CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: SangPertala

Rumah Berhantu! Mendirikan rumah di atas tanah berpenunggu, page 55

Reply 478# halimi78

penyek masuk 7 petala bumi kang baru tau.......

ko kijam!!!!!

Reply  SangPertala

org lain letak tapak kaki.. aku tinggalkan bau wangi....

sila hapdet cite utk elakkn rusuhan
missnourell Post at 18-4-2011 22:19

bau wangi kunun..........choooiii...... hahahahaha..... ko pakai minyak wangi ke pakai bedak nak oii... minyak wangi ko bole tahan dua jam je pon pasal kalah ngan 'deodoran' ko tu haaaa.....

rusuhan oh rusuhan..... jgn lah miss.... nt aku hapdet citer ehh..... dok diam2 tau..... mamam pulut tu haa limi da bg tu....

Reply 481# missnourell

kijam ke? lorrrr... bkn td dah kasik dah?
nak lelebih g la mintak ngan sukesuke..
kentaki ke.. mekdi ke.. pizahat ka...

Reply 483# halimi78

kentaki ke.. mekdi ke.. pizahat ka...

chiken cop 1

Reply  halimi78

chiken cop 1
missnourell Post at 18-4-2011 22:32

nak report kat momod... saka sukesuke suka2 nyepam tred org..:@
soh momod potong kedit seploh riban trs.. :@:@:@

Reply 485# halimi78

nak report kat momod... saka sukesuke suka2 nyepam tred org..
soh momod potong kedit seploh riban trs..

ya hampunn!!!
susah payah aku kumpol tacang...
mintak tacang ko sket..
erkkk..hmy3:

larikkkkkkkkk.....

momod medang~;)

Follow Us
Reply 486# missnourell

:@:@:@ bior padan muke kene potong kedit...
x kose nak share2... nak tacang pi mintak ngan momod..

RUMAH BERHANTU...!!! saka berkemban merusuh lagik...!! page20

Post Last Edit by SangPertala at 18-4-2011 23:19

huhuhuhuhuhuhu.......oleh kerana perusuh tegar nih telah mula jd saka musang berkemban...   haku ngan ngan rela hati menghapdetkan citer seram haku yg tak brape nak senonoh sgt nih....hehehehehe..... haku sebenarnye menunggu waktu yg sesuai utk menghapdet pasal awal2 mlm nih kepala tak berapa nak stim tulih cerita seram nih...nak kene lewat2 mlm sket baru ada feel....
hurrmmm.... utk sekian kali nih haku nak bercerita pasal pengalaman aku 'ter'tido di rumah kosong di sebuah kampung di area perkampungan di klang nih....... nak ikotkan rumah tu mmg rumah kosong lama yg da terbiar dan usang.... ngan bumbung mcm nak runtuh.....ngan bumbung nmpk ke langit.....bcor sana bocor sini..... rumah tu mula2 aku masuk bersepah ngan sampah sarap.... lipas berkeliaran...... labah2 kat dinding punyolah bnyk......... nih kesah benar haku tau....bukan kesah macha hokeeyyhh....

masa tuu aku mmg hidup susah sgt2.....  takde rumah dan sering menumpang di rumah kawan haku yg tinggal berhampiran juga dgn rumah kosong nih..... jadik oleh kerana ptg tu sementara menunggu kawan aku yg balik kmpg nak sampai ke rumah dia nih, haku pon tunggu punye tunggu punye tunggu akhirnye dia tipon aku cakap tak balik mlm tu...sok pagi baru sampai.... camner lah aku leh terjebak ngan hal mcm nih ekk.....??     lomah semangat den dah mlm tu....den tak tau mano nak tumpang tido.... nak tido kat surau ke masjid kang ade kene marah ngan jin islam kang... bukan nye aku tak pernah kene jang oi.........!!!

aku pernah tido kat surau nih, sebelom aku tido tu pon berejam aku isi ngan solat ngan zikir smpailah tak tahan da ngantuk, maka aku pon amik port kat tepi surau nak lelap mata sementara menunggu subuh lagik 2jam.... tgh terlelap nih aku dgr bunyi org selak2 kain yg wat pemisah jemaah lelaki ngan pompuan tuh.... aku diam lagik.. tetiba plak aku dgr bunyi tingkap tu korang nak tau.......!!! bukan nye satu dua tingkap dia bukak tutup....dia bukak tutup sume tingkap surau tu......!!! mau tak kuat bunyinye........ aku pon duduk lah... adooyyyaiii....camner nak lelap nih....da segar balik bijik mata..... hurmmm....

