CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: xixin5230

Baim Wong & Elfira Loy Part III

Close [Copy link]
tengok ke gaya bimbim stress nak attention sebab macam tak sure el nak kahwin kat dia atau tak.so tu yg keluar kat silet tu nak attention n release tension.saya harap orang kat ig janganlah hencap dia.bagi dia peluang.saya tengok ramai je orang malaysia hencap dia ramai-ramai.kesian dia bahasa yg digunakan tak berbudi bahasa.tolong ye masuk rumah orang ucap salam,baca bismillah ,ketuk pintu,sedekah doa dan tanya tuan rumah boleh ke menerima tetamu.ini gaya ganster hencap orang tak tentu pasal berdasarkan sekeping gambar.kata nak ikut islam.tapi memaki tak tau ujung pangkal dari fans malaysia memeang tak islamik.malu kat el ye.el dah highclass nape fans menjatuhkan el dengan kata kata kurang ajar dalam ig baim.kalu benci pun ingat mengucap dulu sebelum masuk rumah orang.

cutieslilies posted on 25-11-2014 08:56 AM
yeaaaaaaaaaaaa.. tiewa
dah masuk....

hehehe.. tunggu ada kesempatan..

amansihat posted on 25-11-2014 09:39 AM
tengok ke gaya bimbim stress nak attention sebab macam tak sure el nak kahwin kat dia atau tak.so tu ...

perangai yang itu yang komen direct di rumah orang tu, pada saya tidak berhemah.
saya rasa takde di kalangan kita buat mcm tu kan ?

kenapa orang lain yang digossipkan bercinta
orang lain yang beria nak marah2
x pasal-pasal sentap
suka rumah 1 & 2...happy2 je
sweet mueet je...semua orang doakan
yang baik2 je...

asamjawa posted on 25-11-2014 09:43 AM
perangai yang itu yang komen direct di rumah orang tu, pada saya tidak berhemah.
saya rasa takde  ...

Harap2 nya tiada..
Yg komen rata2 wanita
Segsn juga bila wanita berkata kesat mcm tu...

noqiz posted on 25-11-2014 09:50 AM
kenapa orang lain yang digossipkan bercinta
orang lain yang beria nak marah2
x pasal-pasal sentap  ...

Awal2 mmg santai dan hepi
Akhir2 ni mcm dilnda badai

Follow Us
ferassssssss ok ferasssssssssss!!!!  Anyway fans ni sensitip sgt baru tgk bw selfie ngan syahrini dah hencap bw mcm-mcm.. Xnak syahrini tu kat bw
... maintenance dia tinggi, xlarat bw nak layan derrrr

asamjawa posted on 25-11-2014 09:43 AM
saya rasa takde  ...

ahahaha.. ada aja..lebih2 stalker dlm umah kita ni...berselindung sbalik id... hahahaha

buat malu kat org jaaa.. biar dehhh.... nampak sgt kalau kita layan kita pun bebal mcm diorg... atleast kita di tetap nyaman di mata @lucuimut di rumah kita bina sendiri ni...

harus korang dah tau gaya gimana comment aku... aku kan pemesssss.. ibarat kata xixin...

Arry posted on 25-11-2014 09:59 AM
ferassssssss ok ferasssssssssss!!!!  Anyway fans ni sensitip sgt baru tgk bw selfie ngan syahrini da ...

El elok jea like gambar tu...adoi la jgn la emotional sgt kat IG baim tu....nasib yg dlm rumah nie tenang2x aja....tak terbawak ke IG baim, kesian la kat Baim, kat El...

