CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hell0jennie

"Laki kau goda & ayat budak mentah tu"- Ahli Keluarga di Sabah hentam Bella Astillah

matjerk replied at 5-4-2024 09:50 AM
Tapi yg paling selamat dlm kes ni.. muaz lah... kalau ikut kan Dia tu penyondol lah kan? Penyondol v ...

.
.
.
muka muaz tu sebijik muka alip syukri kan?

Harap Muaz memberi sepatah dua kata. Ni apa punya jantan la ko ni Muaz oi. Ko nak jadi toyboy ke haper? Ya rabbi bebudak sekarang. Aku seligi gak dak Muaz ni karang

Zuzu75 replied at 5-4-2024 05:33 PM
Ada video dorg cuit menyuit kat tt, aku sendiri xpernah salam adik & abang ipar aku. She's not ine ...

Ya akak tgk juga, adik2 dia pun seksi kemain depan abang ipar.

Akak pun tak penah gurau gitu apatah lagi nk bergambar dan buat tiktok berdua ngn abg ipar.
Eh tak kuasa la akak call dan mesej pun tak penah apa2 semua melalui bini masing2 la

Edited by dua_chzy at 5-4-2024 10:03 AM
matjerk replied at 5-4-2024 09:53 AM
Smpai tahap2 nak kiss kiss gambarnya x serious ya?
Yg peah hari tu ada missed call laki dia...teru ...

Tak serius. Peah tu missed call si Alip berapa kali? Sekali ka berkali2? Missed call siang ka memalam?

Btw Muaz bukan the only jantan sondol tak dikecam. Acis dulu pun tak dikecam sondol Sheila Majid. Sebab Roslan Aziz tahi sangat semasa jadik laki Sheila.

Nak tau gak serius mana kes erika dgn alip ni sbb sampai kena buang keluarga..

Mcm kes kawan aku dulu siap ada gambar atas katil si adik dgn laki kawan aku..tapi dua2 kwn aku maaf kan..last2 serai jugak..

Kawin kali ke dua pon terjadi benda yg sama..dgn adik yg sama jugak.. tetap kwn aku maaf kan..alasan anak.. aku pon da lama x berhubung ..no fon da tukar x dpt dihubungi

Edited by cm_vungtau at 5-4-2024 06:02 PM

Kalau aku berlakikan Alep, aku takkan salahkan adik aku. Aje bodo si Bella siap kasi adik jadi PA. Tu ko serahkan adik ko kepada laki ko yang fuckboi tu.

Mana ko punya responsibility sebagai seorang kakak? Apa ke bodoh. Ko tak tau ke yang laki ko yang gila s*ks tu kalau lembu diberikan gaun pun dia jalan?

Aduhai bangang nya ko Belah. Dahla jadi bini bodoh. Jadi kakak pun takde tanggungjawab. Mula aku nak maki ni

Follow Us
cm_vungtau replied at 5-4-2024 05:58 PM
Harap Muaz memberi sepatah dua kata. Ni apa punya jantan la ko ni Muaz oi. Ko nak jadi toyboy ke hap ...

Nak kata apa...limelite dapat..tololwer dapat...netizen bengap dok aminkan dia ngan kemek berjodoh lepas serai ngan alip..hahaha....njoy je la muaz..benda pree

miss_jay replied at 5-4-2024 09:54 AM
Abang ipar mulut manis ni. Dah jd PA sah2 la selalu bersama, diawang awangan laa hari2 ada orang m ...

Sebab tu dalam kes ni aiol paling maki Alip Aziz. Sial punya jantan. Memang tak dididik dengan baik oleh mak bapak. Dah la blaja pun tak tinggi, puihhhhhhh punya jantan harapkan kote dan muka ja la carik duit.

Wek_omeh2 replied at 5-4-2024 10:00 AM
Nak tau gak serius mana kes erika dgn alip ni sbb sampai kena buang keluarga..

Mcm kes kawan aku du ...

Huk halaaaa sampai ke katillllllll

Kemek pun attention seeker. Bila aib sendiri orang bongkar tau pulak kau malu, aib orang kau canang merata tak pikir pulak dosa pahala

Eloklah bff dengan ngai tu. Boleh buat group wassap janda serba serbi terpaling. Alip tu pun kau tak payah acah sayangkan rumahtangga. Kalau betul kau sayang rumahtangga kau, pikir anak2, kau dah lama taubat nasuha tak cinlok dengan heroin drama kau. Tapi berulang lah drama korang lakibini dah macam radio buruk.

