CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: silentwinner

Nape pompuan suka badboy?

Reply 11# card_reader

Yeah! Aku sokong, komen yang paling sentap dan bermakna. Haha

kesan dari pemilihan badboy sebagai pasangan, maka berbondong2 lah manusia berjantina perempuan yg m ...
card_reader Post at 10-5-2012 13:18

Hahaha setuju bro, tu lah yg sebenarnya, diri sendiri pn x betul, pastu nk salah kan org lain.... hahahaha......

ahakz ckp psl bad boy aku mmg ada pengalaman laa. aku mengaku aku lebih tertarik ngan bad boy. why? coz bad boys are more interesting. they dont live by the rules or people's expectation. in other words, they are unpredictable. so kite kan mmg cpt teruja ngan benda2 baru yg kite x biasa buat. kiranya golongan ni berani cabar comfort zone kite. kalau good boy kite dh bole baca tindakan dan pemikiran diorg yg lurus tu. boring la kan.

bad boy biasa dikejar bukan mengejar pompuan. yg suke mengejar pompuan tu mat bunga. a real bad boy is not like that. cam my ex-muse, hadoiiiiii penat la bersaing ngan pompuan lain. org lain x paham apsal aku dok mengejar mamat ni. biasalah, aku muda remaja lg time tu.hehe. mamat ni mmg kategori chick magnet la. rupa ada, harta ada, mcm2 ada. tp dia x pnh pn berlagak ngan aku yg biasa2 ni. aku tau sendiri jer. dia mmg pandai buat lawak tp dia x penah nk melucah ngan aku wpun dia jenis sleeping around n minum Jack Daniels cam air mineral jer.. nak jmp mamat ni kalau kat library mmg x jmp ler. tp kalau korg slalu clubbing kat Changkat Bukit Bintang ke, Zouk ke, Aristo etc jmp la. tp aku kenal dia bkn kat tmpt camtu..aku kenal melalui kawan..

so he is a dream comes true..or should i say, he WAS a dream comes true..bad boy ni ssh nk bg komitmen..diorg jenis pandai berkawan tp x lebih dr tu..so mmg x kemana la. aku slalu nasihat dia tgglkan arak n sosial2 nih..dia senyum jer. so sepanjang aku berkawan ngan dia, aku rs cam aku yg terhegeh2 ngan dia. dia cool jer biasalah dh selalu ada admirers kan. he even said that i deserve a better man and dia mmg ckp dia xnk buat x elok kat aku..kalau aku jd gf dia dia ckp dia x bole nk 'mintak'. coz honestly aku bkn jenis camtu..

i respect his decision. baru2 ni dia kawin ngan this girl yg gigih kejar dia bertahun2 cam aku gak.hehe. tp this girl mmg jenis clubbing and sexy laa. bare back, mini skirt bagai..tp this girl pn payah nak jinakkan mamat ni. penuh air mata dan drama la gak. hmmm..but birds of the same feather fly together kan..

even dh kawin, bini dia still clubbing lg ngan kenkawan pompuan dia..in fact pas wedding reception pun diorg laki bini gi party kat Aristo. mmg urban habis la diorg ni. aku rasa bersyukur plak x kawin ngan dia. apa contoh yg baik dia nk tunjuk kat anak2 nnt?

skang ni i come back to my senses..maybe faktor umur jugak.almaklum nxt yr nk masuk 3 series so of coz aku makin matang..sampai bila nk pikir seronok2 jer..

bad boys are like the forbidden apples. very alluring but remember, when it is lust, it wont last. just my 2 cents.

Rate

1

badboy la best compare ngan dak nerd. budak nerd sensitip n kuat sentap n perasan :p

Reply 47# tuah_r

tengss en. tuah

pada apa yang aku tgk sendiri di sekitar aku, badboy yang hensem je digilai wanita, dan mereka mmg ramai awek walaupun perangai buruk dan panas baran sekalipun macam sharnaaz tu disebabkan kelebihan kehenseman yang mereka ada.

badboy yg muka pecah rumah tetap tidak disukai wanita malah ditakuti lagi

apa yg aku tgk, rata2 awek yg minatkan badboy adalah daripada golongan wanita yg boleh dikategirkan sebagai 'badgirl' sendiri seperti minah2 rempit tu sebab sekepala dan sekufu dgn diorang

Rate

1

Follow Us
terasa aku baca komen. dulu aku sekolah agama pakai kopiah, jubah la padahal perangai aku macam setan..aku pakai sebab peraturan saja. sampai kena gantung sekolah ngan kena buang sekolah sampai parents aku bising bagai. mujurlah diri aku dari dulu lagi tingkah laku tu teruk. sekarang aku sekolah biasa pun ramai orang minat dengan perangai aku ni? aku pun hairan kenapa? kini aku dah sedar apa erti kehidupan kat dunia dan apa yang aku patut buat kat dunia ni. tak perlulah nak jadi badboy atau hiprokrit , jadilah diri sendiri...
sekarang aku badboy ke hiprokrit?

ifanonline posted on 10-5-2012 02:05 PM
pompuan suka badboy ni sebab pompuan waktu usia teens ni ramai yg gatai bijik...pompuan yg matang ak ...

