CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: RatuDunia94

<Edisi Bertabah> Adira Putus Tunang! Tunang Flirt2 dgn Elizabeth Tan! PG:6

cik.panda replied at 26-6-2015 01:36 PM
Rizalman dah update kat ig dia yang dia tak tau menahu pasal kesah adira sendu ni. Sapo la yang buat ...

peminat adira kot?kesian rizalman ngan elizabeth kena fitnah tak memasal.padahal jantan tu yg hampeh...

amansihat replied at 26-6-2015 02:58 PM
macamana kita kategorikan orang tu kaya?ka kb mamat  ni takde lah kaya.ikut standard akak le.biasa j ...

Aku kategorikan die kaya sebab die pakai jam richard miles..sebijik jam tu harga rm300k lebih.. depend pada design gak..tapi aku tak taula kalau die pakai yg copy punye..hehehe.. so kalau nak beli jam saja harga rm300k.. selayaknye la aku kate die kaya...boleh beli pompuan...

airisa replied at 26-6-2015 04:05 PM
rizalman dah ngamuk kat ig sebab nama dia kena kait dlm gossip ni ..

Rizalman layan gosip
.hehehe

Ape motif.die couple dengan adira kalau betul die ni womenizer?? Sebab nak menutup perangai yg hazab tu ke..? Tapi kenape pilih adira..sebab die belaja tak tinggi ke.? Sebab die org susah ke? Sbb die asal dr kg ke? Senang2 ko nak perkotak katikkan die...nak kencing die..? Ke ade nak tutup aib ape2..?

putih betul adira ni
sampai nampak kesan cukur misai

Syd replied at 26-6-2015 02:50 PM
adira,

mamat neh dah ada lom apa2kan ko?

harap2 la dia tidak di anu oleh ex dia ni...rugi adira

Follow Us
Aku benci lelaki yg hastage # panjang2... mcm perempuan perangai...hazab

Uolls taste ke dgn jantan cmcm ni? silap2 uolls yang caras dia tak?

Ape ig mamat ni iols x kenal tunang adira ni

toxicated replied at 26-6-2015 05:57 PM
Ape ig mamat ni iols x kenal tunang adira ni

iols pun baru tau heols dari sini

dah tu hazabedah pulak peel, geli den

mamat ni hipo nk mampus..konon la kt ig ajak org2 berselawat bagai smpi konon nya dia ni la yg antara yg asaskan KL berselawat..kalo sesaper yg penah tgk n join KL berselawat yg kt dataran n putrajaya tu dia la yg duk ngisi tmpt2 atas stage konon nya salah sorang dr ulama yg handle selawat smua tu...

Edited by Soksek11 at 26-6-2015 06:22 PM

Kami sudah putus tunang, Elizabeth Tan bukan punca - Adira
Oleh Zaidi Mohamad zaidim@bharian.com.my KUALA LUMPUR: Lama menanti untuk penyanyi dan pelakon Adira membuka mulut mengenai kisah putus tunangnya dengan Presiden Gerakan Belia Gagasan 1Malaysia, Shahrul Nasrun Kamarudin.

Lama juga rahsia ini disimpan penulis kerana ketika itu Adira masih belum bersedia untuk menjelaskan kesudahan hikayat cintanya yang tidak berpanjangan.

Namun, di saat ini bertebaran pula kisah yang mengaitkan penyanyi tinggi lampai lagu Knock Knock, Elizabeth Tan yang dikaitkan dalam kisah putus tunang Adira dan Shahrul.

Bagaimanapun, Elizabeth sudah menjelaskan mengenai perkara sebenar dan pantas bertindak untuk menjelaskan perkara sebenar yang dia tidak tahu permainan apa yang cuba diatur Shahrul.

Terpanggil dengan perkara berbangkit itu, Adira bersedia memberikan penjelasan sebenar yang dia dan Shahrul sudah tidak lagi bergelar pasangan tunang.

Impian untuk Naib Juara Akademi Fantasia (AF) musim kelapan ini ke gerbang perkahwinan seperti yang dihebahkan sebelum ini pada September depan nampaknya hanya tinggal kenangan.

Adira yang berasal dari Sabah akhirnya merungkaikan persoalan yang ditunggu-tunggu selama ini. "Kami sudah putus tunang sekitar kira Mei lalu. Punca sebenarnya tiada kaitan dengan sesiapapun termasuklah penyanyi Elizabeth Tan.

"Puncanya biarlah saya dan dia (bekas tunang) saja yang tahu, tak perlulah untuk saya nyatakan satu persatu.

Saya terima ini sebagai takdir dan ketentuan yang sudah tertulis.

"Saya memang serius dalam hubungan ini cuma belum ada rezeki saya untuk hidup bahagia berumah tangga.

"Biarpun kami sudah tiada apa ikatan, saya tak pernah simpan dendam sekelumit pun di dalam hati. Saya sudah 'move on'. Saya tidak mahu fikirkan apa-apa lagi. Yang lepas itu biarlah berlalu dan tak perlu dikenang lagi.

"Saya doakan yang terbaik untuk dia.

Di kesempatan ini juga saya ingin menyusun jari memohon maaf kepada ibu bapanya jika ada khilaf tingkah dan kata daripada diri yang kecil ini. Keluarganya melayan baik saya selama ini. Saya harap keluarganya halalkan makan minum saya. Terima kasih atas segala-galanya," kata Adira.

Mengenai Elizabeth Tan, Adira berharap tidak ada lagi mana-mana pihak yang mensabitkan Elizabeth sebagai punca perpisahan mereka. "Saya ada menghubunginya dan berborak. Saya ambil tindakan ini supaya dia tidak rasa dirinya bersalah. "Kami berkawan dan jauh sekali bermusuh. Saya sendiri tak suka golongan wanita seperti kami diperkotak-katikkan oleh insan bernama lelaki," katanya.

Selanjutnya di : http://www.bharian.com.my/node/63805

Nampak gaya cerita macam mamat tu kuat flirt. Kantoi banyak kali. Tu kot sebab adira mintak putus. Good for her. Lagi 1, kurang2 kanlah putih tu adira. Dah macam sakit.

Ketuk!! Ketuk!!

adira bg statement yg cool... i like....

iols ingatkan si shahrul baguslah orgnya, x sangka playboya!

bagus adira, ko tinggalkan dia dri mkan hati je!

Dari statement adira yg last tu pun dah tau ex dia mmg lelaki tak guuuuuuuuuuuuuna.

Kalo kwen jnis playboy cmnie smpai ke tua takkn bhagia..org kalo jnis kaki betina kaki judi n dadah mmg pyh nk brubah..sbb beshh kut jd kaki nie

graxier06 replied at 26-6-2015 06:14 PM
mamat ni hipo nk mampus..konon la kt ig ajak org2 berselawat bagai smpi konon nya dia ni la yg antar ...

Poyo nak mampuss mamat ni...siap serban jubah bagai....hidup mcm xde pendirian... ikutkan sangat trend..lepas tu haprak pon xdak... airliuh jer ada..

Tgk ig pom dah tau mamat ni jenis yg takde jati diri. Tak kisahlahh ko lead selawat ya hanana ke still nampak fake dan superficial