CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Santeira

fafau bukan jenis yang pergi ke bazar

Close [Copy link]
gossipnyer???

x minat fafau...titik

ape yg susah sgt nak paham?
"saya bukan jenis  orang ke bazar" bukan bermakna die x pernah per ...
awekcunbanget Post at 8-8-2011 11:02

aku bukan kata dia menghina atau memperlekehkan orang ke bazar. :re: but as a seleb, bila orang awam tanya, ada cara dia untuk jawab supaya tak nampak sombong. kawan kau seleb ke noks yang kau nak guna dia buat analogi?

ada yang baca and still rasa bahasa dia sombong di sini. i'm not the only one. {:1_125:}

aku rs die nk ckp die xselalu pegi bazar sbb before  kan tue ade org tnya psl bazar yg best kat SA.siap tnya penah survey ke x...

"bukan" mungkin membawa maksud..tidak suka dan bukan tidak pernah..
kekadang bila org baca..bunyi mcm sombong..
tapi bagi yg menulis...bunyinya biasa-biasa aje..
perasangka baik di bulan pose...

mungkin fafau tak suka gi pasar sebab sesak..ramai orang..fikir positif plisss

Follow Us
atau dia tak suka beratur nak beli murtabak.

REALFAFAU farafauzana
Petang ni FF akan ke bazar ramadhan utk bertanyakan pendapat pembeli dan peniaga .. Tp FF ni bkn kaki bazaar sgt, nak g yg mana satu?

REALFAFAU farafauzana
Petang ni FF akan ke bazar ramadhan utk bertanyakan pendapat pembeli dan peni ...
ieyda Post at 8-8-2011 11:19

kan bagus kalau jawab camtu awal2. :re:

ape yg susah sgt nak paham?
"saya bukan jenis  orang ke bazar" bukan bermakna die x pernah per ...
awekcunbanget Post at 8-8-2011 11:02

khennn........ senang je nak paham.......

motip ada yg terasa hati.......

ada juga yang masih tak faham isu. {:1_125:}

die tak g bazar sbb taknak org kompius antara drumstick die ngan drumstick ayam kot

tunggu dan lihat ...

aku bukan kata dia menghina atau memperlekehkan orang ke bazar.  but as a seleb, bila orang  ...
Santeira Post at 8-8-2011 11:15

kesian org cam kau ni. sgt sensitif terhadap artis2 ni. isu sekecil ni pn bleh wat kau rasa susah hati. apatah lg isu2 besar spt isu jimmy bercerai, mungkin wat kau smpai tak leh tidur malam.

ni baru kat twitter, agaknya kalau beliau xnak bergambar ngan kau bila terjumpa di bazar ramadhan pasti kau lg meroyan.

for me, bila dlm twitter or any social network, xperlu la nak amek kisah sgt cara org tu menjawab, xkira la artis ke orang biasa ke. terlalu byk kemungkinan sbb2 dorang menjawab camtu;
-reply twitt masa tgh berak dalam tandas pakai blackberry,
-reply twitt time tgh bz,so xleh nak explain pnjang2.
-reply twitt masa nak drive

etc2.

xperlu la nak sakai sgt nak cakap artis tu sombong sbb jawab camtu, sbb xnak reply twitt, xnak reply status dan sebagainya.
they are just human being.

Post Last Edit by Santeira at 8-8-2011 11:48
kesian org cam kau ni. sgt sensitif terhadap artis2 ni. isu sekecil ni pn bleh wat kau rasa susa ...
awekcunbanget Post at 8-8-2011 11:37

oh kau ada rasa dendam kat aku sebab aku kutuk jimmy ya? aku dah agak dah. mana ko tau aku susah hati? sedap rasa kau je nak judge orang eh? aku buka topik sebab aku rasa sebagai seleb ada cara nak balas pertanyaan tanpa nampak sombong. bila kau jawab macam ni, aku rasa ko ada masalah personal dengan aku lah.

aku lagi kesian kat orang yang tak faham-faham tentang isu dan membesarkan benda yang tiada, macam kata aku susah hati, tak boleh tido. kalau ko rasa isu ni bodoh, kau emo sangat kenapa. tiap2 hari topik dibuka, dan apa juga topik tu bebas orang nak bukak. tak perlu nak jadi personal bagai. {:1_125:}

dan yang paling bangang kau bagi alasan mungkin org tu tengah berak masa guna twitter. kalau tak boleh kena tegur untuk kebaikan diri, gi masuk hutan. emo sangat macam aku bukak topik pasal kau lagaknya.

kalau alasan kau dorang human being, human being pun ada beza. orang macam aku tak sapa nak kisah, orang macam dia public figure. nah tu lagi sorang kata dia jawab macam diva, kat bawah aku, mek sam.

tak kisahla .. ader orang pun rimas jugak p pasar .. tapi gaya cakap tu macam very da diva.. macam2 hal la pulak nyer...

aku rs die nk ckp die xselalu pegi bazar sbb before  kan tue ade org tnya psl bazar yg best kat SA.s ...
ieyda Post at 8-8-2011 11:16

yesssssss.....maksud fafau sbenarnya sheols bukan kaki bazar sebab ada org tanya mana bazar paling best, so maksud sebenarnya sheols tak tau la tu.......

dan satu lagi bila ada org cakap nampak sheols kat bazar td, sheols jawab selalu temankan kawan.....

yg klakarnya org tak nampak@tak paham benda ni dan cakap fafau sombong etc.....

yesssssss.....maksud fafau sbenarnya sheols bukan kaki bazar sebab ada org tanya mana bazar pali ...
devilito Post at 8-8-2011 11:45

kau yang tak faham, aku cakap "macam berlagak". bukan aku kata dia sombong. subjek "reading comprehension 101". sila ambil ya. {:1_125:}

yelar.. die ckp nada lembut tuh..
die bukan kaki bazar.. so, ckp sori kt org bertanya tuh sbb xdpt membantu =)

oh kau ada rasa dendam kat aku sebab aku kutuk jimmy ya? aku dah agak dah. mana ko tau aku susah hati? sedap rasa kau je nak judge orang eh? aku buka topik sebab aku rasa sebagai seleb ada cara nak balas pertanyaan tanpa nampak sombong. bila kau jawab macam ni, aku rasa ko ada masalah personal dengan aku lah.

aku lagi kesian kat orang yang tak faham-faham tentang isu dan membesarkan benda yang tiada, macam kata aku susah hati, tak boleh tido. kalau ko rasa isu ni bodoh, kau emo sangat kenapa. tiap2 haro topik dibuka, dan apa juga topik tu bebas orang nak bukak. tak perlu nak jadi personal bagai.
Santeira Post at 8-8-2011 11:42

aku xkenal kau. x penah nampak post kau. xde sebab aku perlu berdendam dgn kau. my reply just base on this thread. i have nothing personal againts u.

mana ko tau aku susah hati? sedap rasa kau je nak judge orang eh? <----duh then you can just simply judge orang tu nampak sombong,macam berlagak etc2 just based on the twitt tu ape?