CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ninyahnoks

Kelab Peminat Official Fattah Amin - the fateam Dibubarkan

Close [Copy link]

comel lah chuols ni, emoji ikut feeling chuols lepas baca sesuatu komen.

iriz88 replied at 26-6-2018 12:05 PM
Iolls search takde dari radar dah. Kalau jadi ig review agak hangin laaa hahah

Yesss!!!  Nyah sudah. Bagusla. Seriously aku dah lama nyampah ngn jenis acik2 fateam yg kuat sentap Dr dulu pun. Admin2 dia dulu aku Polo gak tp sejenis suka up2 quote mengundang bila ada isu terus aku block. Dulu bitter ngn igers2 fattah yg muncul bak cendawan. Konon tk puas hati sbb ig2 ni tk hormat dia sbb buat program sendiri2.smpi kuar la quote fattah kita punya. Yuckkkk.. Euwww...
Aku suke je tgk fattah siap gi holiday lps fa team up post nk blah. In a way mcm 'ada aku kisah'. Fattah tkyah Susah2 nk buat post minta maap & tq bagai. Tindakan fateam yg bercountdown bagai tu sendiri in a way mmg tamparan hebat dn memalukan fattah. Sejenis ko nk bubar tu cm event besar2 / mcm sejenis kemenangan kan. WTF!!  tkyah la fan club2 bgi ni. Aku yakin ramai giler silent supporter fattah ni. Kes ni aku yakin akn buat lagi ramai org support dn simpati. Org lgi menyampah ngn igrs sentap.bukannya fattah buat jahat pun. Tu yg fa team terus berkubur delete ig ingt org nk lay an simpati sekli kena cerca terus.
Aku ni support me abam sbb dia baik. Lagu dia aku download. Tolong naikkan view kt video ig/you tube. Produk2 dia berrytox tu smpi skrg aku consume seminggu mesti amik 2x sbb aku Susah nk membuang. Aku pakai oppo sbb dia duta. Beli je Kurta bg laki pakai. Beli masa sale sbb murah. Beli perfume aj sbb ada muka dia sbb harga pun affordable. Bg undian kt website atau ig2 mcm intend sbb diorg kn rajin buat undian cover2. Ni smeua effort aku utk artist yg aku support dn sayang gitu. And do I need fan club utk buat bends ni??  Of course not. So acik2 kepam yg suke sentap boleh blahhh!!

Thanatus replied at 26-6-2018 10:56 AM
aku meluat tgk reply angahrozita bila org tanya kenapa buat countdown?... dia boleh jawab saje suka- ...

yes dia tu la yg aku xkenan sgt2...
dia dulu la yg buat luah2 perasaan ...cpt sentap ms jd admin dulu kan...kemudian bila org dh start mengata nape status offcial page mcm tu tahu plak kata kita xpaham dia la apa la...kita jgn slhkan dia lah....bodoh
budget org semua kena ikut cara dia..apa2 kena dulukan dia...
puwwlizz la...aku tgk page2 yg xofficial lg matang n lagi paham mcm mn nak handle fanpage...
yg xofficial pon tahu la fateam still yg utama..bila jd mcm ni nampak sgt kebudak2kan
sorry la mcm forumer ckp bapak kampung la ex-admin fateam...

sora13 replied at 26-6-2018 12:40 PM
comel lah chuols ni, emoji ikut feeling chuols lepas baca sesuatu komen.

To b honest,  saya SR sekian lama setiap thread FA.  Peminat super tegar,  gitu. Tp 1st time reg.  Tak reti nak join the rest chatting.  Tak tau steps & so on.  So.... tats my sincere gesture.  No matter what,  i tak nak malu nak ngaku,  i admire FA so much wit my own concrete reason,  sampai anak2 menyampah....

asyasha replied at 26-6-2018 12:40 PM
Yesss!!!  Nyah sudah. Bagusla. Seriously aku dah lama nyampah ngn jenis acik2 fateam yg kuat senta ...

yang iols kelakar kat ig faz, ada orang komen, oh fattah ada official fan club ke, kenapa tak pernah dengar? tergolek iols ketawa.

Follow Us
Yesss!!!  Nyah sudah. Bagusla. Seriously aku dah lama nyampah ngn jenis acik2 fateam yg kuat senta ...

Agreed much...

Khairulbariah replied at 26-6-2018 12:43 PM
To b honest,  saya SR sekian lama setiap thread FA.  Peminat super tegar,  gitu. Tp 1st time reg.  ...

oh patutnya orang macam chuols yang patut ada dalam benang abdul nih. iols yg non-fan ni yang selalu muka tak malu bertenggek kat benang fattah ni, lepas tu nanti iols balik library. walaupun begitu iols pun tetap support fattah dgn beli mrp dia yang dah nak setengah tahun kat dalam lemari iols tak berusik tu, syampu heols je yg iols pakai. hikhikhik...

