CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: john_pablo

apa hal beb tunang org suka kt aku???

pompuan skrg ni nak buat mcm lelaki gak...pasang sana sini....bangga kot...
puteri_malam Post at 30-9-2011 17:58

agaknya la kot..dh urban skg ni..hahahah best2...

hye hye hye hye para datin,ibu tunggal,hot mama,janda2,kakak2 serta awek2 kt ATW nitujua ...
john_pablo Post at 30-9-2011 12:51

ahahahaha..nick dahhhsatttttttt..jon pablooooo

tapi kene gertak jadi  jon laboh hahahaha

tu laa koooo..dok layan rambang  jek pehal haaa..sib baik tunang dia , kalo tunang aku..ko menaip kat porem ni pakai dahi ko je tau

putuihhhh kodong ko aku keje kan haaaa..hahaha

ko tak kenai pompuan lai..haa bio ni master of unibes cakap skit yer

pompuan ni suke tgk jantan gaduh demi depa tau haa..btuiiiiiii

depa nak tenguk kejantanan, keperkasaan, yang samseng2 tu ler salu depa kejo..btui pe

kalo pakwe depa lembikkkkk jek..depa stay for the sake of money kaa..nak elak umpat caci macik wok memana ka..tu jek

depa salu akan lekat ngan pakwe panas baran..tak caya hang tenguk ler walo dah kawin, sejak zaman deting dah tau jantan tu samseng kg dusun, kaki pukul mudah lenting baran cemburu bute tapi depa stay gak..apasal? aha..ni ko kene tau

pompuan lai violence dari lelaki tapi hang tak nampak cara depa buat..very2 subtle omputeh kata , ko tokleh cham pun, tau2 ko de problem je doh camni

ada sekawan angsa jantan betina dok main2 kat satu kolam, ada 1 angsa jantan merangkap sultan pada betine2 kat kolam tu ler

ko tau apa angsa betina tu akan buat? dia gedik2 pi kat yang memuda cam ko dan gelek2 bontot, kerling2, lirik2 mata dan acah2, bila yang muda tu prahhhhhsan betina tu ON, di kejarnya ler

yang betine tu akan lari kat sultan dia..menjerit jerit..tolonggg kandeee kandei oiiii..budak ingus tu nak romen cekkkk..tolongggg

apa lai..sultan tu kembangkan sayap dia selueh lueh nya cam kepak airasia, berkat pengajian silat pulut dia, merunduk runduk dengan moncong dia pi tibai budak ingus tu ..woooo brani hang kaco betina aku yer labuu..hang tak kenai sapa aku yer haaaaa?

ciannn..nak pi sepital tadak duit..badan penuh luke kene belasan yang mude tu..pelik dia..apa dosa hamba, hamba nak betina , betina dah kata ok tuu..si tua tu dah banyak bini ..apa salah hamba ohhhhhhhhh kijam nya donya

yang betine tu terkekeh kekeh gelak tepi kolam ngan geng2 dia , ramai2 pakai gelak kaaaaaaaa ka ka ka..badan keping cam jiijan, ada hati nak gaduh ngan abang aron ajis kita kan chombi? dia tak tau abang kita tu kolompo gangstar haa sedare razali, ipoh gangstar

so brader..itu cite btui yer..social sains haiwan, yang di kaji saintis, aku tambah perasa jek ala KL GANGSTA

dont mess with anybody woman, bini oang ke, tunang oang ke, awek oang ke..cek dulu brader oiiii

jgn pelik kalo pompuan status seme tu dok btui suke hang ka kenan hang ka..nanti depa tukaq cite kat jantan depa, hang kene balun, jantan tu dulik hape cite btui ke tidak, yang penting lu sudah kaco TERRITORY dia.. dunia haiwan pun cengini ler brader

ada paham now? jon pabloooooo lah sangat aduhhhhhai laaaaaaaa punnn ..taapi saaaayaaaanggg

Uih!!!!tu dia John...hansome sungguh chek nie...tu depa yang bertunang pon dok bekenan...meh nak tek ...
lizaliza Post at 30-9-2011 18:36

tu dia aih kak liza kita...currrrlaasst...hahaha

mmg btoi pon..mau dok hamun ayat cm kak liza bg ja...
eh mana tau pompuan tu nurse???huhuhuh
hahahahah

kita mmg x cari pasai..kita nk berkawan ngn suma org x kira laki,pompuan,pondan,gay ka apa..suma kita kawan..
tp si pompuan ni bahaya kalo uat kawan..makan diri wo..hahaha

kita mana la hot n gojes..kita ni biasa2 ja..mcm kita ni tepi jalan bersepah ja..hahaha.mana2 pon ada..

Reply 60# john_pablo

tunang dia tak hot le tewww...tewww yg dia merembes ngan jantan laen...
aku geram ngan spesis gini...tak kira laa laki ke puan...

ahahahaha..nick dahhhsatttttttt..jon pablooooo

tapi kene gertak jadi  jon laboh hahahah ...
ajinomotonosuga Post at 30-9-2011 22:32

hahaha mmg aku kena gertak bro...tp hg kena tau...kita sama2 laki bro...kalo org sudi,xkan kita nk lari..kalo org jual,x kan kita x beli???

kalo kita ni mmg dh ada isi,xkan nk lari?dh ada isi,kita mmg suka tunggu org yg sudi
kalo sama2 ada isi,boleh try lebih2 lagi nk tgk sapa hebat lagi. boleh try bnda apa yg ada dlm diri
x mau ckp pjg2..masing2 tau sapa diri sendiri
x guna pon ayat2 KL gangster..ayat org2 lama ja ni

Reply  john_pablo

tunang dia tak hot le tewww...tewww yg dia merembes ngan jantan laen...
...
md_nana Post at 30-9-2011 22:32

ala..dia saja ja nk erat aku la tu...hahahahah tu yg uat cm tu kt aku

Follow Us
hehe tu la ang, sapa suh hot + gojes sangat..
weh, bapa umo pompuan tuh? macam budak2 jah.
...
hAzEL^nut Post at 30-9-2011 19:44

hahaha kita xdak nk layan aih..x pernah pon caring ka apa ka..layan mcm kawan2..rasa nk reply,kita reply dan x penah ada janji n komitmen apa pon..hahahha
x tau la..nasib la dpt kejadian mcm ni..lh uat pengajaran n pengalaman hidop

Reply 66# john_pablo

aku mmg bengang laaa dgn jenis2 makhluk senteng akal mcm ni...
maklom laaa...penah kene kan...so dpt rase ok...

pompuan tu kurang kasih sayang.len kali,kao jantan tu tu kol ko,cakap la kat dy yg tunang dy tu very ...
puccafan Post at 30-9-2011 19:06

pompuan ni mmg ada agenda lain..dia saja ja nk try kot..mana tau nk test market kan?tgk2 dia yg kena..pastu kita yg kena balik..hahaha

hahaha mmg aku kena gertak bro...tp hg kena tau...kita sama2 laki bro...kalo org sudi,xkan kita  ...
john_pablo Post at 30-9-2011 22:40

oang tau la tu..respon jantan dia tu tipikal la mana2 jantan dah ada hak , seme cengitu pun..jantan kalo tak cemburu dayus namanya

pompuan fitrah depa mana suka jantan depa dayus ..nature pompuan gak dah ada pun masih nak mengernyam..biasa je donya  ler

kalo tak wat salah apa nak takut yer dok? aku omputeh pun aku belasah kalo dia carik pasal

yang penting kita benar..kalo kita benar, palsu sendiri nya akan gugur..haa pe susah nak pahe pong

dah tua2 ni segan nak bertumbuk ler hahahaha..masa sekolah dulu rajin ler

Reply  john_pablo

aku mmg bengang laaa dgn jenis2 makhluk senteng akal mcm ni...
maklom l ...
md_nana Post at 30-9-2011 22:44

kita lh uat pengajaran..huhuhu..zaman la ni dh berubah bnyak..kita anggap bnda baik..tp org uat kt kita..hahaha trima sajala..apa lh uat kkkhhheeeennnnnnn

yg penting kita x uat n cari pasal..

hahaha kita xdak nk layan aih..x pernah pon caring ka apa ka..layan mcm kawan2..rasa nk reply,ki ...
john_pablo Post at 30-9-2011 22:44

hehe a'ah. at least nanti ang bole citer kat anak cucu ang, tokwan ni dulu hot okey.
sampai tunang orang pun nak gedik2 manja kat tokwan.

