CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: juliez

Pics Mesra Apex & ShidaHarmi (Bukti SMS & Video Penafian Shida, pg61)

Close [Copy link]
aku panas btoila budak pompuan ni!:@:@
yg dok menggatai sapa suruh! p lantakla fahmi nk bt apa...sbuk ja pompuan2 kaki bangku ni...panas aku! mlm ni kalu keeper aku xperform siap korang!
Selamanya Harimau Malaya!

aku nak sokng dia ats padang ja! dia nak tergolek ka nak bergusti kt luar ka tu dia punya pasal.....yg penting perform ats padang kena top! Pompuan2 gatall...suh22...

pompuan murah. apa pun xbley

minah ni yang tetiba baik dgn JR dgn ticer hering tu kan...
sesama bantai kutuk KFC dgn dalia masa gamabar kt USS tersebar...
yg ni kot yg diorg kata diorg ada bukti tapi tak nak sebarkan..
so apasal sebarkan skrg, kenapa tak sebarkan masa gosip kt USS tu panas...
dasar penakut, nak cari popular jer

Reply 202# kulashaker

yang boleh boleh blahhhhhhhhhhhhhhh je

aku pelik, selalu lelaki ugut pompuan nak tnjk bukti benda x senonoh, ni terbalik, aku  x phm, if dia tunjuk bukti, agak2 apek sorang aje ke yg malu?

tak habis2 dgn kes KFCM nih.. harap2 ada la senior2 ke abang2 yang nasihat KFCM ni.
jangan terlalu banyak kontroversi. talent dh ada,jangan la kerana perempuan hilang semuanya..  

Follow Us
aku heranla mane diorg dpt kopipes BBM tu ye?

ttg gambar2 tu...errr apek ko jumpe doktor gigi dulu sblm ko senyum tunjuk gigi bleh?

baru tadi baca paper katanya fahmi setuju nak berlakon filem.....lagi glamerla dia pas ni
anwarzashly Post at 27-11-2011 14:09

OKS setuju ker.. byk sgt perlawanan ada masa ke nak belakon tuh semua.. mintak jauh lah berlakon.. lainlah ko dah x laku dlm arena bola sepak.. anyway apek dah msk mangga ker????

apek jg y untung.. next sapa lak??

tak habis2 dgn kes KFCM nih.. harap2 ada la senior2 ke abang2 yang nasihat KFCM ni.
jangan terlalu  ...
sakurakura Post at 27-11-2011 15:32

kembar tuh kira senior diekan .. bleh ker kembar tuh bagi nasihat.. arap jauhkan apek dari sbrg mslh demi msia bkn demi apek erk. demi msia

OHBULAN! dah dapat statement Apex weyh!

“Tunjuklah Kalau Betul Ada Bukti” – Khairul Fahmi Respon Isu Skandal Shida Harmi.

Selepas nama Dahlia Teck menjadi sebutan ramai, hari ini, peminat bola tempatan sekali lagi digegarkan dengan cerita panas mengenai penjaga gol Malaysia, Khairul Fahmi Che Mat berkenaan skandal seorang wanita yang dikenali sebagai Shida Harmi. Identiti wanita ini yang merupakan watak baru dalam kehidupan peribadi Khairul Fahmi atau nama samaran Apek ini diertikan sebagai salah satu cubaan pihak di luar sana yang ingin menjatuhkan reputasi serta fokusnya di atas padang kelak. Ini turut diperakui oleh Khairul Fahmi ketika ditemubual oleh OHBULAN!, lewat tengah hari tadi.

“Saya memang mengenali Shida Harmi. Dia bukannya skandal seperti yang diperkatakan oleh orang lain, sebaliknya dia hanya kawan biasa. Saya mengenali Shida sekitar awal tahun ini, kalau tak silap bulan March. Ketika itu, saya masih belum bertunang lagi. Gambar itu pula diambil semasa kami karaoke,” jelas Khairul Fahmi memulakan wawancara.

“Saya tak pasti macam mana gambar ini boleh sampai ke pihak media. Tapi, saya tak rasa Shida sengaja buat macam ni, nak syak sesiapa pun tak boleh. Saya perlu hubungi dia terlebih dahulu sebab nak siasat dengan lebih jelas. Berkenaan nama-nama yang disebut dalam Blackberry Messenger (BBM), jujurnya saya tak kenal akan nama Nadzim. Bagaimanapun, Erin adalah nama kakak kepada Elia, bekas tunang saya dulu,” ujar pemain pasukan Harimau Muda ini yang berjaya mengalahkan Indonesia di Sukan Sea, Isnin lepas.

Khairul Fahmi juga mencabar pihak yang menyebarkan kandungan mesej berbaur ugutan (screenshot di atas) ini agar tampil ke hadapan dan tunjukkan bukti kukuh.

“Andai kata dakwaan tersebut adalah betul, sila tampil ke hadapan dan tunjukkan bukti kukuh,” tegas Khairul Fahmi.

Pemain muda ini turut kesal dengan sikap sesetengah orang yang cuba menjatuhkan nama serta reputasinya yang kini sedang memuncak. Bagaimanapun, dia menjanjikan persembahan yang terbaik agar semangat Harimau Muda sentiasa tersemat di kalangan peminat bola sepak tanah air.

“Saya kesal apabila diri ini kerap dikaitkan dengan pelbagai kontroversi yang tidak henti-henti. Sesetengah orang di luar sana tidak henti-henti mencari kesalahan saya. Kalau cerita seperti ini keluar, memang tak menang tangan saya nak jawab panggilan telefon. Apa pun, saya perlu fokus kepada perlawanan akan datang. Game makin dekat ni!” kata Khairul Fahmi yang ingin menumpukan perhatian di atas padang demi maruah negara.

Reply 201# hartanahmalaya

Dengar cerita, ex dia gak yang buat keje mcm ni. x puas hati lagi. bodoh!

Reply 210# lonso

haritu mufti sudah nasihat lor. tapi yg kes shida harmi nih kes lame baru nak kecoh lah tapinyaaa.

Reply 205# chantry

dia, apek, mereka dan keluarga mereka

Alahai, khairul fahmi ,lotih ai dengan citer macam nie, jejaka HOT katakan..

Post Last Edit by Santeira at 27-11-2011 15:44
kawan aku cakap, yg hantar gamba2 ni adalah SEPUPU ELIA SENDIRI..

dah agak dah
caca_eric Post at 27-11-2011 14:34

so betul la speku aku bukan shida harmi yang hantar gambo2 tuh. my guess furthermore, gambar2 tu diberi pada 2 beradik tu masa kes ni kecoh2 dulu, tapi baru sekarang nak disebarkan supaya apex jatuh dan hilang konsentrasi oleh sepupunya--macam mana gambo tu boleh pergi ke sepupu lak eh. dah la bukti sms blackberry meragukan. come on, we all CSI yang berjaya CSI ac mizal lah. di samping aidid muaddib of kos.

kenapa mesti cerita2 kontrobesi apek kuar a few days / before / hari apek game??? mcm sengaja dirancanggg

org islam sini hanya tau mrh pumpuan jea
yela..khairul fahmi byk brjasa dkt malsysia
sdgkn due2 prngai hmpeh

OHBULAN! dah dapat statement Apex weyh!

“Tunjuklah Kalau Betul Ada Bukti” – Khairul Fahmi Resp ...
fyz_buntu Post at 27-11-2011 15:37

tunjukkan bukti skandal atas katil sekali .............................!!!!!birah tul pompuan2 yang hadap kat KFC ni