CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: akughi

[Tempatan] Isu lama naik balik...ape motif pun kite tak tau (MEMALI)

ada jugak yg ingat semua orang yg idup senang lenang sampai akhir hayat itu tanda dirahmati tuhan dan mereka itu berada di pihak yg benar

hang pa tak pernah bukak tafsir quran walau sekali pun sepanjang hayat hangpa ka?

nolya posted on 1-4-2014 01:33 PM
U pastikah Amin tu sejenis demi kuasa dn duit, sanggup dia mencelakan martabat dirinya sebegitu? A ...

ceh ceh ceh....bile petik umno je terus malang....tapi PKR simpan azmin tak malang ke

akughi posted on 1-4-2014 01:34 PM
aku tau ko sedang kepanasan, tertekan sbb tak de idea nak tibai umno....duit dah bagi tapi isu tak ...

Nak counter dengan pm ayam singgit.... atau menteri2 yg bodoh sentiasa bila bercakap atau naikkan harga barang tekan hidup rakyat..? Lain laa macai u,no hidup setiap hari sampai seks.. lucah... seks.. lucah sepanjang hayat...

cupu posted on 1-4-2014 01:57 PM
jd kau sokong mana?

knp ko nak tau? supaya senang ko nak maki aku bile aku cakap aku sokong umno?

tunjukkn aku dulu bukti....jgn jadi fitnah semata2

hzln posted on 1-4-2014 02:11 PM
di gaza
mati tanpa pembelaan
kereta perisai vs rakyat marhean

Nampak kan mek... takder beza pun yahudi zionis tuh dengam umno... sama jerk... 2-2 bangga dengan membunuh org ramai... cuma bezanya sikit zionis tuh bunuh umat islam palestin... yg umno bunuh sesama bangsa dan agamanya sendiri sebab tak sefahaman politik...mana lebih zalim dajjal laknatullah...

Dalam ayat dajjal mengatakan, jika kamu tidak mahu mengikutku dan mengakui aku tuhanmu nescaya tempat kamu menjadi padang jarak padang terkukur...1

totokreturn posted on 1-4-2014 02:44 PM
Nak counter dengan pm ayam singgit.... atau menteri2 yg bodoh sentiasa bila bercakap atau naikkan  ...

totok macai....mesti azab kan bile tak de modal pah tu kene pijak ngan bos sbb gagal dlm misi memburukkn umno

Follow Us
akughi posted on 1-4-2014 02:48 PM
totok macai....mesti azab kan bile tak de modal pah tu kene pijak ngan bos sbb gagal dlm misi memb ...

Takder modal kunun... macai hari2 hadap seks.. lucah mmg tak nampak apa yg berlaku... syok nonton seks dan lucah.. akal mati.. tuh yg tak sedar..

lvsg8 posted on 1-4-2014 01:44 PM
aku malas nak ungkit sebenarnya...tapi rasuah dlm pemilihan umno dia la pelopor nya...orang sabah  ...

pelopor rasuah masa pau umno madey la..masa Ku Li cabar madey tu sorang dapat 2K ....tanya org2 lama tau le....

hzln posted on 1-4-2014 02:11 PM
di gaza
mati tanpa pembelaan
kereta perisai vs rakyat marhean

isk mek ni....
madey tak kene panah petir pon...
maksudnye dia suci dan murni

sekian.

hzln posted on 1-4-2014 02:00 PM
musa hitam yg bukak mulut isu yg dah 30 taun
pakatan pulak yg disalahkan ungkit kisah lama

macam gak kes hasan ali kene tendang dari pas...org pas cakap dia dah kene bayar umno.....

umno jugak yg dapat nama

Takder beza pun umno dan zionis yahudi... sama2 membunuh rakyat biasa dengan gembira tanpa rasa bersalah....

