CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GuaAnakMelaka

[Jenayah] MCK 3314

spiderman80 posted on 20-8-2014 11:49 PM
Penafian? Apa yang nak saya nafikan? Dah memang kalau seseorang tu buat haram jadah dengan bukti y ...

Cuba tarik nafas dalam-dalam, kendurkan ketapan di bibir dan baca semula ayat aku di atas.

Ka hang nak suruh aku buat ayat standard SPM baru boleh faham kot ?

Masalahnya..

1) Kes melibatkan Cina Dap dan kaum lain yang secara terang tang tang dan cukup bukti hatta sebesaq bukit pun MUSTAHIL akan menjadi viral kerana RBA tidak berminat untuk membuka pekung dada sendiri.

2) Video Cina hina Cina jadi viral ? Selayaknyalahkan ?....dah sesama spesis...cuba kalau Cina hina kaum lain, agak-agaknya jadi viral tak ? Gamaknya disokong lagi ada lah kot.

Lagi sekali aku nak tanya, sampai bila nak hidup dalam penafian ?

ikan_kaghing posted on 21-8-2014 12:04 AM
Cuba tarik nafas dalam-dalam, kendurkan ketapan di bibir dan baca semula ayat aku di atas.

Ka  ...

Ko tak payah tulis panjang lebar macam tu lah. Motif ko bukannya saya tak paham pun...hentam cina lahanat aje kan? Pemikiran macai tahap iq rendah macam ko tu bersembang kencang je lebih.

cina DAPig dan Cina MCA...sama je 2 x 5...kalau x menipu bukan cina

protonpersona posted on 21-8-2014 12:11 AM
cina DAPig dan Cina MCA...sama je 2 x 5...kalau x menipu bukan cina

Saya lebih suka dengar macam tu. Lebih logik dan adil tak macam ikan apa tu tadi. Motif nak hentam DAPig je? Habis Cina lahanat MCA ada banyak baik kah? Sama saja bangsat.

spiderman80 posted on 21-8-2014 12:10 AM
Ko tak payah tulis panjang lebar macam tu lah. Motif ko bukannya saya tak paham pun...hentam cina  ...

Hah...bijak pun.

Yang hang dok gatai teloq sangat nak pi layan tu buat apa ?

Sendiri menyampok, sendiri sentap, sendiri terkedu, sendiri sedaq, itu sendiri juga dapat malu....ayyoyoyo

spiderman80 posted on 21-8-2014 12:14 AM
Saya lebih suka dengar macam tu. Lebih logik dan adil tak macam ikan apa tu tadi. Motif nak hentam ...

tak kira apa bangsa ..lahanat memang ada..

Follow Us

Yang Kita Ni Mengamok Kat Server Cine Jugak

Haku dari dulu menci CARI ni tau..  Haku tau pakai server cine mesia.  Owner dah kaye tau..

Tapi sampai sekarang ni mulayu maseh berlonggok kat sini..  Takde effort nak berhijrah..

Yang bagi komen satu ekor tu pun bangang. Kat Malaysia ni cuma Cina saja yang guna YouTube? Habis kalau ada sesetengah video contohnya Kiki tu viral pasal Cina semua kasi viral kah? Habis Melayu lain tak share video tu kah? Habis Melayu tak hentam perangai haram jadah Kiki kah? Dah kes MCK 3314 ni cuma diambil gambar kereta belakang aje, amacam kita orang nak kasi viral? Lainlah kalau ada video amoi cina lahanat tu bertengkar mambabi-buta ngan orang lain maka saya pasti video dia akan jadi viral sebab kurang ajar.

Tapi tak sangka sampai sekarang masih ada orang macam seekor forummer Japs wannabe tu akan kaitkan video accidents ngan Kiki sebagai benchmark cuma sebab mahu menghentam Cina semata-mata.

Konsep saya mudah aje, tak kira sesiapa warna kulit dia, asalkan dia buat jahat dan haram jadah, saya sokong dia diambil tindakan dan kerajaan harus adil dan tegas.

spiderman80 posted on 21-8-2014 12:22 AM
Yang bagi komen satu ekor tu pun bangang. Kat Malaysia ni cuma Cina saja yang guna YouTube? Habis ka ...

hanya cina je langgar pastu lari...

sebijik cam cina cina kat cina...

ikan_kaghing posted on 21-8-2014 12:17 AM
Hah...bijak pun.

