CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
Post Last Edit by nobito at 31-5-2010 22:50
Saka kalau setakat dibuang, biasanya datang balik 1-2 minggu... Kalau dibunuh, camne nak datang ba ...
hantukiller Post at 11-5-2010 10:30

Hantukiller jgn tinggalkn thread ni...

Aku nk tanya betul ka saka bleh dtg balik..sebab moyang aku pawang besar..dia bela more than 1 saka... Saka dia ada utama dan yg kecil2...saka utama ni ada 3..3 raja n die dok kat blakang umah aku...

Skang ni kami satu family tengah try nak buang..aku x follow up sgt cter perkembangan pembuangan saka family aku ni walaupun aku dh start dok kg.. Lg pun derang x nak cter pasal mende ni sbb risau ktorang takut..so yg involve dlm keje ni mak, ayah ngan abang aku...

Minggu lepas ayah aku demam..bila senja smpi ke malam die mesti demam panas..skang ni ayah aku dh kne tahan wad..ptg td dpt tahu yg die x bleh jalan dh...

Tadi abang aku cter tinggal satu saka (raja) je tinggal..2 raja dh dipulang ke tempat asal... Seekor raja yg belum dibuang ni buta sebelah dan ustaz yg nak buang ni kata malam Jumaat ni nk buang saka mata buta sebelah ni...

Abg aku kata saka dlm family kami dtg dari macam2 tempat, iaitu Laut Merah, Gunung , sungai, kat dlm gua, dalam tanah, kat langit..saka harimau pn ada tapi dalam kategori saka kecik...

Sye risau sgt klu mende tu dtg balik...harap2 ustaz tu berjaya buang selama-lamanya lah...

Tak pasti pulak... sebab jin ni banyak, jin saka pun ada kawanan dgn yg tak saka...dan jin diluar  ...
hantukiller Post at 24-5-2010 16:30

Bunian dlm kategori apa..

Bunian ni Islam kan..diorang mesti x kawan ngan saka...

2. laungan azan amat ditakuti oleh makhluk2 jahat - termasuk manusiaseumpamanya. manusia x rasa panas (directly). tapi rasa x selesa/rimas.macam sumi jelly yg belum bukak. n sumi tu digoncang dgn kelajuanbeberapa ribu rpm, utk beberapa micrometer (high frequency) - bekassumi jelly tu mcm kulit.. jelly kat dlm tu mcm daging/isi. ada ygcomplain pasal azan.. sedangkan dah bertahun tahun biasa ngan launganazan pada kecik sampai besar..
mziskandar Post at 29-5-2010 05:40

U....

Baru I sedar ke pelikkannye...

biasanya kalau ad jin yg mengacau pesakit...kata la bila hantukiller dah bunuh sekor... apa side-effect yg mungkin berlaku pada pesakit? semakin teruk lagi kene ganggu ker?

camana solution nya?

Aku nk tanya betul ka saka bleh dtg balik..sebab moyan ...
nobito Post at 31-5-2010 22:15

saudara tinggal di mana???

saudara tinggal di mana???
edy137 Post at 7-6-2010 22:48

Napew nak taw?

Follow Us
saje jerr nak taw... tak boleh takpe laa... saje suke2....

Beberapa tahun dulu, aku sering menonton tv Indonesia saloran TPI, masa tu tiap malam jumaat ada dit ...
hantukiller Post at 27-5-2010 03:48 PM

nak tanya...Tn Hj hkiller..boleh bunuh jin dari jauh ker...?

hebatnya.....jadi kalau ada org minta tolong dari jauh...hantukiller boleh usahakan ker?

hantukiller & edy137 - thanks for the info about alam jin etc...

kalau nak minta bantuan pasal hal2 mistik ni boleh ke?

nak mintak pendapat semua.saya ada kwn yg cantik,baik n diminati ramai.tapi sgt susah utk dia bertemu jodoh mesti byk benda yg terjadi.bercinta 3 bln,6 bln lpstu putus.dulu2 dia mmg bf keliling pinggang.adakah dia terkena buatann org,sakagangguan ,etc.sila kongsi pendapat anda?

