CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: moteto

Revisited - Kes muslimah dirogol 8 lelaki india di Kangkar Pulai 2 tahun lepas.

Close [Copy link]
so apa jadi pada kes ni?dulu penyewa saya area kangkar pulai seorang wanita india. guru perempuan single tapi dah berumur. baru beberapa bulan tinggal dah nak pindah sbb katanya tak tahan dgn jiran india muslim. suami isteri. yg lakinya pakat masuk rumah mcm rumah sendiri...so ini bukan agama atau bangsa, tp lebih kpd individu. cuma tak dinafikan, pengaruh sekeliling amat kuat..

SulurBidar posted on 21-10-2012 10:09 PM
thanx for.asking. aku s0erti biasa. ada hla peribadi kritikalyg perlu.aku.slesaikan. ko apa crite? ...

OK. aKTIF lagi beronline, cuma tak kerap sangat komen. Masih lagi pantau isu ni macam kawan kita yang lain.

bagi aku, kaum india yang beragama hindu lebih cenderung utk melakukan jenayah terhadap umat islam yg berbangsa melayu sbb lemahnya kita utk membela agama kita sendiri.. lihatla apa yg mereka lakukan terhadap suami isteri tersebut sampai xda 1 pun pemimpin kita yg bangkit utk pertahankan maruah depa hatta pemimpin yg kata diri mereka pembela agama.. tp bila terjadi pada bangsa lain, contoh mcm a.kugan dan teoh beng hock ramai pemimpin kita membela, yg aku x puas hati bela pulak a.kugan 2 mcm dia adalah hero pada kita semua.. -padahal dia ni penjenayah yg berbahaya.. aku paling x blh belah bila ada org melayu kata jgn benci pd depa, kena sayang dan sebagainya tp bgmana depa dok hina agama kita skrg? pttkah kita berdiam diri? tmbhan pula kekuatan politik depa skrg melebihi kekuatan politk kita, hingga apa saja yg depa ungkitkan kita terpaksa berdiam diri..

Bump 1...just read this

niceghost2005 replied at 20-10-2012 11:03 PM
Assalamualaikum iskans,

Dari ilmu yg sedikit teman miliki, setahu teman..............setiap Aga ...

kalau darurat, anak boleh 'rogol' bapa mereka   

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Rate

1

nurkasih74 replied at 21-10-2012 10:12 PM
so apa jadi pada kes ni?dulu penyewa saya area kangkar pulai seorang wanita india. guru perempuan si ...

Tak payah nak back up sangat bangsa pariyah ni.

Mana2 keling jangan Cuba2 rapat buat kawan,  baik perempuan mahupun lelaki...bangsa mereka keturunan pariyah..takda law.

Follow Us
Yahudi_Bisex replied at 3-9-2018 11:00 PM
Tak payah nak back up sangat bangsa pariyah ni.

Mana2 keling jangan Cuba2 rapat buat kawan,   ...

Yang hidop selese anak orka cam Samy Vellu tu takde hadap buat jenayah camni.  Ini udah la nak makan pon apah takde.  Mak terpaksa wat part time kat ateh kedei mamak ke katakan.  Bapak tak tau sape.  Yang dorang tau kebuloran je dari pagi sampe malam.  Tup2 bapak gengster rekrut.  Kasi makan ape sume.  Nak naik rank kene le buat initiation yang bukan2, contohnya macam gang rape orang ke camni.  So, salah masyarakat jugak yang biarkan dorang melarat.  

Aku nasehatkan familyman Melayu korang usah la bawak famili makan kedei mamak pukol 10 malam ke atas.  Time dorang kasi gengster makan pree tu..  Korang ni memang clueless.

Edited by Yahudi_Bisex at 3-9-2018 11:37 PM
tumpanglalu74 replied at 3-9-2018 11:16 PM
Yang hidop selese anak orka cam Samy Vellu tu takde hadap buat jenayah camni.  Ini udah la nak m ...

Aku dah lama boikot mamak...x kena selera. Kedai makan Melayu pon dah ada roti canai.

Btw, orang India memang susah nak dapat kerja. Banyak syarikat, kilang taknak ambil so diorg buat kerja buruh macam turap jalan je lah.

Cina dengan India pon racist weyhhh. Tahun 60an 70an dulu ada lah lelaki Cina kahwin India...sekarang ni diorg dah racist pada Keling. Ambik kerja pon tak nak.

Keling tu pon panggilan Hokkien pada Hindu2 ni jugak.

Yahudi_Bisex replied at 3-9-2018 11:29 PM
Aku dah lama boikot mamak...x kena selera. Kedai makan Melayu pon dah ada roti canai.

Btw, oran ...

Yang Melayu nak tunjok jantan kat kedei mamak tu sebok la nak tengok siaran bola ManUre ke Chelski ka hapa..  Kelen2 tu wat dirk je sambey mark muke sekor2.  Bodoh kan depe ni?

