CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: trojani

mencari ustaz atau bomoh yg bole buang sihir yg sgt kuat

Bila kawan aku cerita,aku rsa mcm xlogik pulak,knapa bab hutang nk kena sent pic diri sgala bagai..aku sruh kwan aku refer blik dkt org yg rekemen tu.

Tukang yg rekemen tu ex classmate dia,dia kt mmg mcm tu cara Aji tu berubat..la kwan aku dh 50% 50% n terdesak nak kutip utang dari ex bf dia.

Korang penah dgr tak org berubat mnta pic gitu sgala bagai

Sapa2 tau ustaz/bomoh yg bleh ubatkan sihir bomoh siam kat area kedah x?..
Adik sy dah setahun menderita sbb kena gangguan. Skrg dah terpaksa tggl kat Hospital Psikiatri sbb dia suka mengamuk kalau kat rumah.. Pukul2 mak saya.. Dah merata jumpa ustaz dan bomoh.. tapi masih blm baik. Harap2 sgt ada org dpt tlg..

salam kepada TT..kepada sape2 berhajat boleh la pergi jumpa dan berubat dengan mana2 badal Abjad Malaysia di samping menerima talkin syahadah. insya Allah ilmu dan amal yg ada pada Abjad Malaysia mempunyai wasilah, rabitah dan sanad smpai kepada Rasulullah saw...

Sampai skrg sy masih mencari siapa yg boleh sembuhkn sy..knapa ssh sgt nk baik..dah ke merata tpt yg di cadangkan.tp still baik..
Kenapa ilmu siam kuat sgt...
duit pun dah terlalu byk habis..sampai kering..

Nak kena cari ilmu siam jgk ke????????

Smoga cepat sembuh tt

Follow Us
myariesa replied at 15-12-2015 10:43 AM
Ni i nak share satu cerita,kwan aku ni nk tuntut utang dari exbf dia..jmlahnya puluh ribu juga la,ak ...

Aji tu yang kena bersihkan napsu dia...
pehal dia? Nk gmbar buat modal capmelan ke?

Standard SOP.. buat buat nak tolong org yg dalam kesusahan...desperate...tunjuk muka kesian..
tapi time tu la bleh masuk jarum..mitak duit byk2 , cabul kehormatan , lagi advance dapat main pree...

myariesa replied at 15-12-2015 10:48 AM
Bila kawan aku cerita,aku rsa mcm xlogik pulak,knapa bab hutang nk kena sent pic diri sgala bagai..a ...

habis tu kawan ko bagi tak gambar?

kenapa nak cari ustaz atau bomoh dik? tadah tangan doa saja pada Tuhan Auloh yg maha esa,,..

As salam semua.... Sekiranya tuan puan menghadapi masalah disihir atau gangguan makhluk halus, boleh call@whatsapp sy khairul 0122724489, sy disekitar lembah klang dan kawasan yg berdekatan... In sha allah kita sama2 berusaha, yg menyembuhkan hanya ALLAH SWT...

Aper kater TT pergi mekah. Buat umrah dan berdoa kat saner..
Ada 1 hamba allah ni.. dia sakit mcm ko laa ni..
Puas dh berubat...
Hati dia tergerak nak pergi buat umrah. Dengan izin allah dia sembuh dari penyakitnyer...

Sebenarnya berubat tu boleh pg asalkan kita ikhtiar. Tpi tk semua tempat mampu sembuhkn 100%. Contoh mcm apa yg pernah i alami, satu tempat ni boleh sembuhkan satu bahagian tempat yg lain pulak bahagian ni. Selebihnya dan ultimatenya mintak pd tuhan, slalu mengaji dan solat hajat mintak sembuh. Ada org yg xdpt sembuh dia amalkn zikir bersihkan diri. Lama2 dirinya rs tenang dan kuat. Once u kena sihir ni just don't overthink dan physco dgn diri sendiri. Kdg tu mainan physcology. Kita rs sakit walhal pg jumpa doctor kita takde sakitpun. Hope u tak jd depress dgn semua ni. Tenangkanla diri tu.

saye dah dah berubat dgan kak bet..menajdi sangat tq seul,korang cuba dlu kak bet dia pun bukan mahal..sblm ni ada cuba pak tam 4k duit sye hbis,dahla jual minyak pengasih 700.. then try la cari bomoh murah..syukur la jmpa jugak..cuma kak bet ni sibuk sikit,cuba je korang call dia ye  0168398672..bye slamat mencuba

myariesa replied at 15-12-2015 10:48 AM
Bila kawan aku cerita,aku rsa mcm xlogik pulak,knapa bab hutang nk kena sent pic diri sgala bagai..a ...