oang tau la tu..respon jantan dia tu tipikal la mana2 jantan dah ada hak , seme cengitu pu ...
ajinomotonosuga Post at 30-9-2011 22:47

alahai..tu la hal...sumanya jantan hebat2 belaka..kita ni ja yg lemah..apa lh uat..kita pon kalo kena belasah,rebah jugak kt bumi ni

biaq p la kt depa..kita uat cara kita ja..x kan nk betumbuk pasai pompaun?tp tu hak laki tu la sbb pompuan tu tunang dia..kita trima ja apa pon.
bnda dh x salah kan?kekekekekeke

Reply 71# john_pablo

btol2...kadang2 bile kite malas nak melayan...kite cool jek bile dia marah2...lagi kuat dia menyalak..
maksud di sini..dia lah org yg gagal nak kawal perasaan marah dia...meroyan gitu..

hehe a'ah. at least nanti ang bole citer kat anak cucu ang, tokwan ni dulu hot okey.
samp ...
hAzEL^nut Post at 30-9-2011 22:50

masa tu dh tua..kalo cita kt cucu pon b,m tentu depa nk caya...

depa dok ckp
"eleh tokwan aku ni..sembang ja kencang"

Reply  john_pablo

btol2...kadang2 bile kite malas nak melayan...kite cool jek bile dia mar ...
md_nana Post at 30-9-2011 22:52

tu la..dh mls nk amik port..susah nt kalo layan..makin pjg plak jadinyadepa dh nk kawin..so x mau layan la..nt jadi susah kita plak
kita plak nt yg terlibat kalo jadi apa2

masa tu dh tua..kalo cita kt cucu pon b,m tentu depa nk caya...

depa dok ckp
"eleh tokwan  ...
john_pablo Post at 30-9-2011 22:52

hahaha kalo camtu, baik ang printscreen thread ni tunjuk bukti ke'hot'an ang.

ang dah start keja lom ?

nak siasat apa lg..dh trang2..tp x tau knapa dia gila kt aku..huhuh x pernah tgk laki kot
john_pablo Post at 30-9-2011 22:27

mana2 pmpuan tangkap syiokkkkk..tak kire status kaa..ko toksah layan laaa..toksah layan langsung..tak kire gojes camna dia okkk?

yang penting nko..kalo lu sendiri tangkap syiok sama..tu yang susah okkk?

takyah kutuk dia cakap bebukan ke hape..cut teruih, tutup abis, ignore macam dia tak wujud, walo dia ugut nak bunuh diri..biaq pih

pokok pangkal nya kat diri ko je jang oiii..tapi kalo pun memilih, nak tunggu awek cun kaa gojes kejo dan syiok ko..tuuuuu yang jadi punca seme masalah

pompuan ni makluk RASA..kalo depa de rasa suke dan makin suke dan makin kuattttt rasa suke depa..depa mula kasik hint kat jantan depa suke tu, kalo di juei mahei nanti kekadang depa lagi gila suke lagi angau lagi gila bayang makin teruk macam2 depa cuba OPTION

so pompuan tu ujian untuk ko ler jang, jangan lak wat tak paham ye

dia tokleh fokus tunang dia tu pun kire ujian dia gak..salu manusia cam tu..once dah dapat kire abis dah thrill hidup, macam dah tadak fire, passion kejo mengejo dah tadak..tak sonok katanya so bior je lah apa ada tu..aku nak pi main kejo2 balik

ni sikap biasa manusia jang

cabaran hidup tu ler buat manusia terus nak idup, nampak macam ada makna hidup depa..depa dok tercari2..tu yang jadi istilah tadak beban batu di galas (btui ka bidalan nih)

arap penerangan pacik ni enlightened ler sikit ko pasal donya yer jang

hahaha kalo camtu, baik ang printscreen thread ni tunjuk bukti ke'hot'an ang.

ang da ...
hAzEL^nut Post at 30-9-2011 22:56

hahahha x yh printscreen pon..nt suh cucu cari benang2 yg lama2 tu messti jumpa..tu la buktinya..harharharhahr

tgh posting ni ha..tp blm keja..thn depan kot dlm bulan 1 baru tergedik gedik nk keja.hahahaha

Reply 76# john_pablo

benci la org mcm ni...
mase aku kene tuh..aku siap tulis status kat fb nak sindir jantan tak sedar diri tuh...
"jgn lah menyalak kuat2 sangat..org kiri kanan tak suke.."
aku tulis general n tak ckp tuju kat sp2..
terase kot dia teros remove aku..haha