CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hasell

[Dunia] INDEX SAHAM MCDONALD COCA-COLA MENJUNAM ANGKARA KONFLIK GAZA-ISRAEL

GalileO posted on 7-8-2014 09:19 AM
bagaimana pula dengan saham syarikat rokok kepunyaan yahudi.....merudum juga ke.....

bagaimana pu ...

tak payah risau dengan benda lain dulu, ko nak boikot semua sekali mampu ker? buat jer dulu benda yang kita mampu dan dah terbukti keberkesanannya.. sebelum ni makan mcd dgn hisap rokok bagi 2 keuntungan, so boikot mcd tinggal satu keuntungan jer.. next mungkin boleh boikot dua2 (dh elaborate tahap cikgu sekolah dah ni tak faham jgk tak tahulah...). org satu dunia dah start boikot awak masih lagi nak bersoal jawap itu ini... still nak back up zionis keparat tu... jgn samakan orang lain dengan tok arabmjadah tu.. kalau diorang tu semua perangai elok boleh bersatu israel pun tak berani nak jejak kaki ke palestin.. nama jer tok arab tapi perangai lebih teruk dari zionis.
Last edited by hairieliya on 7-8-2014 12:11 PM

toksah la duk post news2 ni bro

kesian dah aku tengok spesis tongkang zionisme,atheis n murtadus CG meratap pilu

elok kita bincang camana nak jadi hebat macam al qassam

tadak guna lawan sembang deraih ngn puak2 kencing dlm seluar ni

perabih boreh ajo

toksah la duk post news2 ni bro

kesian dah aku tengok spesis tongkang zionisme,atheis n murtadus CG meratap pilu

elok kita bincang camana nak jadi hebat macam al qassam

tadak guna lawan sembang deraih ngn puak2 kencing dlm seluar ni

perabih boreh ajo

aku puji kempen boikot mcd ni.. tp sayg ada jugak mulut2 longkang dok query korang dah boikot rokok ? dh boikot starbak? dh boikot tesco? dh boikot man u? dh boikot nestle? dah boikot mak nenek yahudi lain..... pesan aku kita buat satu2 laaa... jgnla persoal knape boikot mcd tp hidap rokok minum coke...pelan2 laa..bokot mcd dulu ..pelan2  pastu kita slow2 la boikot lain2... semak la org yg suke komplen ni.... boiokot je bukn baling batu kt mcd..sorry to say org kg n mt rempit je buat ni, kt bndar tk sampai baling batu ni

Apa kata mekdi malaysia counter balik apa yg mekdi US dh buat... kalo mekdi US pegi hantar bantuan utk Israel...mekdi Malaysia buat la setiap 1% 0r 2%  sales kat Malaysia ni terus masuk Tabung Gaza...tunjukkan yg mereka juga prihatin...

~boolean posted on 5-8-2014 12:23 AM
Aku tak boikot, tapi memang sudah lama tak jamah mcd.

Burger kecil, mahal dan tak sedap. Tak berb ...

haku suka ayat ko..pinjam

Follow Us