CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
Reply 656# hantukiller

congratz... nk kne p rasmi nie blog darul hantu nun......
jom kte p bunuh hantu setanwacchaaaa

sempena malam jumaat nie

en hantukiller.... bila mau buat perubatan sama2???
edy137 Post at 1-7-2010 20:16

boleh, ko pun boleh sama sumbangkan artikel dalam blog darul hantu (ihh tsk sedap langsung le nama darul ni) hehe tapi lantak le, pasal yg nak aktif dlm blog tu bukan ustaz ustaz, biar le nama tu hodoh pun tak pe, hehe

Masaalahnya aku bukan perawat sepenuhmasa, kalau ada yg kebetulan kenal aku, diaorang cari aku.. kalau tak, depa sakit pun aku buat tak tau, sebenarnya aku macam ko juga, tak de gaya sebagai perawat pun! hehehe

OK gini, kalau ada kes berat nanti, kita ikhtiar sama sama... membantu orang yg dalam kesusahan

addeeh darul hantu, lawak lah plak nama tu hehehehe
St.Yeepi Post at 1-7-2010 23:30

hehe, bukan lawak lagi, malah hodoh benar namanya hehehe... ah lantak le... bukan nak buat pusat rawatan pun... saja suka suka buat blog... tapi aku nak tambah counter pun tak reti, blog aku yg dulu(hantukiller.blogspot, anak sedara aku yg buatkan, nak harap aku, hampeh!

Reply  hantukiller

congratz... nk kne p rasmi nie blog darul hantu nun......
...
syaiful Post at 2-7-2010 00:04

TQ, tapi bukan buat pusat rawatan pun saiful, saja saja buat blog... cerita ceriti rawatan.... pengalaman tunang ko dirawat tu pun ko boleh kongsikan disana.... buat le artikel..  tambah sikit sikit kelentong kelentong macam cerita seram kat tv tu, baru ada jalan cerita.

Ini pun ke arah kebajikan juga, berkat hr Jumaat nh hehe...tahnaih smuga berjaya mmbenterassssssssss sagala hantu...
Zaaaaaaaaaasssssssssssst........

wah.. darulhantu... best..best..

Follow Us
OK gini, kalau ada kes berat nanti, kita ikhtiar sama sama... membantu orang yg dalam kesusahan
hantukiller Post at 2-7-2010 10:03

cantekkkk.....

cantekkkk.....
edy137 Post at 2-7-2010 14:44

Aku dah tambah artikel dlm darulhantu tu..... RASUKAN IBLIS

hantukiller Post at 2-7-2010 15:05

Hantukiller, memang best cite rasukan iblis tu. Dari yang aku faham based on pembacaan kat forum nih, iblis ni kira sub-specis la kan, bukannya nama khas sebab tu dia ramai. Iblis yang engkar untuk sujud kepada Nabi Adam a.s. ngan yang kau fight tu lain la kan?

Minta TT beri penjelasan

hantukiller Post at 2-7-2010 15:05

menarik..cuma lom sempat baca sumer...

hamba nak ajak en. hantukiller buat perawatan kat area dekat perumahan hospital sultan ismail..... tapi kalau senang kita ke batu pahat... nak kereta hamba pon ok..... batu pahat rumah asal punca SAKA tersebut....

agak2 bolehh...??? nanti hamba confirmkan dulu dgn orangnya.... insyaallah

Reply 664# hantukiller

TQ, tapi bukan buat pusat rawatan pun saiful, saja saja buat blog... cerita ceriti rawatan.... pengalaman tunang ko dirawat tu pun ko boleh kongsikan disana.... buat le artikel.. tambah sikit sikit kelentong kelentong macam cerita seram kat tv tu, baru ada jalan cerita.

