CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: just_aku

Moero Attack...ingat lagi kah anda?

Originally posted by AssamBoi at 6-3-2004 09:45 AM:
bila nampak jer treds nie... terimbas kembali waktu zaman sekolah duluuu... siap tiru gaya lagi... kat mana laa kengkawan Moero Attack aku sekarang...

ada satu lagi tuu cite pramugari.. best gak ...

bile ko dah cakap aku baru teringat mmg best cite nih
balik sekolah je mesti tunggu cite jepun
oshin le, rinhanikoma lah, tp citer pramugari nih aku tak ingat jugak la tajuk nyerr...sampaikan mak aku cakap...bila org tanya ape aku buat
mak aku kata aku ngadap tokong..[tv le]
meoro attack sudah semesti nyerr
zaman dedulu mmg citer jepun je tak cam skrang
korea lah, taiwan lah , brazil dll....

@-1-b!-rhu This user has been deleted
Originally posted by just_aku at 24-11-2003 10:15 AM:
aku tgk cerita ni dulu2... mase darjah 4 ...

fenomena/era bola tampar bermula kerana cerita nie... kalo tak caya... tanya aku...hehehe...:bg:

siap main ngan jiran2... share la cerita korang m ...

syok gak citer ni.. dulu masa citer ni disiarkan kat tv.. aku baru dalam lingkungan 6 - 7 tahun.. bila tengok citer ni.. apa lagi.. aku ngan kakak aku sibuk nak tiru aksi diaorang.. :lol

Originally posted by @-1-b!-rhu at 20-01-2004 16:21:

syok gak citer ni.. dulu masa citer ni disiarkan kat tv.. aku baru dalam lingkungan 6 - 7 tahun.. bila tengok citer ni.. apa lagi.. aku ngan kakak aku sibuk nak tiru aksi diaorang.. :lol

aku tgk cite nih dulu..tak penah miss..
mase form 2 or 3 da tak ingat..
tapi kalo skang dia tayng balik..mungkin aku tak tgk daa..
mengarut sgt spikeenyaaa

kuuga01 This user has been deleted
:setuju:

Originally posted by deknon at 7-3-2004 07:21 PM:

bile ko dah cakap aku baru teringat mmg best cite nih
balik sekolah je mesti tunggu cite jepun
oshin le, rinhanikoma lah, tp citer pramugari nih aku tak ingat jugak la tajuk nyerr...sampaik ...

a'ah samer ler aku...aih teringat lak zaman2 sekolah dulu...mmg tak miss la citer nie...siap nak tiru lagi tue...bila dah besor nie rasa cam...eee apesal ler boleh terpengaruh sampai camtue sekali...:lol...

hmm pasal citer pramugari tue lak...aku ingat lagi pompuan jahat(chiyaki namer dier kalau tak silap aku) dgn tgn palsu...dier suka tarik sarung tgn dier ngan gigi dier tue...dulu aku ngan akak aku suka buat camtue...;)...:lol...hmm zaman2 tue dah berakhir...

ader lagi citer jepun...miyako nokaze...rin hanikoma...ader lagi tapi tak ingat tajuk...

Originally posted by jaja at 19-2-2004 11:55 AM:
weiii.. x lengkap la..
kisah seorang anak yang duka nestapa kerana ibunya batuk..
:stplupa la kat cni)...dia pergi mendapatkan ubat...

a'ah ingat lagi...

kisah seorang anak yg duka nestapa kerana ibunya batukkkkk....
(selalu kat part nie lupa :stp...dia pergi mendapatkan ubattttt....

[ Last edited by nozomi_yamata on 16-3-2004 at 07:22 PM ]

Follow Us
Originally posted by nozomi_yamata at 16-3-2004 07:15 PM:

a'ah samer ler aku...aih teringat lak zaman2 sekolah dulu...mmg tak miss la citer nie...siap nak tiru lagi tue...bila dah besor nie rasa cam...eee apesal ler boleh terpengaruh sampai camtue sek ...

eh chiaki bukan pompuan jahatlah!:agr: dia budak baik...bakal pramugari..nama dia chiaki monasawa..cikgu lelaki yang chiaki minat nie namanya hiroshi monasawa manakala tunang yang patah tangan jahat tuh namanya mariko sinto..haa.tue baru betul:clap:

Originally posted by cempakasari78 at 19-3-2004 02:04 PM:

eh chiaki bukan pompuan jahatlah!:agr: dia budak baik...bakal pramugari..nama dia chiaki monasawa..cikgu lelaki yang chiaki minat nie namanya hiroshi monasawa manakala tunang yang patah tangan  ...

yer ker :stp:..aku pun dah lupa... lamer sgt..ko nie ingat betul la

kuuga01 This user has been deleted
aku hape pun xingt:siok:

eton_lin This user has been deleted
ingat lg time tuh paling liat bila mak suruh gi ngaji pasal takut terlepas citer nih. kat sekolah plak sumer memember giler main bola tampar. yg peliknya, walau setinggi mana pon kitorg lompat, tetap xble bt summersault berpusing tuh! naper ek?

