CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Leonarzi

Fakenil vs Azwana Alia...mana lebih meluat

dua dua sekaum sekapal

wajib disenaraihitamkan

Aku pernah terjumpa Azwan Ali,...baiknya dia...senyummmm je...siap tego kita lagi...padahal dia yg celebrity...pak Nil tak pernah terjumpa lagi la...so, tatau...

Azwan nak sokong parti mana main sembur je...ikhlasss, x de cover2...

Yang si aznil ni tau la sokong parti X...just admit it...x payah la nak terap cara halus dlm penulisan ko.

Motif Azwan Ali Asyik Serang Program Masterchef Selebriti 2?

KL, 13 MEI 2013: Murai Batu tak tahulah nak cakap apa lagi pasal si selebriti yang terkenal dengan mulut lasernya. Siapa lagi kalau bukan si Azwan Ali. Dulu akaun twitternya, @AzwanHjAli dah pernah kena hacked dek kerana kelaserannya menyumpah seranah lagi orang yang ada. Bila dah ada akaun twitter yang baru iaitu @azwannur, Murai Batu ingat dia dah insaf dah.

Rupa-rupanya menerusi akaun twitter @azwannur tu, makin ligat pulak si Azwan mencarut kebanyakan personaliti dan selebriti yang ada dalam program Masterchef Selebriti Malaysia Musim 2.

Hai, dah takde kerja ker si Azwan sampai asyik nak mencarut kebanyakan personaliti dan selebriti yang ada kat dalam program tersebut? Paling panas, bila Azwan ada melabelkan seseorang kat dalan program tu sebagai bapuk choi. Hai, siapa pulak yang dimaksudkan si Azwan dengan gelaran macam tu?

Tak cukup dengan itu, Datuk Aznil Hj Nawawi atau Pak Nil serta Rozita Che Wan atau Che Ta pun kena carut jugak dengan Azwan. Entahlah. Tak tahu Murai Batu nak cakap apa pasal si Azwan Ali ni. Kata dah tak nak cari gaduh dengan selebriti? Dah langgar sumpah ker?

Murai Batu pun suruh salah seorang rakan editor bertanya pasal Azwan tentang hal ni. Hmmm...nak tahu apa si Azwan cakap.

"Suka hati moyang aku nak carut apa pun. Kalau pun ku carut pasal program berbuka kat RTM, aku yang kaya raya. So?," kataya.

Hai...bila dengar Azwan Ali cakap macam tu, Murai Batu terus potong stim. Sebab apa, si Azwan siap berjanji pulak dengan Murai Batu yang di akan terus carut pasal program Masterchef Selebriti Malaysia Musim 2.

Malah, khabarnya walaupun dia ada job dengan Astro On The Go, dia tetap akan carut program tu jugak. Isk.. memang tak serik-serik si Azwan Ali ni. Entah-entah ni pasal belas dendam kot sebab dia terkeluar lebih awal masa dia masuk program Masterchef Selebriti Malaysia Musim Pertama dulu.

Apapun, Murai Batu dengar, Pak Nil serta Che Ta, rupanya tak kisah pun bila kena carut dengan Azwan Ali dalam program tu.

MURAIBATU: Terkejut Pak Nil undur diri daripada program Masterchef Selebriti Malaysia Musim 2!

Credits: murai.com.my

Akaun twitter azwannnur tu bukan dah di hack ke? Bukan azwana alia yg tulis tu kan?

maxim posted on 13-5-2013 09:47 AM
meluat everytime si fakenil ni wat muka sedih..nampak terlalu fake..

ingatkan sy sorang jer yg perasan ... sy tak pernah tgk af tp ada sekali tertgk short preview aznil tgh menangis ... euwww terus sampai kesudah sy ban terus af! maybe dia rasa klu dia buat cenggitu cenggini rating jd bertambah tinggi kot ... bila dah dlm otak hanya duit, duit & duit maka dimanalah lg ada keikhlasannya ... menangis yg fake, ketawa yg fake & senyuman yg fake ...

Follow Us
serimaya posted on 13-5-2013 01:05 PM
Kan..dah la umur nak masuk 50..ada ka jantan umuq macam ni nangis nangis..

ada je...fakenil lah org tu..hehehehe

Faknil ni xleh nk pisah dgn bedak miyami 10 inci tebal..

aznil ni bila dia calit jari rasa makanan tu nampah gayah  sgt

ZaraPalarae posted on 13-5-2013 02:14 PM
fakenil..mmg fake sgt
pnh terjumpa ngn fakenil ni in person
time tu aku bwk sedara mara (pakcik ma ...

Ya Allah kesiannya kat p.cik uols..seriously iols rsa sakit hati sgt dgn fakenil bila baca cerita ni..

aku mmg dah lama prasan paknil ni fake.. dari zaman pop kuiz dulu pun dah fake..

iolss rasa AA xde la sombong sgt kalo jmpa..sbb adik iolss penah btembung dgn dia kat hotel kat kuantan ms nk check in, AA yg tegur, siap dukung baby adik iolss..pastu siap ckp, kalo pic ank korg masuk IG nnt jgn tkejut plak yea..

xtaw nak pilih sapa... dua2 mmg fake sgt!

azwan wpon camtu... dlm hati dia ada aura kebaikan...
aku tak bleh lupa kebaikan2 dan tangisan2 dia dlm mcs dlu... dia nampak ikhlas...

aznil... luaran dalaman nampak sombong angkuh

mesti fakenil nangis kalau dapat tau result poll

aznil neh fake lah bak kata korunk..sbb die sker control diri.. macam azwan.. die lebey outspoken.. main lepas jeh..tp ekceli..die takdelah truk mana..

kalu aku..aku prefer orng macam azwan dr aznil.. aznil neh masa api dalam sekam.. diam2 ubi berisi..lgk bahaya orng macam neh..

ZaraPalarae posted on 13-5-2013 02:14 PM
fakenil..mmg fake sgt
pnh terjumpa ngn fakenil ni in person
time tu aku bwk sedara mara (pakcik ma ...

Sadisnyeeee citer uolsss

Damn u fakenil

Fakenil ni konon suke kanak2 lah kan..tom2bak bagai..tp dulu ada la anak buah aku lalu sbelah dia..minat paknil lah kan.tp dia wat dunoo jek.padahal anak buah aku tu muke kokosen okeh..bukan stok budak comot ke ape..and ade gak org penah makan2 1 tempat ngn paknil.dia bwk anak dia tp die duk main henpon jah bukan nak layan anak pon.

achik2009 posted on 13-5-2013 03:47 PM
Motif Azwan Ali Asyik Serang Program Masterchef Selebriti 2?

Bodoh nye wartawan ni.yg baru twit handle dia @azwanhjali lah..azwannur tuh yg kene hack.lain kali para wartawan kalau nak buat story pasal azwan mohon tanya @maxim untuk pencerahan ok..jgn main publish info salah!

dgr cerita2 dlm ni, mmg aku pcaya je perangai dia mmg angkuh n lupa diri mcmtu.. lg nyampah aku dgn fakenil nih..