CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: BebeQ

Bakat baru yg menyerlah..sesuai jadi retis ni ols..~~Teacher Shida Parit Mari ~~

Ada ke yang mendewa-dewakan teacher shidah ni? Tak perasan pulak I. Yang kata dia berbakat besar ...
rock_stars_roll Post at 3-10-2010 00:15

khann..pelik gak celah mana weols dok mendewa2kan cikgu neh

dh diamek tindakan ker cikgu nie? nk taw gak nasib dia. kalo diambil, atas charge apa?
danna09 Post at 3-10-2010 00:18

charge sbb memalukan forumer2 cari kot
dorg plak sebok dok rasa malu

Post Last Edit by rock_stars_roll at 3-10-2010 00:27
dh diamek tindakan ker cikgu nie? nk taw gak nasib dia. kalo diambil, atas charge apa?
danna09 Post at 3-10-2010 00:18

Awat nak kenakan tindakan kat cikgu ni? Sebab dia menari terkinja-kinja macam beruk mat yeah? Hahahaha. The world would be laughing at us; ada penjawat awam yang bersifat perkauman pun tak dikenakan apa-apa tindakan tata-tertib. Tup tup cikgu yang 'syok sendiri' sikit-sikit nak diambik tindakan? Tsk tsk tsk.

Alolololololo kesian cikgu shidah.

Awat nak kenakan tindakan kat cikgu ni? Sebab dia menari terkinja-kinja macam beruk mat ye ...
rock_stars_roll Post at 3-10-2010 00:25

tggu je la muka depan paper "Cikgu Diberhentikan Kerana Berjoget di Youtube"..

what a joke

sape plak mendewa2kan tindakan cikgu ni?
everyone have their own way to express and entertainin ...
maxim Post at 3-10-2010 00:08

wah..1st time aku baca komen berilmiah dr Meksum
Setiap guru mempunyai cara tersendiri utk tarik perhatian pelajar..
Rasanya..Cikgu Shida nih salah sorg cikgu yg pandai tarik perhatian studen2..
n opcos jenis yang kelakar..i like
tang expose miming segala kat utube..aku no comment..tepuk dada..tnya iman korg

ntah pape, sbb syidah buat mcm tu terus xnk anta anak belajar ngn dia...... cetek  ...
micha Post at 2-10-2010 14:04

khenn kak micha...klu dia mengajar bes n xbias ok what...

Follow Us
hanya orang2 yang tahu malu aje yang akan malu tengok video cikgu ni
the rest akan ber ...
mesmerize Post at 2-10-2010 22:12

well said
pada yang beria ria sungguh yang backing cikgu ni,
dahaga hiburan sungguh mereka ni...
kesian

ishhhhh x phm la. dia terkinja2 kat umah dia la, bkn dlm kelas ke, bkn kat bilik pengetua..... what's the problem.
dia hanya mimimg n n buat lawak menerusi persembahan yg konon nye bodoh tu je, bkn nye dia buat tarian bogel kot.

apa yg memalukan? sbb nmpk bodoh?

heyyyyy, korg x pnh smbut hari guru kat sekolah ke.?

ms hari guru kat sekolah aku dulu, cikgu2 mst buat persembahan atas stage. aksi2 lagi bodoh dr neh..... xde mslh pn.

feeling2 bagus la.

FAN!!

she's a riot...

cikgu release stress tu... ok la tu drpd gi mkn rumput ke apa...

Sama jer konsepnyer ngan bebudak Pinoy nih..terus dapat berlakon iklan coke...

Mebi cikgu shidah pon lepas nih akan dapat berlakon iklan..

ok tak kisahlah2 siapa2 yang nak pro perbuatan cikgu ni... tak payah la kita nak bergaduh pulak pasal dia ni... buang masa aje gaduh pasal cikgu ting tong sorang tu..

tapi bagi aku perbuatan dia tetap tak manis untuk seorang pompuan, tak professional sbg seorang guru dan tak normal untuk seorang manusia..

bagi aku seorang guru harus dihormati dan dipandang tinggi oleh murid2nya, baru la proses pembelajaran itu berlaku dengan lebih sempurna.. tapi aku tak boleh nak hormat cikgu yang macam ni.. aku rasa budak2 skrg lagi la tak bole nak hormat.. aku pernah jadi cikgu dulu, nak beramah mesra lebih2 dengan murid2 pun pengetua aku tak bagi sebab nanti student tak respect n mula anggap kita sebagai kawan, bukan sebagai guru.. dan aku setuju dengan kata2 pengetua aku tu sebab aku dah nampak guru2 yang terlebih ramah ngan murid2 ni mmg murid tak hormat langsung, siap melawan cakap guru,  n tak takut langsung dengan guru tersebut... marah la cemana pun kat murid2 tersebut, guru tersebut still nampak "kecil" di mata murid2 tersebut.. nak mengajar macam mana kalau murid dah tak hormat? mengajar bab ketam mengajar anaknya berjalan la atau bak guru kencing berdiri murid kencing berlari lah.. inilah akibatnya bila seorang guru meletakkan dirinya ke aras yang lebih rendah dari yang sepatutnye, dengan berkelakuan yang tidak sesuai dengan taraf dan umurnya...