Suatu ketika, kami semua jatuh hati untuk bermain dengan bola tampar pulak. Tahu kenapa? Gara-gara menonton siri Maero Attack! Aku rasa, siri Jepun itu memberi impak yang besar kepada budak-budak sebaya aku. Hinggakan ada yang sanggup ponteng kelas agama sebelah petang semata-mata tak mahu ketinggalan menonton siri itu. Maero Attack! memang mengasyikkan ketika itu kerana permainan bola tampar yang impossible. Ala, budak-budak cukup senang ditipu, apatah lagi dengan aksi bola tampar berpusing, piring terbang, sommersault berpusing dan bermacam-macam teknik yang dipaparkan dalam siri itu. Lepas itu, angin bola tampar pun melanda. Kami hanya gunakan bola plastik untuk bermain tampar, sampaikan jari berbekas merah. Nasib baik kami tak berjaya untuk buat sommersault berpusing. Kalau tidak, mungkin ada yang terpaksa masuk ke hospital.

Pengaruh Shaolin Soccer Kot...:bgrin::bgrin:

Originally posted by HangPC2 at 26-3-2004 05:26 PM:
Suatu ketika, kami semua jatuh hati untuk bermain dengan bola tampar pulak. Tahu kenapa? Gara-gara menonton siri Maero Attack! Aku rasa, siri Jepun itu memberi impak yang besar kepada budak- ...

lol:lol

Originally posted by HangPC2 at 26-3-2004 05:26 PM:
Suatu ketika, kami semua jatuh hati untuk bermain dengan bola tampar pulak. Tahu kenapa? Gara-gara menonton siri Maero Attack! Aku rasa, siri Jepun itu memberi impak yang besar kepada budak- ...

ahhahahahaahahlol:lol mungkin kot

uih kenangan maero attack, terasa dah tua dah sgt2. citer tu masa masih sekolah rendah.. spike dia best2 belaka.. biler time part dia nak berlawan tu rasa berdebar.

si chiaki monasawa tu bukan ker bapak dia bukak kedai jual ikan??/ ingat-ingat lupa citer-citer nie.. Oshin ckucin ingat lagi jalan2 citer w/pun sket-sket.

ckucin nak tanya kawan-kawan kalau ingat ada satu citer jepun psl satu pompuan yang sakit nak mati. dia tak boleh berjalan asyik duduk kat kerusi roda. On her last day before mati tu dia wat makan-makan ngan family dan malam tu dia nak tido ngan mak ayahnya. esok mak ayah dia tengok dia dah mati time tido. ckucin tengok citer tu menangis.. pompuan dia pun cantik. ada tak sapa-sapa ingat citer nie.

rasa-rasanya drama-drama nie ada ker jual-jual kat M'sia nie? Klu ada kat mana yek.

Originally posted by ckucin at 7-4-2004 02:29 PM:
uih kenangan maero attack, terasa dah tua dah sgt2. citer tu masa masih sekolah rendah.. spike dia best2 belaka.. biler time part dia nak berlawan tu rasa berdebar.

si chiaki monasawa tu bukan k ...

rasanyer tak ada jual kot

Kena cari internet la....

Download

korang nie buat aku teringat zaman kanak2!
hehehe... memang besh ah citer tu!

saper ingat citer "Alana - the girl from tomorrow" citer alam ria cuti skolah?

Wahh~~~~ Maero Attack!!!! Rindunya kat crite nie........ bila nak siar balik kat tv yek?? Mesti masih ramai yg tengok. Best~~~~

p/s:Suka lagu opening dia....... ^o^

Originally posted by Eastern at 22-4-2004 10:42 PM:
Wahh~~~~ Maero Attack!!!! Rindunya kat crite nie........ bila nak siar balik kat tv yek?? Mesti masih ramai yg tengok. Best~~~~

p/s:Suka lagu opening dia....... ^o^

Moero Attack............:ah::

Originally posted by nazeeb at 22-4-2004 12:46 PM:
korang nie buat aku teringat zaman kanak2!
hehehe... memang besh ah citer tu!

saper ingat citer "Alana - the girl from tomorrow" citer alam ria cuti skolah?

:ah: a'ah aku ingat lagi...suka sgt tgk citer tue...aku siap tiru lagi alat yg dia pakai kat kepala dier tue...lol...bila ingat2 balik..nak tergelak lak...terpengaruh betul masa tue...:lol

Originally posted by HangPC2 at 26-4-2004 09:04 AM:

Moero Attack............:ah::

hikhikhik... silap maaa... :lol