CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

Reply  madmualij

Salam kebizian yg amat semalam mlm hari ahad amik sorang je pesakit, tak  ...
madmualij Post at 23-5-2011 15:01

mad sempat kira brape kali sangpertala gi toilet..   sangpertala org area cni gak ke? wawawah..blehla mad tambah lagi team termasuk leed ngan papa...team johor dah ramai...

mad sempat kira brape kali sangpertala gi toilet..   sangpertala org area cni gak ke?  ...
schu Post at 25-5-2011 13:59

huhuhu..... ai deting ngan jejaka tampan gitu, mst la ai slalu nak cover cun pg toilet.......hehehehehe.... jgn jeles u........hikhik...... ai dok dekat sgt2 bersangatan ngan uma mad taw....takan ai nak lpas peluang deting ngan mad........    huaaaaarrrrggghhhhhhh... Geli geleman aku tulih mcm nih......hehehe......

huhuhu..... ai deting ngan jejaka tampan gitu, mst la ai slalu nak cover cun pg toilet.... ...
SangPertala Post at 25-5-2011 15:08

huwarghhh sang pertala..demo jangan main2 ngan mad..mad nampak je mcm ustaz tu tapi brutal gak tuh...pestaim hamba tgk dia cam tak yakin je..tapi bila beliau azan baru hamba tau siapa itu ustaz mad..

sangpertala leh merawat gak ke? bole la ikut mad dtg umah nanti kalo ade appointment..

huwarghhh sang pertala..demo jangan main2 ngan mad..mad nampak je mcm ustaz tu tapi brutal gak t ...
schu Post at 25-5-2011 16:47

muahahahaha....u nak tau tak...? ari tuh ai jumpa dia, ai dok dekat sgt2 ngan dia tau...main laga2 kaki gitu... ngeh ngeh ngeh.... suara dia selllllllooooowwwww sgt.... miahahahaha...romantik.... ai tak pandai ler merawat nih...ai cuma tumpang glamor ngan abe mad jah... huarrrrrrgggghhhh.... yawwww.... geli den...mengamuk darah jantan den dah neh....cehhh.....

sang pertala ni ade jin awwwwww dah rasuk ni...encik mad..sila jalankan tugas anda..

ha'ah..tang ckp selow tu hamba setuju bebenor..romantik betol suara beliau..bila dia sembang ngan suami hamba..berbeza frekuensi penerimaan telinga ni..

Reply  madmualij

Salam kebizian yg amat semalam mlm hari ahad amik sorang je pesakit, tak  ...
madmualij Post at 23-5-2011 15:01

kes sihir ni takde saka yek?

Follow Us
tu guna kayu nona.. mmg sakit.. jin sakit, yang menengok sakit.., pesakit yg sedia sakit p ...
madmualij Post at 24-5-2011 17:36

cik mad,
tahun lepas aku ada pegi ekspo kat pasir gudang..ada satu pakcik tu dia jual gigi taring unta katanya..macam2 la khasiat gigi unta ni, antaranya letak kat bawah bantal baby untuk mengelakkan gangguan makhluk halus dan jin..betul ke sampai camtu sekali khasiat gigi unta ni?

cik mad,
tahun lepas aku ada pegi ekspo kat pasir gudang..ada satu pakcik tu dia jual  ...
billionman78 Post at 26-5-2011 10:13

Bab khasiat barang2 ni kawe xtau, tp rasulullah kata apa yg ade kat unta tu semi boleh guna termasuklah air kencing.

muahahahaha....u nak tau tak...? ari tuh ai jumpa dia, ai dok dekat sgt2 ngan dia tau...ma ...
SangPertala Post at 25-5-2011 17:30

Auww sangpertala, aura u warna pink sbb tu u didampingi Jin Islam yg Auww kikikiki! Aura I merah byk Jin Islam ikut I ni.. Minyak tolong clearkn Jin ni sangpertala plssss, kesian ulama2 dulu aihh byk sungguh Jin nye.

Reply 1209# madmualij

mad.....tipon ko mana...?? Aku kat bwh nih.....

