CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mizzmimi

Dibelenggu Gosip Liar, Zizan Bakal Umum Pernikahan?

Main2kan anak dara org sana sini, hujung2 kawen org lain sambil buat statement bajet suci 'siapalah saya untuk menghalang jodoh ketentuan Allah taala.

standard jantan melayu kabaret.

Kesian gile kt Emma. Sabar jela Emma .hope Emma jumpe lebih baik .hensem.kaya.beriman dr zizan.amin..mcm kes irma pulak.now suami irma berjuta kali better dr nabil.

Cuba la pengadu 2 wanita yg digoda oleh Jijan ni tunjuk aja gambar yg sebenarnya. Ni teka teki, nafi bukan dia...tup tup annouce nak kawen.....apa tu????
Akak berdua tu yg ada tambar kasatnoba tu....tunjuk aja la....tak rugi pun, sebab kita tak kenal pun sapa pompuan berdua tu. Nak kuatkan aduan...tunjukan aja gambar dia yg clear.......baru kita tak payah berteka teki. Jijan nak kawen pun sebab nak cover rahsia dia yg hampir terlondeh...main tangkap aja...so that people will start to focus pd Dora dia lak...maka hilang la aksi bogels dia tu.....
Kakak2 berdua tu....cepat upload gambar tu cepat....baru la bikin panas Zuan kejar nak kan gambar.....cepat2.......

Emma Maembong Sudah Tidak Mahu Ambil Tahu Tentang Zizan Razak

Kontroversi yang melanda Zizan Razak kala ini berlaku dua bulan selepas percintaannya dengan pelakon Emma Maembong putus. Mungkin disebabkan itu terdapat desas-desus kontroversi pendedahan ini dirancang oleh bekas kekasihnya itu bagi menjatuhkan Zizan.

Ketika ditanya oleh Zuan Azmi dalam program Melodi TV3 sama ada benar Emma mengenali dua wanita yang membuat pendedahan mengenai kelakuan Zizan, pelakon itu memberitahu:

Tentang benda ini, keluar akhbar, buka cerita semua, saya tidak mahu ambil tahu dah. Kisah saya dengan dia pun dah tiada jodoh.
Orang boleh tunjukkan jari, salahkan orang (lain). Benda tu semua jodoh dan karma.

Ketika ditanya sama ada Emma menyimpan dendam disebabkan dakwaan Zizan tidak suka Emma hingga pernah meninggalkan sebuah majlis apabila mendapati Emma turut berada di tempat itu, seolah-olah tidak mahu berhadapan dengan Emma, dia memberitahu dia tidak ambil tahu.

Saya tak pernah ambil tahu dia buat apa, ini kenapa, sebab saya tak pernah ambil tahu apa-apa. Bagi saya cukuplah. Lebih baik saya fokus pada kerjaya saya dan apa yang berada di hadapan dari saya fikir tentang apa yang di belakang.

Orang besar-besarkan dan orang salahkan sebelah pihak. Saya tidak beri apa-apa kenyataan orang kata saya lari. Bila saya diam, kata tiada komen, orang kata saya kekwat tidak mahu beri kenyataan, macam-macam. Tapi bila saya bersuara orang kata saya tak matang.

Saya berada di tengah-tengah, tak tahu apa saya patut buat.

Tiada perempuan dalam dunia yang bercinta bagai nak rak, yang semua perhubungannya semua orang tahu mahu putuskan hubungan tanpa sebab. Orang kata saya meroyan, bagi saya itu normal, putus cinta kita menangis.

Tiada sebab saya nak buka salah dia. Bagi saya dua-dua ada salah tetapi dah putus tak perlu nak kata dia salah. Saya tidak pernah cerita mengapa kami putus. Saya tiada sebab hendak tutup periuk nasi orang.

Dengan penafian ini, dapatlah disimpulkan bahawa Emma bukanlah ‘dalang’ yang didakwa penyebab kepada kontroversi yang kini melanda Zizan Razak. Namun begitu, Emma mengakui dia kini rapat dengan seorang pelakon lelaki (mungkin merujuk kepada Kamal Adli) namun tiada apa-apa yang istimewa buat masa ini.

Betul juga kata Emma tu, benda yang lepas tak perlu dikenang. Bila kita sudah melalui fasa kesedihan, biasanya kita akan muhasabah diri dan menyedari bahawa everything is just the way it should be. Chewahh!

Selamat maju jaya diucapkan buat Emma.

Zizan Razak Merana Putus Cinta, Doa Emma Maembong Bertemu Insan Terbaik

Tadi kita dikejutkan dengan berita Zizan Razak memberitahu bahawa dia bakal melangsungkan pernikahan dengan seorang gadis dari Kuala Terengganu berusia 24 tahun Jun ini. Usia perkenalan mereka baru dua bulan.

Melalui Bi-POP selebriti yang dikenali sebagai pelawak dan pelakon itu mendakwa dia merana apabila pehubungannya putus dengan Emma Maembong dan mendoakan Emma bertemu insan terbaik memandangkan mereka berdua tiada jodoh bersama.

Ini sekaligus menghentikan desas desus bahawa Zizan merahsiakan bakal berkahwin dengan Emma kerana wanita itu juga berusia 24 tahun dan berasal dari Kuala Terengganu.

Hubungan kami putus selepas muncul bersama dalam Anugerah Juara Lagu (AJL). Sebelum itu, kami putus dan sambung semula pada awal Januari.

Selepas berbaik, kami muncul bersama di AJL, tetapi nampaknya hubungan sukar dipulihkan. Awalnya saya sukar nak terima hakikat perpisahan. Saya merana! Ketika itu, saya tak mampu nak bangkit.

Zizan memberitahu sebelum ini dia tidak mampu menjawab persoalan mengenai status perhubungannya dengan Emma, sebaliknya menyibukkan diri dan mengisi masa terluang dengan pelbagai aktiviti untuk melupakan hakikat itu.

Namun begitu, dia dan Emma menjalin percintaan selama dua tahun serta mempunyai kelab peminat yang menyokong perhubungan mereka, tidakkah terasa ralat dengan mengambil keputusan untuk berkahwin dengan gadis yang baru dikenali hanya dua bulan?

Bohonglah saya tidak sayang. Kami bercinta dua tahun, sudah kenal hati budi. Bak kata orang, bila sayang, tinggal-tinggalkan. Jadi biarlah saya tinggalkan dia dengan kebahagiaan yang dikecapi.

Begitu ceritanya. Walaupun ramai mempersoalkan mengapa selama Zizan berhubungan cinta dengan Emma selama dua tahun dia tidak melamar Emma untuk bernikah, namun mengambil keputusan untuk berkahwin dalam kadar segera pula selepas putus dengan Emma tak sampai dua bulan, hanya mereka berdua dan Tuhan yang tahu jawapannya. Siapakah gadis yang bakal berkahwin dengan Zizan?

Kita tunggu pendedahannya nanti siapa gadis ‘cantik tanpa solekan’ yang bakal dinikahinya itu.

nmpak sgt...damage control dilakukan dlam hal ni

Follow Us
Wow!!
Bru kenal 2 bulan ye zizan? Terus nak kawen sbb umur da tua & mak bapak pun da berusia.
Kau nak tipu sape ni? Tipu adik dlm seluar ko tu ke???? Lahanat sgt statement ko ni.

Da sah2 ler ko kenal pompuan ni masa ko kononnye bercinta dgn emma kan? Bertahun kawan dgn emma xde plak ko sembang nak kawen/tunang bagai. Still searching eh?? Kalau nak mencari lagi x perlu kot usung anak dara org tu ke hulu ke hilir mcm ko angkut adik dlm seluar ko tu pegi mencelup merata.

And pompuan ni? Mcm la ko tak kenal zizan ni kan? Gamaknye ngadap buku aje kot kat uni tu sampai tatau dgn sape zizan couple.

Personally, aku sikit pn x pecaya yg diaorg ni br je kenal. Sudah2 la nak coverina.

Is this her?

http://mischievousgurls.blogspot.com/

Kalau tengok gambar dia dengan Boyfriend nya 2011, memang gambar Dora lah.

Masih Budak sgt, sampai luahkan pilih jalan mati kerana terlalu berdosa dgn ibu ayah, takut menyusahkan ibu ayah. Istighfar I membacanya

Her current IG is EdoraDiyana. Zizan is following her.

yeke edora tu gf zizan..aku saja stalk ig dia..macam gambo bertunang dari gaya baju la baju putih..so kiranya deme dah bertunang ke..entah2 bukan kot gf zizan..haha

Tah nape aku rasa zizan ni tak kawen2 ng emma sebab pak mail tak bekenan ng dia
Emma lak mmg anak ayah, ditambah masalah dgn skandal zizan sana sini
So putus jela solutionnya. Nak baiki pun tak guna restu org tua tak dapat.
Pendapat aku jala

dengar td zizan nak kena gam dgn astero sebab
skandal skang..

Berbahagialah kau zizannnnggg!!

katanya keje LHDN dak dora ni.

Banananaa replied at 12-4-2015 10:24 AM
Kunun baru kenal 2 months dgn pompuan sekampung tu dah nak kawen lagi 2 months?? Macam sesuatu jah.. ...

JODOH RAHSIA ALLAH

manusia pilih jodohnya.

muka cam fazura bakal bininya.tapi serius laa...tak perlu la sangap sgt  nak banding2kan natural beauty ke hapa.dulu ...muka tepung gomak tu jugak ko puja kann.dasar .........

fynnkakiblock replied at 12-4-2015 10:35 AM
Zizan Razak Nikah Gadis Sekampung Tanpa Solekan Tebal Untuk Cantik Bulan Jun IniNah, ini jawapan yan ...

Yang mekap tebal tu lg bijak dr yg natural beauty konon sbb tinggalkn ko yg kuat mencelop pelacur...

kene gam ke?? ya allah kesian plak dekat ko zizan..moge amikpengajaran..hurmm

ooh..kalo dah jodoh...
yg lain awek tac n go eh..

kawen tau lak nak yg freshhh...(fresh kerr?..)

Mana ada di gam. Ada sahaja Zizan baru2 ini #Jumaat lalu di Astro Warna dalam Nabil punya program.

Mungkin hanya utk 'melegakan suasana/mengaburi mata2' kita agar perlakuan Zizan ini di ambil tindakan oleh pihak Astro. Jadi on paper di tulis begitu...

Zizan pun banyak buat Raya punya rakaman program. Coming Betul Ke Bohong new season ( Johan jadi host ) Zizan salah seorng jemputan utk edisi Raya. Rakaman sudah pun siap di buat.