CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: matabelalang

SchAwaLara

Reply 1472# avrilizana

aku rasa muka dia lagi cute rambut pendek....

Reply 1494# Balbo

macam mana pakaian org2 gay ni?.....suar pendek ngan singlet?....atau baju melayu bertanjak bagai?.....aku nak tahu gak, dah ko cam tahu cer habag mai....

Reply  avrilizana

aku rasa muka dia lagi cute rambut pendek....
WeAiNe Post at 3-6-2012 13:54

mcm masa dia berlakon Bella dulu kan

Reply  Balbo

macam mana pakaian org2 gay ni?.....suar pendek ngan singlet?....atau baju melayu b ...
WeAiNe Post at 3-6-2012 13:56

kita2 yg straight ni mmg tatau beb.. Org2 yg dah biasa bercampur dgn kaum gay je yg boleh nampak benda yg kita tak nampak.. Katanya

itu sebab aku nak tau sgt dari org yg tau ni sebab senang next time aku tengok org jantan pakaian menepati kriteria gay konpem dorang tu gay...........konpem mengikut istilah kod pakaian gitewwwwww

Post Last Edit by Balbo at 3-6-2012 15:09

a post dedicated to avrilizana:

well,i compile those your posts in one post..even ada certain of your posts yg aku xbaca sbb panjang sgt...ok simple je aku nk ckp...

aku yakin 500% ko pun rasa apa yg aku rasa,cuma sebab ko minat dia so ko xnak ungkit dan ngaku yg  idola ko tu camna walau hakikatnya ____ ...emm dgn org lain ko leh tipu tp dgn diri sendiri...hahaha...standardlaa sape2 pun akan buat cam ko kalau dh minat...begitu gak his so-called wife.. aku yakin scha agak curious dgn orientasi laki dia,tp sbb dh sayang plus dah nak masuk andartu,so terima je laa...kang kalau choosy sgt jadi anak dara tua pulak...mak pak dh bising oii...haha

bab pakai singlet/seluar pendek tu ko kena laa realistik sikit wahai si bodoh dungu oii...apex pakai camtu lain cita la barbie!!! aku bercakap pasal "etika" gay berpakaian...lelaki str8 aku yakin xkan pakai mcm tu melainkan depa tgh basuh kete atau lepak umah...kalau ada pung,kita tgk pulak cara dia bercakap,body language dia semua tu diambil kira...so simple nak detect,....org mcm aku ni kerja jumpa dgn ramai org,xjenis duduk umah 24/7 mcm ko, semua jenis manusia aku dh jumpa,baik buaya darat,pompuan pisau cukor,gay,bapok,alim semua tu some of my clients...gay ada 2 jenis(base on pembacaan di internet yg aku dpt)...1 yg terang2an,satu lg yg discreet...kau kena percaya yg ustaz2 berkopiah pun sometime gay...not deny it...it happens ya...haha...emmm...balik pada syawal,dia nie masuk dlm kategori terang2an+ ada la discreet tp xmenjadi...hohoho...tgk cara dia ckp,cara body language,dress up dia kat fucntion2, dressup gi shopping pun dh htau bai dia tue camna.(pernah terserempat dia some times kat oneutama last frw years)...cuma org2 yg bangang dan jenis duduk bawah tempurong mcm ko nie je yg masih naif xtau benda...

gay xkan kawin??? hahah sedih aku baca statement ko...jgn kata kawin,dpt anak pun gay mampu tau?...hahaha

ps: well...xyah ko nak tegakkan benang basah lg pasni...perkara ni kalau xde angin pokok xgoyang...so lepas ni aku xkan balas hujah ko lg sbb rasanya buang masa aku shj...aku just nak mengalah dan akan angguk2 je apaje yg org dungu mcm ko ni ckp lepas nie... get your life... ;)

ps: aku ANTI GAY

Follow Us
Reply 1506# Balbo

kau ni mmg tersangat kurang ajar

Reply  Balbo

macam mana pakaian org2 gay ni?.....suar pendek ngan singlet?....atau baju melayu b ...
WeAiNe Post at 3-6-2012 13:56

pakai baju mcm hang tuah berkeris tamingsari

Reply  Balbo

kau ni mmg tersangat kurang ajar
chaupa Post at 3-6-2012 15:06

terasa ke barbie?

Reply 1508# Balbo

ko memang ngok ngek hahaha.......baca komen ko kat atas tu seriau ek, ramai nor gay kat luar sana tu....mudahan sapa yg belum kawin pandai2lah pilih calun suami.....

Reply 1506# Balbo

ko ni pun bg komen utk tegakkan kan kata2 ko tak usahlah pangei org dungu.....masing2 ada pendapat dan pandangan sendiri, tak suka jgnlah labelkan orang.......tak baik....

Reply  Balbo

ko memang ngok ngek hahaha.......baca komen ko kat atas tu seriau ek, ramai nor gay ...
WeAiNe Post at 3-6-2012 15:22

hehehe,.,..see u agree rite my statement...aku rasa ko pun bijak dan tau semua ni kalau aku x explain...betul,aku harap pompuan2 kat luar sana,pls cari suami yg bebtul2 str8...selidik latar belakang sebaik mungkin...jgn mudah terpedaya even he's not gay...i mean,buaya...haha

Reply  Balbo

ko ni pun bg komen utk tegakkan kan kata2 ko tak usahlah pangei org dungu.....masin ...
WeAiNe Post at 3-6-2012 15:24

dia yg panggil aku bhodoh dulu...aku balas laa...

a post dedicated to avrilizana:

well,i compile those your posts in one post..even ada certain of  ...
Balbo Post at 3-6-2012 15:03

simple tp panjang berjela? anyway post ko pun aku tak baca sgt. Aku nampak last post je, ko anti gay?
Hahahahaha no wonder la semua lelaki ko nak ckp gay, ada history dgn lelaki gay la ni. Anti2 ni slalunya ada history dgn benda yg di anti tu
Ko ni makin byk post makin terserlah rahsia diri ko. Jgn pasni ko yg kantoi sudah

hi avrilizana ... ;)

aku iya kan je laa...

Reply 1513# Balbo

kalu cam tu nak berbalas sampai bila tak abis adei ....aku bukan nujum boleh taw sapa gay or tidak dgn tengok cam tu je.....aku cuma suka tengok org bahagia kawin ni, seronok tgk dorang hepi2, gelak2, enjoy kehidupan rumahtangga dorang, bab laki gay ke tidak, sapa lah aku nak judge sebab yg memakai dorang bukan aku hehehe.....yg penting, dorang dah nikah sah pun....bab lain usahlah dipertikaikan.....doakan je semoga mereka bahagia.....

Reply  Balbo

kalu cam tu nak berbalas sampai bila tak abis adei ....aku bukan nujum boleh  ...
WeAiNe Post at 3-6-2012 15:32

kita sama2 doakan syawal dan scha bahagian sampai akhir hayat...depa pung dh selamat bernikah...kita pung xtau nasib kita dibelakang hari kan...

Reply 1518# Balbo

betul2.....kebahagian adalah milik semua......, kita minum dulu.......

kita sama2 doakan syawal dan scha bahagian sampai akhir hayat...depa pung dh selamat berni ...
Balbo Post at 3-6-2012 15:34

sedar pun.. Kalo camni komen ko dr mula kan bagus.. Toksah la nak label2 org tu,doakan yg baik je. Ko pun tak kenal org tu secara peribadi, siapa ko nak label dorang kan? If ko doakN yg baik2 utk org lain, org lain pun bakal doakan yg baik2 utk ko. Pahala ko pun bertambah. Kan senang hati ko