Jangan ditanya perasaan kita bila melihat yahudi zionis membunuh rakyat palestin tapi bertanya apa perasaan zionis yahudi membunuh rakyat palestin... itulah perasaan org2 umno semuanya...dengan bangga dan megah mempertahankannya dan bersuka ria dapat membunuh...

totokreturn posted on 1-4-2014 02:50 PM
Takder modal kunun... macai hari2 hadap seks.. lucah mmg tak nampak apa yg berlaku... syok nonton  ...

macai

aku tgk posting ko tak lepas dari perkataan sex.....

totok dan sex berpisah tiada

totokreturn posted on 1-4-2014 03:04 PM
Takder beza pun umno dan zionis yahudi... sama2 membunuh rakyat biasa dengan gembira tanpa rasa bers ...

totok...aku ade berita baru...najib songlap tabung memali 100jota...

tolong aku sebarkn berita gempak ni

akughi posted on 1-4-2014 02:43 PM
ceh ceh ceh....bile petik umno je terus malang....tapi PKR simpan azmin tak malang ke

selagi Azmin dlm PKR dia memang orang PKR.  Bergaduh orang dlm serumah itu perkara biasa.  Azmin kalau dia khianat dgn PKR, dia dedahkan pula hal2 rumahtangga PKR kpd UMNO, maka beruntunglah UMNO kerana dpt memperalatkan orang mcm ni, yet malang sekali kerana UMNO sanggup kutip jenis orang mcm tu dlm parti UMNO. Itu sebenarnya yg saya maksudkan.  Namun apakah Azmin seperti diandai2kan?  Semoga tidak agar UMNO tidak malang.  Azmin memang ahli PKR so tidak timbul isu malang di situ kerana kecurangan Azmin belum terbukti.
Kalau Azmin masuk UMNO Azmin akan menjadi sekadar ahli biasa je ke?

nolya posted on 1-4-2014 03:20 PM
selagi Azmin dlm PKR dia memang orang PKR.  Bergaduh orang dlm serumah itu perkara biasa.  Azmin k ...

mane mungkin umno nak amik azmin yg busuk tu....sedangkan anak emas umno iaitu anwar sikit hari dulu pun kene sepak terajang ikan pulak entak sape?

ko tak kenal anak mas umno dulu....bakal PM.....akhirnye terlingkup

akughi posted on 1-4-2014 03:10 PM
totok...aku ade berita baru...najib songlap tabung memali 100jota...

tolong aku sebarkn berita  ...

Daripada posting sdr, baru hari ini saya tau kalau najib songlap tabung memali 100juta. Sdr sendiri sudahpun menyebarkannya.  Beranikah sdr bertanggungjawab kpd apa yg sdr nyatakan di CI ni.

akughi posted on 1-4-2014 03:25 PM
mane mungkin umno nak amik azmin yg busuk tu....sedangkan anak emas umno iaitu anwar sikit hari du ...

aku cuba nafikan andaian Acong kemungkinan Azmin join UMNO kalau dia kalah dgn hujjah aku sendiri.  Sdr katakan bahawa kemungkinan itu ada demi wang dan kedudukan, but now sdr kata umno tak akan amik azmin yg busuk. Which is which my friend?

nolya posted on 1-4-2014 03:26 PM
Daripada posting sdr, baru hari ini saya tau kalau najib songlap tabung memali 100juta. Sdr sendir ...

ni berita hanye tuk budak bernama totok aje...sbb dlm sehari dia kene cari sekurang2nye 2 isu utk memburukkn umno...walaupun info tu palsu...totok akan gunakn utk kerja dia...dia dah dibayar tuk buat kerja2 mcm ni

akughi posted on 1-4-2014 03:39 PM
ni berita hanye tuk budak bernama totok aje...sbb dlm sehari dia kene cari sekurang2nye 2 isu utk  ...

still, u have to be very careful my friend.  Ramai kat sini baca apa yg u tulis n not many will understand u dedicate ur posting only 2 totok. Honestly saya sendiri pun tak tau cite sape yg songlap duit tu till I read ur posting.  U mungkin bermaksud untuk menyindir tapi jgn pula sindiran itu kelak makan diri.  Just becareful.