CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: faiz-za

Ex Manager vs Nad Zainal (Video Duduk Tak Sopan #28, Nad Mintak Maaf #414)

aku mmg friend dgn si along ni kt fb. selama ni ade la tgk dia pos2 pegi abpbh dgn nad. pos gamba mcm2 la. tp tah start ble tah..terus senyap. aku pun xdela amek port sgt. satg bukak fb..post si along ni yg first.

gua mampu senyum jela. nk buek cano. tp video yg terkangkang tu kuang ajaq la. aku yg xsuke bebudak ni pun boleh je layan.

positif, maybe time tu dia ada bisnes juta2 utk diuruskan.

husnuzon chuols.

Parit.Hilton replied at 24-8-2015 12:16 PM
aku pantang sangat orang biadab macam ni. dengan anak yatim pulak tu.

celaka kau nad zainal.

owh scha pun cmtu gak.. sherry ibrahim pun mngaku kata dia suka men fon gak.. layan forum cari kot hehee.. tgok mna tau ada forumer cite hal dia ke

p/s: jgn mrah dek, gurau je

Dia ni muda... Bakat bagos... Mudah sgt tsungkur sbb laki ni... Tak abes2... Ni tededah plak akhlaq tak helok dia... Sygnyeee

smlm aku tertgk gak melodi.. tp masa wartawan interview si nad nie.. psl ex manager dia bwk larik duit dia cam x mo jwp.. dia ckp mende dah lepas dia dah lupa kan da closed case katanye... tp apsal si alog nie bkk blk citer nie... ke aku yg mamai2 ubi masa tgh tgk melodi leh terlelap....

video kangkangan tu x leh bkk lak lahaiii....

Edited by faDZLIe at 24-8-2015 03:11 PM

Meols suke.cepat keras tgk dia.
If tkangkang dpn me mcm tu..mmg me sedut2 kerang dia

Rate

1

rina0602 replied at 24-8-2015 01:09 PM
part duduk memang aku rasa tak senonoh la ko duduk macam tu..

video tu cuma 1 minit lebih kurang  ...

Yer.pasan jugak nz tepuk sambey belek fon..tp cara duduk tu x sopan.tp cara ex pengurus pun x elok jugak .mcm bhaya ja
then dia keja dgn artis lain pun takot jd mcm ni jugak khen..iols x minat nz.saja jer suka layan gusip.haha

Follow Us
mula2 tgk dia berlakon drama 'bukan bidadari' ngan sharnaaz ahmad, best jugak dia berlakon, comel jugak rupa. lepas tu lelama tgk makin hazab je muka. macam tak sudah.. malas nak jaga penampilan kot..

dia  mengangkang tu sesuai la dgn imej selamba rock (konon) dia tu la...std le bebudak zaman skrg nak feeling kewl2

korg mana tau

memang x pernah minat dgn si kepala besar ni..bdn kecik?
mmg besar kepala btl la

Apapun beware retis2 lain kalau korg nk amik pengkid ni jd pa unless mmg korg sedar korg perfect... Hbs semua bocor nanti

tengok 30 saat terus close.. huh macam apa perangai... lepas ni memang tak la nak tengok dia berlakon

sy rasa masa diorg nk mula persembahan tu nad dah tepuk dan mcm nk alih perhatian dari fon ke persembahan. video ni macam kena cut awal utk tujuan god knows what

habizz lah ko nad

tq noks

memang tak penah tau sape manager ke pa si nad jenal ni sebelum ni

chup kenapa tak de thread pasal nd break up dgn bossned

stania83 replied at 24-8-2015 04:22 PM
chup kenapa tak de thread pasal nd break up dgn bossned

dah kena campak ke board nd kt malaysia selebriti tu.

mod dah warning tak boleh ada benang nd-fs kt bod gosip ni

AbukRokok replied at 24-8-2015 11:34 AM
xsedap kot tu yg berak

Maybe lorr..azwan boleh sua kat mak...mak on jer

Bekas Pengurus Bagi Amaran Terus Dedah Kisah Nad Zainal
[size=0.688em]Diterbitkan: Isnin, 24 Ogos 2015 1:32 PM

[size=0.813em]  (Ubah saiz teks)

PETALING JAYA: Bekas pengurus Nad Zainal yang dikenali sebagai Alog Zuren bertegas akan terus mendedahkan sikap buruk dah rahsia aktres tersebut kerana mempunyai banyak bukti.

Alog berkata, dia akan berbuat demikian sekiranya Nad atau nama sebenarnya Farah Nadia Zainal Abidin, 25, berterusan memfitnah dan memburukkan namanya kepada umum.

"Saya nak tengok sejauh mana dia mahu memburukkan saya. Untuk apa? Saya pun tak pasti.

"Tetapi sekiranya dia masih memfitnah dan mencemarkan nama baik saya, saya tidak akan teragak-agak untuk terus mendedahkan sikap buruknya di media sosial," katanya yang dihubungi mStar Online di sini pada Isnin.

Alog yang menamatkan tugasnya sebagai pengurus dengan Nad sejak 1 Jun lalu bengang apabila aktres itu membuat kenyataan dalam program hiburan Melodi (TV3) pada Ahad kononnya dia telah melarikan sejumlah wang selain menjadi dalang pembubaran kelab peminat pelakon itu.

[size=0.75em]Alog Zuren

[size=0.98em]Perkara itu membuatkan Alog mendedahkan beberapa sikap buruk Nad termasuklah kononnya dia pernah membawa teman lelakinya tidur di rumah sewa yang didiami  mereka.

Malah Alog turut memuat naik satu video menunjukkan Nad duduk dalam keadaan tidak sopan tanpa mempedulikan anak-anak yatim yang  membuat persembahan dalam sebuah majlis yang berlangsung di sebuah rumah anak yatim pada Julai lalu.

Dalam pada itu, Alog berkata, dia tidak takut sekiranya pendedahan tersebut membuatkan aktres itu mengambil tindakan mahkamah terhadapnya kerana dia mempunyai bukti yang kukuh.

"Apa yang saya dedahkan itu baru suku daripada sikap buruknya itu. Kalau dia nak saman saya silakan. Saya tidak takut kerana saya ada bukti yang sah.

"Lagipun saya bukan mahu aibkannya. Dia memburukkan saya dan saya perlu membersihkan nama saya yang sudah tercalar.

"Setakat ini, dia adalah artis yang paling teruk pernah saya bekerja. Cukuplah! Saya serik nak bekerja dengan dia lagi. Sudahlah saya selalu dipersalahkan keluarganya setiap kali masalah timbul," ujarnya dengan nada kesal.

Sementara itu, Nad yang dihubungi mStar Online  enggan mengulas berhubung perkara itu dan menyifatkan apa yang telah berlaku adalah sebahagian daripada adat resam dunia seni hiburan.

"Saya menganggap ini resam dunia seni. Saya berharap semuanya akan kembali baik. Semua orang akan bertindak tanpa berfikir apabila sedang marah dan semua pernah buat silap. Saya hanyalah manusia biasa.

"Tiada apa yang perlu dipanjangkan. Banyak lagi isu yang lebih serius. Buat apa api nak disimbah api lagi," tuturnya.

org jenis alog along whatever ni
bukan kawan yg baik

nad ni pula
sikap tak layan ank yatim mmg patut dicerca

jgn gtu nad
ko mungkin blm rs xda mak abah
tp mak ayah kecantikan
kekayaan bakat
smua tu Allah bg pinjam je