CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ibnuv

Budak Pilah .. The Best Town on Earth

ScamPi This user has been deleted
anak doc kamal tu besar mana? sekolah ke? keja dah?

Originally posted by ibnuv at 5-1-2004 04:42 PM:
golok... ekau silap klenet.. lain kali kalau nak carik MC .. poi klenet Lee.. dopan game gomuk yang dulu tuh.. kalau kau nengok klenet eh daghi luar.. tak happenin yo.. tapi.. kek situ lah dah berb ...

boto tue.....klinik lee tu memang sonang amik mc.klinik dio paling cikai kek pilah.kok tgk dari luar papan plywood dio tue raso macam tak yakin yo nak masuk.tapi dio bukan panel klinik den.rugilak nak kono bayar nie.kodai game dopan klinik lee tue sekarang jadi kodai handpon.mak.....oiii.....awek yg jago tu punyolaaa cun.masuk nak beli prepaid rm30 pun bilo kono sonyum budak tu terus mintak rm60.hampeh tul!!!!nak jago imej kununnn.......

semalam den angin tul bilo lalu dopan kfc tue.diorang korek jalan nak buek longkang.jem sampai kek benteng..........punyolaaaa angin satu badan.apsal lak tongah2 ari buto buek kojo.apsal tak buek malam????:agr:ntah apo-apo.......

Originally posted by senahsirap at 2004-1-5 12:09:
waaa ko mail sakit2 pon sompat skodeng awek cun yo...aku suma klinik rasenya dah penah masuk, bakti, murthi, hidayah tapi aku lebih suka hidayah sobab doktornya pompuan..baiklak tuh...

ehhh senah......i pun suka kene check kat doktor pompuan.

Originally posted by PEPPERMAN at 5-1-2004 03:28 PM:
sat bondo yg paling den bonci kek pilah ni, kedai nombor ekor...orang tuo2 da nak mampuih pun masih besidai kek kodai cam tu...malu botul den...siap pakai songkok/kopiah lg diorang
so sesapo yg ra ...

den pun setuju gak kek ko punyo pandangan tu...ado satu kodai no ekor yang kek traffic light kek maybank tu..punyo lah tak malu orang kito beli no ekor kek situ...orang yang berenti kek traffic light tu pun tengok semacam yo..tak malu ko diorang tu..

Originally posted by golok mail at 6-1-2004 09:47 AM:
boto tue.....klinik lee tu memang sonang amik mc.klinik dio paling cikai kek pilah.kok tgk dari luar papan plywood dio tue raso macam tak yakin yo nak masuk.tapi dio bukan panel klinik den.rugilak  ...

den pun menyirap jugak diorang buat apo ontah kek dopan KFC tu...dah berbulan dah sojak sebelum poso lagi...lombab boto kojo...

pilah kalo dopan kfc tu memang jem giler dah..walaupon aku cuma naik prebet je tapi aku dapat merasakan ketensionan jem kat situ...kodai no. eko kat pilah ni memang laris...kalau potang2 lalu kat dopan kodai2 ekor dokek ngan godung tuh memang ponuh...keputusan nak kuarlaa katakan..ntah apolaa pekdahnyo..dapek doso laie adolaa...

Follow Us

muahahah...

sudahlah golok, valkries, senah.. kau tau nak komplen yo.. oghang tuh kojo tongah paneh tuh.. bukan hobbi tuh.. diorang nak carik duit nak antar anak sekolah.. cubo kalau kau lalu.. kau bagi salam ko.. bagi kato-kato perangsang ko.. kan ko elok.. muahahah..
takpun kau beghoti kek Court Mammoth tuh.. lopeh tu tolong member tuh buek kojo.. copek sikit siap eh... muahahaha
jangan maghah yo.. den cumo gurau yo...muahahahah

yolaa ibnuv..insaf den sokojap..lopeh ni tak komplen la...aku nak tanya sikit..ko ada ke tolong org tu wat kojo?

Originally posted by senahsirap at 7-1-2004 02:46 PM:
yolaa ibnuv..insaf den sokojap..lopeh ni tak komplen la...aku nak tanya sikit..ko ada ke tolong org tu wat kojo?

kojo..jangan tak kojo..kojo..jangan tak kojo..kojo..jangan tak kojo...kok kayo tang kocik kan sodap..mombuto yo..

membuto tak yah kojo la best...buek taik mato...

kok sesapo kek sini yg takdo kojo atau tongah tunggu kojo atau raso nak boghonti kojo..........den sarankan korang pi daftar jadi sukarelawan sukma pertengahan tahun nie.

ingat!!!!!nogori kita nak jadi tuan rumah...........jadi kok ado yg pandai bab2 acara dan majlis yg macam nie boleh laaa daftarkan namo.register pakai online pun boleh...........cubo cari.semalam den jumpo!!!!.

macam sonah tu mungkin boleh jadi tukang bawak hadian sambil kontrol cun kat sebelah pemenang,valkires boleh jadi tukang arak bendero tongah paneh,ibnuv ketuo sorak(buek horok).tengkurak jadi budak milo,kubis lap lantai yg ponuh air poluh tue.den cam biasolaaa.......tukang sampaikan pingat(gilir-gilir ngan isa)
intan jadi pengiring den

wuiii...banyaklaa ko punyo sampai hadiah...kojo ko sonang jo kanaku ko suruh bawak hadiah...kalo aku bawak hadiah aku tak bagi kat ko la..aku terus bawak balik umah jo..

wuiii...banyaklaa ko punyo sampai hadiah...kojo ko sonang jo kanaku ko suruh bawak hadiah...kalo aku bawak hadiah aku tak bagi kat ko la..aku terus bawak balik umah jo..

ekau duduk ontok2 dah laaa sonah.ni kojo org ada pangkat jo.........cam den ngan isa samad yo.

ado ko patut den lap lantai yo..hampeh sawit namonyo tu...kok senah samo toman an den lap lantai..bullih yo..:cool::cool:

huhh ramai orang pilah yooooo

ramai orang kg laki see kat sini yo. boleh lah layan borak
see bukan orang n9 tapi suko donga orang n9 borak. kalau pegi inas, memang sepatah haram see tak paham. cakap laju cam LRT!. Takat sikit-2 tu boleh lah see cakap.

laki see orang johol...ado ko orang johol kek sini? umah mak dio kek umah rakyat kolo johol. ada sedaro ko kek sini??

tengkorak This user has been deleted
den org felda jolai..tp kampung asal kg. tumang johol...sekian

kilang gotah mardec yang semerbak harum tu bilo nak tutup? ko nak jd identiti, trade mark pilah????

hahahahaa

kilang mardec tuh memang dah lamo tuh.. apolak kau doakan kilang tu tutup.. sian oghang yang kojo kek situ.. sedagho den ado soghang kojo kek situ.. dio koba kalau dah lamo duduk situ.. tak bau happo pun .. dah lali...

.. mardec tu.. memang kebanggoan pilah tuh.. haruman yang sogar..khas untuk oghang daghi bahau nak ko pilah.. hahahah

Originally posted by ibnuv at 12-1-2004 02:15 PM:
kilang mardec tuh memang dah lamo tuh.. apolak kau doakan kilang tu tutup.. sian oghang yang kojo kek situ.. sedagho den ado soghang kojo kek situ.. dio koba kalau dah lamo duduk situ.. tak bau hap ...

den suko bau kilang gotah tu..kobanggaan lubang hidung den..dah lamo lak tak bau..raso nak balik kampung lak..:cool::cool: