CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Untunglah..Hanimun super mewah Hairul Azreen & Hanis Zalikha..

fairy_fairy replied at 5-8-2015 05:09 PM
Kalau betul Hairul ada studio, then I don't think dia akan go bankcrupt so soon. Mesti dia dah per ...

artis...what do u expect...cakap penuh propa....tp nak wat camna dah itu yg awak percaya...saya takleh nak paksa org...

harap2 Herol akan beringat2 ingt skt dan tak terus hanyut dgn dunia hanis yg da mmg mewah dr kecik tu..
ingt herol, mak abah ko masih ade lg tuk ko jage, jgn dok abeh duit kt bini jer

MH37O replied at 5-8-2015 05:19 PM
artis...what do u expect...cakap penuh propa....tp nak wat camna dah itu yg awak percaya...saya ta ...

Takper la sis. Kalau in the future benda you cakap tu jadik kenyataan, bukak jer lah thread baru. Then sama2 la menghencap couple ni

biar la depa..nak honeymoon..
tumpang seronok udah la nengok depa bahagia..

bestnya bora2.
tapi aku plg tak suka chalet terapung. kluar2 terus air.
buatnya aku sleepwalking mampus kejung terbenam dalam laut

herol ni obses ke bini dia ek, bagus la kawen jugak.

Follow Us
Iols rasa nnt kluarlah iklan slot romantikaya uols. Keknis anak emas astro. Haruslah meletup. Lainlah mak mah, yg dibawa ke kuala sepetang tengok kilang arang saje.
Tu pon dah hepi kan.

Konsep syukur selalu gittew

doubleA replied at 5-8-2015 05:36 PM
herol ni obses ke bini dia ek, bagus la kawen jugak.

Mmg obses gila babi noks. iols rasa sejak kawin sampai skang heols tak tido malam, dok belek muka bini 24jam.

Edited by MH37O at 5-8-2015 05:42 PM
fairy_fairy replied at 5-8-2015 05:23 PM
Takper la sis. Kalau in the future benda you cakap tu jadik kenyataan, bukak jer lah thread baru.  ...

den bukanlah nak doakan dia melingkup bercerai esok,...cuma yelah,ingat nak bisnis ni senang ke,kalau nasib baik,boleh jadi kaya dgn bisnis...kalau nasib tak baik,setahun dua je lah tahan...jadi pelakon pun sama...kalau nasib baik,boleh jadi kaya mcm aaron,erra,fasha,shaheizi,maya gituh...kalau setakat belakon drama,pastu film pun jadi extra je...jgn harap lah bro...nasib baik lah hairun,ko kawin dgn anis yg keluarga mmg kaya...dpt tumpang sekaki...

doa aku lak, semoga makretis tidak membandingkan menantu kedua ngan yang sulung...  dah la yang sulung dah kena hencap dolu2...  dan heharap layanan tetap la sama...

sakitnya tuh disini kalo layanan berbeza2...  biarpun menantu lelaki, tapi ingat lelaki takde perasaan ke...

cmf_premierleag replied at 5-8-2015 05:14 PM
akak pun rasa begitu
money mmg kenot buy class kekdahnya

kalo la mak retis tak menunjukkan ke'pprt'an dia n keknis lak jenis humble gituh, nampak la diorang ni berkelas2 dan berada-ada orangnya...

ellejo replied at 5-8-2015 05:31 PM
bestnya bora2.
tapi aku plg tak suka chalet terapung. kluar2 terus air.
buatnya aku sleepwalking m ...

aku baru pas propose ngan laki aku...  nak bercuti ala2 cenggini...  tapi idak le bora2...  mahal nak mams...  hahahaa...  pastu laki aku tak bape setuju...  sebab anak aku ni jenis ligat...  macam lipas kudung...  kot la dia bangun2 celik2 jek tros terjun laut...  anak aku ni memang gila air...  stok takde takut wooo n jenis peduli apa air cetek ke dalam...

tros la terpadam hasrat mau tido chalet atas air...

