CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Akuwawa

Aaron aziz???????????

masuk club gay tak semestinya gay..

xsemestinya dh kawen n ada ank bukan gay!!uols,pliz la..iols dh bnyk dh jmpa lelaki yg dh kawen n ad ...
babablec Post at 14-5-2011 00:06

Betul, betul, betul! Makin hensem seorang lelaki and dikatakan
    pula dia itu suami mitahli, semakinlah patut bininya berjaga-jaga.
    Kekadang dia kawen cuma untuk menutup mata masyarakat.......

Reply 113# skymania

Jangan mudah hukum - Aaron Aziz

BUKAN sekali, malah sudah beberapa kali bertebaran kisah mengenai pelakon, Aaron Aziz yang dituduh kononnya bernafsu songsang sekali pun jejaka kelahiran Singapura berusia 35 tahun itu diketahui umum sudah berkahwin dan mempunyai dua anak. Pelbagai tuduhan dan gosip liar dikaitkan dengan suami kepada Diyana Halik itu. B*POP minggu lalu menyiarkan lagi artikel yang membangkitkan persoalan sama apabila ada individu kononnya ternampak kelibat Aaron di sebuah kelab gay di Kuala Lumpur. Tidak melatah atau jauh sekali melenting, Aaron ketika dihubungi sedia menjawab gosip berkenaan sambil menjelaskan dia kini sibuk di lokasi penggambaran drama dan filem berjudul Ngorat.

B*POP: Apa sebenarnya gosip tu, betul ke?
Aaron: Kalau setakat seorang saja yang bercakap atau menurut satu sumber dimaksudkan penulis itu, ia boleh saya tafsirkan sebagai sesuatu yang melucukan. Lainlah, kalau ada lima atau ramai orang yang nampak saya seperti cerita sumber terbabit dan tidak mustahil ia akan menjadi topik perbualan yang lebih hangat. Sesuatu yang pelik dan tidak adil untuk terus menjatuh hukum berdasarkan hanya satu sumber itu saja. B*POP: Jadi, memang tidak benar cerita itu?

Aaron: Seumur hidup saya memang tidak pernah menjejakkan kaki ke kelab golongan sejenis itu. Sebelum ini, kalau jejak kaki ke kelab hiburan biasa itu adalah tapi ia atas tujuan berlakon.

B*POP: Tetapi Aaron memang berkawan dengan golongan gay?
Aaron: Saya terbuka dalam soal berkawan termasuklah dengan golongan gay mahupun lesbian. Jadi tiada alasan untuk saya tidak berkawan atau menegur golongan sebegitu. Saya mempunyai kawan sebegitu di Malaysia dan Singapura. Malah kalau jumpa di set penggambaran pun, saya tidak akan mengasingkan diri. Mungkin juga keterbukaan saya disalah erti dan terus dijatuhkan hukum. Tak semestinya saya rapat dengan golongan sebegitu, bererti saya juga seperti mereka. Jadi kalau saya bertemu sekali dan berkawan dengan Osama Bin Laden contohnya, bererti saya juga boleh dilabelkan sebagai pengganas? Bekas pengurus saya di Singapura juga golongan sebegitu.

B*POP: Apa yang boleh Aaron katakan kepada mereka yang terus meragui kelelakian Aaron?
Aaron: Saya takkan tergugat dengan cerita sebegini. Tak mustahil selepas ini akan timbul lagi cerita atau tuduhan dengan plot sama. Soalan mengenai isu boleh saya kelaskan sebagai soalan emas yang barangkali akan ditanya lagi selepas ini. Saya juga berasakan tidak perlu untuk saya gunakan pembesar suara dan mengatakan kepada seluruh masyarakat bahawa saya bukan gay.
B*POP: Mengenai kerjaya pula, nampaknya Aaron akan berlakon teater lagi selepas Natrah 2. Betul ke Aaron akan berlakon dalam Badai Semalam yang akan dipentaskan di Istana Budaya pada November ini?
Aaron: ya saya akan berlakon dalam Badai Semalam. Saya harap keputusan untuk menunda pementasan teater ini bukan disebabkan saya. Sebelum ini sewaktu tarikh pementasan asalnya pada Jun pun saya rasa bersalah sangat kerana terpaksa menghampakan pihak IB dan melepaskan watak Karim kerana jadual padat. Akhirnya, watak Karim menjadi milik saya juga dan menjadi percubaan kali kedua saya dalam bidang teater. Teater ini juga gandingan kali keempat saya bersama Erra Fazira selepas drama Cinta Lelong, Kasih Tercipta dan filem Ngorat.