Mak ai, x de tapis2 ayat ko

Kebanyakkan kawan-kawan sekolah aku yang dulu couple dengan badboy, sekarang ni kahwin dengan nerd yang banyak duit.

Zaman sekolah duit tak berapa penting, yang penting ramai kawan dan popular. Bila dah matang, baru tahu, badboy macam mana pun tak guna kalau tak ada duit. Hahaha.

bolakacak posted on 12-2-2013 01:41 AM
Kebanyakkan kawan-kawan sekolah aku yang dulu couple dengan badboy, sekarang ni kahwin dengan nerd y ...

zaman sekolah kehenseman dan kecantikan yg paling penting

anak orang kaya kalau x hensem dan nerd langsung tak dipandang masa zaman sekolah kalau nak tau

Last edited by RED 666 on 12-2-2013 01:59 AM

perempuan suka badboy sebb ;

dorang ni berani - tak kiralah berani kerana benar, atau berani kerana salah
striking personality menyebabkan dorang ni popular..
kadang2 hensem tapi badboy semestinya rugged
lelaki rugged ni boleh buat kerja kasar contohnyer.....pk sendiri
dorang ni selalunya pandai/intelligent baik dari segi percakapan dan pemikiran.. pandai pon dia, jahat pon dia..

badboy terfemes, tapi dah baik sikit dia ni..
Last edited by lavendernovella on 12-2-2013 02:35 AM

aku tak akan pilih badboy sbg bakal suami @ boipren

besfren aku badboy, sorg dah kawen & wife dia taktau kat belakang skrg pun husband masih ada 'nakal'
yg single plak rasa pompuan yg baik2 tak sesuai jd wife dia psl dia yg x brapa bagus...

tp alhamdullillah masing-masing dah mula berubah ke arah kebaikan.

camne nak nampak macam badboy eh...kalau muka nerd boleh ke perangai mcm badboy...

antara kes panas di negara kita yg disebabkan oleh badboy

maybe perempuan yang suka badboy sebab diorang nampak lelaki jenis ni nampak cool, selamba & confidence.
tapi badboy selalunya suka cakap perkataan yang bukan2 & maki hamun kan..
sangatlah bukan taste kita..

tak faham macam mana perempuan boleh bertahan dengan pasangan yang suka maki hamun..
dengar perkataan khinzir ke..s**l ke...pun dah sesak nafas rasanya

Rate

1

RED 666 posted on 12-2-2013 12:22 PM
antara kes panas di negara kita yg disebabkan oleh badboy

ya rabbi...ni dah tahap saiko ni.
selamat ke budak pompuan ni?

shop_girl posted on 9-6-2012 02:06 PM
ahakz ckp psl bad boy aku mmg ada pengalaman laa. aku mengaku aku lebih tertarik ngan bad boy. why ...

nice...pangalaman hidup bukan? hmmm...ramai juga di kalangan kawan2 saya dulu di bawah kategori bad boy...tapi liku2 kehidupan mereka tak brape nak menjadi sangat...ade yg masuk askor, polis, bomba, etc...sesuai dgn jiwa depa2...sebab tu malaysia banyak rasuah, kakitangan yg di ambilnya berakhlak rendah dan bekas bad boys...kununnya...

cinta_ungu posted on 12-2-2013 05:45 PM
ya rabbi...ni dah tahap saiko ni.
selamat ke budak pompuan ni?

selamat tapi melecur seluruh badan

kesian dia kena tanggung derita badan bekas melecur seumur hidup angkara bf dia yg badboy tu

silentwinner posted on 14-5-2012 11:03 PM
Contohnya antara James McAvoy (Professor X) dan Michael Fassbender (Magneto) dalam X-Men 1st class t ...

nay. me on the contrary. aku akan pilih professor x sebab aku suka james mcavoy.

btw, aku tak faham apsal kaum wanita umur kertu pun hadap badboys? kalau early teens itu aku boleh terima la. aku cikgu kat skola. korang tau ka betapa penat nak handle bad boys nih? muduh saja sapa2 yang hendakkan bad boys untuk dibuat laki. memang takkan hidup senang la korang sepanjang perkahwinan.

dan, kalau bad boys udah insap, tu bukan bad boys dah namanya. tu repented boys dah. Last edited by chazey on 13-2-2013 04:02 AM

Badboy lebih menarik...golongan nerd/baik tentunya boring...