Yesss kaka iolls setuju, support dari diam pun okay dah.right now pun kita nampak ramai silent support muncul. Macam kita tahu fattah pun takde nak komen apa apa bila jadi something, pergi becuti terus hahah. Cumanya after this mana2 pemenat ni take note laaa and make a gap between fans and artist. Takyah merempan semena2. Kalau betul support, buat cara kaka asyasha ni beli product and all kan. Benda jadi camni buat Iolls bertambah sayang kat bamtah. Eh? Hahah ngefans gituuuu.

bravo..u ckp sume yg iols nk ckp...igt darjat tinggi agak nyer bila retis ciom molot dgn dia...backstabber ke apa ke..kalau ko mulut longkang pastu mengungkit, ko dgn backstabber xde beza...lg pun asyik nk dulu kan dorang jek cam dorang nomot 1, igers lain kna respect dorng sgt tu cam eh, tagline fattah kami pya tu takat kat baju korang je la yek...dh ko hegeh2 nk salah kan org yg pantas dr ko..tolong tepi sket..elok la countdown korang tu, terima lh countdown cercaan bertahi2 tong kaka kesel nk bg kat korang ni...iols rsa isu backstabber tu wujud sbb byk sgt sentapan..i still need proff la..tp jojo pn lh tahan joyah gk kadang # dia yg wat org speku n mengundang kekadang...choiii btl...

Mamisally replied at 26-6-2018 12:25 PM
Mami dok SR dari zaman fattah xde benang sendirik lagi... time tumpang2 benang faz.. mami pun kena ...

xsngka ade org knl...kekeke

Thanatus replied at 26-6-2018 10:56 AM
aku meluat tgk reply angahrozita bila org tanya kenapa buat countdown?... dia boleh jawab saje suka- ...

Ok la dah xpayah tgk muka angah busuk kepam tu lagi.dr dlu dok nak conquer si fattah tu

berusgigiaku replied at 26-6-2018 12:58 PM
xsngka ade org knl...kekeke

chuols kan femes, bukan chuols dulu yang nak jadi berus gigi abam and nak berus gigi abam sampai putih berkilat.

Amonrey replied at 26-6-2018 01:10 PM
Ok la dah xpayah tgk muka angah busuk kepam tu lagi.dr dlu dok nak conquer si fattah tu

Angah busuk kepam ni sapo plak?? Acik admin tu ker?? Mcm2 name gelaran khen kluar .. punye la berapi khenn

Silent supporter nak kuar gua jgk la. Biasa sr je. Spoil fateam post nak countdown tu. Kan dah kena. Senyap2 je la nak bubar ke, nak ape ke. Dah direct blh wsap bamtah kan. Apoo la. Yg buruk nama fa jgk tempias skali faz. I pun ape2 undian pn I undi, xperlu jadi official fans bagai. Masa abpbh dulu smbil mkn undi, buat keje opis sebelah tgn tekan hp, tgok tv smbil undi..haa ko beria haha. So jgn underestimate silent fans fa ok 😂

ini la mmg cara yg betul untuk fans support kan..bukan masuk campur hal peribadi..nama pun peminat ..so act like one!me too rekomen sgt berrytox tu..skarang hal tidak membuang meolss dah ada solution..tinggal nak cari solution keguguran rambut lak..opss OT sudahh

Khairulbariah replied at 26-6-2018 12:43 PM
To b honest,  saya SR sekian lama setiap thread FA.  Peminat super tegar,  gitu. Tp 1st time reg.  ...

welcome to the club !

Sedihnya la bila jadi mcmni..dr smlm rasa poyonya la admin2 fa team ni..xpela fattah iols pn peminat tegar mu..wlupn x segigih igers yg serbu smua tempat yg fattah ada tp iols beli smua produk2 fattah..nak jd peminat tu kena cerdik sikit xpyh nak sentap klu x diberi perhatian..iols jijiks ngn admin fateam..serius!!

berusgigiaku replied at 26-6-2018 09:36 AM
Maybe fattah ade rancngn lain utk ms dpn die..xkn smpi tua nk tayang muka kt tv...time muda ni ber ...

laponye baca pulut kuning...sedap gilos tu makan dgn rendang ayam kampung

sorry ter OT plaks..

I felt thefateam has done the right move. from fattah zero smpai la ni aku tgk kelab peminat dia setia je sokong fattah kemana2 shj sehingga la muncul fattah dgn neelofa n the worst fazura beranak2 igers create unofficial fan club sendiri. semenjak tu la thefateam ni tenggelam terus. lgi skrg unofficial club dh siap boleh buat side income dgn penjualan baju, tudung fazzy and i see fazzy more engaged and close with them and therefore thefateam jadi mcm outsider yg org dh tak pandang. same goes to official fc faz pun nowhere to find. sedikit sebanyak ofcourse admin2 fateam terasa n they felt exclusivity was not belong to them any longer.

my 2 cents