Edited by Yahudi_Bisex at 4-9-2018 12:13 AM
tumpanglalu74 replied at 3-9-2018 11:39 PM
Yang Melayu nak tunjok jantan kat kedei mamak tu sebok la nak tengok siaran bola ManUre ke Chelski ...

Kedai Mamak tu Geng 24 la sis... 24 Jam

Ni kawan i bagitahu LA..kedai makan Haziq kat Sabak Bernam tu geng kongsi gelap jugak.. Geng 24 dan Geng 08

Ni contoh kongsi gelap depe. Bangsa depe ramai jadi macam ni sebab syarikat banyak taknak bagi kerja pada depe, kalau ada pon kerja turap jalan JKR nak dapat duit lebih jual pada org kampung batu jalan tar yg diseleweng. Aku nampak keling terus tutup pagar, lock pintu kereta...Lantak keling tu LA nak terasa hati ke apa.

[youtube]yngI0Ne3Yeg[/youtube]
[youtube]K3LzDJn14GI[/youtube]

Yahudi_Bisex replied at 3-9-2018 11:49 PM
Kedai Mamak tu Geng 24 la sis... 24 Jam

Ni kawan i bagitahu LA..kedai makan Haziq kat Sabak B ...

Samy Vellu selame ni buat ape?  Sama prinsip macam Tun mamak bendahara bangka ni jugak ke?  Sapu licin sume, bangse sendiri biar melarat..  Camtu ka dia?

Dalam kes kena rogol ni dikatakan mangsa punya rumah guna pintu sliding, lepastu pintu sliding tu kat belakang, rosak pulak tu.

Memang mengundang jenayah.

Kemudian perumahan mereka sebelah dengan kampung Keling Pariyah ni semua.

Pisau2 yg perogol2 ni guna semua dari dapur rumah mangsa.

Pengajaran:
1. Jangan guna pintu sliding, tak selamat. Depa boleh umpil senang2 guna kuku kambing.
2. Simpan pisau dan senjata tajam dalam drawer yang berkunci.
3. Dalam rumah kena simpang senjata Melayu lama seperti, kerambit, sundang, keris. Perempuan bagus simpan kerambit jadikan cucuk sanggul. (Senjata2 ni simpan tempat yg tersorok dlm rumah tapi kita senang nak capai)
4. Pastikan pintu rumah berkunci, kereta berkunci kalau tinggalkan anak bini dalam kereta. (Kalau nampak keling kena hati2)
5. Sentiasa bawa pepper spray...dalam rumah pon bawa..nak tido pon bawa.

Edited by Yahudi_Bisex at 4-9-2018 12:22 AM
tumpanglalu74 replied at 3-9-2018 11:53 PM
Samy Vellu selame ni buat ape?  Sama prinsip macam Tun mamak bendahara bangka ni jugak ke?  Sapu ...

Dekat flat Chi Liung, Klang tu pon dulu ada kes rogol.

Perempuan Cina kena rogol depan suami dia...yg rogol tu India.

Ramai perempuan Cina kat Klang takut nak keluar rumah , kesian jugak la. Aku tahu sebab kerja kat farmasi kat Klang. Ada Cina pompuan ni kata takut nak keluar rumah sebab banyak sangat India kat Klang, selepas Estate tempat depe keje kat Shah Alam tu bertukar jadi bandar so, depa mengungsi ke Klang.

Pompuan Cina tu shopping kalau suami  dia balik Dr oberc je.

tumpanglalu74 replied at 3-9-2018 11:53 PM
Samy Vellu selame ni buat ape?  Sama prinsip macam Tun mamak bendahara bangka ni jugak ke?  Sapu ...

https://bm.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=678840&extra=page%3D1&page=1&mobile=2

Yg ni kes hampir sama dia..di Kepong...mangsa rogol tu perempuan Melayu dirogol depan suami.

Kleng mmg babi pariah. Punde gelegetegok

Edited by akusukaq at 4-9-2018 08:30 AM
ushioz replied at 11-5-2012 03:52 PM
pariah estate memang patut dihapuskan. aku tengok kasta2 atas elok je. sopan santun.

puak paria rentung ni sepatut nya dicampakkan kepulau terpencil tinggal bersama puak rentung jgk. memang  spesis hauk ni tak layak duduk ditanah besar .korang rape lah bangsa korang sendiri sekendak hati sampai semua mati. baru aman Malaysia Baru

Halo sisbro suma mengapa tered ini diUPkan jika tiada benda penting?

gigh nak up sbb nak hencap bangsa bkn nk update kes.... mod katup  je la...

simpan dlm history channel

Al- Fatihah...

jahanam punya kaling

Keling kimax, ketiak bau hangitt. Punde gelegetegok