku ni pun menyampah dgn shu ni, tapi kan aku percaya je, sebab anak kawan aku pun mcm tu, anak tung ...

Aku pun caya je anak kecil tu mintak. Tp x perlu citer la. Org tafsir mcm2.

Dia ni kannnn... x tahu la nak cakap.. jadi la perempuan yg ada martabat sikit

Ke sebenarnya shu ni yang dok cerita kat anak dia, kan best ada robot jadi abah umar. Ha so budak tu dengar once, meminta je la nak robot abah.

Shu, since kau kaya n selalu turun KL, why not time kau kat KL, kau pass la anak2 tu kat ex kau. Ha kau boleh berjimba sepuas hati, nak joget depan pavillion sampai malam ke, nak kerja part time cuci tingkap hotel ke… biar bapak budak-budak tu layan anak tu. Takkan tu pun aku nak ajar?

Nanadjo replied at 26-3-2024 02:54 PM
Sebab bab mencarut memaki tu dari diri dia sendiri, peribadi dia yang tak semenggah, tak boleh dik ...

Walaupun bende yg dicarut itu berkaitan apiz?

Cth:

Net A : klu masih berkahwin dgn org tu, x merasa la shu pegi oversea..
Shu : hehehe
Net B : Apa pulak, ada je kan dia jln2 obersea dgn apiz.. korea,thailand,indon, mekah sampai 2 kali..dgn apiz n anak2..
Shu: hei setan.. ni yg aku nak marah ni, aku doakan kau sakit perut smpai mampos. Ko sape eh smpai boleh tahu semua psl aku. Aku google tempat2 tu, x de pulak jumpa..

asfaz replied at 26-3-2024 01:39 PM
Eerrrr. Musykil kan sb kita tau shuringaiii jenis up sekecil2 perkara. Tiber kuar pasal beli robot ...

Betul, knp hafiz x dtg2.. knp x setel2? Dah meluat tau tak tgk janda kau menyeringai dgn besi2 gigi tu.. jenis ckp berintonasi mcm dia lah terpaling cantik... lps tu mesti nak kena selit kisah merenyam nak berlaki... yg kononnya suara hati anak dia nak berabah baru... mcm mana lah budak kecik tu boleh ada idea nak oder abah baru kt shopee... ke hang dok sembang2 lagu tu dpn dia??

Mcm hari tu hang kata umar nmpk hang bersiap cantik2 terus tnya ibu nak cari abah baru ke?

Rare betol. Budak2 klu tgk mak bersiap.. mesti akn tnya mama nk p mana... or paling tidak pun dia akan kata mama nk p mall ke? Aku rasa hang yang dok feed dorang nak bwrlaki baru..

Follow Us
ehhh bapak dia belum mati laaa. kalau dia rindu bapak dia,kau hantar je la dia kat bapak dia. tak pon suruh bapak dia ambik seminggu dua.mudah kannn. bukannya bapak budak tu hilang ditelan bumi. dia ni kalau tak mencapub hal orang,jual cerita anak cakap itu ini. yg ntah betul ntah tidakkk.meluat betul la

Dari kau mula kawen, kau kena kutuk, mata kena tumbuk sikit pun aku tak pernah rasa simpati dan ada rasa manusiawi untuk kau! Sebab vibe gampang kau begitu ketara.

Budak2 bukannya faham parents cerai. Lain la mati. Hidup lagi apaknya tak payab nak beli transformer vibrator bagai

dia pancing nurtizen a kot, cerca berjela pun markiting kan

matjerk replied at 26-3-2024 05:58 PM
Betul, knp hafiz x dtg2.. knp x setel2? Dah meluat tau tak tgk janda kau menyeringai dgn besi2 gig ...

Bukan takat budak2,anak ai yg dah bujang tu pun nmpk ai bersiap sikit dah Tanya mama nak g mana
Bila ckp tak g mana pun dia kata hbs tu kenapa mama pakai lawa2

applenpuff replied at 26-3-2024 03:27 PM
Byk duit die ek pegi sana sini

Jalan sana sini ada duit tp bab keperluan anak2 kena parents keluarkan simpanan pulak. Apa kata duit dok pi holiday setahun berkali2 tu simpan utk keperluan anak2. Sekali berjalan dah tentu riban2 lagi2 bertiga gitu

Kejap suruh doakan jumpaa laki baru..
kejap trauma belum hilang.
Kejap kata semak berlaki bahagia dgn anak anak.
Kejap kata umairah tak kasi dia kawin lagi.
Kajap kata Umar suruh beli abah robot.

Cerita dia tak consistant.
Netizen smpai tak paham adakah dia janda trauma tersakiti, atau merenyam nak pengganti..

Yang pasti all the story menunjukkan shuhada tak layak double PHD memang bingai. Shuhada bingai.

delulu halusinasi punya story
merepek betul

Betul, knp hafiz x dtg2.. knp x setel2? Dah meluat tau tak tgk janda kau menyeringai dgn besi2 gig ...

Kena faham yang Umar tu genius. Kan shu pernah kata Umar tu genius. Dia ada mukjizat boleh cakap dengan burung

robot abah mestilah berbadan sado dengan rpm tujahan 1000 kuasa kudai ibarat kuasa syruga

Edited by red_velvet at 26-3-2024 07:51 PM

Kelasss umar yg baru  cecah umur 3 tahun 6 bulan  (9.9 nanti baru genap 4 y.o) dah pandai mintak ibu beli robot abah kat shopee .. acah2 anak t20 ye bingai didik anak dia.. anak acik porem umur 3 thn lebih tak tau pun pasal online shopping, shopee, lazada, shein segala neh.... i impressed bebeno ni ... kenapa umar x sebut tiktok shop? Sebab ibu bagitau kat tt tKde jual dildo abah ke?  

Dah kahwin baru, ajak la olaf tu ke perlis. Jumpa ank2. Tgk mak pak shu ni baik je orgnya. Bkn suruh jumpa shu je. Xberkat korang punya marriage apiz olaf oi

Delulu much la shuringai..wey apis,boleh tak cepat2 settlekan hal anak ni..meluat kami ni ha

anony-mous replied at 26-3-2024 07:56 PM
Dah kahwin baru, ajak la olaf tu ke perlis. Jumpa ank2. Tgk mak pak shu ni baik je orgnya. Bkn sur ...

Apiz tak sanggup nak bawak bini dpt main2 dgn anak kat beranda rumah je kot... nak bawak bermalam x dibenarkan.. hehehehe