wat research je kot...x baik buruk sangka..

Reply 102# babablec

hebat! hahahhaha..fons** tu...hahahha..x dinafikan, mmg ada yg dh kawen tp alasan depa ni 'susah nk tinggalkan'..x fhm tp buat2 faham

xkan gay kut.... tapi kalau betul sian anak2 ngan bini dia ..

Follow Us
aku tak caye wartawan...mana paparaziii nie eh...tempeklah cepat gambo...aku nk tengok gamboo nie..mane gamboo...gamboo plisss.....gambo yg berpegangan tangan ke... ade kee??

Reply 113# skymania

abang sekai, jgn marah2 hokey, ai sokong uuu...mmg la dorang niii, klu dia tu berpekerti mulia, xkan dia jejak kat kelab tu, baik p kelab badminton ker, futsal ke, yg xkan menimbulkan fitnah, ni pi kelab gay???akai ada ke, tak kira la nk wat research ke tgu kawan ker...nak wt research byk lagi cara lain, xkan nk bwak watak pe....cur kena lacurkan diri dlu, nk bwk watak gay kena jadi gay n romen2 ngan gay2 tu dlu???nk tgu kawan? lagi la bangang, takde ke kedai2 makan ke? cafe2 ke?...mmg very the vangang...

dan aku slalu jumpa aaron nie kat area dmnsara... dia drive bmw.. mmg lalu pakai cap.. huhuhu.

x ...
tuberose Post at 13-5-2011 02:55

beruntungnya laki yg dpt arron tu!!!

aku tak caye wartawan...mana paparaziii nie eh...tempeklah cepat gambo...aku nk tengok gamboo nie..m ...
reflisia Post at 16-5-2011 08:43

jom la bro...kite g kelab tu

jom la bro...kite g kelab tu
moderator Post at 16-5-2011 09:42

kompem deme2 nie tak nk bg aku masuknyer...ko boleh lah...aku tak blehh...

kompem deme2 nie tak nk bg aku masuknyer...ko boleh lah...aku tak blehh...
reflisia Post at 16-5-2011 10:08

napa lak...xciol ke

hhmmmm..tak percaya la dia gay....

napa lak...xciol ke
moderator Post at 16-5-2011 10:20

...gay nk yg sama spesis je ...

...gay nk yg sama spesis je ...
reflisia Post at 16-5-2011 10:42

bistu ref spesies homo sapiens gak ke

hhmmmm..tak percaya la dia gay....
cmf_lemontea Post at 16-5-2011 10:30

balik nanti bertapa kt timbaktu ek

Reply 125# leekamlee

dorng ni pandai cover..cuma 'org mcm kita' je bleh tau.aritu dpt custemer polis single umo 31.bila iols tnya npe xkwen g,dia ckp xde org nk.mlm tu heols msg iols mntk pic iols!motif mntk pic iols yg jantan nih???itulah dugaan yg iols perlu lalui dengan kje iols ni!!

Reply 122# NAT_11

btol tu uols
lg pon muka si arun ni mmg stok2 muka gay mcm muka iols gak~tp iols xgay ok

menyampah plak aku ngan posting yg berbunyik macam neh...

" takkan lah pergi kelab gay tuh seme g ...
skymania Post at 14-5-2011 16:47

ahahah!!! i like

bistu ref spesies homo sapiens gak ke
moderator Post at 16-5-2011 14:57

normal spesis lah...