Auww sangpertala, aura u warna pink sbb tu u didampingi Jin Islam yg Auww kikikiki! Aura I ...
madmualij Post at 26-5-2011 13:59

adeh...mad dah berjangkit ngan sangpertala..ah sudahhhh..tula gi minum lagi ngan sangpertala..

mad.... mana mad......

akak tak balik 12jun...
tapi harap mad dapat pg ke kg k...
sana ada abang2, kakak n adik akak......
cost bank in k....

kes sihir ni takde saka yek?
schu Post at 25-5-2011 17:43

yg ni takde.. tp kebanyakkan orang kena sihir.. time tu la timbulnya masalah saka

Reply  madmualij

mad.....tipon ko mana...?? Aku kat bwh nih.....
SangPertala Post at 26-5-2011 14:34

maapkan kawe..betri abis smalam tak perasan.. lain kali ko jerit je name aku kuat2 hehe, tp alhamdulillah bejumpe gak

tu guna kayu nona.. mmg sakit.. jin sakit, yang menengok sakit.., pesakit yg sedia sakit pun lagi sakit.. tp jin tak keluar pun.. tak salah pun kalau nak buat.. leh lemahkan jin tu pastu cari le perawat lain untuk clearkan..  kawe tak reti ape kak.. membelasah ikut napsu je.. huhuhu
madmualij Post at 24-5-2011 17:36

mmg betul, kaedah kayu nona ni biasanya menyakitkan JIN sahaja... yang kesian, si pesakit pun sakit.... kalau jenis JIN yang taraf2 rendah, boleh laa keluar.... kena yang taraf2 tinggi, degil2 punya.... bukan dia heran pun kena sebat sekalipun dengan kayu nona tu....

mmg betul, kaedah kayu nona ni biasanya menyakitkan JIN sahaja... yang kesian, si pesakit pun sa ...
edy137 Post at 27-5-2011 15:18

tgk kat tv pun dah peritt.. adeh.. yg kena lagi perit

biasa masalah bersaka ni dari kecik (tak semua) dan membawak ke dewasa.. lepas dirawat dan ...
madmualij Post at 11-5-2011 16:49

saya berobat kat sorg ustad di klang.. sebab saya sakit di pinggang.. buah pinggang.. kedua2 bengkak tnpa doc mengetahui bengkak tuh nape.. da operate sebelah.. nih tgh tunggu bulan 6 jumpe doctor sblm bagi dated operate sebelah kiri plak.. saya x dpt jumpe ostad coz ostad tuh terlalu sibuk.. hurmmm semasa berubat.. saya telah di kunci bahu n leher.. terasa cam bwk barang je.. mcm pikul berat jeee.. smpai kekadang tuh menunduk je jln.. sakit sgt..
skrg nih da rasa balik.. di tmbah plak sakit lain.. periiod saya da 2 minggu x abis2.. kekadang abis da.. tgk da kering sehari.. elok je balik keje.. saya mndi wajib.. tgh solat.. rasa meletup n panas je kat situh... saya terus kan solat wpun ati rasa x sedap.. abis solat.. tgk.. saya period lagik byk.. tensen jeee.. pamili saya mcm2 sakitnyaa..

ingt nak jumpe ostad mad.. tapi kene kumpul ahli kurga saya dlu n jemput ostad ke rumah.. da byk berubat.. tapi bese la.. mende nih.. di tambah yang baru..

saya berobat kat sorg ustad di klang.. sebab saya sakit di pinggang.. buah pinggang.. kedua ...
ANTUGIGI Post at 30-5-2011 17:56

Kesian antugigi....bersabarlah dan berusaha la. jangan putus asa. cubalah mintak mad tgk tgkkan dulu. kalau susah sanagt nak kumpulkan satu famili, anntugigi boleh mulakan dulu berubat dgn mad, nanti mad akan beri cadangan samada perlu atau tidak merawat secara satu famili.

saya berobat kat sorg ustad di klang.. sebab saya sakit di pinggang.. buah pinggang.. kedua ...
ANTUGIGI Post at 30-5-2011 17:56

adeh.. patut benda2 mcm ni masuk dalam pm aje..
pasni harap dapat pm ye.. ikhtiar insyaALLAH.. nak sembuh kita mohon same2 ye.

Kesian antugigi....bersabarlah dan berusaha la. jangan putus asa. cubalah mintak mad tgk t ...
Saat Post at 30-5-2011 18:13

insyaallah