haha... xbuat pusat rawatan pon xpe hantukiller. tp kn ko ada opis, leh gak buat partition cket untuk khidmat nasihat paranormal selain accounting & tax services tu...
aku pernah tgk, owg wat consultancy services kt jb. Jual bio-aura. ada partition kt opis die, die wat khidmat rawatan kes2 paranormal la... katenye, die slalu g hospital tampoi tu, ubat org yg giler tp sbnrnye ada gangguan... huhu...

wah... saya kena cete eh kat ctu sal kes my fiancee
kne mengarang la nnt pasnie... tp laptop ku kerasukan la hantukiller
huhu... lau tambah perisa baru best cket kan...
lau x, nnt plain sgt... hehehe

hamba nak ajak en. hantukiller buat perawatan kat area dekat perumahan hospital sultan ismail..... t ...
edy137 Post at 2-7-2010 18:21

klu en. edy n HK nk ke batu pahat.. inform laa.. bole jugak jumpa mengeteh n sambil minta tolong skit..
bila hajat nak turun bp tu?

nak tanya HK & kawan2 yg lain. adakah penyakit2 fizikal seperti stroke, kanser dll juga berpunca dari Jin/syaitan?
saya pernah terbaca bahawa penyakit angin ahmar (stroke) itu  disebabkan oleh jin bernama Ahmar yg menganggu salur darah & ada ayat yg boleh diamalkan utk menghindar angin ahmar.

bagaimana pula dgn penyakit kanser? adakah cara utk mencegah/merawatnya melalui kaedah islam?

Reply 674# starcity

wah, ini mcm pernAH DGR GAK NIE...maybe ader la tu kot
kte tggu hantukiller jawap nnt

hamba tolong2 jawabkan.... penyakit seperti itu tak semuanya berpunca dari JIN dan SYAITAN.... tapi mmg ada diantaranya yang begitu.... dan hamba mmg pernah menghadapi pesakit yang lumpuh dari pinggang ke bawah secara tiba-tiba.... sentuh ajer kaki dia pakai jari, dia meraung mcm kita pulas kaki dia.... mcm tuhh skali.... sangat bahaya....

klu en. edy n HK nk ke batu pahat.. inform laa.. bole jugak jumpa mengeteh n sambil minta tolong skit..
bila hajat nak turun bp tu?
safamm Post at 4-7-2010 00:39

insyaallah saudara.... cantekk jugakk ada member area batu pahat....

Hantukiller, memang best cite rasukan iblis tu. Dari yang aku faham based on pembacaan kat forum ...
bronches Post at 2-7-2010 18:15

Ya, memang lain. Yg enggan sujud pada nabi Adam tu dari jenis Azazil, sekarang ni dia ketua@raja azazil sebab anakcucu azazil ni pun ramai bebenor, yg mati sikit sangat sebab yg mati pun sebab dibunuh oleh manusia atau kene petir. Iblis bukan azazil, walaupun dlm Aq menyebut iblis yg enggan sujud pada adam, tapi dlm kitab Allah yg lain, Allah sebut Azazil, untuk memudahkan cerita je tu agaknya. entahlah tapi yg penting Allah beritau keduanya itu musuh manusia yg nyata.

hamba nak ajak en. hantukiller buat perawatan kat area dekat perumahan hospital sultan ismail..... t ...
edy137 Post at 2-7-2010 18:21

Boleh, no hal... hari kerja/waktu kerja lagi bagus, sebab malam aku kene jadi driver hantar anak gi tusyen hehe

Reply  hantukiller

haha... xbuat pusat rawatan pon xpe hantukiller. tp kn ko ada opis, ...
syaiful Post at 3-7-2010 09:20

haha

Ada juga yg datang ofis aku buat rawatan, minggu lepas pun ada yg datang dari batu pahat buat rawatan. Customer cina pun ada gak minta aku clearkan kedainya, restorannya, rumahnya dll...

Masa rawatan aku tak de batasan, pagi ke, tengahari ke, malam ke subuh ke.... kekadang tu pukul 4 pagi pun org call minta datang rumah... apa nak buat.. dah tugas.. kena gi juga... dah terdesak sangat le tu