aku pon bangunlah..... "okey okey okey lah.... aku tak tido kat sini....." aku ckp jek camtuh.... tp meremang tu mmg tgh2 arr.... hahahahaha... agoknye ade marah kita tido yek....      

sambung balik citer uma kosong nih....... aku pon dgn berat hati, try ler tgk2 uma kat area uma membe aku nih kot2 ade uma terbiar ke, boleh la tumpang semalam nih.... aku pon jumpalah rumah nih..... tp kat area uma nih jgk ade sebuah rumah nih. aku pg kat uma tu aku bg salam........aku tanye ngan org yg bukak pintu uma tu.... "pakcik, uma nih rumah sape....?? saya ingat nak tumpang tido lah......" pakcik tu ckp uma tu tuannye ade kat depan tu haa kat seberang jalan sana.... tp kalo nak tdo semalam jek takpelah..... aku pon ingt uma tu elok, bila aku bukak jek pintu...haaaa ko....punyolah bersepah sampah.....

yg bestnye, uma tu masih ade karen..aku try bukak lampu, cuma satu lampu jek nyala....lampu bilik blakang.... yg lain sume da rosak... lampu yg nyala tu pon lampu kuning tu haa..... tarak hal laa...janji ada gak cahaya..... mlm tu aku pon kemas2 sket tmpt tido aku....... bersih2kan sampah2 sket pas tu aku pon alas ngan surat khabar lama.....     maka mlm yg penuh romantika pon bermula........... aku amik wudhu ingat sebelom tido nak wat solat ngan zikir jap.... tetiba aku tgk lampu kuning tu berkelip2.... issshhh...ade lah nih yg tak brape nak suka nih...aku ckp slow jek, " pada penghuni alam, saya amatlah berterima kasih jika kalian sudi menerima kehadiran saya, saya hanya berurusan dgn Allah di sini, jika ada yg membantah, sila wat komen kat atas yerrr....." hahahahaha....itu rekaan aku jek..............

sebenarnye takde pon aku ckp2 tuh...hahahahaha.... sajek wat suspen jek...      yg betulnye, aku cuma ckp, " aku tak ganggu ko, jgn ganggu urusan aku dgn Allah..." teruslah lepas aku jalan depan sket nak ke tandas tu lampu elok je.... tu tandanye mende tu tak pekak lah kan kan kan..... wokeyyhhh.... nt aku sambung lagik k........

Rate

1

Reply 487# halimi78

bior padan muke kene potong kedit...
x kose nak share2... nak tacang pi mintak ngan momod..

okeh2....
momod!! halimi suh bg tacang banyak2....

Reply 488# SangPertala

motip cite skerat2????
sambung cepat........... nak tido dah nih.......

Reply 490# halimi78

motip cite skerat2????
sambung cepat........... nak tido dah nih.......

hehehehe....sok mlm lerrr aku sambung...... letih da nih jang oi.... mini haku ajak turu.....

Reply 491# SangPertala

arghhhhhhhhhh.... lg sorang...
mmg x cukup dos serem le cenggini...

aiks.. br kol 1115 nih bang... awalnya nak tutup lampu...

Reply 492# halimi78

arghhhhhhhhhh.... lg sorang...
mmg x cukup dos serem le cenggini...

aiks.. br kol 1115 nih bang... awalnya nak tutup lampu...

hehehehehe..... wa tak buleh tolak ma..... wa somi mithali gituuu....

Reply 493# SangPertala

wa no komen la kalu lagu tu..........

hapdet lagikk plessss

Reply 452# SangPertala

takderlah..gambo nie mana tah ilah jumpa ..tu sajer tepek jer....

Reply 488# SangPertala

huwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......mana sambungan nie..kat kita jadi otromen taro kang.haaaaaaa

Reply 488# SangPertala

aku ckp slow jek, " pada penghuni alam, saya amatlah berterima kasih jika kalian sudi menerima kehadiran saya, saya hanya berurusan dgn Allah di sini, jika ada yg membantah, sila wat komen kat atas yerrr....." hahahahaha....itu rekaan aku jek..............

ayat da jiwang da memula bacer  {:2_76:}..... last bacer macam nak jotos2 ler pulak...{:2_72:}
sabau menunggu sambungannyer..............

Reply 497# ilahkhatibrani

sabo ilah... kang nama tukaq ilahtotomentaro kang...pemes gitu..hehehehe.....
jangen mare......

Reply 499# auntymelly

eh! takderlah...tak marah pun....kecil punya hal jer nie...bagus wat gurau2 senda  tuk mengeratkan silaturrahim..
...ilah nie susah nak kecik hati ...kalau ilah kecik hati ilah terus tukar jadi otromen...haa sekarang lum tukar ,mana nyer iols ok jer