CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: faisyah

perampas now bakal pengantin shooping kt pavi

semoga bahagia.. kang dengar cerita bini romi kawen.. mesti sume sentap pulak

f164 replied at 26-1-2015 02:17 PM
Moga bahagia lepas kawen ni....

byk sgt yg doakan perampaz ni happy lepas ni.
mana pegi haterz and penyokong lyana menan dulu?

.....takde? ok fine......

"aku doakan lepas ni sengsara and bercerai berai la hendaknya.....coz' Karma will never lay off"

ecahaha replied at 28-1-2015 03:15 PM
kenapa la tak puas hati dengan si hs ni.. kesian pulak.. dia tak kacau orang pun sebenarnya..
apa  ...

ermmm kalu gitu senang la ek kepada semua perampas laki orang... mesti ckp ooo dah takdir dan jodoh..ello Allah ada bagi kiter pilihan samaada nak ke tak...

sendiri wat keputusan.. takdir yang tak leh berubah hanya mati jerrr...

MatDeghem replied at 28-1-2015 09:21 AM
kalau laki kau yg di rampas aku faham lah istilah tiada maaf bagi mu. tapi laki org yg dia rampas. ...

ko tau ker dia dah move on hehehhehee... weiii laki dirampas amek masa nak move on.. nak nak pas cerai terus birah tue bertunang n nak kawin...senang nyer idup jadik birahhh

ecahaha replied at 28-1-2015 03:15 PM
kenapa la tak puas hati dengan si hs ni.. kesian pulak.. dia tak kacau orang pun sebenarnya..
apa  ...

tu la.. ako pun tak paham.. jenis jaga tepi kain org, bertandang ke rumah jiran mengumpat org sekeliling.. mmg tak de life.. idup tau nk cari kesalahan org. ada tu.. jenis panas bontot.. org buat baik pun dia duk mengumpat.... sedangkan kehidupan sendiri or keluarga tak terurus... puiiii...

mcm mana boleh kata HS ni perampas.. sedangkan it takes two to tango! baik belah pompuan, baik belah laki.. mesti mainkan peranan.. and one thing for sure, people change... stop dwelling in the past, and move on.. K.I.S.S!!!

jargon replied at 25-1-2015 06:57 PM
kn aku da ckp..raayat mesia ni pemaaf semua,mula2 caci keji,dah lama dipuji..tgk skrg lah sbb dah br ...

khenn..baru bertunang dah betukar semua makian jadi pujian..maka nya perampas xkan serik..sebab akan sentiasa dimaafkan.

Follow Us
Selayaknyalah dihencap perempuan, perempuan..

Dah buat salah sekali haruslah orang akan ingat sampai bila bila. Sedangkan yang baik baik pun orang keji, jangankan jenis yang macam HS nih, dahlah rampas laki orang, bawak laki orang buat PC serang binik orang lagi tu.

Yang nak tegur orang yang caci tu cerminlah diri tu sket. Kalau ko pun pandai nak kata orang tak moved on tengok laki orang lain kena rampas, yang kau tak moved on tengok orang tu tak moved on tak ke dua kali lima?

Setepek kena kat dahi. Once a perampas, akan ada cop kat dahi tu perampaslah juga especially yang merampas secara terang-terangan. That is a fact.

jojoba_beads replied at 29-1-2015 11:42 AM
tu la.. ako pun tak paham.. jenis jaga tepi kain org, bertandang ke rumah jiran mengumpat org seke ...

tau xpe.. dh la org luar pun bukan tahu in details setiap yg berlaku antara hs, romi n exwife..
pastu duk x puas hati x tentu hala.. adoi la pun..

meteorspeed replied at 29-1-2015 10:40 AM
ermmm kalu gitu senang la ek kepada semua perampas laki orang... mesti ckp ooo dah takdir dan jodo ...

