CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Pinjam Duit Aku Tak Nak Pula Cerita” – Datin Red Dedah Sampai Jual Tanah Nak Tolong, Tapi Tak Dihargai?

IzzahF replied at 27-3-2024 05:30 PM
bodo kan? aiols tumpang tengok aje lah

red skrg sebok je capup dlm TT secebis kasihan... pengemis jadi skrg ye

bini 1st ni remind me of my friend's wife..x sdr diuntung.. asyik perli2 aku mcm aku nak sgt ke laki dia,.. dia taktau dia nak admit hosptal ritu pun laki dia cari aku nak pinjam duit.  sbb aku kawan baik dan kesian aku bg pinjam. lepas bini dia asyik mencari pasal dgn aku, laki dia minta tlg lagi psl bini dia ada check up..sorry la aku nak layan..pandai2 kau la pinjam kat org lain..bini kau tak sedar diuntung...huh!

matjerk replied at 28-3-2024 07:48 AM
Kakak dia terlebih emosi... x sedar diri adik kau sondol perkahwinan org.. dasar.... penah ambik h ...

Mmg pun

Zaman DR kawen adira tu zaman kegemilangan dia..tu yang rambang mata dira xsabar nk kawen sbb ingatkn mmg betul2 kaya..rupanya kayap..penuh dgn penipuan.hahaha

Sian betol bini2 tokred ni..

Dah le kena mengangkang dengan jantan muka hodoh cam berok cimpanzee.. bahkan cimpanzee lg comel...

Miskin kena spedo laki la pulak.. tak cukup satu bini utk tanggung jantan nan bewak ni.. kena pakai 2 bini baru cukup makan dja

amyza replied at 27-3-2024 03:30 PM
Nampak lah yg bermadu bukan lah manisssss sngt wpun dok potray ala bff gitu. Hihi. payung emas ntah  ...

Mcm kawan aku la... dia ni staff kepada kawan aku lg sorang ni... jantan tu kaya keje manager pet pastu usahawan berjaya ladang lembu kambing ayam jota2....

Punya confident dgn bisnes sampai resign keje tetap...
Tatau mana silap, lepas nikah dua terus ladang ternakan tercidukkkkkk big time...skang ni mamat tu dah tua ganyut keje contract staff level manager lagik

Hilang bongkak...

Tokred bisnes ape tu yg smpai melingkup terok..bitcoin kew?

Follow Us
green~tea replied at 28-3-2024 11:15 AM
Mcm kawan aku la... dia ni staff kepada kawan aku lg sorang ni... jantan tu kaya keje manager pet  ...

Berapa lama terciduk lepas kawen 2 tu? Ada yg amik masa 5thn baru dapat rasa kurma, ada yg dan² tu jugak terus rasa kurma.

I pun ada kawan yg nak sgt jadi bini ke2 sampai spedo laki tu pegi thai nikah. Tp sampai skrg elok je. Malah makin bangga laki tu bila bini² bunting. Tp laki B40 ni jenis guna agama tunduk kan bini. Kalau order fpanda, kena dia yg buka pintu. Haram yek bertentang mata. Kalau dia takde kat rumah ko masak lah kalau lapar. Isi petrol pun tak boleh,biar dia pegi isi. Nak keluar keje, kena mintak izin. Kalau ckp "harini nak keluar pegi shopping dgn kwn2" tu bkn minta izin tu kira bagitau. Hahaha
Kemain gunakan agama dlm hidup, time skandal lupa pulak agama. Nasib baik bini 1st lembik, dgr kata. Kalau dpt yg garang, yg pandai menjawab dah mintak cerai dah kot.

Lelaki-lelaki yang dh secara terang2x terima kifarah atas dunia dihamparkan buat pengajarab org lain kalau nak tau inila balasan dari doa2x orang yang teraniaya...
ND LALA+DRED...  Panassss hidop kauuu

amyza replied at 28-3-2024 02:46 PM
Berapa lama terciduk lepas kawen 2 tu? Ada yg amik masa 5thn baru dapat rasa kurma, ada yg dan² t ...

Heols makan kurma lepas 5-6 tahun jugak... i terkejut sbb jumpa kat ofis kl lepas few years dengar dia resign sbb dah jadi usahawan berjaya.. konon....

amyza replied at 28-3-2024 02:46 PM
Berapa lama terciduk lepas kawen 2 tu? Ada yg amik masa 5thn baru dapat rasa kurma, ada yg dan² t ...

Benci aku dengar kisah betina lemah ditundukkan dgn kisah tunggang agama je

beta_carotene replied at 27-3-2024 11:02 PM
Atuk bured ni pakai tangkal ke
Muka mcm bontot ayam tp dpt bini lawa2

Wooiiiiiiiii

Literally!!!!

Nham22 replied at 28-3-2024 03:08 PM
Lelaki-lelaki yang dh secara terang2x terima kifarah atas dunia dihamparkan buat pengajarab org lain ...

Harap.safee sali kena lagi teruk....

lahh terasa sentap plk
nampak nau baik2 sebelum ni dibuat2
dlm hati ada menyimpan tak puas hati
kat ig je kemahen dipolok diciumnya madu 1st tu

aku baca comment kat tiktok TokRed banyak menipu orang sampai 40k ,79k.

gila lahhh

Budak2 tiktok terpaling warok kata ini semua ujian Allah. Bukan utk tokred je tapi ujian ini utk kita semua sebenarnya
Kohkohkoh pehal pulak kita pun kena

bab kata perpatah dua org isteri tk mampu menjaga seorang suami tp seorang suami mampu menjaga 4 isteri

kakak adira pown nak jugekkk ,,,,
tokred nieh asal susul rempit bohjan ker aper
kelilingnyer pown dicari bini ii level rempit spm kelas belakang ,, tak cukup dgn peel binik masing2 dgn segala mala iparduai sekali sekolah tak habis ayat tunggang langgang

walaupun adira mencaras ,,,, tapi entahlah iols dari dulu tak berkenan tengok tinred tue ,, dgn besar dabaknye dgn kasarnye suara pown bingit rempit sangat ,,,, first day tak dapat berpuasa pown beria nak announce seolah nak seantero asia tahu

QueenCaramel replied at 28-3-2024 11:19 AM
Tokred bisnes ape tu yg smpai melingkup terok..bitcoin kew?

Jual tanah lot, banyak pembeli bayar cash masuk ke akaun company nya hujung2 kayap. Duit pembeli burn tanah yilek. Jijik scammer ni hujung2 mengemis banyak pulak kasihan

Yg kesian tu bukan mangsa la, mangsa mak/pak ada yg dah meninggal pun so anak2 pun membara je dgn bured ni