CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
HK MEH DATANG SABAH...JULAI NTI ADA PERTANDINGAN JORAN LAUT DALAM...
SATU GRUP NAK SEPLOH ORG.... ...
nagaijau Post at 24-5-2010 13:59

Terima kasih menjemput saya kesana... memang disana dan perairan sarawak banyak ikannya.. spt yg telah diceritakan ileh rakan rakan pancing aku yg dah kesana.. tapi apakan daya..bukan dekat tu...ambil masa lagi beberapa hari.... ah tak berbaloi le pada aku... dekat sini pun ada ikan... yg penting tekong tu tak tipu... kalau akibat cuaca no komen... ni saja tak mau ketempat dijanjikan tu... tu yg gerammmmmmmm... hehe

Terima kasih menjemput saya kesana... memang disana dan perairan sarawak banyak ikannya.. spt yg t ...
hantukiller Post at 24-5-2010 15:55

hantukiller,
apsal tak sound jer tekong tu..hang kan brutal..

Nak tanyalah kat hantukiller kalau sudi nak jawab..
ada satu malam dlm minggu lepas..bangun solat isya' dlm pkl 3 pagi gitu (lambat!..)..lepas tu rasa macam ada sesuatu panas kat belakang..mcm panas tu seolah2 sesuatu bergantung kat belakang dan telah lepaskan gantungan dia..so, terasa panas tu semakin kurang panas..
Bila nak sambung tidur, antara separa sedar tu, terasa kepanasan tu dtg balik seolah2 ada org dekatkan badan dari belakang..tapi cuma rasa panas jer..tu kira saka jugak ke?..

Reply 447# hantukiller

macam mana yang dah menetap lam badan ni? camna nak buang? aku dah baca ayat kursi, ayat al-hasyr tuh semue
lepas tu sekarang ni dada dan tangan aku asyik sakit aje, cemane ek? tadi dah check kat klinik, check jantung, bacaan sume normal tapi nape asyik sakit je nih?? ada kaitan dengan benda tuh ke?

salam.....
saya tetarik dgn thread ni.
iyela kite sbg org islam.
haruslah percaya pd benda ghaib2 ...
yusyanti Post at 24-5-2010 15:19

Selalunya yg melibatkan sihir dlm perniagaan ni adalah secara tak sengaja. Contohnya ada 5 kedai makan yg berhampiran
, katalah semua tiada pasang apa apa pelaris (kecuali gadis gadis comel lote) hehe... so tentulah yg ada kelebihan dari segi enaknya masakan, bestnya layanan, kebersihan dan senyuman pelayan terutama sigadis le, yg menjadi tumpuan.. ni kira persaingan sihat le... so yg keadaan sebegini biasanya tiada masaalah pada jiran jirannya cuma sedikit tension sebab niaga sama tapi org tak beli..

Katalah yg tension ni pun tergerak nak cari pelaris, tak kira le dia jumpa ustaz ke, kiyai ke, bomoh ke dukun ke... asal pelaris(ni aku istilahkan saingan tak sihat).. kesannya adalah sama kerana kesemua pelaris pelaris yg tak sihat ni menggunakan khidmat jin yg digelar khadam dll., walaupun khadam tu jin islam sekalipun.. ah namapun jin.. jahat juga!!!

Bila dah ada pasang pelaris ni, apa apa bentuklah/cara yg disuruh/dibekalkan oleh org yg memberi pelaris tu, tak kira jirusan air ke, garam ke, wafaq ke apa apalah... sebenarnya yg dibekalkan tu takde apa apanya, tapi disebalik yg tak nampak tu iaitu khadam pelaris... dialah yg akan berperanan tak kira apa cara pun, asal sipeniaga yg jadi tuan barunya tu businessnya jadi mantap dan laris...dan keadaan inilah yg berlaku:

