CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Jenabmurai

Fasha Sandha Sekeluarga Bercuti Di Bangkok

sitoYoL replied at 6-3-2015 01:47 PM
holiday yang sama

nmpk birah la posing ibuk mithali ni.. ketiak tu tutup sikit..bau masammmm :l ...

Apesal lah sakit hati betul ngan fasha ni

Bengkok jer pon, pon nak bgtua kew

pasuoreng replied at 6-3-2015 02:50 PM
Retis mithali kena bagila contoh baik..lalala...rayqal tu bukan anak dia patutla dia tak kisah pon ...

mithali xmithali..dh perangai jahat dulu.xkn kot nak terus jahat.mcm ada penjenayah kartel kat mexico jahat..tp dgn anak tiri pun penyayang.

mcmtu gak manusia.ada sebahagian diri yg buruk.sebahagian yg baik.xtahu lah kalau engkau jenis dr A-z mmg baik belaka.xpernah salah.sdiri leh tgk hbgn FS dgn adik2 dia kn..xmustahil dia leh rapat dgn rayqal.Nd ibu yg baik pun xkisahkn anak dia bercuti ye x?? so sape lah kita nak sibuk.

lg pun org berduit kaya..anak sekolah private mmg gitu..bukan FS je..bukan sbb Rayqal bukan anak sdiri.org lain yg anak sdiri pun cuti panjang.lg2 bulan 4-5 musim baik..g oberc bagai.amik cuti panjang.no hal lah..kalau kau anto anak sek private benda gini biasa.

pasuoreng replied at 6-3-2015 12:01 PM
Lawa....
ni kembor tapi tak serupa....

Tak dinafikan Fasha ni mmg lawa. segalanye sempurna. bentuk muka, body, rambut, mata , rambut. cuma nak mintk fasha kalau posing takyah beria sgt. teleng kepala ke bulatkan mata ker..seram nengoknya..kalau dah biasa2 mmg cantik dah pun..

januarybaby replied at 6-3-2015 03:03 PM
Apesal lah sakit hati betul ngan fasha ni

bila pulak ambo sakit hati dgn fasha..ambo usik2 manja je kat gambo tu... uols sakit hati ke?

penmerah replied at 6-3-2015 02:15 PM
Busuknya hati ko
apsal ko tulis jemyanmar?? Tak boleh tulis betul2 ke?
itu budak.... bayi lagi.  ...

Tak tau lak dri manadia dpt myanmar kat dlm nama jemaima tu sedangkan takde sedikit pun keturunan myanmar dlm darah baby tu...

Follow Us
niy.. replied at 6-3-2015 01:07 PM
aikk
tak keluar pulak gambo rayfal

nape i tgk muka si Fal ni mcm anak si fynnjamal. cuma Fal kemas skit...

fire_place replied at 6-3-2015 03:04 PM
mithali xmithali..dh perangai jahat dulu.xkn kot nak terus jahat.mcm ada penjenayah kartel kat mex ...

Ponteng ttp ponteng... lalalala...
wlupun sekolah tamil sekali ponggg..... makpak tak perihatin sajorkk mcmni anggap ponteng itu lumrah..esok kau sila amalkan pada anak2 kau hokey...sebab kau kata lumrah..lalalallala...

pasuoreng replied at 6-3-2015 03:01 PM
Krikkkk.......krikkkk......anak anak mana???

krikk..krikkk...berposing sakan lupa anak2 jejai yg jaga kot..jejaikan tak kisah bini bergambo dgn mana2 jantan pon terutama simurshid...bff fasha

kukulangau replied at 6-3-2015 01:56 PM
setakat sekolah tadika 6 tahun tu ok kot kalau dipontengkan skool
unless dia nak amik spm

Melentur buluh bior dr rebung kuku oiii...masa lembut ni elok ler diajor disiplin.. dah jd buluh tua esok payah..

pasuoreng replied at 6-3-2015 01:24 PM
Just bcoz ummah cop retis ni mithali...lalalalalalalalalalalalala...

oh retis mithali. Jadi dorang panggil Fasha retis mithali Ko yg makan  hati lah

mana kuceng yg ko tenyek ginchu merah tuuuuu ?

pasuoreng replied at 6-3-2015 03:17 PM
Melentur buluh bior dr rebung kuku oiii...masa lembut ni elok ler diajor disiplin.. dah jd buluh t ...

betul..betulll..betulllll

sitoYoL replied at 6-3-2015 03:14 PM
krikk..krikkk...berposing sakan lupa anak2  jejai yg jaga kot..jejaikan tak kisah bini bergambo  ...

