CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
oyoooo klu itu tekong kasi jin makan je..baru dia rajin skit...tp kot2 dia bawa terlebih j ...
safamm Post at 25-5-2010 11:28

hehe

aku dah sound direct kat tekong tu.. dia buat bodoh... atau memang bodoh.. hehe

nak tambah sket.. antara pelaris sihat lain yg x dapat dikesan oleh mata kasar.. free wifi yg st ...
mziskandar Post at 25-5-2010 11:42

Kat warung boleh ke pasang benda tu? hehe... LCD TV pun tak berani letak... takut kene curi

incik hantukiller....

tolongggggggggggg.....sy tak daya nak lawan sorg2.....sy penat....dah hampi ...
siape_aku Post at 25-5-2010 12:26

Semua info yg aku mintak/ yg ko bagi hari tu dah hilang entah mana aku letak.. banyak sangat dokumen atas meja aku ni hehe ...memang aku tak buat apa apa pun..... sebab mat hensem tu dah datang umah kan? hehe.. tu yg aku letak sepah sepah, dan berharap mat hensem tu settlekan kes ko... tak pe la nanti ko senang ko bagi je info yg aku minta dulu kat PM  
tu pun kalau aku sempat buka pm le.. aku dah nak kuar  opis ni..makan

incik hantukiller...sy dah PM sume info yg perlu.....

nti update ye SA....

Reply 464# hantukiller

hampehhh ajer
janji nak dtg dah 2 malam dah batal
lagipun perawat tu nak rawat ayah sy bkn sy

Follow Us
Reply  hantukiller

hampehhh ajer
janji nak dtg dah 2 malam dah batal
lagipun perawat tu  ...
trebadoure7 Post at 25-5-2010 16:45

Sebaiknya sipesakit cari dan pergi keperawat, bukan perawat cari pesakit

So ko pergilah sekali dgn ayah ko tu untuk berubat

SIHIR OLEH BEKAS SUAMI PADA PAKWE BEKAS ISTERI_yg kena iisteri pakwe

Petang semalan, 25 mei 2010, aku gi meeting dgn seorang jurutera dan seorang arkitek ttg  depa nak tubuhkan syarikat... ah aku consult je... lebih kurang pukul 6.30 ptg sorang rakan call aku minta aku datang rumahnya sebab isterinya histeria. Dia dah call berkali kali tapi tak dapat..rupanya line tel aku tak bagus.. banyak miss call dan msg tak dapat masuk... Hp cabuk kot hehe
Memandangkan aku berada agak jauh dari rumahnya, so aku minta dia cari orang  lain dulu dan aku terus bergerak kenuju kerumahnya . Perjalanan mengambil masa 30 minit juga sebab jemm.. hehe biasalah JB petang sume owang balik kerja, dari Sgpr lagi...
Dlm perjalanan tu si member tu call lagi, dia tak dapat cari perawat lain yg berhampiran kerana perawat yg biasa dgn mereka berada di Trengganu... so nak tak nak aku kene datang juga...
Hampir pukul 7.00 baru aku sampai.. dipelawa masuk oleh anaknya... dan bila aku masuk aku lihat rakanku itu sedang  memegang tangan isterinya yg terlentang dilantai sambil kaki rakanku itu berada  menyilang diperut isterinya, dan kedua kaki si isteri itu pula dipegang oleh 2 orang anak beliau..anak  bujang dan dara ..hehe... rupa rupanya jin dlm badan siiteri tu ganas dan meronta kuat hingga  lengan kawanku itu (suaminya) luka digigit ...  dah dekat 1 jam ni tak nak keluar, kata nak keluar tapi tak keluar keluar juga kata kawanku  itu pada aku.. masa aku datang tu, jin  tu diam tak bergerak..pura pura tidur.. takut pada aku le tu..hehe

So aku lduduk dibhg  atas kepala sijin tadi dan aku letak 2 jari aku kat dahinya... tak lama dia bergerak dan terus meronta... jin tu marah aku..KO nak apa? Tanyanya pada aku.. aku dgn garang nya (eh garang ke) berkata.. aku nak bunuh ko ... so jin tu terus meronta kuat tapi aku terus henjut kat bhg perut dan dada...terus pengsan...eleh tak kuat pun... tak lama terus sedar...

So aku tanya member tu.. tadi ada bual apa dgn jin  tu? Dia kata dia dihantar oleh. Tut tut bekas suami si tit tit hehe (kira makwe member aku tu le agaknya) hehe kekasih gelap kot!... untuk elak dari berulang, aku bunuh jin  yg berkemungkinan datang lagi sebab dihantar.. bunuh dari jauh je... lepas tu bual kosong sebab anak nya hidangkan kopi... aku balik.. selesai... dan malam nya ada lagi kes lain lagi berat... ah nantilah

MAAF YE YG BACA CERITA AKU TU.. SEBENARNYA BUKAN AKU NAK TUNJUK AKU NI TERER, HEHE (TERKADANG TERTUNJUK JUGAK LE) TAPI YG PALIN PENTING NAK BERITAU JIN TU TAK KUAT PUN..MUDAH SANGAT MEMBUNUHNYA KALAU TAU.. SO KENELAH MANUSIA MACAM KITA NI BELAJAR MACAMANA NAK KALAHKAN JIN... KALAU TAKAT DOA JE TAK BERUSAHA PAYAH JUGA NAK BERJAYA! CONTOH KELAPARAN... YG ADA IKAN MENTAH...DOA LE.. TAK MASAKNYA SENDIRI MAKANAN TU... SO BERLAPARLAH TERUS TERUSAN

Best ar kisah TT ni..

