CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: GhostWalking

Abang-Abang Sado Selamatkan Kucing!

matahari7001 posted on 24-11-2014 06:39 PM
ha aa... balai bomba lebih kurang  3 4 km jek dari umah.. kang main serbu jek , tak manis plakss h ...

Btol la kot kol Bomba. Habis nak kol sapa? JPA buleh ke? Aku dlu umah masuk biawak xtau la celah mana dia masuk dlm bilik air bilik aku padahal lubang xdak apa xdak n aku pegi terus balai bomba tu n cakap tlg dtg kejap lg sbb ada biawak kt bilik air siap aku pesan xpayah la bwk lori besar gedabak tu tp diorg cakap mmg prosedur kena bwk lori gedabak tu jugak cuma seb bek xpasang siren je la. Kalau x jiran tetangga hingat apa la nt dah la umah depan main road.

Mungkin bomba tu igt ko main2 kot sbb kucing je pon kan. Patut ko pgi je terus kt balai tu bgtau pastu cakap ko dah kol byk kali tp bomba xdatang2 pon. Haaa kann~

tp aku tgok skunk abg bomba skunk lebey rajin dr yg dulu..macam2 bende dorg selamatkan skunk..ulor..kucen..biawak..anjing..mcm2 lah senang citer

Munnalicious posted on 26-11-2014 10:53 AM
Btol la kot kol Bomba. Habis nak kol sapa? JPA buleh ke? Aku dlu umah masuk biawak xtau la celah m ...

tu laa.. mmg kene g terus kut sebab pastu , (aku da tak duduk ngan mumi lg da), ader sekali ular masuk rumah..
abang aku tak perasan mule2 tapi kucing abg aku da garang2 kat tepi langsir tu tgk ade ekor hitam berkilat..
ape lagi abg aku tak tefon2 terus g direct sane baru aa drg dtg.. ular tu da hilang tapi drg tolong carik kan jugak kat
dalam umah tu.. heheheh.. ok2 laa.. bile tringt bende ni.. oklaa, boley la bg credit gak laa kt abg2 bomba tu ..hehehe

matahari7001 posted on 27-11-2014 11:29 AM
tu laa.. mmg kene g terus kut sebab pastu , (aku da tak duduk ngan mumi lg da), ader sekali ular m ...

Tp jumpa x ular yg dah hilang tu masa bomba dok cari2 tu? Hishh... Takot ngat aih...

i like pencinta kucing mcm ni

comelnye meow tuu..awww

Follow Us
Munnalicious posted on 27-11-2014 11:57 AM
Tp jumpa x ular yg dah hilang tu masa bomba dok cari2 tu?  Hishh... Takot ngat aih...

hehe x jumper.. well kwsn kampung ..biaserlaaaa..
ahso sebelah rumah aku siap selamber jek bunuh sendiri ular itam besar lengan ni dgn cangkul..
ular tu die da nmpk 2 3 kali dtg menumpang minum kt kolam ikan kecik die baru buat  kt tepi umah
die which is kt tepi umah mk aku la jugak , last2 die ade kesempatan membunuh ular tu ...
seriau jugak aku dgr citer die bertarung ngan ular tu hehe

12
Return to list New