setahu aku yg ilmu agama x dalam mana ni, homjodoh memang dah tertulis since kita daripada dalam kandungan lagi.. sama dengan rezeki n ajal..
pilihan memang betul kita ada.. tapi tiga benda ni memang tak dapat kita tukar..
contoh pilihan kalau hs ni pikir yg x baik utk dia gi thailand dgn romi sampai kes romi n exwife da settle..
tapi orang kadang terbuat pilihan yg salah..
but that does not mean that they are bad people..

meteorspeed replied at 29-1-2015 10:42 AM
ko tau ker dia dah move on hehehhehee... weiii laki dirampas amek masa nak move on.. nak nak pas c ...

aku agak je kerana x wife dia tak meroyan macam korang acik2 24/7. jiwa lara terseksa hidup penuh dgn mendendam kesumat

Edited by meteorspeed at 30-1-2015 07:36 AM
ecahaha replied at 30-1-2015 01:08 AM
setahu aku yg ilmu agama x dalam mana ni, homjodoh memang dah tertulis since kita daripada dalam k ...

kakak jodoh tue boleh berubah kakak dengan ubah diri kiter menjadik lebih baik n doa.. itu guna nyer doa kakak.. org baik bertemu ngan org baik.. Allah beri akal tuk buat pilihan samada ada nak ke tak.. mcm tue gak bunuh diri.. nak kata itu takdir dia ker bunuh diri?.. sbb tue la guna nyer sembahyang n dekatkan diri ngan Allah..

aku dulu pernah jer couple n nak tunang ngan laki org (motif tak tau asal nyer laki org.. choii punya laki) pas tau aku sendiri wat pilihan nak back off bior la sayang pun puihh.. aku kan anti perampas kebahgiaan org.. so tak kan mungkin aku amek hak orang....

pokok pangkal nyer dia sendiri..dah dia buta ngan duit romie tue sanggup caras jer.. for ur infomation ex bf aku banyak duit gak hehehehhehehe

MatDeghem replied at 30-1-2015 07:08 AM
aku agak je kerana x wife dia tak meroyan macam korang acik2 24/7. jiwa lara terseksa hidup penuh  ...

sapa achik 24/7 hehehe

Edited by kmelankolia at 30-1-2015 09:18 AM
belilies replied at 29-1-2015 12:16 PM
Selayaknyalah dihencap perempuan, perempuan..

Dah buat salah sekali haruslah orang akan ingat sam ...

biasalah kan perangai bimbo pencaras2 dah rampas2 pastu sesedap rasa hencap2 ex yg dicaras , nah suruh berlimit bagai masa mencaras tak tahu plak nak berlimit

kes dia lain dgn perampas perampass lain..
yg lain semua low profile jer..kes dia ni la plg bangang abadi..sebab dia gelojoh..so semua org akan ingat what she or they have done!

acik2 yg tak ada life. 24 jam dok depan FB, instagram artis. lepas tu bergaduh. bila tengok artis bahagia,  acik2 nie akan tunggu siang malam bila artis ini akan jatuh tersungkur

kan aku dah ckp, sat lagi dia dah beranak, pakai tudung, korang akan lupa kejadian rampasan ittew.

hahahaha.

go hanez go!

rasanya dah berbuih before ni poremer lain explain pasal jodoh dekat benang2 lain

in simple words, apa yang tertulis dalam hidup kita semua ada lah pilihan kita sendiri.
God knows jalan hidup yang dipilih oleh umatNya, therefore itu lah yang tertulis.
sikit2 bagi alasan takdir, jodoh, dah tertulis etc..you always have choices. yang tertulis tu lah sebenarnya pilihan korang sendiri.

alieyrina replied at 25-1-2015 07:34 PM
Aku tunggu ja umahtangga depa ni bila nak runtuh ...ehh nikah pun x lg kan...ada aku kesahh

X baik ko doakan yg x elok kat org. Kita pun x pasti rumahtangga kita lama ke tak..

ot - aku bukan peminat hs

gosip rotikaya- HS tempah kad kahwin tarikh 14 mac

kiranya nak awalkan nikah dari bulan jun tukar ke 14 mac 2015. bagus lah nikah awal kurangkan maksiat terus