Xyah caya lah kalau berubat camtu. Nak gambar xsenonoh pulak. Nanti duit hutang xdapat, malu yg dapat.

trojani replied at 31-12-2015 10:55 AM
Sampai skrg sy masih mencari siapa yg boleh sembuhkn sy..knapa ssh sgt nk baik..dah ke merata tpt yg ...

Mcm mana keadaan TT skrg? Dah jumpa perawat yg sesuai?

maz1613 replied at 30-7-2015 05:04 PM
TT, saya dan suami pernah kena sihir pemisah. Kami berubat kat Penang kalau berminat nak no telefon  ...

boleh tk saya dapatkan no phone di Penang ry?

apa khabar TT skrang? nk tanya sikitlah. kalau org yg menyihir kita tu dah mati...mcmana dgn ilmu jahat yg dihantar sebelumni?

Area Kl boleh cuba dgn master..kebolehan 9/10 kalau boleh dia kata x boleh sorry..la bacaan pertama ikhlas saje..tapi kalau masalah ade bayaran setimpal dgn kerja beliau...berani recommend la...klmaster 0169491413

Edited by k_a_a at 12-6-2016 07:22 PM

Cuba cari Ustaz Sharhan.
Dulu ada satu cerita (kisah benar) dlm forum MPS ni jugaklah.. kisah adik org tu asyik nampak benda  antu ni merata... merata berubat (takde ler bomoh mintak gambar breast & faraj, tu bodo piang la kalau pi hantar juga, setan pun gelak guling2)... akhirnya dipertemukan dgn seorang alim di Kedah, org alim ni dikenali sbg "Paksu Mid" (nama dia Hamid) dan Paksu Mid ini cuma berpesan supaya banyakkan ibadat... Paksu Mid ni ramai org2 yg belajar agama melawat dia, dan dia mengamalkan puasa nabi Daud (puasa selang sehari).. Jadi.. adik org tu pun semakin hari semakin rajin beramal & makin lama makin rajin ke masjid etc, memang lama2 antu tu dgn sendiri tak mau rapat (& takut) dgn org yg kuat beribadat kerana Allah.

Sebab semua ni ujian.. maaf ye cakap.. kita sibuk pi cari bomoh, tapi mungkin kita kurang menangisi dosa kita & kurang ibadat, tuhan mahu kita hampir kpd Nya, maka diturunkan ujian bagai... InsyaAllah dgn kita berdoa (melalui tahajud, solat taubat etc) serta memperbanyakkan sedekah, Allah akan pertemukan dgn orang yg boleh mengubati atau ubatnya, atau Allah permudahkan urusan mencari penyelesaian...

IMHO... saranan saya:
1)  banyakkan tahajud..
2) banyakkan istigfar..
3) banyakkan sedekah (kerapkan, tak semesti kuantiti besar, biar kecil tapi kerap)
4) rajinkan berpuasa... (kerana antara doa yg makbul, ketika doa)
5) paling penting.... ikhlas... kerana Allah suka, mengharapkan  keampunan & redha Allah, menyerah kpd Allah yg maha berkuasa (buat amalan selalu, insyaAllah akan faham keikhlasan).

Akibat masyarakat kita ni banyak mencari bomoh, org2 spt dlm forum ni mempersenda agama Islam & umat Islam Malaysia (dari gaya penulisan & pattern komen nya, keyboard warrior lah)..

Zaman skrg ni, ramai "ostad" pun bomoh juga, bomoh yg tukar penampilan (atas faktor permintaan/demand dalam pasaran), skrg pakai kopiah... hati-hati...2 x 5 jer..

Wallahualam.

Da sembuh ker.. Kalau belum sy ada satu tempat..