Dasar takde kemaluan!

Lemasnya… Boleh tak Alip tu balik Singapore for good. Cut him off.

dua_chzy replied at 5-4-2024 05:49 PM
Korang yang bekap Erica, macam laaaaaa korangggg boleh baekkkkkk dengan hadek sindri kalau hadekkkkk ...

Haha biasa la ckp mmg sng i stuju je buang dua2 alip n adk dia tu

anony-mous replied at 5-4-2024 10:09 AM
Haha biasa la ckp mmg sng  i stuju je buang dua2 alip n adk dia tu

Kaaannnn eehhhhh kalau jadik kat aiol, memang aiol buang dua2 jilakaaaa

Tapi tu la family members ni memang toksik. Macam pompuan yang kemain bekap Erika ni la. Teringat aiol pi buat report police against cousin aiol dulu (sebab hapa, rehsia). Terus boleh kata dalam satu malam saja, suma ahli keluarga turn against aiol padahal seblom tu herlok ka hubungan, aiol tak pernah nyusahkan ahli keluarga unlike kazen sial anak haram bangsat celaka babi tu yang dari kecik sampai ke tua tak abis2 susahkan orang. Dia pun hada ciri2 narsisis psikopath macam si Alip. Kebetulan mulot manis, tinggi, hensem yada2 walau bodoh blaja tapi sentiasa la hada pompuan nak.

Edited by Shayang at 5-4-2024 06:18 PM
dua_chzy replied at 5-4-2024 05:59 PM
Tak serius. Peah tu missed call si Alip berapa kali? Sekali ka berkali2? Missed call siang ka memal ...

Aku pun rasa  tak kena kecam sbb dia sondol bini seorang kaki pompuan.
Cuba kalau sondol alif satar je bini fattah amin ke, bini ustaz hariz ke mungkin la kena kecam
Ini bini alip aziz jgnkan org nk kecam siap bagi galakkan lagi.
Baca jela komen2 netizen, betapa meluat dah org dgn alip tu org lelaki pun dah tak koser nak membekap dia
Netizen dr SG pun selamba komen bgtau tak suka dia kalau suka takda dia cari makan kat sini.

Kelebihan dia ada pakej seorang hero dan sbb tu masih tetap producer cari dia.
Yela hero2 lain muka cam kucing laa, yg ada rupa saiz S plak.

Binodino replied at 5-4-2024 06:05 PM
Kemek pun attention seeker. Bila aib sendiri orang bongkar tau pulak kau malu, aib orang kau canang  ...

Dua2 kena hencap sekaligus hahaha..ni bagus x side mana2

Sebab memang dua2 salah,tapi tetap la alip yg paling salah kerana dia ketua rumahtangga. Dah ketua pon bengkang bengkok camana la yg mengikut nak elok..

dua_chzy replied at 5-4-2024 06:13 PM
Kaaannnn eehhhhh kalau jadik kat aiol, memang aiol buang dua2 jilakaaaa

Tapi tu la family members  ...

kita tak masuk tau, kita tak bekap erika tau tiber. kita pangkah alep dulu now forebah

Aku rasa keluarga ni terpaling mental. Dari Alep, ke Belah, ke mak Alep, ni termasuk adik Belah. Tunggu mak Belah aje memberi sepatah dua kata. Saiko sungguh la. Hidup berpaksikan seks aje.

Laki buat hal, ko pulak pergi mencurang. Ya rabbi. Korang semua ni kalau nak mencurang pun, divorce dulu boleh tak? Bodo sungguh

cm_vungtau replied at 5-4-2024 06:22 PM
Aku rasa keluarga ni terpaling mental. Dari Alep, ke Belah, ke mak Alep, ni termasuk adik Belah. Tun ...

Dia ingat kalau mencurang tu alip akan turn back kat dia semula..alip jelez la kalau baca n tgok gambar2 romantik dgn bbnu tu.. last2 alip melekap dgn rohani sampai kena tangkap

Dah nak serai tak jadi serai pulak,takut nnt sangkut kes pulak dgn bukti yg alip ada tu..

Zuzu75 replied at 5-4-2024 05:25 PM
My conclusion

Bella: bodoh bangang abadi

betul sangat

anony-mous replied at 5-4-2024 06:09 PM
Haha biasa la ckp mmg sng  i stuju je buang dua2 alip n adk dia tu

Betul. si erika tu dah kenal abang ipar dia dari sekolah lg motip kau terliur dengan abang ipar sendiri? bukan budak kecik pun, dah 20an