n aku tak komen la pasal video2 lucah budak2 skrg tu semua, takde kaitan dengan cikgu ni.. yang sebelum2 ni aku komen pasal tindakan cikgu ni aje.. dan akibatnya seperti yang aku terangkan kat atas.. tapi korang dah pergi jauh sampai ke video lucah bagai..

i like her...very entertaining.. those yang tak suka dia tak payah ar tgk...

bukan dia kata dia guru celup kah? xkan cikgu nk wat camtu malu kat anak murid n cikgu besar...

tp bideo stacy 'jahat' tu best gak..hehe...

tak manis sebagi seorang perempuan? tak normal bagi seorg manusia? tak professional sebagai seorg guru?

tak manis sebagi seorang perempuan? celah mana yang tak manisnya kak oiii, kat youtube tu, byk je org2 kita buat vlog , cover, parody... sy rasa hat ni, kira sopan lah.. dia masih bertudung, berpakaian bertutup, dan apa yg dia buat cuma memek muka, dan pergerakan ala2 tarian dan versi dia... adakah itu sudah dikategorikan tidak manis?
wahhh, kalau macam tu lah, macam mana pula dgn penari2 dan penyanyi kita?

tak normal bagi seorg manusia? tang mana pula kata tak normal ni? kalau lah kita bukak youtube, ramai je yg buat miming ni haaa.. adoiii takkanlah si org yg buat statement ni tak pernah buka youtube?... jika tidak tgk youtube pun, ramai je lahh org miming kat dalam kereta sementelah traffic jam di jalan raya tu haaaa....

tak professional sebagai seorg guru? dia kan buat tu semua sy percaya atas kapasiti peribadi. minat of her own... dan sy percaya dia tidak mewakili kementerian and profession guru..  malah sy nampak dia amat kreatif. contohnya masa dia menyanyi lagu patriotik tu..

bukan dia kata dia guru celup kah? xkan cikgu nk wat camtu malu kat anak murid n cikgu besar... ...
suree_aa Post at 3-10-2010 10:53

which part yg telah dia buat yang u categorize sebagai memalukan? i dun get it?

cuba tepek youtubenya, dan beritahu minit keberapa saat keberapa...

sungguh pathetic org yg otaknyer sempit...lantak dia la dia nk wat pe pn...korang yg over2 malu kenapa, view dis as medium pf entertainment je dh la...yg nk take things too seriously kenapa....dia cikgu?dia tk leh seronok la ek?ak admire dia whp is an english teacher bole ajar muzik kat ank murid, ak mg tk leh.kalu kelas muzik ak bwk radio and mntk  sgt murid salin lirik je...go teahcer shida...inspiring sgt....dh loya tok sah dok tgk la

some more bagi aku tak menghiburkan langsung! takde bakat original yang diketengahkan kecuali perbuatan2 membodohkan diri sendiri seperti tarian gelek yg tak menjadi, pastu siap buat muka stim yang mengerikan, conteng muka dengan marker pen mcm budak2 tak berakal.. btw biasanya budak2 umur 2 tahun yang suke conteng2 muke nih.. wonder which part yg other smart people think her videos are brilliant n entertaining!

Post Last Edit by suree_aa at 3-10-2010 12:52
which part yg telah dia buat yang u categorize sebagai memalukan? i dun get it?

cuba t ...
dellpro Post at 3-10-2010 11:05

sabar ler...i like her video...just my honest comment...nothing personal, so jgn nk serbu aje..huhu...i just comment pasal something yg forumer post kat page blakang pasal die tulis die 'guru celup'..so my point is betul ke die seorang guru or 'teacher shida' just nicname aje..thats all..ok..no ofense..

p/s...peace no war

kalau la cikgu saya macam cikgu shida ni.....seronoknye nak belajar...seronok nyer nak masuk kelas...dari cikgu yg dok kontrol ayu....kontrol macho.....konon nak student respect dia as teacher tp dia sendiri tak kenal student dia siapa.....

I believe...cikgu macam cikshida ni....bila waktu belajar...kita belajar betul2....bila waktu kita main dan bersuka2....kita bermain dan bersuka betul2....barula tak stress belajar......ni certain cikgu nak tgk kita ni dok ngadap bukuuuuuuuuuuuuuuuuuuu je.....

Go Go teacher Shida!

kenape upload byk2 kat utube?
terdesak sgt nak perhatian ke?
ni mesti jenis yg kurg sosial dengan masyarakat
tu yg terjun ke alam virtual dalam mencari teman dan rakan...
ape2 pun...sebagai parents
aku akan pastikan pihak skolah jamin kesihatan mental die dulu
baru ai hantar anak ai kat skolah tuh~