CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: MOONkerBULAN

UPB MYTEAM FC

Originally posted by conan at 29-5-2006 02:48 PM
zakuan kepten tuh? iye ke.. ade gambor tak? engkorang nih tgk bola ke tgk budak ensem nih :lol

dua2 ,tgk bola gak! smbl menyelam minum air..hakhak...yup yup kalo ada pic or biodata pastee sini yekk~ i prefer zaquan tho'

haha..
sambil2 tgk bola kene gak cuci mata :cak:
hahah... i prefer d captain.. sape name dia?

Originally posted by Nesta13 at 29-5-2006 12:42 PM

ye aku tau... tal perlu ko nak ingatkan aku betapa aku membenci pengurusan FAM... dan dulu aku pon sokong MyTeam..

tapi pikiran aku berubah bila byk sgt komen (kutukan) berlebihan dibagi  ...

Yup...itulah barisan terbaik yang dimiliki oleh Malaysia...hatta player myteam tu pun
pernah gi selection untuk team negeri/kelab atau Malaysia tapi tak lepas....

Originally posted by tanabe2287 at 29-5-2006 03:31 PM

tp payah gak ar nak carik player yg main bola kalo xmo duit....besa ar...kalu ader palyer yg main best sket...karang ader ar yg duk intai....offer kaw2 sket...abes kelabu mata.....

nih yg aku menyampes nih :lol dok citer pasai ensemmmmmmmmmmmmmmmm jek

ala dorang tuh.. dah sua duit byk sket.. muler besor kepaler, prasan bagus.. last2 jadik cam khalid jamlus ngan akhmal rizal.. dorang tuh dulu mmg bagus.. tapi lately nih.. sejak ayam tambatan pasukan... :geram:

Originally posted by tanabe2287 at 29-5-2006 03:08 PM

time game rest smlm....ader aweks cun pakai jersi brasil......aku asyik tgok dia....
tp ko tau je la kn.....live....cakap ader takot2...bunyi aaaa...err...aaaa...eerrr...
kesian betolll.. ...

bkn ke name dia azura?? :hmm:

Originally posted by conan at 29-5-2006 03:40 PM

nih yg aku menyampes nih :lol dok citer pasai ensemmmmmmmmmmmmmmmm jek

ala dorang tuh.. dah sua duit byk sket.. muler besor kepaler, prasan bagus.. last2 jadik cam khalid jamlus ngan akhmal ...

:nerd:

Follow Us
Originally posted by conan at 29-5-2006 02:48 PM
zakuan kepten tuh? iye ke.. ade gambor tak? engkorang nih tgk bola ke tgk budak ensem nih :lol

zafuan tu yang kepten... zaquan tu yang dapat red card yang ada satu budak myteam bengong tunjuk thunbs up kat dia.. hapelah.. sian anak ikan aku.. huhuh

umm nanti aku carik gambar derang eh..

aku tengok muka derang peh tu baru aku tengok skill derang

ala dorang tuh.. dah sua duit byk sket.. muler besor kepaler, prasan bagus.. last2 jadik cam khalid jamlus ngan akhmal ...

:setuju::setuju:

Originally posted by arincute92 at 29-5-2006 03:38 PM
haha..
sambil2 tgk bola kene gak cuci mata :cak:
hahah... i prefer d captain.. sape name dia?

mohd aidil zafuan.. ahemmmm

Reply #375 WonBin's post

aku stuju je ngan ape ko cakap .... pada aku yg dah rosak .. pastu usia pulak dah lanjut .. x berbaloi nak repair .. baik jual jadi besi buruk aje .... ganti ngan part baru ... football is about talent ... bukan induced talent ... kita nak yg pure ... mmg talented ... tapi kalau jenis reti main ... bebudak kat skolah pun reti ... ambik bebudak myteam ni .. jadikan myteam satu daripada cara nak dapat pemain ... condemn ni untuk yg takut berubah aje ... dah yg takut berubah ni .. selalu veteran je

Reply #470 sibel's post

contoh paling best.. RTM :lol

Reply #470 sibel's post

dah senja tu pandai-pandai le berundur..:lebai:

Originally posted by arincute92 at 29-5-2006 03:41 PM

bkn ke name dia azura?? :hmm:

ha'ah.....kakak dia dulu skolah SS...sama ngan ko....:nerd:

citer pasai ensemmmmmmmmmmmmmmmm
nih yg aku menyampes nih :lol dok jek

kalo nk citer pasal ensemmm...aku lagik ensemmmmmm.....:nyorok:

Dengar cerita Berita rtm pukul 1 tadi membelasah sikap penyokong serta penganjur my team...

memang patut  my team kena belasah.

Ibrahim Saad di tanya kenapa penyokong myteam jadi begitu kurang ajar dengan skuad negara...

jawab Ibrahim saad..' Tengok tv swasta tu jual game macam mna..so itulah jadinya"...hehehe.

Malah dirasakan program realiti yg akhirnya membenci pasukan negara ini sepatutnya dikaji semula.

Komen penonton pun kata permainan tak bagus

Penyokong malaysia pula puji kesan positif pada skuad B20 yg lebih berdisiplin dan banyak timba pengalaman...

Pengulas siap cakap Perlu diingat pasukan malaysia itu hanya B20 dan myteam lebih daripada 20 thn..malah anggota senior pun main first half...

Azalina..menteri belia dan sukan MALAYSIA...kenapa mesti sokong MYTEAM????

angkara menantu , pak mentua dapat nama busuk...

Pada saya Myteam adalah pasukan syok sendiri dan sepatutnya hanya layak lawan pasukan sekolah sukan bukit Jalil.

..janji setaraf dengan perangai amatur yang ditunjukkan oleh pasukan Myteam dan managementnya..

.adaker org kene kad merah leh tepuk tangan, lebih sedeh penyokong leh boooooo lak pasukan Malysia,

tak sedarkah mereka yang diboooo tu membawa tanggungjawab negara,

tu belum lagi dengar kata pengulas yang ulas perlawanan, nasib baik la sorang tu bekas player, faham akan peranan national team....

.Epik malang bagi pasukan negara kerana dimalukan oleh orang Malaysia sendiri, dalam usaha Pihak FAM ingin mengembalikan maruah pasukan kebangsaan.....

Pada saya tiada apa yang FAM perlu malukan..sudah terbukti Myteam yang digembar gemburkan tu takdelah sehebat mana,

Myteam hanya layak berada satu kategori dengan Kombok Estate FC dan Jula Juli Estate United sahaja..

FAM patut berbangga kerana hanya menurunkan U 20, ini dapat mengurangkan malu yang lebey besar kepada skuad bernilai jutaan ringgit -

Myteam pulak perlu berterima kasih kepada FAM kerana sanggup tidak menurunkan pasukan senior untuk menentang mereka.

Lagi saya bengang BANJIR di shah alam PM tak lawat pun mangsa2.
di kedah ke,perlis pulak...kalu pergi pon kejap aje...
semalam dok berjam2 dgn menantu...tengok bola 3rd class.
betul ker penonton sampai 60 000

tV3 dok mengatakan 60,000 menyaksikan perlawanan di stadium..
perhimpunan di johor pon dulu kata 60,000..

sapa kena tipu...cissss

Reply #475 shahx's post

usaha FAM? ape usaha dorang? under 20 tuh bwh MSN bukan FAM... kalu betui la NT tuh terel.. lawan je la myteam tuh tunjuk kat dorang.. blasah la sampai 20-0.. nak malu ape... lain la kalo kalah ngan team taraf estet nih

Originally posted by shahx at 29-5-2006 16:53
Dengar cerita Berita rtm pukul 1 tadi membelasah sikap penyokong serta penganjur my team...

Ibrahim Saad di tanya kenapa penyokong myteam jadi begitu kuran ...

pelik kan.. knp la org malaysia nie x bole kena kritikan sikit.. takut dgn bayang sendiri pulak tue... kalo x de persaingan.. mcm mane nak memajukan diri.. bile dah bersaing.. baru la bole tau kelemahan diri... lepas tu.. pandang team baru.. sebelah mata... bile dah satu gol masukk... baru la nak menggelabah...

cuba la ade sifat daya saing yg positif... yg baru di tunjuk ajar.. yg lame jgn pulak besar kepala... :hmm:

lerr.. dah tentu la RTM kutuk myteam.. psl tv3 yg wat.. dendam mesti ada.. mcm gak diorg kutuk artis menang sms kul 10mlm td..

Originally posted by shahx at 29-5-2006 04:53 PM

Ibrahim Saad di tanya kenapa penyokong myteam jadi begitu kuran ...

tuh or yg dah xde idea bersore......

pada aku dia kna tgok...objektif MYTEAM ditubuhkan......rasionalnya penubuhan tersebut.....

pastu tanya balik mamat botak tuh.....
'aper kejayaan mmbanggakan th NT wat balik setawon dua nih'...

kalo....

SEA games pon x leh menang...
TIGER CUP pon kantoi......
Asia Cup pon bongkos awal......
Qualyfing WC group stage pon x lepas.....

so.....cakap kat BRAHIM......

'JGN NAK MENGADA-GADA NK MARAH RAKYAT MALAYSIA....NK BRAPA LAMA LAGIK TGGU....":pmuka:

Originally posted by Nash^Roy at 29-5-2006 05:12 PM
lerr.. dah tentu la RTM kutuk myteam.. psl tv3 yg wat.. dendam mesti ada.. mcm gak diorg kutuk artis menang sms kul 10mlm td..

pehtu kalo ader budak2 myteam diserap masuk skuad negeri ke, u-23 ke, national team ke.. hah.. alamat ader la yg jilat balik ludah sendirik :lol