CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 24000|Reply: 131

Dunia Anita..

Nantikan drama komedi terbaru Aziz M. Osman yang bakal menggantikan Puteri ( klu x silap aku ar) pada 17 Mei nie..
Klu korang nk tau cite nie adelah pasal diri Anita ( Siti Fazurina ) bekas kawan Puteri tue..

pelakon die stakat nie yg aku tau Siti Fazurina aje.. kan dh ade iklan kt tv kan?

p/s : arap2 cite nie best dari puteri tue..

antara citer bodo keluaran ace motion :kant:

Originally posted by lonely_surina at 6-5-2006 01:29 PM

Hehe,lazer nye su..Lazer tapi benar:pmuka: Dulu aku respect gak kat aziz nie,tapi kebelakangan nie dia banyak buat cerita yg tak mencabar mentaliti la..aku rasa lagi turun IQ aku,ada lar..:geram:

*takpelar..to be fair,nanti aku tengok la dulu,baru kutuk..:nerd:

Originally posted by lonely_surina at 6-5-2006 01:29 PM

ha ha ha...

aku rasa cam kroni aje mamat nihhhh.. semua dia bolot kat tv3 tuh.. Putri, Misi XXray, Dunia Anita..

kalau mencabar minda , tak pe jugak ....tapi ni  menjatuhkan mentaliti orang mesia aje..

Tima kasihhhh................

Jgn ckp camtu .. Ak minat jer si Fazurina tu

aku pun nak tengok sebab minat siti fazurina...

Follow Us
aku pun dah nyampah dgn citer yg Aziz arah skrg ni....mcm dah kering idea je......tah apa2 punya citer....asal tangkap muat je.....janji dpt siar kat tv.........

aku nak tgk sbb aku suker si siti fazurina tuh..

aku tgk aziz nih suker betul kat si nora danish tuh.. asyik2 nampak muker dier.. kat misi xx ray pon nanti ada muker dier..

aypru This user has been deleted
Why slot yg sama asyik company yg sama.Kalau dah habis pun Puteri tu berilah peluang company lain .MCm ni produser lain tak boleh cari makan.Asyik bagi org yg sama je.Parah parah!

Originally posted by aypru at 8-5-2006 01:25 PM
Why slot yg sama asyik company yg sama.Kalau dah habis pun Puteri tu berilah peluang company lain .MCm ni produser lain tak boleh cari makan.Asyik bagi org yg sama je.Parah parah!

tu lah aku cakap.. aku rasa mamat nih kroni tv3...

Saya bukan kroni TV3. Slot diterima berdasarkan kehendak penaja. Bagaimana pun saya terima sebarang kritikan dan teguran. Pandangan anda sekelian akan saya jadikan rujukkan untuk terus menghasilkan karya dan produksi yang lebih baik.

Terima kasih.
AZIZ M.OSMAN

Originally posted by azizo at 8-5-2006 02:44 PM
Saya bukan kroni TV3. Slot diterima berdasarkan kehendak penaja. Bagaimana pun saya terima sebarang kritikan dan teguran. Pandangan anda sekelian akan saya jadikan rujukkan untuk terus menghasilkan ...

Wah..Aziz M Osman, seriously??: Wah,sorry la kutuk2,sebenarnya 'puteri' tu ok untuk genre budak2,cuma kadang2 annoying sikit,mcm cerita 'clueless', especially watak yg nirmala(betul ke?),yg indian tu,mcm dibuat-dibuat..Dalam cerita nie,'puteri' n friends tu umur berapa? kalau dah masuk 20,agak weird la berkelakuan mcm budak 16tahun(mcm retarded plak)..:hmm: Sayang la,u have so much talent, tapi disebabkan kena ikut cakap 'org atasan', kena buat drama mcm ni, so it's not entirely your fault,nak cari makan punya pasal..Maybe next time,you'll be given the chance to direct a drama more fit for your talent..Terus kan perjuangan anda..

*ambiklah si ady putra tu berlakon,jadi org jahat ke..:tq: (haha,sempat promo)takde lar,just kidding..:nerd:

Reply #12 jmy_83's post

ko nih..ade lak nirmala :lol ...kamala aah..ingat nirmala bonat ke ape.. adehhh

Saya bukan kroni TV3. Slot diterima berdasarkan kehendak penaja. Bagaimana pun saya terima sebarang kritikan dan teguran. Pandangan anda sekelian akan saya jadikan rujukkan untuk terus menghasilkan ...

hi abg aziz..
biarkan jer apa yg org ckp.. tp sy suker citer puteri tuh.. maybe sbb sy sendiri pon cam bebdk kot.. tp abg aziz nih slalu sgt bagi nora danish tuh berlakon utk projek lain mcm movie senario tuh dgn video klip mawi tuh.. letak la muka org lain pulak.. sbb org da igt dier sebagai puteri.. kalau tgk dier kat tempat lain da x best..

tp sy nak tgk jugak dunia anita sbb rindu giler kat siti fazurina tuh... :love:

AZIZ M. OSMAN ???

Originally posted by jmy_83 at 8-5-2006 03:43 PM

Wah..Aziz M Osman, seriously??: Wah,sorry la kutuk2,sebenarnya 'puteri' tu ok untuk genre budak2,cuma kadang2 annoying sikit,mcm cerita 'clueless', especially watak yg nirmala(betul ke?),yg i ...

:setuju::setuju:

part nirmala tuh aku setuju.. mmg annoying pon.. sgt la teruk bahasa melayu dier.. kan da pernah dibuat skali org bkn melayu slalu tersasul ckp kat dlm pi mai2 tang tu.. x yah la nak buat idea yg sama kat si nirmala nih.. menyampah..

Originally posted by babycc at 8-5-2006 05:16 PM

:setuju::setuju:

part nirmala tuh aku setuju.. mmg annoying pon.. sgt la teruk bahasa melayu dier.. kan da pernah dibuat skali org bkn melayu slalu tersasul ckp kat dlm pi mai2 tang tu.. x ...

nirmala mana lak ni?Tgk ke tak puteri ni? Hehehehe....setahu aku watak kamala tu adalah...

agak-agak kalau jerry bruckheimer nyer citer..
pastue pelakon nye jessica alba....
okey dak???

THORN AMONG THE ROSES: Mohd Aszerul Nizam Abdullah is flanked by (from left) Nora Danish Hanif, Kancana Devi and Siti Fazurina Mohd Famir.

siti fazurina mohd famir

> asal  : sungai petani, kedah
> tinggi  : 5? 5  
> berat : 48 kg
> umur : 21 tahun
> hobi : membaca dan mengembara
> zodiak : gemini

biodata lama ni..time finalis dewi remaja.heh heh heh...

[ Last edited by  ultra78 at 8-5-2006 05:35 PM ]