Yang hang dok gatai teloq sangat nak pi layan tu buat apa ?

Wa apa mahu sentap dan malu ngan awak? Ko ni siapa?

lavasyawal posted on 21-8-2014 12:23 AM
hanya cina je langgar pastu lari...

sebijik cam cina cina kat cina...

Cina sini pun ada yang sial.

spiderman80 posted on 21-8-2014 12:22 AM
Yang bagi komen satu ekor tu pun bangang. Kat Malaysia ni cuma Cina saja yang guna YouTube? Habis ka ...

Amboii...marah nampak sampai dah tak sudi nak tekan butang reply noo.

Sabaq...sabaq....tarik nafas dalam-dalam...(bilang dalam hati 1 hingga 5)....kemudian hembus perlahan-lahan. Lega sikit ?

Boleh aku sambung sikit lagi ?

Dulu bukan main tulis komen dalam bahasa baku, ayat lembut-lembut fefeling syuchi persis ayam dara tak diromen lagi tapi bila sekali kena basuh dengan haku,

hah...ambik ko...terkeluaq sekala bahasa Cina Dap bukitnya...set-set tu jerr.

ikan_kaghing posted on 21-8-2014 12:31 AM
Amboii...marah nampak sampai dah tak sudi nak tekan butang reply noo.

Sabaq...sabaq....tarik na ...

Saya cuma guna bahasa kasar kalau nak berforum ngan spesis macam ko. Sama orang lain wa tak ada hal punya. Mahu melawan api, saya tak mahu guna air, wa ,mahu guna api jugak. Ada paham?

mesti lari tu sebab xde lesen. pastu kete pinjam. aku penah kene langgar kat kepala batas. budak lelaki yg langgar kete aku tu memula lari. tp dia tinggalkan kete sbb kete dia xle start. tp kete aku xpape. kete dia kat depan hancur sampai radiator pecah. rupanya xde lesen. pastu kete akak dia.

spiderman80 posted on 21-8-2014 12:35 AM
Saya cuma guna bahasa kasar kalau nak berforum ngan spesis macam ko. Sama orang lain wa tak ada ha ...

Ya ka ? (sambil tersenyum sinis)

Aku saja jalankan ujikaji kat hang tadi.

Spiderman kan mempunyai reputasi sebagai satu-satunya Cina di CARI ini yang fasih BM, baik, tidak mudah diprovokasi, tidak rasis dan mampu berdebat dengan baik,

tapi malangnya tak sampai 2,3 kali aku cucuk dah terkeluaq warna dan perangai Cina Dap bukitnya yang sebenaq.

Sesungguhnya aku kecewa sekali....( sebak sambil mengesat ayaq mata)

Ohh donnia...masih adakah Cina yang syuchi persis Ridhuan Tee di dalam forum ini ?

ikan_kaghing posted on 21-8-2014 01:05 AM
Ya ka ? (sambil tersenyum sinis)

Aku saja jalankan ujikaji kat hang tadi.

Ko pun jangan lupa, setiap kali saya cuba membalas komen ko, saya pun layan ko dengan baik. Cuma ko ni sengaja buatkan saya marah-marah. Bukannya saya suka nak cari gaduh ngan ko pun.

Lagi satu, saya dah banyak kali cakap dah. Wa ahli MCA Shah Alam Utara. Kalau korang nak hina saya anjing MCA bangsat pun tak apa, jangan panggil saya anjing DAP sebab saya bukan ahli.

spiderman80 posted on 21-8-2014 01:12 AM
Ko pun jangan lupa, setiap kali saya cuba membalas komen ko, saya pun layan ko dengan baik. Cuma k ...

Memang SENGAJA pun,

adoiii... kan aku dah cakap ujikaji kat atas tu, janganlah bebal sangat.

Dah kesat ayaq mata tu, aku pun dah nak pi tidoq.

ikan_kaghing posted on 21-8-2014 01:19 AM
Memang SENGAJA pun,

adoiii... kan aku dah cakap ujikaji kat atas tu, janganlah bebal sangat.

Ok lah.... pi tidur awal. Kalau lagi gaduh nanti sakit jiwa kita orang. Good night. Apapun kalau nak gaduh, esok sambung.

ok sila ketuk kereta dia dgn steering lock...

mmg sial perangai loqlaq langgar lari... i hampir jd balu sbb manusia perangai camni... Last edited by clarizsa on 21-8-2014 01:59 AM