CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: olyd88

Malaysian's Talented/Gifted Psychic@Supernatural Discussion (MTPSD)

tupaiterbang posted on 24-7-2012 05:56 AM
nk mempercepatkan proses OBE tu senang saja, yg xde experience pun bleh dapat.
caranya, dapatkan st ...

hahahaha...klo mcm tu xpyh OBE pn dh leh fly away..
rase bdn ringan2...siap huyang hayang lg

FanTasyCreaTioN posted on 23-7-2012 09:07 PM
asah la bakat tu .. mula2 dari bilik mandi jer .. pastu depan cermin ..
kalau FC nyanyi2 geren ...

ni tade nye nyanyi kat bilik mandi jek..dah smpai tahap yg ok ok gak tp tpaksa pencen sbb dah de anak

budakgraphic posted on 23-7-2012 05:14 PM
Hehehe, malas ar... Aku ni dah ar hati kristal, sensitip gitew... Kang kalau aku citer, mesti ad ...

ala bro mcm tak biasa org lahar kita sesat...aku rasa ko tak sesat mn pn..cuma gila mcm aku jer.. kita ni org awam cop gila je bro..apa ada hal? kalau tak gila, tak kenal la semua tu ye dak? ramai dah aku jumpe org2 gila mcm kita ni bro..ciap ada persatuan n hospitalnya..tp aku bukan admin dlm wad tu, kalau aku admin dah lama aku sumbat ko masuk wad tu skali...

olyd88 posted on 23-7-2012 11:47 AM
Saudara..itu satu "bakat terpendam" sebenarnya..cuba asah ..dan pelajari "sesuatu" di dalamnya..

saya pun sama...sllu mimpi terbang...situasinyer sama mcm yg espri6006 citer...cuma saya kadang2 dapat terbang tinggi...memandang sayup ke bawah...mcm2 yg saya nampak...tapi, penat laa lepas sedar dr mimpi...tercungap2...

FanTasyCreaTioN posted on 23-7-2012 09:10 PM
alaa~ bang .. citer la ..
maner tau dari dok ngarut2 gtu ..
yg lain2 macam FC ni boleh la nilai  ...

hehehe... aku ni tak pandai nak cerita2 nih... Cuma tu je ar, pada pendapat n pengalaman aku, setiap manusia nih ada ability yg tersendiri dan tersembunyi... Antara kita sedar dan tidak je... Sebab tu kalau kita berjaya kenalpasti ability kita tu, kita cuba asah, insyaallah kita akan berjaya gunakan kuasa tu... Cuma beza digunakan pada jalan positif atau negatif je... Hehehe, bunyi mcm komik je, kan? mayb aku byk sgt baca dragonball dgn one piece kot? hahaha...

FanTasyCreaTioN posted on 23-7-2012 09:13 PM
nak tau tang ni boleh?

Hehehe, belum masanya... Tunggu aku mampu kawal semuanya nnt, baru aku leh cerita... hehehe...

Follow Us
Esterozie posted on 23-7-2012 10:22 PM
yup...... thanx bro.. owh... ok, aku arse aku dah paham ape ko nak bgtau tuh hehe....
k ...

Hahaha, bagus... ko nih cepat pick-up... kalau aku pensyarah, aku bagi ko anugerah dekan... hehehe...

mieraweyh posted on 23-7-2012 11:06 PM
Ntah la tgok abg aq ok aje...dlu dye dh buang jin tu tp tula dye leh nmpk klo ade hantu2
aq gase  ...

hahaha, bab tumpang menumpang tu membuatkan aku teringat zaman aku selalu balik hujung minggu ikut highway karak masa zaman2 uitm dulu... Selalu gak dia menumpang, tapi aku dah sound awal2, jgn tunjuk diri... Sebab aku penakut... So far sekali je ar dia penah tunjuk diri, tapi tak nmpk muka ar... Bila setiap kali dia menumpang je, motor akan rasa berat nak mampus... Padahal aku sorang je pun... hahaha, selalunya dia akan tumpang start dr selepas terowong genting sempah then dia akan turun kat area Lee Rubbers tu... hehehe...

mieraweyh posted on 23-7-2012 11:28 PM
hahaha..stuju bro. Bese bile kite citer org xkn pcye nyer sal kdg2 melangkau jauh dri dimensi manu ...

Hahaha, aku percaya kisah ko tu... Perlu kita ingat, kita masih belum meneroka seluruh alam ciptaan Allah ni... Hehehe, tapi ko jgn ar pengsan tepi jalan, kang kena culik sia2 jewk... hehehe...

Adiya posted on 24-7-2012 08:18 AM
ala bro mcm tak biasa org lahar kita sesat...aku rasa ko tak sesat mn pn..cuma gila mcm aku jer..  ...

Hahaha, statement ko tu bisa buat org2 tertentu 'sentap' tau? hahaha, aku ni gila tahap kamen rider jewk... hahaha...

apa nak sentap? dalam wad ni pun ramai yg dah mule nak gile..hahaha

budakgraphic posted on 22-7-2012 02:55 PM
Hehehe, bagus TT... kita dgr komen org2 lain lak lepas nih... aku nak citer kisah aku, tapi malangny ...

cerita dengan aku kat pm boleh?

pasal aku pun ada sorang je tahu...  itu pun lepas dia cakap baru aku tersedar... huhu

hest posted on 24-7-2012 10:03 AM
cerita dengan aku kat pm boleh?

pasal aku pun ada sorang je tahu...  itu pun lepas dia cakap ...

Hehehe, seperti yg aku katakan sebelum2 nih... Buat masa skang ni masa tak sesuai... Demi kebaikan semua pihak... hehehe... sorry ek sis...

Luckman posted on 22-7-2012 05:10 PM
Assalam semua,
Seronok jua dapat membaca pengalaman2 dari keistimewan yang ALLAH berikan. Inilah k ...

ya Allah..

budakgraphic posted on 24-7-2012 10:05 AM
Hehehe, seperti yg aku katakan sebelum2 nih... Buat masa skang ni masa tak sesuai... Demi kebaik ...

sis??

uuuuhh terasa kepelikan dan kesunyian bila tak nampak sampul surat merah kembalikan sampul surat merah kami

hest posted on 24-7-2012 10:12 AM
sis??

Sampul surat apa lak nih?

budakgraphic posted on 24-7-2012 10:23 AM
Sampul surat apa lak nih?

adoi ko ni.. aku meroyan page baru cai ni.. dulu kalau ada noticekan kita nampak sampul surat merah.. skang ni mada ada.. dia tulis notis ada berapa je... tak best ar.. kalau ada sampul surat.. haaaa cerah je nampak... perasan sentiasa kalau ada notis

budakgraphic posted on 23-7-2012 07:15 PM
Hehehe, tak perlu explain... Perkara subjektif mcm nih, mcm2 tafsiran yg boleh kita dapat... heh ...

Diri Begini…Kerna Selama
Ditinggalkan Marah Sengsara
Hingga Hilang Terlupa
Siapa Aku Sebenarnya Sayang…

Oh..Dengarlah Sayu Tangisanku
Mengapa Degupanmu Ku Seru
Kerna Kesepian nan Terlalu
Kembalikan Hidup Yang Ku Rindu

aku dah paham... tak payah la cite.. takut orang lain salah tafsir macam apa ko pikir tu... tunggu lah ko dah betul-betul kuat kongsilah sikit2..

harap ko bersabar dan dapat atasinya bro.. kawan-kawan ramai disini.. mungkin ko pilih siapa kau percaya untuk membantu beri semangat.. kau kena kuat.. ok? jangan give up.. kawal saje dulu

budakgraphic posted on 24-7-2012 09:25 AM
Hehehe, belum masanya... Tunggu aku mampu kawal semuanya nnt, baru aku leh cerita... hehehe...

hehe takpe .. rasanya masih sabaq menunggu

olyd88 posted on 23-7-2012 10:06 PM
Fc ne  "susah" nak trima "kenyataan" ..
psaan menyampah tu pula x lain disebabkan oleh "rasa  ...

setuju.. selalunya akan rasa bersalah kalau tak dapat membantu bila dah tahu.. atau baru tersedar benda tu kita dah tahu sblm ni..

aku selalu sangat letak dalam hati.. bila jadi kejadian yang aku tak terfikir atau tak cekal kan hati nak membantu.. aku selalu pasak

" Allah yang tak izinkan aku bantu.. sebab tu Allah biarkan benda itu berlalu depan mata..."

kalau nak ikutkan.. sampai sekarang memang aku rasa menyesal sebab tak tolong moyet yang di langgar tengah jalan tu.. .. sebab lepas banyak kereta mengelak dia.. turn keta aku lalu.. monyet tu pandang aku sambil hulur tangan minta bantuan .. bunyi macma kelakar kan? tapi itulah yang berlaku.. tapi aku hanya jalan dan berlalu.. selang beberapa meter aku terasa sangat menyesal tak membantu.. dan aku tak boleh nak berpatah balik.. sebab highway tu terlalu banyak kereta... aku cuma tak boleh terkenang kalau ada yang tak berfikir terus lenyek dia dalam masih bernyawa tu

out of topik? terpulang....