HK.... best2... sekali sekala selit cite... mmg la best...

semalam sapa tgk citer alam ghaib kot rasanya kat tv3 pukul 10-10.30 malam..   bagimana satu couple yang kena saka dirawat... rasanya perawat tu dari mana ye? dari darul syifa ke?

semalam sapa tgk citer alam ghaib kot rasanya kat tv3 pukul 10-10.30 malam..   bagimana satu couple  ...
mieraedoera Post at 27-5-2010 09:58

Ye ke TV3? alahai terlepas pulak nak tonton cara orang lain rawat saka..

Best ar kisah TT ni..
AlienGurlz Post at 26-5-2010 22:50

Best ke... pada aku tak best je... dah selalu kot..

HK.... best2... sekali sekala selit cite... mmg la best...
nagaijau Post at 27-5-2010 09:55

Tapi tu lah,       nak menaip dan mengarang cerita bukan mudah... malas gak

naga pon xpat tgk...
dok tgk ceta hulk kat hbo...

semalam sapa tgk citer alam ghaib kot rasanya kat tv3 pukul 10-10.30 malam..   bagimana satu couple  ...
mieraedoera Post at 27-5-2010 09:58

sorry ye mira...pagi tadi emosi tak stabil...now dah ok harap berterusan la mood camni....(walopon tak ok algi sbnrnye.... )

Beberapa tahun dulu, aku sering menonton tv Indonesia saloran TPI, masa tu tiap malam jumaat ada ditayangkan program Uka-uka kira macam tv berapa tu seekers gitulah.. tapi uka uka tu dulu, seekers tu macam tiru je.. agaknye la

Kebetulan ada satu kes tu dibuat secara langsung, dan tempatnya memang angker (dia orang yg cakap le, aku dengar je.. biasalah dgn para pesertanya, dengan kiay nya, dan kru bertungkus lumus.

Peserta pertama, seorang lelaki muda.. ditinggalkan dibawah pohon beringin yg memang 'keras'  (kayunya hehe).. lampu dimatikan dan hanya guna camera infrared..ditinggalkan berkesaorangan dgn jarak 300 meter,  sekejap je,tak sampai 5 minit simamat tu serunder angkat tangan, menggigil gigil kerana terlalu banyak gangguan pada dirinya..dan lintang pukang kru dan perawat berlari kepadanya, bila sampai mamat tu dah kesurupan, pan pak kiay tu buangkan...

Lepas tu seorang gadis pula tampil sebagai peserta.. macam berani.. ditinggalkan.. hehe pun sama tak sampai 5 minit dah meraung kesurupan... hantu merah hantu merah katanya tinggi  takut... dlm hati aku berkata, amboi ganasnya hantu tu! nanti aku belasah kan! hehe (ni cerita lebih 6 tahun dulu le).. dan dia diubati oleh pak kiay muda yg gagah perkasa kerna senang je aku tengok ia keluarkan jin dlm tubuh tubuh peserta tu... dan ulasan beliau(pak kiay) disitu ada satu makhluk besar dan tinggi, berbulu warna merah dan amat garang (sebenarnya dlm kamera tak nampak apa apa, cuma bunyi bunyi menyeramkan jek)...

lepas tu peserta ke3, aku agak berumur lebihkurang 35++ macam handal juga.. ditinggalkan dlm gelap bersaorangan.. dan bunyi berbagai kedengaran di tv, menakutkan juga, tak lama bedebum entah bunyi apa, bersilat pemuda tu, pas tu tak lama dia lari dan hilang dari kamera.....aku masa tu nonton bersama isteri aku.. eh ganas ni hantu tu kataku.. nak dengkilah hehe .. masa tu aku tak tau pun aku leh tembak hantu guna jarak jauh tu.. ni baru nak test menyeberang laut..kalau tak silap pengambaran tu dikepulauan jawa barat.... akupun ...jeng jeng  (zasst makrifat) tembak kat situ

so kru, perawat dan sebagainya berlari datang ketempat anker itu membawa lampu yg terang.. ya... mereka mencari peserta ketiga tu tak jumpa, berpusing pusing meraka dikeliling pokok besar dan sekitar... tiba tiba...

TU tu.... salah seorang kru menunjuk keatas pokok beringin tu... peserta ketiga tu pengsan atas pokok besar tu! mereka terpaksa beberapa orang memanjat pokok untuk menurunkan sipeserta yg pingsan tu.... dan dipulihkan olah perawat.. agak lama juga baru sedar!

Sambung lagi... peserta keempat pulak (kalau tak silap aku tayangan tu mula pukul 11 mlm disini dan berakhir 12 mlm... jam lebih kurang pukul 11.40 mlm... aku dah belasah hantu tu.. ni saja nak confirmkan sampai tak peluru aku tu hehe..peserta agak berusia, smat guja orangnya dlm 40an.... api dipadamkan..dan ditinggalkan.... tunggu punya tunggu mamat tu terpusing sana sini, hanya tepuk nyamuk.. tiada bunyi dan tiada apa apa gangguan...sampailah siaran tu ditunda sebab dah pukul 12 mlm...

Untuk menunggu seputusan sebenar power aku tu.. minggu berikutnya aku awal awal lagi didepan tv...menunggu siaran uka uka... siaran yg baru tetapi sebelum itu ditayangkan kisah minggu sebelumnya secara ringkas.. dan ternyata peserta keempat tu tunggu sampai dekat pukul 5 pagi.. tak de apa apa.. hehehe hantunya aku dah bunuh, camne dia nak kene kacau... ataukah sipeserta tu yg power?  ah entahlah

Rate

1

wakakaka.... kaco daun ko yer...
program tu abes mcm tu je la...

hehe saja test power... nak tunjuk kat bini.. betul ke aku buat tu menjadi... rupanya jadi hehe