Arry posted on 25-11-2014 09:59 AM
ferassssssss ok ferasssssssssss!!!!  Anyway fans ni sensitip sgt baru tgk bw selfie ngan syahrini da ...

kannnnnnnnn...... adoi.. diorg ni tgk ker tak youtube syarini ngan boyfriend singa dia.. tu poket tebal gilaaaa... kesian baim... dia public figure..sana media dia lain mcm kita... susah nanti dia nak cari mkn kalau lansi sama wartawan..adoiii.. diorg ni mcm paparajimmmm gituu...
udehhh... kita happy2 lorrr....

rsny kt ig tu diorg marah baim merepek2 dgn nikita ats stage. So dihencapnya gambar baim dgn syarini. klu pun diorg x jadian..hrp2 hubungan silaturahim berjalan baik. amin

nah ini dia pacarnya syahrini... udehh kita layari aja dong.... doakan semogo el dan baim berjodohan hendaknya..amin

kamekil posted on 25-11-2014 09:25 AM
mmg la lambat.. klu nak lmbt lg maybank

x cukup lambat tu... cimb kl sentral kul 11 baru bukak....kejam gilerrr

cutieslilies posted on 25-11-2014 10:01 AM
ahahaha.. ada aja..lebih2 stalker dlm umah kita ni...berselindung sbalik id... hahahaha

buat ma ...

Hahahaa  lilies.. Mmg pemes.

Mcm kat ig mana2 artis kalau  takde apa yg elok utk dicakapkan baik diam...doa yg baik2.. Share benda positip aja. Tazkirah yg elok2. Lagi nyaman.kalau org2 tu kayak brengsek ka apa ka dgn menda yg positip.dibaca.dgn hidayah. In shaa Allah yg baik jua jalannya. Tiada manusia di dunia ingin kehancuran ketegangan. Semua nak yg baik2, yg membahagiakan.

Lain org.lain persekitaran.lain mak ayah.
Hati kita Hanya yg di atas pegang. Usaha.doa tawakal.Allah yg tentukan.
Moga sesiapa jua yg komen dlm thread ini.dlm ig baim el sentiasa ditenangkan hati.dibukakan minda. Hidup ini singkat.peace... :peace:

cutieslilies posted on 25-11-2014 10:01 AM

buat ma ...

Haha pemesss ko lilikkkkk...
Umh kite mmg nyaman2 ajaaaa...

Tgk ig baim.. Fuhhh
Klo retis melesia tu, dh kna semburrr kot...
Apapun bimbim ku cool..

apikwaeh posted on 25-11-2014 10:16 AM

Mcm kat ig mana2 artis kalau  takde apa yg elok utk dicakapkan bai ...

hahahahaha...

kita kan dewasa2 gitu.. relex2 aja.. mana yang baik kita ikuti...mana yang tak baik kita mintak dijauhkan ...sbb kalau kata taknak tapi allah dah rencanakan ...pasti ada hikmahnya kan... idup ni perlukan dugaan dan cabaran.. mesti ada konflik.. baru dinamakan kehidupan...dan itu tandakan nya Allah memandangmu dengan memberikan ujian...rezeki,.. jodoh..perpisahan..dll.. itu tandanya allah ingat kamu deh...

kan..kan.kan...

apikwaeh posted on 25-11-2014 10:16 AM

Mcm kat ig mana2 artis kalau  takde apa yg elok utk dicakapkan bai ...

Ya Iya..
Tgk2 jengah2 aja...

kampderlieben posted on 25-11-2014 09:30 AM
check in n out.jd SR d umh 2 tp kne check in d umh 1&3...wah ad weather wars ke ape??thread ni xperl ...

hahahaha.. senjata org mukmin adalah doa..ya benar tu.. so kita doa byk2 yer.. ianya lagi tembus dr kata2 yg dilemparkan kat media/media tu..hehehe tq ayanggg.. ceriakan semula umah ni wei...

kat gosip tv indon pagi tadi ada baim wong. media tanya kat dia apa kah sudah putus sama cewek Malaysia?  .ia jwp ngan El hanya temanan. dari dulu pun dia ckp temanan. gitu la kata baim yg aku dgr. ada lagi di tanya psl Shahrini, dan dia ckp itu iseng belaka.. so die ngan El x de apa2 la ye..

olimpik posted on 25-11-2014 10:34 AM
kat gosip tv indon pagi tadi ada baim wong. media tanya kat dia apa kah sudah putus sama cewek Malay ...

Temenan tak akan pernah putus.......

Betul lah statement Baim tu....yg penting kita doain aja..

Last edited by ldnice59 on 25-11-2014 10:40 AM