Aku nk tanya betul ka saka bleh dtg balik..sebab moyang aku pawang besar..dia bela more than 1 saka... Saka dia ada utama dan yg kecil2...saka utama ni ada 3..3 raja n die dok kat blakang umah aku...
nobito Post at 31-5-2010 22:15

Kalau setakat dibuang, tak dirantai, pastinya datang balik, tapi tengok juga rantainya tu, kalau rantai cap ayam, 2/3 hari dah putus

Sebaiknya dibunuh terus, semua sekali termasuk pada ahki keluarga yg lain!

biasanya kalau ad jin yg mengacau pesakit...kata la bila hantukiller dah bunuh sekor... apa side-eff ...
HunkJo Post at 5-6-2010 22:16

Kalau sebab saka, bila dah habis sakanya, sipesakit akan pulih terus

Tapi kalau akibat sihir, selagi ada jin yg dihantar, selagi itulah pesakit tak sembuh!  Pesakit hanya akan sembuh sepenuhnya jika semua jin sihir dah terbunuh dan tiada lagi jin sihir yg baru dihantar.

Penat tu nak mengerjakannya!

nak tanya...Tn Hj hkiller..boleh bunuh jin dari jauh ker...?

hebatnya.....jadi kalau ada or ...
cmf_Maxx Post at 8-6-2010 15:37

InshaAllah! tapi jangan terlalu berharap, sebab aku ni pun sibuk gak

kalau nak minta bantuan pasal ha ...
HunkJo Post at 10-6-2010 11:45

InshaAllah

nak mintak pendapat semua.saya ada kwn yg cantik,baik n diminati ramai.tapi sgt susah utk dia bertem ...
syahanna79 Post at 11-6-2010 00:18
Cantik bukanlah ukuran mudahnya mendapat jodoh, kerana pasangan akan melihat dari segi keserasian dll

Walaubagaimanapun, kemungkinan disebabkan gangguan jin tetap ada, kene lihat siapa orangnya

Kalau setakat dibuang, tak dirantai, pastinya datang balik, tapi tengok juga rantainya tu, kalau r ...
hantukiller Post at 11-6-2010 11:08

Hantukiller ni cam tau2 je

Sebelum ni mmg ada berubat dengan perubatan Islam...derang buang mende tu tapi berkeliaran kat luar rumah...

Lpas tu jumpe ngan sorang pawang die kata die dah rantai dan penjarakan mende tu kat atas bukit.... Saya x dengar jelas nama bukit yg pawang tu sebut yg pasti bukit tmpat mende2 tu dipenjarakan ada nama..pawang tu kata kalau dah penjara atas bukit tu, mende tu dah x bleh lepas...

Post Last Edit by edy137 at 12-6-2010 17:14
nak mintak pendapat semua.saya ada kwn yg cantik,baik n diminati ramai.tapi sgt susah utk dia bertemu jodoh mesti byk benda yg terjadi.bercinta 3 bln,6 bln lpstu putus.dulu2 dia mmg bf keliling pinggang.adakah dia terkena buatann org,sakagangguan ,etc.sila kongsi pendapat anda?
syahanna79 Post at 11-6-2010 00:18

ada cara tuhh untuk memulihkannya.... mungkin juga disihir...  tapi setakat kecantikan bukan tiket utama mendapat jodoh.... kalau nakkan amalan mendapatkan pengasih boleh P.M. hamba.... insyaallah cuba amalkan dulu... kalau tak berjaya akan hamba bantu mana yang mampu....

sebagai seorang lelaki iaitu hamba laa.... apa yang hamba lihat kadang2, perempuan nihh, maybe cantik, tapi perangai myabe ada yang tak cantik, sombong tak kena gaya, ego tinggi, kerja nak marah orang, cakap asyik dia ajerr betul, hangin tak pasal2..... itu pon sebab lelaki susah nak dekat kott.... cuba kaji yang kat situ pulak.... mana tau ada yang sama......

cuba kalau berbudi bahasa, perangai elok jerr, takde banyak karenah, tak menyombong tak tentu hala, mana tau ubah yang tu dulu cepatlahh jodohnya sampai tuhh.... kalau mcm ada gejala2 yang tak sepatutnya, barulah kita boleh kategorikan ianya sebagai sihir....

Wallahualam

kalau nak minta bantuan pasal hal2 mistik ni boleh ke?
HunkJo Post at 10-6-2010 11:45

insyaallah juga....

pawang tu kata kalau dah penjara atas bukit tu, mende tu dah x bleh lepas...
nobito Post at 12-6-2010 08:00

pawang tuhh tuhan kaa.... kira power laa ekk rantai atas bukit... orang rantai kat bulan pon boleh terlepas.... pawang tuhh dok mana??? cara perawatannya???

Thread aku dah kesini rupanya.. ni yg malas nak buka lagi ni..........
hantukiller Post at 31-5-2010 18:27

dah pm momod..harap dpt split balik..