CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: trinity

Be with you(Movie and TV series)

rully_banget This user has been deleted
ada yang tahu nama aktor yang jadi yuji (sory kalo salah nama) anak yuko takenuchi tuh waktu "teenage" bukan di budak kecil... (versi MOVIE)

nama dia -> Yuta Hiraoka
http://www.amuse.co.jp/hiraoka/

Originally posted by emiko at 26-3-2006 12:36 AM
nama dia -> Yuta Hiraoka
http://www.amuse.co.jp/hiraoka/

filem terbaru dia Swing Girls...best citernya, kalau nak tengok Yuta-kun lagi...

Originally posted by whitedove at 26-3-2006 17:43

filem terbaru dia Swing Girls...best citernya, kalau nak tengok Yuta-kun lagi...

malas nak donlot..pinjam bulih kak? he he he :cak::cak:

meh la nak post pic2 berkaitan dgn ima ai drama ver sat..

Aku baru lepas tgk yg version movie citer ni sbb budak2 kat MDaC tu dok peromot kata best..

Version dorama ada Nari -kun?? ouchhh.. ini mmg wajib tgk kalau gitu...

hehe..kene promot abes2an baru nak tengok ye kak

iyerr..bukan senang nak tengok Nari jadi bapak budak woh :cak::cak:
n sy suke chemistry kapel dalam dorama ver. lagi walaupun telah terbukti yang chemistry kapel versi movie lebey hebat kot sebab sampai membawa ke perkahwinan + Shido Nakamura & Yuko Takeuchi betul2 dapat anak lelaki sorang kalau ler Mimu ngan Nari pun bersame, alangkah besnye (sebok hal orang ) me like me like :love::love:

Follow Us
weehh.. teruk sangat yang jadi aktor utamanya..

sapa sih dia ni, kok tak hensem lah.... cam TKI-face jer...
kenapa tak Yuta Hiraoka ja yang main..... ihhh... takut jadi hilang feeling nontonnya nih.. tragedi densha otoko versi serial sepertinya berlaku lagi nih bagi gua...si atsushi ito... hii..hi..

gomen bwat fans berat akotr ni!

tapi bwat aktor ceweknya: "kawaii, cho kawaii, kimoi kawaii, hyaku pasento kawaii" (quoted from shuji in nobuta epsd 6)

[ Last edited by rully_banget at 26-3-2006 11:22 PM ]

Originally posted by emiko at 26-3-2006 10:29 PM

n sy suke chemistry kapel dalam dorama ver. lagi walaupun telah terbukti  ...

eh, ni beneran ya, kalo ada gosip bahwa yuko takenuchi ma yang cowok yang main di be with you versi movie ni dah khawin???:cak:

Reply #27 rully_banget's post

:lol watch his works first before judging him saya pun mula2 tak suka sangat dengan Nari ni sebab nampak cam ala2 sissy gitu ("thanks" to his performance as Ageha in Kindaichi Shonen no Jikenbo yang ada Jun Matsumoto tu :lol) tapi lepas tengok lakonan dia dalam drama2 lain baru lah mula minat sikit demi sikit..ambil masa jugaklah sebelum saya betul2 bergelar peminat ;-) hasil kerja (drama sahaja, filem saya cuma pernah tengok Kagen no Tsuki :malu paling best yang saya pernah tengok..dalam Koukou Kyoshi 2003

ahahha mimu-chan memang kawaii pun(maybe saya bias sebab saya peminat dia juga ) tapi sayangnya sekarang ni pun senyap tanpa berita lepas filem ke3 dia, Kono Mune Ippai no Ai wo ditayangkan.. rasanya ada kaitan dengan cerita2 lakonan dia kurang mendapat sambutan kot. her last 2 dramas (Medaka & Ima Ai) punya rating tersangat kurang memberangsangkan dan filem terbaru dia pun takdelah meletup ^^; feel sorry for her..mungkin management company mimu suruh dia berehat dulu agaknya sebelum kembali semula :hmm: saya paling suka watak dier dalam Rikon Bengoshi & lakonan dier yang paling memberangsangkan bagi saya..dalam Chakushin Ari 2

Reply #28 rully_banget's post

itu bukan gosip lagi rully..memang kebenaran dan pernah dilaporkan di media Jepun tentang perkahwinan mereka anak lelaki mereka pun dah selamat dilahirkan Yuko pun masih cantik macam biasa selepas melahirkan (nampak Yuko masa menonton Nippon Academy Prize yang bertarikh 3 March baru2 ni )

[ Last edited by emiko at 26-3-2006 11:54 PM ]

blom ada masa lagi tengok movie nih..

Originally posted by emiko at 26-3-2006 10:29 PM

n sy suke chemistry kapel dalam dorama ver. lagi walaupun telah terbukti  ...

promote, jangan tak promote...sukanya tengok Nari & Mimu!

Originally posted by emiko at 26-3-2006 11:50 PM
:lol watch his works first before judging him saya pun mula2 tak suka sangat dengan Nari ni sebab nampak cam ala2 sissy gitu ("thanks" to his performance as Ageha in Kindaichi Shonen n ...

rasa2nya rully cakap pasal Shido Nakamura tak, bukan Nari...kalau Nakamura-san tu, I admit la dia memang 'kureng' hensem hehe...tapi Nari tu aduhai cumilnya! kalau tak cumil, macam mana la buleh bawak watak playboy dalam citer Orange Days, ye tak? ;)

whitedove-san, betul yang dicakap emiko tuh...
gomen, kayaknya lo fans nari.. gomen ne....

gomen kalo off topic...
da beberapa aktor jepang yang gua kurang simpatik, cam aktor lelaki di with love... yang jadi hasumi di kimi wa petto... tapi bwat joe odagiri (my favorite actor), gua suka ma "style"-nya dia, apalagi di satorare, kao, platonic sex, shinobi ma azumi...

untuk nari-kun ni gua blom pernah liat, but i try to watch lah...."watch his works first before judging him" betul juga cakap ko emiko-san...

hehe gomen ne rully kalau saya kedengaran seperti seorang fanatik. really, I'm not..cuma peminat biasa je ^^ kalau suruh pilih antara Joe Odagiri & Nari, tanpa ragu-ragu memang saya pilih Joe (my fav actor too )

sebenarnya kalau rully pernah tonton gokusen 1, then you should be familiar with Nari :bgrin: Nari ni berlakon jadi Noda yang selalu pakai skarf kat leher tu (again, payah juga saya nak kikis imej Nari dalam Kindaichi bila drama ke2 lakonannya yang saya tonton ialah Gokusen :ting

Originally posted by emiko at 28-3-2006 06:00 AM
hehe gomen ne rully kalau saya kedengaran seperti seorang fanatik. really, I'm not..cuma peminat biasa je ^^ kalau suruh pilih antara Joe Odagiri & Nari, tanpa ragu-ragu memang saya pilih Joe ( ...

bagi kite pun, actually Orange Days yg mengubah segala2nya sampai jadi hampir fanatik pasal dia...mula2 tengok Gokusen 1 takde benda sangat, perhatian masa tu kat orang lain hehe...but Orange Days betul2 ada 'power'...imagine kite tengok citer tu semata2 nak tengok hype over Satoshi Tsumabuki & Kou Shibasaki je, tapi last2, Nari lak yg diminati bila dia senyum tuh, alahai cumilnya! buleh cair abis...;)

Originally posted by emiko at 28-3-2006 06:00 AM
hehe gomen ne rully kalau saya kedengaran seperti seorang fanatik. really, I'm not..cuma peminat biasa je ^^ kalau suruh pilih antara Joe Odagiri & Nari, tanpa ragu-ragu memang saya pilih Joe ( ...

hontou ni??? ha hha ha.. gua kagak perhatiin, cuma tau matsujun jer, ntar gua replay lagi lah... klo gitu tak teruk2 amatlah gua kira... (actor2 gokusen best2 la menurut gua)... terus terang jer, gua sering kagak perhatiin nama aktor, cam kamen yang berlakon di gokusen 2 gua kagak tahu sapa dia sebelumnya, baru tahu ja pas dia muncul di nobuta....

Originally posted by rully_banget at 29-3-2006 11:20 AM

hontou ni??? ha hha ha.. gua kagak perhatiin, cuma tau matsujun jer, ntar gua replay lagi lah... klo gitu tak teruk2 amatlah gua kira... (actor2 gokusen best2 la menurut gua)... terus terang je ...

kamen? maksud awak Kame ye...;) hihi, kalau la dia bukan budak Johnny, sah akan kureng beri perhatian pada dia hehe...

TV dorama "Be With You"

Tumpang tanya sikit:

Be With You dorama version (Cast : Mimula, Hiroki Narimiya, Akashi Takei, Kimiko Yo, Yoshiko Mita), already release-kah vcd BM sub kat M'sia?

Thanks.

Originally posted by enau at 31-3-2006 07:09 PM
Tumpang tanya sikit:

Be With You dorama version (Cast : Mimula, Hiroki Narimiya, Akashi Takei, Kimiko Yo, Yoshiko Mita), a ...

unfortunately, no... yg diorang tengok ni semua fansub English...