Owhh..ehhh dia tak ikut erkkk...biasa mcm pacat je mursyid caprut tu..aku benci dia sebab suka peluk peluk perempuan tak
kisah bini orang ke..nenek org ke..biadap..macam tak hormat maruah perempuan..yang perempuan duk rilek bagi peluk pun vangang abadi..adakata gayah..tp jantan jugak..geli aku aihh...jijik sapa yg bg dia peluk peluk tu

fire_place replied at 6-3-2015 02:35 PM
xpayah sibuk anak org diri org..sibuk diri sdiri tu.perangai mengalahkan mak enon menyibuk hal org ...

acik2 burma 24/7 memang character macam gitu ni lagi csi time table anak si nora...dak qal tu

pasuoreng replied at 6-3-2015 03:12 PM
Ponteng ttp ponteng... lalalala...
wlupun sekolah tamil sekali ponggg..... makpak tak perihatin  ...

bis kalau mak yg sdiri mengandungkn bb..melahirkan.yg memanggil diri tu MAK..xnk anak ada mak lain..tp dia pun xleh tegah anak tu dr ponteng?? xtahu nak pertahankan kepentingan anak sdiri....sapa lah org luar nak sibuk2kn???

aku ada ank dh pun..untuk aku..aku xkisah.sbb tahu kemampuan anak aku..ku risau kau je nanti jilat apa kau kutuk org.harap xlah..sbb untung anak ko famili dia akan pastikn xda ponteng2.harap kau jgn setakat tulis je.sbb sekadat tulis,sembang kencang sume org leh wat.

pasuoreng replied at 6-3-2015 03:22 PM
Owhh..ehhh dia tak ikut erkkk...biasa mcm pacat je mursyid caprut tu..aku benci dia sebab suka pel ...

krikk krikkk ... masih belum berubah. gairah benor ko eh bila ada thread fasha excited gitu

alahai...comeynya baby !! rasanya fasha kena turun sket lagi badan tu, nampak lengan dah agak gebu tu..
lagi satu, pasai apa ada forumer yg dok heran ttg cara layanan fasha kat rayqal ni? dah anak laki dia, ada adik-adik satu bapak, of cos la layan rayqal mcm anak sendiri...nak suruh fasha layan mcm mana lagi? takkan sbb lain mak nak kena double standard kot ? haiyaaa...budak2, apa la yg depa tau, hang bagi kasih sayang yg cukup, be humble..you'll get more than that later on...haiyaa..apa punya mentaliti la!!!

dauswq replied at 6-3-2015 12:03 PM
dah bau2 nak bergaduh ni

kan..br masuk 3 pages dah nak gaduh

MatDeghem replied at 6-3-2015 03:19 PM
oh retis mithali. Jadi dorang panggil Fasha retis mithali Ko yg makan  hati lah

mana kuce ...

Kucing aku matila sebab aku bagi overdose pati syorgahaiwan..asyik mengawan jerk.dah tu aku mekap cun cun pakai lepstek..mana kucin jantan tak geram.. hahahah..
meram kan aku dah kata..retis ni birah mcmmana sekali pong dulu2..dah kawen jd suci and mithali la...ahaaa..hanez suraya pun bakal suci dan mithali...kan..kan..kan..

pasuoreng replied at 6-3-2015 02:59 PM
Kihkih...aku suka sibuk.. kau mak aku ke?aku marchbaby tau..lalalalalla..

sorry tapi makin lama baca your posting saya nampak awak macam bermasalah.awak sakit ya?