CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: obelisk

Aidil Tak Mampu Bayar Tuntutan Rita.. Update #518 Aidil diperintah byr Rita 30k

perembes replied at 9-10-2015 05:31 AM
tu la ko pecaya sgt cerita rita... hahha rita bajet kena jln kapet merah kot bila p ruma edel.. ta ...

Mmg laa aku caya rita lg..sbb apa yg dia cakap tu smua ada isi bak kata forumer sorang tu..edel cakap apaa pun cam hampehhh..kluar jaa statement mmg ngong bunyinya..anak tk pyah lg minum susu..bla..bla..bla

biasalah... sebab RR tu perempuan semua bendalah nak dipertikai kat betine2 kat dalam ni.. cuba kalau jantan, semua nak sembah Dewa kan? tunggu korangz lak jadi janda besarkan 2 anak lelaki sorang2... nak tengok gak camane

wanitajelita replied at 9-10-2015 09:05 AM
biasalah... sebab RR tu perempuan semua bendalah nak dipertikai kat betine2 kat dalam ni.. cuba kala ...

ko tau sbb ko janda kan? kena tinggai laki?

Santeira replied at 9-10-2015 07:47 AM
edel keluar dr rumah tapi dia mmg tak pernah miss bayar RM 2k-3k sebulan sbb dia bankin dekat akau ...

ko terangkan macam mana pun depa memilih utk tidak faham.... iol perempuan.. seorang isteri... tp iol mmg nyampah ngan rr ni... dari mula lagi dah salah.... kawen lari kat siam.. takkan bajet balik pil nak sembah ratu bentang karpet merah buat majlis 44 hari 44 malam sambut korang berdua kot... standard la kene hambur, maki segala yg dapat.... dan standard jugak la adik beradik lain tumpang memaki sama... igt senang hati ke tgk mak ayah nangis2 mengenangkan pngai anak2... Aidil/Zakuan tu je la anak lelaki yg ada..

Sayamama replied at 9-10-2015 10:24 AM
ko terangkan macam mana pun depa memilih utk tidak faham.... iol perempuan.. seorang isteri... tp  ...

bitches yg bengap tu mmg takkan faham uols. aku tulis simple2 pun lain pemahaman dorang. at least i make these explanations utk org yg waras dan bijak so they don't fall into perangkap RR.

Santeira replied at 6-10-2015 09:45 PM
siapa pulak cakap perempuan pemalas?

aku cakap yg tak buat tuntutan bukan tak berani, tapi tak ...

adey kaka..simple bahasa pon bole lak ade org tersasar pemahaman..letihnya jadi kaka..

Follow Us
nazsh replied at 9-10-2015 04:50 AM
takdanya ayu hasut haishh..yg sbnaqnya kluarga razak mmg tk suka ngan rita dr mula2 dulu..xstuju a ...

Aidil bawa lari gelang emas? LOL masih wujud lagi ke jantan spesis begini?
Beli gelang emas untuk isteri, bila lari apa yang dia beli bawa lari sekali
Tapi barang yang bini hadiahkan, ada dia tinggalkan tak?

MetDaghem replied at 9-10-2015 12:01 PM
Aidil bawa lari gelang emas? LOL masih wujud lagi ke jantan spesis begini?
Beli gelang e ...

ada..tu dia tinggalkan anak2 untuk rita jaga..anak2..dia lupa nak wak plari..jangan wak lari..melawat pun tidak..sblum cerai dah umum bg hak pnjagaan pd rita sbb alasannya anak2 lbih rapat ngan rita..emas lbih berharga agaknya bagi dia

@Santeira betine berlagak angkuh mengata RR mcm2 sb diorg tak hot mcm RR... yg jantan plak benang xdpt ngorat RR yg hot tu yg lepas geram dlm thread ni... sama laa mcm ko

nazsh replied at 9-10-2015 12:28 PM
ada..tu dia tinggalkan anak2 untuk rita jaga..anak2..dia lupa nak wak plari..jangan wak lari..mela ...

Jantan buruk sikuKurang didikan serba serbi
kalau melebihkan barangan dari anak anak kandung

wanitajelita replied at 9-10-2015 12:41 PM
@Santeira betine berlagak angkuh mengata RR mcm2 sb diorg tak hot mcm RR... yg jantan plak benang xd ...

ko dan RR sama bitch kena tinggai laki kan. Hot tak hot, bukan aku yg kena tinggai laki pastu meroyan bertahun2 meratib laki kena rampas.

katakau replied at 9-10-2015 11:59 AM
adey kaka..simple bahasa pon bole lak ade org tersasar pemahaman..letihnya jadi kaka..

akai setitik pun ada hati nak cari gaduh dgn org kan.

Aku plg kelakar bila tak setuju dgn royani mulalah ckp dengki dgn royani sbb royani cantik? korang tahu tak cantik tu cmn? Aku tgk royani tu biasa je sebab day groom OK byk la dari zaman dewi remaja tu.. Otak tu cuba pikir luar konteks sikit boleh? Mmg pemikiran acik pprt betul

fynnkakiblock replied at 9-10-2015 01:01 PM
Aku plg kelakar bila tak setuju dgn royani mulalah ckp dengki dgn royani sbb royani cantik?  ko ...

standard tu uols. nak argue mcm org ada otak asyik nampak bodoh jah. last2 kenalah dorg PA org lain.

kalau RR tu hot, kenapa laki dia tinggai dia? pastu kenapa takde lelaki yg nak dia? sampai terpaksa buat statement save face tak nak kawen lagi tu.

Santeira replied at 9-10-2015 01:06 PM
standard tu uols. nak argue mcm org ada otak asyik nampak bodoh jah. last2 kenalah dorg PA org lai ...

Sebab laki tak suka perempuan bijak royani cakap. Laki takut. Haha. Bijak cekadak dia.

fynnkakiblock replied at 9-10-2015 01:10 PM
Sebab laki tak suka perempuan bijak royani cakap. Laki takut. Haha. Bijak cekadak dia.

bijak sangat. melolong2 laki kena rampas.

Santeira replied at 9-10-2015 07:47 AM
edel keluar dr rumah tapi dia mmg tak pernah miss bayar RM 2k-3k sebulan sbb dia bankin dekat akau ...

Aku rasa dah brapa kali hang duk explain tp benda yg sama jugak panahtik rr ni duk ckp. Dan paling aku tak setuju panahtik2 ni cerca maki bila tak sama pendapat.
Adab sopan & maruah diri sbg pompuan tu letak mana? Jangan ckp sebab kesian kat rr, sggup jatuhkan maruah diri...

Edited by Santeira at 9-10-2015 02:04 PM
Innrukia replied at 9-10-2015 01:14 PM
Aku rasa dah brapa kali hang duk explain tp benda yg sama jugak panahtik rr ni duk ckp. Dan paling ...

mereka juga sanggup cerca perempuan yg pilih utk tak fight nafkah kat mahkamah sbg penakut dan pemalas uols. Dgn cara tu, acik RR akan nampak mcm champion. Konon nak bela nasib wanita teraniaya (ker??), sambil mencerca wanita teraniaya lain.

nazsh replied at 9-10-2015 04:19 AM
org pi rumah mnta restu..tp dihalau dimakihamun..org jahilliah zaman dulu pun tau hormat tetamu..p ...

Yelah aku setuju.
Memang tak guna mak bapak si Edel tu.
Diaorang patotnya bentang permaidani merah untuk sambut Rita
yang nikah lari kat Naritawat dengan anak bujangnya. Nanti, bila
anak bujang ko yang baru umo 19 tahun bawak balik bini janda
yang double his age, nikah pulak lari ke Songkhla or Acheh or
banjarmasin, ko sambutlah dengan  red carpet, dan jangan lupa
sediakan kompang dan tabur beras kunyit sekali, ye. .................

Santeira replied at 9-10-2015 02:02 PM
mereka juga sanggup cerca perempuan yg pilih utk tak fight nafkah kat mahkamah sbg penakut dan pem ...

Fight & defend dgn cerca maki....
Makin ramai pompuan yg so-called pejuang wanita yg tak reti nak guna cara yg betul & selayaknya dihormati...
Btw kes rr vs edel dr dulu smpai skrg sgt menarik utk dikupas...