#nikmatmanaygnakkudustakan

Kaya betul mamat ni... Rizalman + honeymoon + belikan rumah baru .. Untung hz dpt laki mcm tu... Beza betul dgn laki kokping

Dua-dua business minded.
Hairul ade studio sendiri (Hanis yang jadi penasihat) dan bisnes lain jugak rasanya macam baju.
Lagipun die dulu kan pernah menang Fear Factor.

Hanis pulak macam-macam benda dia berbisnes dengan jubah and supplemen dia tu.

Then, masing-masing jadi duta untuk banyak produk macam jam, astro, supplemen n ape ntah lagi. Orang kata kalau jadi duta je dah dapat berapa banyak. Macam che ta.

Tengok diorang ni pun memang dari muda dah pandai cari duit, buat event semua. Jual tu, jual ni. Tak salah pun dia guna untuk honeymooonnnnn.

fairy_fairy replied at 5-8-2015 03:30 PM
Biar la apa orang lain nak cakap, Hanis ni pintar dalam memilih lelaki. Dia pilih lelaki yang mati2  ...

Dan pandai pandai herol ingat family dia jugak..terutama mak dia..jangan ingat nak puaskan gold digger bini dia jah... Bini boleh carik lagi tapi mak satu jer dalam dunia..adiossss

org melayu...ade je bende yg tak kana kat mata melayu ni...typikal org melayu dekat alam maya ni.....

kalau si lelaki ni miskin kena kutuk...dikatakan biawak hidup...

lelaki ni banyak duit pun kena kutuk...dikatakan menunjuk...mula pertikai kan duit org tu....

selalu nya yg jeles yg banyak sgt mengata ni hidup mereka takde ape pun...mereka jeles sebab mereka tak berduit...gaji pun 3 ribu je ....hidup biasa2...jadi bila mereka lihat seorang yg lebih dari mereka...mereka mula pertikai itu ini....

itu la fakta org melayu...lelaki perempuan same je dalam forum ni.....mereka dengki mereka tidak kaya..
jadi toksah dilayan ciki2 melayu forum ni....pergi cari duit tambah pendapatan lagi bagus dari dok nak pertikai rezeki org tu

Akak akak kat sini tak berenti lagi ke duk membilang harta dlm geluk si HA dgn HZ. Bimbangnya akak akak kat sini ibarat kalau tak dak duit nanti si HA dan HZ pergi minta tagih pada mereka. PPRT jah perangai duk membilang reta orang.

purplegreen replied at 5-8-2015 05:56 PM
Dua-dua business minded.
Hairul ade studio sendiri (Hanis yang jadi penasihat) dan bisnes lain juga ...

Yups! This is what I thought too. Hanis pun nampak la sisi bijak dia berniaga so konsep money makes money tu mesti dia dah pegang. Esok2 dah tak mengacara, berlakon or jadi duta, tetap juga dia ada income. I hope she has been drumming this into the husband too

meteorspeed replied at 5-8-2015 06:02 PM
Dan pandai pandai herol ingat family dia jugak..terutama mak dia..jangan ingat nak puaskan gold di ...

Dengar ni Hairul! Esok2 bawak pula your parents pegi makan angin yerr

apa la nk heran dgn duit diorg laki bini...i rasa diorg mmg berduit pun...dedua bisnes minded...baru tadi i gi jengah ig HZ, dia tunjuk gmbar shawl dia custom made, pastu tanya sapa nak, dia leh jahit lebih utk jual murah, menderu org sebut nakkkk...seribu lebih...yg like pun dah 16k....pandai diorang amik peluang...takpa la theyols nak gi bercuti2 mewah2 sikit...sementara berdua ni...kang dah beranak pinak lagi kena kuar belanja besar kalu nak bercuti ala luxury ni...