*pelanggan terasa sedap sangat makan kat situ
*perniagaan jiran sebelah akan merosot sedikit demi sedikit kerana jin tadi dah kuasai hati pelanggan untuk kekedai yg ada pelaris tadi
*Jin khadam pula akan mengacau kedai bersebelahan dgn seperti tertutup dari pandangan dll , disakiti para pekerjanya. ada pekerja pekerjanya menjadi bersengketa, tuan kedai mula sakit sakitan dll

Keadaan ini berlaku secara tak disengajakan akibat kita menggunakan pelaris tadi... dan yg paling trajis pula kita tanpa sedar jadi penyihir pelanggan dan jiran peniaga yg lain..

So sijiran ni pula bila pergi berobat: bila jin ti dapat berbual...maka selalunya kata tuannya ialah yg pakai pelaris tak sihat tu.. sedangkan dia sendiripun tak pernah suruh jin tu kacau jiran niaganya tu!!! tu antara dahsyatnya guna pelaris-pelarisni!! tak percaya juga? fikir fikirkan!

jin jenis apakah yg selalu terlibat?
dan apa pendapat andai ada ustaz yg bagi amalan zikir2 untuk baik pulih.
dah adakah zikir/amalan tersebut mmg ada perlu dibaca mengikut jumlah yg ditetapkan?
misalnya...kalau 36 kena baca sampai 36 kali gak.
tak boleh tidak....

minta pendapat TT

sambung: Tujuan berzikir ialah untuk mengingati Allah... so kalau mengingati Allah tu, tentulah tiada jumlah yg perlu ditentukan...hanya zikir dan zikir... Dan memang ada zikir yg ada kelebihan tertentu spt pelepas sihir dll... so berzikir je terus terusan dgn zikir tsb... walau tujuan utamanya untuk pelepas sihir... bila dah banyak tu mesti ada yg ikhlas juga kerana Allah... yg penting kita minta bantuan Allah dgn mengingatinya dgn banyak menyebut namaNYA

kuat betul setiakawan jin2 ni ye..
sanggup balas dendam bagi pihak kawan..
yenil95 Post at 24-5-2010 15:52

Manusia pun sama, contohnya satu masa dulu tu... India gaduh sama melayu diPasir Gudang tu... pasal setiakawan le tu.. hehe

Follow Us
hantukiller,
apsal tak sound jer tekong tu..hang kan brutal..

Nak tanyalah kat hantukill ...
yenil95 Post at 24-5-2010 16:08

Tak pasti pulak... sebab jin ni banyak, jin saka pun ada kawanan dgn yg tak saka...dan jin diluar rumahpun senang senang je nakmasuk rumah kita macam angin... maybe yg itu jin/hantu kat luar saja nak tumpang tidur kat katil awak.. hehehe

Tapi kalau rasa panas tu biasanya jin tu dah dlm badan tu... dia panas sebab awak ingat Allah masa tu

Reply  hantukiller

macam mana yang dah menetap lam badan ni? camna nak buang? aku dah ba ...
trebadoure7 Post at 24-5-2010 16:08

Kalau setakat sendiri zikir nak keluarkan jin yg dah dlm badan tu... ah maybe puluhan ribu kali tu zikirnya..tu pun kalau jin tu jin kafir... kalau jin islam, iblis, azazil, eleh dibuat bodoh je..

Carilah perawat yg leh keluarkan/hapuskannya

Tak pasti pulak... sebab jin ni banyak, jin saka pun ada kawanan dgn yg tak saka...dan jin diluar  ...
hantukiller Post at 24-5-2010 16:30

hantu... miera nak tanya...
camana kita nak tau kalau rumah kita ada jin ke tak?

hantu... miera nak tanya...
camana kita nak tau kalau rumah kita ada jin ke tak?
mieraedoera Post at 24-5-2010 16:38

Sebaiknya kita buat tak tau je... tak nyusah kita... tapi kalau dah nyusahkan tu... kasi hancur sama dia hehe

Tapi jin senang senang je le masuk rumah kita.... tak kacau tak pe.....
yg perlu dielakkan jin saka dan dampingan sebab akan mengacau kalau tak sekarang kemudian hari...tak pada kita..dikacaunya ahli keluarga kita...

terima kasih TT sebab sudi menjawab.....
tulah.....
kdg kesian tengok sedara saya tu.
dah le meniaga nilah punca pendaptan derang.

lagi 1 kan TT
nak tanye....
misalnye ok SAKA belaan org lain...
jadi pemilik dh mninggal.
adakah dai bole pegi nk kacau org lain
bukan sedara atau waris si mati.
dai bole cari tuan lain yg takde kaitan persaudaraan dgn si mati...
boleke TT>
sbb ada org kate kalau sedara mara takmo.
SAKA ni akn cari yg bkn sedara org lain.
SAKA ni akn kacao org tu(yg tiada kaitan sedara)
sehinnga org tu nak ambil dai.
baru dia tak kacau

ada ke kes mcm ni???

hantukiller3

lagi 1 kan TT
nak tanye....
misalnye ok SAKA belaan org lain...
jadi pemilik dh mninggal.
adakah ...
yusyanti Post at 24-5-2010 16:56

Ada tapi jarang sangat.. Kalau simati ada waris..mau tak mau saka tetap akan ikut... nak halang macamana kalau tak tau caranya?

Saka yg mengacau/mengikut orang lain biasanya jenis yg simati tiada waris langsung.. dan jin tu semasa kematian akan merayau dikubur atau dirumah dan jika yg dia terasa nak ikut tu dia ikut... jadilah yg namanya "badi mayat"

x tahulah
tgklah mlm ni jadi ke tak
tp yang nak dibuangnya ayah aku
aku ni x tau ar...
aku duduk ajelah tengok mana tau perawat tu boleh notice something wrong gak kat aku nih

apakah maknanya itu wahai edy
mieraedoera Post at 23-5-2010 20:05

proses ijab dan kabul untuk nak terima SAKA tuhh... maybe laa kott... teka2 ajerr... ada orang dapat mimpi bersalam...

x tahulah
tgklah mlm ni jadi ke tak
tp yang nak dibuangnya ayah aku
aku ni x tau ar...
aku duduk ...
trebadoure7 Post at 24-5-2010 19:06

Dah jumpa perawat tu kan? apa cerita lanjut? harap siperawat mampu buang saka tu...

proses ijab dan kabul untuk nak terima SAKA tuhh... maybe laa kott... teka2 ajerr... ada orang d ...
edy137 Post at 24-5-2010 20:26

Memang ada sesetengah orang mendapat mimpi apabila saka mula mengikutnya terutama setelah berlakunya kematian sipewaris saka asal. Tapi hampir kesemua pemilik saka tak de apa apa tanda semasa mendapat saka tu terutama kalau saka tu ramai dan dah sedia ada ketika kita lahir...maksudnya saka dah tunggu kita ketika kita belum lahir lagi..hehe

Aku dah balik...tapi hampeh... dapat angin je....ribut tu

Ingatkan nak candat sotong... tekong  ...
hantukiller Post at 24-5-2010 11:51

oyoooo klu itu tekong kasi jin makan je..baru dia rajin skit...tp kot2 dia bawa terlebih jin..nampak ko tu yg jin2 tu semua membuatkan dia jadi malas tu....  hahaha..

Selalunya yg melibatkan sihir dlm perniagaan ni adalah secara tak sengaja. Contohnya ada 5 kedai m ...
hantukiller Post at 24-5-2010 16:17

nak tambah sket.. antara pelaris sihat lain yg x dapat dikesan oleh mata kasar.. free wifi yg stable n laju..

incik hantukiller....

tolongggggggggggg.....sy tak daya nak lawan sorg2.....sy penat....dah hampir putus asa.....