CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: MOONkerBULAN

UPB MYTEAM FC

Originally posted by nobody at 29-5-2006 08:52 AM
tapi mmg tak puas hati ngn ulasan bekas pemain malaysia tuh..yg mengatakan malaysia tak sepatutnya menerima pelawaan sebegini kerana ianya melibatkan maruah..sekiranya kalah..akan dimalukan oleh ra ...

mcm nak bagitau punye teruknye team mesia... lawn myteam pon lom tentu menang

Originally posted by joe1983 at 29-5-2006 10:23 AM
Tahniah Malaysia, Syabas MyTeam

1)Malaysia dibarisi kebanyakan pemain Bawah 20 Tahun yang diturunkan oleh Persatuan Bola Sepak Malaysia (FAM) selain diperkuatkan tiga pemain senior kebangsaan, Indra Putra Mahyuddin, K. Nanthakumar dan Khaironnisam Sahabuddin Hussain.

2)MyTeam mendahului 1-0 tetapi pasukan itu tempang apabila ketua pasukannya, Hasmizan Kamarodin dilayangkan kad merah pada minit ke-26 kerana mengasari Zaquan Adzha Razak

1)tarak sorang pon yang score.. hampeh.. :siok:

2):love::love:

Originally posted by conan at 29-5-2006 10:44 AM

mcm nak bagitau punye teruknye team mesia... lawn myteam pon lom tentu menang

penyokong si brahim tu kot

AKu minat sangat tengok cara fairus main skillfull...kesilapan shebby kerana masukkan dia lewat permianan...Sellan yang rambut entah apa-apa tu patut keluar awal sebab midfield tak hidup langsung...satu lagi kesilapan pengurusan myteam masa pemilihan awal...dia cari yang pantas leh lari bawah 12 sec. Tengok dulu yang ada skill pas tu test la stamina dia....takat lari laju Azmi Ibrahim pun tak leh kemana...Maradona tu bukan laju pun tapi sebab dia sorang Argentina menang world cup 1986...nak laju sangat pun wat perrr kalau basic footbal pun tak lepas....pendapat jerr apa pun FAIRUS is the best walau gigi depan tak der....Go Fairus GO:solute:

Originally posted by eimein at 29-5-2006 11:43 AM
AKu minat sangat tengok cara fairus main skillfull...kesilapan shebby kerana masukkan dia lewat permianan...Sellan yang rambut entah apa-apa tu patut keluar awal sebab midfield tak hidup langsung.. ...

Gigi ader ker tak ker tue semua tak penting
yg penting permainan......
Fairuz memang best mainan dia......memang silap shebby tak masuk awal........
tapi wa tetap sokong MYTEAM.......
Yang tak best pengulas tuh nampak macam tak suka ngan MYTEAM......perli jer memanjang........Fairuz tue duk kampung petang2 main bola sokmo

2M This user has been deleted
Originally posted by eimein at 29-5-2006 11:43 AM
AKu minat sangat tengok cara fairus main skillfull...kesilapan shebby kerana masukkan dia lewat permianan...Sellan yang rambut entah apa-apa tu patut keluar awal sebab midfield tak hidup langsung.. ...

idup Fairus..idup Teganu...:tq::love::love:

Follow Us
bubusyg This user has been deleted
aku sokong myteam.. pujian harus diberikan pada diorg sume sebab walaupun training 6 minggu tapi semalam diorg boleh main.. belum lg training 1 tahun.. cuak pasukan mesia semalam.. arini bace harian metro, coach malaysia kata diorg(pasukan U20) main kureng sket sebab tak berapa nak belatih.. boleh belah la.. alasan semata2.. dapat goal pun free kick.. setakat 2-1 score tu kire tak mantap.. aku jamin kalau 1 tahun training mesti boleh jalan la pasukan mesia.. even semalam kat stadium rata2 org pakai baju biru, sokong myteam...aku harap KJ tak sia2kan diorg sume nie.. talented.. and gifted.. esp fairus...

p/s takpe nanti fairus dah ade duit banyak sket boleh le pasang gigi palsu..

HIDUP MYTEAM!!!!

aku setuju dgn kata2 pengulas Razif tu.. Msia tak patut terima perlawanan spt ini...well said

Btw.. fairuz tu memang bagus.. maybe Shebby tak turunkan awal2 sebab tau mamat ni x cukup stamina..

Stamina dan fitness.. tu lah kekurangan org2 Malaysia hatta pasukan NT sekalipon...

Satu lagi budak amir dari penang tu tak silap left back kot dia pun ada harapan...perlu digilap...dia antara yang cool control ball...he has a quality as a defender...yang lain tu average jerrr....apa pun fairus u have future....jangan belajar balut daun sudah.........

oh yee... what's next?

Fairuz lepas nie mu letok ah gigi comel sket ahahhaha
memang best ah Fairuz........
Bila nok balik kampung.........

Go GO GO GO GO MYTEAM

Kita tak benci Negara Malaysia kita hanya benci pasukan bolasepak malaysia serta konco-konconya yang banyak alasan demi alasan tapi tak ada kemajuan ...tengok sendiri kat bukit jall semalam berapa ramai penyokong myteam...peminat dah mual dengan pasukan bolasepak malaysia harap glamer jerr lebih main tak penah best....kalau malaysia main best kita peminat akan sokong walau pun kalah.....aku masih tak faham sampai sekarang Trinidad tobago boleh masuk worls cup...:geram::geram:

Originally posted by KaKLaLa_Lost_id at 29-5-2006 11:58 AM
Fairuz lepas nie mu letok ah gigi comel sket ahahhaha
memang best ah Fairuz........
Bila nok balik kampung.........

Go GO GO GO GO MYTEAM

panji alam.....dekat benor tuh...:nyorok:

Originally posted by tanabe2287 at 29-5-2006 12:04 PM

panji alam.....dekat benor tuh...:nyorok:

panji alam lala sewa jer
asal kampung wakaf mempelam
satu kampung ngan Fairuz......umoh lala dalam kampung
umoh Fairuz luar jalan besar.......tapi memang kenal ah budak nie........
ayoh yer cikgu....aidk-beradik putih macam mat salleh belaka..........

Reply #432 eimein's post

trinidad masuk sebab diorg bagus... player diorg fit

kalo Msia antar MyTeam adakah Msia mampu layak ke WC?

Originally posted by KaKLaLa_Lost_id at 29-5-2006 12:10 PM

panji alam lala sewa jer
asal kampung wakaf mempelam
satu kampung ngan Fairuz......umoh lala dalam kampung
umoh Fairuz luar jalan besar.......tapi memang kenal ah budak nie........
ayoh y ...

nanti kaklala kirim salam kat fairuz ye

Originally posted by Nesta13 at 29-5-2006 12:14 PM
trinidad masuk sebab diorg bagus... player diorg fit

kalo Msia antar MyTeam adakah Msia mampu layak ke WC?

Aku tahu la dia org bagus dan fit sebab tu masuk world cup aku pun main bola gak dulu tak fit nak main 90 min cam mana......masalahnya diaorang rakyat banyak mana ...kelengkapan sukan diaorg tahap mana....ekonomi negara diaorg cam mana bantuan kerajaan diaorg cam mana..aku tak suruh pun myteam masuk world cup....cuma bandingkan trinidad ngan malaysia....aku rasa tujuan myteam nie wujud nak suruh org2 fam termasuk ngan kau sekali sedar la sikit org perli nie.....cari jaguh kampung suruh lawan ngan malasia team sebab team malaysia nie dah termasuk team hampas selagi yg kat atas tu macam babun- babun yang tak reti nak turun pokok.....sampai bila tak akan berubah....semua kira fulus masuk...

Originally posted by ShadowChaser at 29-5-2006 12:28 PM

nanti kaklala kirim salam kat fairuz ye

beres........
lamer doh dok jupe ngan dia.........

Originally posted by eimein at 29-5-2006 12:32 PM

Aku tahu la dia org bagus dan fit sebab tu masuk world cup aku pun main bola gak dulu tak fit nak main 90 min cam mana......masalahnya diaorang rakyat banyak mana ...kelengkapan sukan diaorg ta ...

ye aku tau... tal perlu ko nak ingatkan aku betapa aku membenci pengurusan FAM... dan dulu aku pon sokong MyTeam..

tapi pikiran aku berubah bila byk sgt komen (kutukan) berlebihan dibagi kpd NT dan sokongan melampau2 terhadap myTeam..... (biasa la aku tak suka ikut arus..:cak.. aku takut suatu hari nanti MyTeam yg terima sumpah seranah org... (Ingat Nicole David.. masa menang WC bukan main disanjung dipuji dipuja... bila kalah 3-4 game lepas tu Media da start asa h pisau..)

sebab tu aku dah mengakui yg mewakili team Malaysia sekarang ni tak kira la bawah 17 ke 20 ke 21 ke, itulah yg terbaik ada kat negara kita.. maybe itulah yg paling fit ada kat sini.. kenalah terima hakikat..

pasal management aku taknak komen.. politik semua tu.. (termasuk MyTeam)

Originally posted by Nesta13 at 29-5-2006 12:42 PM

sebab tu aku dah mengakui yg mewakili team Malaysia sekarang ni tak kira la bawah 17 ke 20 ke 21 ke, itulah yg terbaik ada kat negara kita.. maybe itulah yg paling fit ada kat sini.. kenalah terima hakikat..

pasal management aku taknak komen.. politik semua tu.. (termasuk MyTeam)

ye ke terbaik? :cak:
kalau gini la, mmg takkan maju la bola sepak negara ooi..
trinidad n tobago dulu blh ke msk world cup?? :cak: